|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
A mam pytanie ile ktoś maxa wypłacał z tego bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40 |
Okolo 6:30 kaska wplynela na moje konto, tak wiec wporzo firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Sami zwycięzcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
no to moze komus jakis bonek pozostal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko nie SA1.. moge sie odwdzieczyc zaproszeniem na Gmail <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Nie ma nikt innych niz SA1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Ma ktos jeszcze jakikolwiek kod? Moze bycnawet SA1. Zostalkomus jakis?
GG:5314622 lub priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2004
Posty: 25 |
Ja też bymbyłwdzięczny.... GG: 1398076 albo PRIV
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
co za rumuny , a na huj wam te kody i tak to wtopicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
co za rumuny , a na huj wam te kody i tak to wtopicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
co za rumuny , a na huj wam te kody i tak to wtopicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Panowie podajcie maila pod który należy wysłać skan dowodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Siemka. Mam 11 euro. Gdy wpłacę 20 euro, co da mi sumę ponad 30 euro bez problemu wypłacę kaskę?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
Siemka. Mam 11 euro. Gdy wpłacę 20 euro, co da mi sumę ponad 30 euro bez problemu wypłacę kaskę?! nie ma mowy.liczy sie tylko to co ugrasz z ich kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Panowie podajcie maila pod który należy wysłać skan dowodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pomoże ktoś z Was ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224 |
Poproszę o kod. Z góry dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504 |
Panowie podajcie maila pod który należy wysłać skan dowodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pomoże ktoś z Was ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Before processing this payout we have to ask you for a copy of your passport. Please send this copy via fax to 0043-1-774-6-444 or via email to service@interwetten.com
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Musze przyznać że miło mnie zaskoczyli, po wysłaniu skanu dowodu zleciłem wypłate i po 5 minutach kasa była na MB. Dla h0oli'ego piwo za pin. Thx.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
ja również dołączam d o grona ich nowych klijentów widac ze naprawde sumienny iuczciwy buk, u mnie również wyplata niueml natychmiastowa !! Brawo !! od dzis gram u nich!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
chaber dziś DERBY!!!!!! TYLKO MAZUR MKS !!!!!!!!!!!!!!!!
PS. Przepraszam ze nie w temacie:)!
|
|
|
Link skopiowany do schowka