|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123 |
to już sobie dzis pograłem ;-( zagrałem Zagłebie za 8\10 mojego konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
I kwidzyn nie przegrał we Wrocławiu!! Gralem x po kursie 13.5 i 2 po2.05 oraz handi +1.5 po1.85. Szkoda tylko ze nie mozna bylo kombinowac tego z innymi zdarzeniami,bo chciałem zagrac jeszcze tradycyjnie rozpis 2/4 na remisy-siadłyby 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Betandwin znów stanął na wysokości zadania i wystawił (choć jeszcze nie w pełni) ofertę na najbliższa kolejke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie wiem skąd oni wzięli tego analityka od polskiego handballu, ale to już nie moje zmartwienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wisła Azoty Puławy - Olimpia Piekary Śląskie 3.30 - 1.30
Gdy zobaczyłem te kursy to zrobiłem wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
O Olimpii Piekary wspominałem już wcześniej przy okazji jej potyczki z AZS Gdańskiem.Jest to zespół przeciętny i tylko dobremu terminarzowi zawdzięcza 4 miejsce w tabeli,bo jeśli chodzi o poziom sportowy to w osobistej hierarchi umieściłbym tą ekipę w okolicach 7-8 miejsca. Dawno już ich w Płocku nie widziałem jednak patrząc na składy nie widzę większych zmian.Na bramce stoi przyzwoity Donosewicz ,zaś w polu na środku niewysoki Kempys umie zaskoczyć rzutem ewentualnie dograć do koła.Nie mają zagrożenia z tyłu i cała ich gra opiera się na kombinacyjnym ataku pozycyjnym(koło,skrzydło). Na zespół z takim "atutami" wystarczy płaska , mocniejsza obrona ,gfdzie prym będzie wiódł na pewno podpkupiony z Kielc Jarek Sieczka. Wisła Puławy to zespół,którego zadaniem na najbliższy sezon jest utrzymać się w lidze.Mają ciekawych zawodników,z Kielc przyszli wspomniany Sieczka i doświadczony Robert Nowakowski.Działacze chcieli sprowadzić na ławkę trenerską Bogdana Zajączkowskiego ( byłego trenera Wisły Płock i reprezenntacji Polski) jednak nie zgodził się ze względów rodzinnych.Widać,że zależy im na wizerunku drużyny i jeżeli ta tendencja się utrzyma w kolejnych sezonach Puławy mogą stać się drużyną "na pudło".Na mecze przychodzi komplet publiczności mieszczącej się w niedużej hali( ok.500 miejsc),a jakie to ma znaczenie pokazł niedawno mecz Wisły Płock z THW Kiel...
Reasumując sądze ,że kurs jest zdecydowanie przeszacowany.Szanse oceniam na 65%-35% na korzyść gospodarzy dlatego :
Wisła Azoty Puławy @3.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
under/over ostatnio coś mi nie wychodziły więc czas się przełamać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kiper Piotrków - Wisła Płock under 58,5
Czemu właśnie under skoro Wisła rzuca tak dużo bramek ?
No właśnie...Otóż mecz jest rozgrywany awansem,bowiem w sobote Nafciarze stoczą cięzki pojedynek w lidze mistrzów z THW Kiel.Od strony mentalnej tak mi się wydaje są już przy weekendowym spotkaniu (choć w prasie zapowiadają,że koncentrują się również na Piotrków).Nie ulega wątpliwości,że odniosą zwycięstwo jednak czy będzie im się chciało grać na maxa?Szczerze w to wątpie,sądzę ,że Krzysztof Kisiel da pogracć młodym chłopakom.Do gry pali się Bartek Świerad,który ma zastąpić na środku Damiana Wleklaka,na kole pojawi się Kwiatkowski(notabene największe drewno w zespole),a to już nie oznacza tak składnych akcji.
58,5 bramek to dużo...praktycznie trzeba rzucać 1 bramke na minute...
Nie wiem jak Wy , ale ja gram under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mile widziane pozostałe opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Szkoda ze ofertę ma tylko betawin.Tez to zagralem,dolozylem jeszcze,ze PSV zdobędzie bramkę.Moze cos z tego bedzie.Ale nadal twierdzę że under/over to loteria!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
A na koniec jeszcze jeden mecz z oferty betandwin :
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Nie wyobrażam sobie ,żeby Lubinianie mogli przegrać mecz ze Śląskiem Wrocław ,który boryka się ze strasznymi problemami.Kłopoty organizacyjne ,brak płynności finansowej,a co najgorsze ten zespół nie ma kim grać !! Szkoda,że tak zasłużony klub znalazł się w tak trudnej sytuacji.Kłopoty ze skompletowanie meczowej 14 sprawiły ,że Śląsk w desperacji sięgnął po takich zawodników jak Paweł Noch ( wychowanek Petrochemii ,swego czasu grał w Kasztelanie Sierpc a ostatnio trenował z akademikami z Warszawy ).
