Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#416599 28/10/2005 08:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
a po co masz pisac osobno gdzies dwie cyfry, poprostu w REG wpisujesz tylko te 8 cyfr, a w numerze konta wpisuje wszystkie 26 :/

Bonus: Unibet
#416600 28/10/2005 13:39
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Ahaaaaaaa, taki motyw
czaje juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dzieki

#416601 02/11/2005 22:11
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
jak na dzien dzisiejszy ktos wyplacal czy jakos? Zadowoleni jestescie?

#416602 03/11/2005 05:26
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
wplacilem bonusa dosatalem.Teraz go obracam. Ile razy trzeba obrocic bo nigdzie tego nei znalazlem? ]
Dzieki

#416603 03/11/2005 14:22
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
4 razy obrot, przyszykuj juz sie do pisania do nich maili przy wyplacie, bo bez maila Ci nie wyplaca

#416604 03/11/2005 15:42
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Quote
4 razy obrot, przyszykuj juz sie do pisania do nich maili przy wyplacie, bo bez maila Ci nie wyplaca

Jak nie wyplaca a to czemu? Wplacalem netellerem

#416605 03/11/2005 15:46
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
Quote
4 razy obrot, przyszykuj juz sie do pisania do nich maili przy wyplacie, bo bez maila Ci nie wyplaca

Jak nie wyplaca a to czemu? Wplacalem netellerem

wyplaca ale bedziesz musial kilka maili do nich wyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#416606 03/11/2005 16:09
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Quote
Quote
Quote
4 razy obrot, przyszykuj juz sie do pisania do nich maili przy wyplacie, bo bez maila Ci nie wyplaca

Jak nie wyplaca a to czemu? Wplacalem netellerem

wyplaca ale bedziesz musial kilka maili do nich wyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W sumie bez sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale co tam damy rade

#416607 03/11/2005 21:20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
Quote
Quote
Quote
Quote
4 razy obrot, przyszykuj juz sie do pisania do nich maili przy wyplacie, bo bez maila Ci nie wyplaca

Jak nie wyplaca a to czemu? Wplacalem netellerem

wyplaca ale bedziesz musial kilka maili do nich wyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W sumie bez sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale co tam damy rade

Przy pierwszej wyplacie ujrzysz mily czerwony komunikat "Wyplata bonusa nie moze byc zrealizowana bez zgody BetButler.com, skontaktuj sie z [email][email protected]"[/email] po 3 dniach pisania maili komunikat sie nie pojawil:) ale wyplata ekspresowa na Netellerka, to bylo cos kolo 100 euro

#416608 03/11/2005 21:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
no pojawil mi sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> napisalem im meila. Dobrze by bylo zeby sie wyrobili do weekendu. Moze zadzownie do nich. Oile podali jakis numer telefonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#416609 03/11/2005 22:41
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
telefonu do nich nie ma, po 3 mailu mi wyplacili, moze Tobie sie wczesniej uda

#416610 04/11/2005 10:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
ile kasa idzie na konto bankowe?

support jest po polsku?

bonusem tylko trzeba obócic 4 razy? czy takze depozytem?

#416611 04/11/2005 10:47
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Tylko bonusem. Juz mi zdjieli restrykcje. Wyplacilem ale kasa z konta nie zniknela. To normalne ze odrazu nei znika?

#416612 04/11/2005 10:57
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
powiem tyle. Buk poprostu miodzio. Po koleji:
Rozliczaja zaklady w ciagu kilku minut. Tak bylko wczoraj na UEFA. Bonus jest odrazu po wplacie bez zadnych kombinacji. Wymaganie 4x bonus toc to nie duze sa wymagania. Przy wyplacie zgadza sie trzeba napisac do nich meila. Mi odpisali w ciagu 12h i potem mozna odrazu wyplacac. Wyplata w ciagu 2 minut byla na moim koncie w netellerze.
POLECAM GORĄCO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#416613 07/11/2005 02:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
dzis dokonalem wyplaty na konto banokwe!

wczesniej napisalem im maila zeby odblokowali mi funkcje wyplaty takiej tresci:

nick: jabolukas
Imie i nazwisko

Please send me my money on my bank account


odpowiedzieli po kilku godzinach:

Dear jabolukas

We are very happy to have you as customer at BetButler.com and we hope that
you have enjoyed and had success with playing at BetButler.com.

We can see that you as a Bonus-Customer have fulfilled the requirements regarding your bonus and we have now opened your BetButler account for withdraw.


jak dotrze kasa na konto to dam znac czy jakas prowizje mi zabrali i ile czasu trwal przelew!

#416614 10/11/2005 15:54
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
kasa dziś doszła!

podaje instrukcje jeszcze raz jak to zrobić!

1.obrocilem bonusem 4 razy

2.wyslalem maila z prozba odblokowania funkcji wyplaty pieniedzy

3.zlecilem wyplate do banku pko bp w niedziele 6.11.2005
(dla zainteresowanych jak uzupełniacie dane do konta to Reg: - to jest 8 cyfr po dwóch pierwszych, czyli w moim koncie tak było 50 XXXXXXXX 1111122945100086)

4.następnie oni poprosili mnie o skan dowodu to im wysłałem

5.dziś dotarła kasa na moje konto 10.11.2005

6.za przelew na moje konto pobrali 11,99zł, a kase policzyli po kursie 3,9659

7.zero problemów, polecam buka, szybko podliczają zakłady, jest polska ekstraklasa i puchar polski!

#416615 10/11/2005 16:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Witam
Wie ktos z Was jak zdeponowac pieniadze w Betbutler za pomoca Netellera? Dziekuje za pomoc.

#416616 10/11/2005 17:12
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam
Wie ktos z Was jak zdeponowac pieniadze w Betbutler za pomoca Netellera? Dziekuje za pomoc.


dajesz na deopozyt, potem wybierasz na Neteller i wpisujesz account ID i Secure ID, zadna skomplikowanej procedury tam nie ma, tak jak wszedzie...

#416617 14/11/2005 12:37
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
member
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
Jest napisane w "Pomoc", ze pobierana jest prowizja od wplaty na konto BetButler 3,75% i minimalna kwota wynosi 30euro. Mysle, ze to istotna informacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy ktos wplacal przelewem bankowym? Jakie sa prowizje przy wplacie/wyplacie?

#416618 16/11/2005 17:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
można do nich wpłacać Visą Electron tak...

jak to wygląda... odciąga mi kase z konta?
a jak przy wypłacie...


mam Vise Electron do konta w mBanku

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei), 692 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1