|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
witam mam zapytanie do tych zdrapek czy dobrze rozumiem niewazne ile wygram z tych 5 E robie depozyt 11 E obracam 16 E x 20 = 320 E i moge wyplacic?? Przy zalozeniu ze wygralem z 5 E 2000 E mam pewne 1700 E ? Jesli zle rozumiem poprawcie mnie aha i jeszcze mam pytanie trzeba drapac czy mozna grac np w black jacka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,765 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,765 Likes: 12 |
Obracasz chyba x 30 jesli dobrze pamietam.Tak masz pewne .W BJ nie gram wiec sie tym nie interesowalem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
jeżeli nie masz multiokont i czujesz się czysty to walcz o swoje I bede walczył..pozdro Jak się sparawa zakończyła? Może zwyczajnie ze względu na wpłatę kartą przetrzymali Ci wypłatę?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
W tym ostatniej zdrapce co Rafał podał jak ma się sprawa z obrotem? Jakieś depo przed wypłata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,765 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,765 Likes: 12 |
Tak samo jak we wszystkich .Najlepiej unikac wplacania przez MB (w ostatecznosci)bo to jedyna rzecz jaka powoduje problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 188 |
Pierwszy raz udało mi się coś ugrać, konto mam prawie we wzystkich tutaj podanych zdrapkach i otrzymałem nieciekawego maila:
We thank you for contacting us at SPIELE UND WIN. We are writing with reference to your account;
Our investigation in this matter is conclusive and our decision is final.As per our investigation he has been found to be engaged in fraudulent activity in the creation of numerous accounts in order to gain from our Free Bonus given as an initial offer.The current pending cashout has been issued but he is advised that the creation of further accounts with the Neogames Network is prohibited. Any new accounts created will be permanently shut down therefore any winnings will be deemed forfeit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,765 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,765 Likes: 12 |
Pewnie dlatego,ze nigdzie nawet minimalnego depozytu nie zrobiles.Uznali po poprostu ,ze zakladajac kolejne konta wyludzasz free bonusy i tyle . Znam duzo osob,ktore wyplacaly nawet z 6-7 tych zdrapek i nie mialy najmniejszych problemow.Siec zdrapek jest jedna czyli Neogames wiec wiadomo,ze widza czy ktos cos gra czy tylko liczy na darmowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 188 |
Depo tylko raz robiłem, no niestety mają rację, tylko większość tak robi. Wolę do kasyn coś wpłacić, niż na zdrapki:) Ważne, że kasę wysłali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,765 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,765 Likes: 12 |
Dawno temu tez myslalem ,ze zdrapki sa slabe  Teraz uwazam zupelnie odwrotnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,765 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,765 Likes: 12 |
Kolejna promocja 5€ w nowej firmie www.primeslots.com [ primeslots.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Zastanawiam się jak to możliwe, że niektórzy wyciągają na tych zdrapkach kilka stów startując od darmowych 5 ojro czy tam funtów. Co niektórzy zachwalali Darts, ale tam nie idzie ustrzelić kwoty over 10, nawet jeśli rekord to jakieś śmieszne 25, rzutki latają na boki albo trafiają w podwójną jedynkę itp.  Może jakieś rady w co grać, jakimi stawkami, żeby dobić do 200 i potem wpłacić i obrócić to dziadostwo? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 445
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2011
Posty: 445 |
Nie ma sposobu,liczy się szczęście  Jakby były sposoby,to by kasyna bankrutowały 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
Zastanawiam się jak to możliwe, że niektórzy wyciągają na tych zdrapkach kilka stów startując od darmowych 5 ojro czy tam funtów. Co niektórzy zachwalali Darts, ale tam nie idzie ustrzelić kwoty over 10, nawet jeśli rekord to jakieś śmieszne 25, rzutki latają na boki albo trafiają w podwójną jedynkę itp.  Może jakieś rady w co grać, jakimi stawkami, żeby dobić do 200 i potem wpłacić i obrócić to dziadostwo?  Im większa stawka tym większa wygrana jak grasz stawkami 0,-1 to bardzo rzadko siądzie coś konkretnego. Zresztą małe stawki to strata czasu. Osobiście udało mi się wypłacić z kilku ale nigdy nie grałem stawką mniejszą niż 5 GBP na zdrapke, Poprostu rejestrowałem się puszczałem zdrapkę za 5GBP jak nie siadło to grałem na nastepnej stronie a jak siadło to grałem za 10. Obojętnie w co grasz jak masz to trafisz ja zawsze grałem tylko w jedną zdrapkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
ja zawsze grałem tylko w jedną zdrapkę. Którą konkretnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
ja zawsze grałem tylko w jedną zdrapkę. Którą konkretnie? 3wow ale naprawde to jest obojętne w którą grasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Dobra, udało mi się na Dartsach zrobić 160 funtów. Wpłaciłem 11 i teraz muszę to jakoś obrócić. Ktoś jest w stanie polecić jakiś w miarę bezpieczny sposób? Jaka gra? Jakie stawki? Żeby chociaż tego depozytu nie stracić ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737 |
ponarzekal, pojeczal na forum i teraz liczy kase  ciekawe czy kiedys ja cos trafie z gratisow, nie liczac hojnego Sportingbetu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Jeszcze nic nie liczę  Zastanawiam się jak tu bezpiecznie obrócić. Może progresja na kolor w ruletce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Raczej sie nie liczy do obrotu rulekta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Raczej sie nie liczy do obrotu rulekta.  A czemu to? To na czym wg. Ciebie najlepiej obrócić?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|