Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Jak mówisz,Palazzi ze mecz przyjazni,to trzeba grać.
Co do under/over to dalej twierdze ze to loteria.Ale bardziej to odnosze do bundesligii czy tez elitserien.
Tak sie sklada,ze betawin,co by nie powiedziec,nie ma najlepszego speca od polskiego handballu.I póki co,trzeba to wykorzystać!!Ja tez nie mam za duzo informacji z poskiego szczypiora,mam co prawda 2 kolegów,ktorzy sa trenerami druzyn 1 ligii,ale kobiet.Szkoda tylko ze wylacznie betawin wystawia kursy,bo przy drugim czy trzecim buku byloby wiele łatwiej.No ale jest jak jest.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Post deleted by palazzi

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Over pieknie siedzi.Przejechalem dzisiaj 800 km,a teraz ide na imprezę-nie mialem czasu nic pisac.Pozdrawiam
P.s do mojego underu tradycyjnie 0.51 bramki za duzo!!!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Ostatnia kolejka I rundy w polskiej męskiej ekstraklasie była dla mnie niezwykle udana.

Mój główny typ na "over" w Kielcach wszedł bezproblemowo ( oby tak dalej ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale nie w tym rzecz ,żeby sobie samemu schlebiać na forum.

Otóż do tej pory starałem się wybierać jeden , góra dwa typy z oferty ,które wydawały mi się najbardziej pewne , a resztę grałem już tylko "prywatnie".

W ostatniej kolejce Betandwin się nie postarał jeśli chodzi o handicapy - co prawda nie miałem dostępu do internetu w eekend ,ale od znajomych dowiedziałem się ,że handi wprowadzili dopiero na 15-20 minut przed meczami !! Nie wiem skąd taka taktyka...
Do czego zmierzam...zawsze staram się opisywać mecz,który gram itd , ale jesli BAW będzie dalej forsował takie metody działania i zobaczę coś warte gry, to ze względu na krótki czas do "betu" ograniczę się tylko do podania typu i stawki ( skala 1-10 ).

Pozdrawiam
palazzi

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
12 kolejka. - 2005-12-03

1 Traveland Olsztyn Wisła Płock SSA
2 GKS Olimpia Piekary Śląskie KPR Miedź Legnica
3 SPR AMD Chrobry Głogów WKS Śląsk Wrocław
4 KS VIVE Kielce MMTS Kwidzyn 30. 11.
5 KS Wisła-Azoty Puławy MKS Zagłębie Lubin
6 KS Piotrkowianin-Kiper AZS AWFiS Gdańsk


Kursy pojawią się pewnie za kilka dni.

Mecz Vive Kielce jest rozgrywany awansem ze względu na pucharową potyczkę z duńskim Viborg'iem (mecz w sobotę w Kielcach).

Czekam na dyskusję.

PS Nawoj w jakiej wysokości masz limit? (napisz na priv'a)

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
12 kolejka ekstraklasy piłkarzy ręcznych, 03.12.2005 r.:

1 Traveland Olsztyn - Wisła Płock SSA
2 GKS Olimpia Piekary Śląskie - KPR Miedź Legnica
3 SPR AMD Chrobry Głogów - WKS Śląsk Wrocław
4 KS VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn 30. 11.
5 KS Wisła-Azoty Puławy - MKS Zagłębie Lubin
6 KS Piotrkowianin-Kiper - AZS AWFiS Gdańsk

Mecz Vive Kielce wcześniej ze względu na pucharową potyczkę z dunskim Viborg'iem (która juz w sobotę).

Kursy pojawia się pewnie za parę dni, ale już dziś można zacząć dyskusję.

PS Nawoj, w jakiej wysokości masz limit (odpisz na priv'a)?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
12 kolejka ekstraklasy piłkarzy ręcznych, 03.12.2005 r.:

1 Traveland Olsztyn - Wisła Płock SSA
2 GKS Olimpia Piekary Śląskie - KPR Miedź Legnica
3 SPR AMD Chrobry Głogów - WKS Śląsk Wrocław
4 KS VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn 30. 11.
5 KS Wisła-Azoty Puławy - MKS Zagłębie Lubin
6 KS Piotrkowianin-Kiper - AZS AWFiS Gdańsk

Mecz Vive Kielce wcześniej ze względu na pucharową potyczkę z dunskim Viborg'iem (która juz w sobotę).

Kursy pojawia się pewnie za parę dni, ale już dziś można zacząć dyskusję.

PS Nawoj, w jakiej wysokości masz limit (odpisz na priv'a)?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
Quote
Over pieknie siedzi.Przejechalem dzisiaj 800 km,a teraz ide na imprezę-nie mialem czasu nic pisac.Pozdrawiam
P.s do mojego underu tradycyjnie 0.51 bramki za duzo!!
Panie Palazzi-SZACUNEK twoje typy sa rewelacyjne.Nie ukrywam ze troche zarobilem na twoich typach.Mam male pytanko-jak z twoja wiedza jesli chodzi o 1 lige kobiet???czekam na nastepna kolejke!!pozdrawiam