Zagłębie ma skład na medal ,można powiedzieć,że to 3 siła polskiego handballu ( w poprzednim sezonie nawet wicemistrzostwo)
Tak jak już wspomniałem na początku , nie widzę możliwości by Obrusiewicz , Kubisztal i spółka mogli przegrać ze Śląskiem.Myślę ,że śmiało można zagrać ten mecz za gruuuuubsze pieniążki.
Zagłębie @ 1.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 5 |
No no widzę, że dziś ciekawe kursy baw wystawił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Oprócz wspomnianych wyżej nurtuje mnie jeszcze mecz VIVE z Chrobrym. VIVE jest tu oczywiście faworytem, ale żeby od razu 5.00 na Chrobrego to chyba lekka przesada. Zastanawiam się czyby cosik nie postawić. Może jednak poczekam na handi. Mam nadzieję że wystawią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
under ladnie wszedl,natomiast PSV udalo mi sie skontrowac na live
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
nawoj : under rzeczywiście ładnie wszedł teraz niech tylko jeszcze betandwin się postara i wystawi linie na sobotnią kolejke. Już mam pewne przemyślenia co do przebiegów weekendowych meczow,ale poczekajmy aż analityk B&W oszacuje najpierw kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
cos ten analityk w BAW lekko sie myli:) Postarma sie jutro napisac kilka zdan odnosnie kobitek... Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
aha palazzi priv post do skasowania po jakims czasie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ale,niestety, na lubin limit 27zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
pewnie zmiana kursow i dadza za jakis czas po mniejszym kursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
kurde wlasnie chcialem obstawic kilka wyzej wymienionych typow a tutaj sciagneli mi oferte... zobaczymy jaka redukcje kursow zrobia bo analityk widze ze pojecia nie ma co robi i jakie kursy wystawia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ja tej polskiej ligi nie mogę kombinowac,czy wy tez?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ciekawe czy betawin wystawi kursy na panow i czy wyrzucili tego speca od ręcznej.Mnie udalo się zagrać Azoty 1x.Mam nadzieję,że nie przegrają.Typ Pallazziego znakomity!!! Jutro jadę na LM do Preszova,zobaczę co prezentują Cudoki Real,ale na niespodziankę raczej nie liczę..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Czas na podsumowanie kolejki być może ostatniej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Najpierw potężne zjeby należa się Zaglebiu !!Jak to mozliwe ze druzyna z takim potencjalem remisuje ze Slaskiem to chyba sami gracze nie potrafia sobie odpowiedziec na to pytanie.Ten mecz powinni wygrac przeciez w cuglach !! Remisujac w dzisiejszym spotkaniu na 100% utwierdzili mnie w przekoaniu,ze to chimeryczna druzyna i już nigdy więcej nie postawię na nich grosza.Pomijam juz taki drobny szczegol ze na 3 minut przed koncem wygrywali 2 bramkami...Ehh.... Brawa należą się Wiśle Pulawy ,naprawdę gratulacje dla Was za zwycięstwo 26:24.Kto zagrał to spotkanie niech się cieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Reasumując : kolejka dla mnie udana , jednak do pełni szczescia brakowalo winu Zaglebia....nie zapomne wam tego ! PS.Chyba trzeba bedzie zmienic forum ,bo B&W przestraszyl sie chyba graczy z Polski grajacych polski handball i zwinal oferte...albo zmieniaja analityka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ja mialem fajny numer z meczem Zaglębie-Slask.Chcialem zagrac 1 z opcja zwrotu przy remisie.Najpierw zagralem remis za 9 zł kurs 14 i chcialem zagrac win gospodarzy za 117zł.Przyjeli mi tylko za 27zl.Dzięki temu limitowi zyskalem podwojnie!!!Ale chyba rzeczywiscie to koniec p.ręcznej polskiej w betawinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Witam!
Orientuje się ktoś czy B&W nadal oferuje ekstraklasę mężczyzn?
Kilka tygodni temu była oferta i chyba się z tego wycofali. :lol:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|