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
zmarcin : owszem można by było zacząć dyskusje o najbliższej kolejce męskiego szczypiorniaka ,ale skoro nie ma wystawionych kursów to myślisz,że warto ? Ja osobiście , wolę zaczekać co nam zaproponuje BAW i dopiero analizować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Walus : w krajowym handballu w wykonaniu naszych Pań nie mam niestety dużego rozeznania.Polska piłka ręczna nie jest pokazywana w TV ,jest mało informacji na temat tej dyscypliny nawet w prasie.Ograniczony dostęp powoduje,że ten wspaniały sport kuleje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ale myślę , że na Mistrzostwach Świata Pań,które zaczynają się 5 grudnia uszczypnie się buków na trochę grosza...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
Quote
zmarcin : owszem można by było zacząć dyskusje o najbliższej kolejce męskiego szczypiorniaka ,ale skoro nie ma wystawionych kursów to myślisz,że warto ? Ja osobiście , wolę zaczekać co nam zaproponuje BAW i dopiero analizować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Walus : w krajowym handballu w wykonaniu naszych Pań nie mam niestety dużego rozeznania.Polska piłka ręczna nie jest pokazywana w TV ,jest mało informacji na temat tej dyscypliny nawet w prasie.Ograniczony dostęp powoduje,że ten wspaniały sport kuleje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ale myślę , że na Mistrzostwach Świata Pań,które zaczynają się 5 grudnia uszczypnie się buków na trochę grosza...
Witam mam pytanko viva-kwidzyn 1.15 baw czy warto wchodzic w ten mecz???prosze o odpowiedz!!!!pozdrawiam

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Quote
Witam mam pytanko viva-kwidzyn 1.15 baw czy warto wchodzic w ten mecz???prosze o odpowiedz!!!!pozdrawiam

Już 1.12. Ja biorę!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nklj

Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
Palazzi czy vive kilece-kwidzyn mozna zagrac grubiej??prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Quote
Palazzi czy vive kilece-kwidzyn mozna zagrac grubiej??prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Walus nie wiem jaki masz system gry...ale dla mnie Vive za 1.10 to nie jest atrakcyjny kurs ! Ja po prostu nie gram takich meczów...pomimo tego,że Kielce wydają się murowanym kandydatem na wygranie z Kwidzynem.

Czekam na handi i u/o .... ale z ich wystawianiem BAW ma ostatnio problemy.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Vive z Kwidzynem dzisiaj under 56.5?.Oby tylko nie było np.30-27

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
+5.5 na kwidzyn.Odpuszczam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
vive kielce wygrali 27-21 ostatnia bramke kielczanie rzucili na kilka sekund pzred koncem meczu co pewnie ucieszylo nietylko mnie

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
No to under nareszcie siadł,ale mecz do 55 min b.wyrownany.
dobrze ze handi nie ruszalem

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Betandwin wystawił 3 mecze na I kolejke rundy rewanżowej naszej ekstraklasy i znowu duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Piotrkowianin Kiper - AZS Gdańsk

Analityk BAW najprawdopodobniej tradycyjnie zastosował taktyke "tabela". Piotrkowianin ostatnie miejsce w Serie A , akademicy z Gdańska 8 miejsce,dodatkowo Kiper u siebie ,a więc wystawię kursy po równo czyli po 1.90...

Jakże to mylne rozumowanie !!

Piotrkowianin zajmuje ostatnie miejsce w tabeli,ale to nic nie oznacza ! Dla mnie osobiście Kiper ma lepszy skład , lepszych zawodników i jeśli naprawdę przyłożą się do gry to potrafią rozegrać dobre zawody. Weźmy choćby pod lupę mecz z Wisłą Płock ( i to jeszcze Wisłą,bez kontuzjowanych zawodników ) ,z którą to przegrali nieszczęśliwie jedną bramką po rzucie Tomka Palucha. Idźmy dalej : potrafili wygrać u siebie ze Śląskiem Wrocław,który do outsiderów naszej ekstraklasy nie należy.

Kolejna sprawa : z kim jak z kim ,ale Piotrkowianin jeśli chce opuścić ostatnie miejsce w tabeli , musi takie mecze jak z młodzieżą z Gdańska wygrywać !

Ostatnie rzecz : czemu Piotrkowianin miałby przegrać z Gdańszczaninami skoro w I kolejce wygrał z nimi na wyjeździe 25:23 ?

Mecz meczowi nie równy , ale według mojego skromnego zdania , nie widzę tu innej możliwości niż

Piotrkowianin Kiper @ 1.90

WYNIK : 21:33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Last edited by palazzi; 04/12/2005 23:10.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Betandwin wystawił 3 mecze na I kolejke rundy rewanżowej naszej ekstraklasy i znowu duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Piotrkowianin Kiper - AZS Gdańsk

Analityk BAW najprawdopodobniej tradycyjnie zastosował taktyke "tabela". Piotrkowianin ostatnie miejsce w Serie A , akademicy z Gdańska 8 miejsce,dodatkowo Kiper u siebie ,a więc wystawię kursy po równo czyli po 1.90...

Jakże to mylne rozumowanie !!

Piotrkowianin zajmuje ostatnie miejsce w tabeli,ale to nic nie oznacza ! Dla mnie osobiście Kiper ma lepszy skład , lepszych zawodników i jeśli naprawdę przyłożą się do gry to potrafią rozegrać dobre zawody. Weźmy choćby pod lupę mecz z Wisłą Płock ( i to jeszcze Wisłą,bez kontuzjowanych zawodników ) ,z którą to przegrali nieszczęśliwie jedną bramką po rzucie Tomka Palucha. Idźmy dalej : potrafili wygrać u siebie ze Śląskiem Wrocław,który do outsiderów naszej ekstraklasy nie należy.

Kolejna sprawa : z kim jak z kim ,ale Piotrkowianin jeśli chce opuścić ostatnie miejsce w tabeli , musi takie mecze jak z młodzieżą z Gdańska wygrywać !

Ostatnie rzecz : czemu Piotrkowianin miałby przegrać z Gdańszczaninami skoro w I kolejce wygrał z nimi na wyjeździe 25:23 ?

Mecz meczowi nie równy , ale według mojego skromnego zdania , nie widzę tu innej możliwości niż

Piotrkowianin Kiper @ 1.90
chyba masz zly wplyw na betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> juz kurs spadl do 1.65

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1