|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
a po co masz pisac osobno gdzies dwie cyfry, poprostu w REG wpisujesz tylko te 8 cyfr, a w numerze konta wpisuje wszystkie 26 :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Ahaaaaaaa, taki motyw czaje juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
jak na dzien dzisiejszy ktos wyplacal czy jakos? Zadowoleni jestescie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
wplacilem bonusa dosatalem.Teraz go obracam. Ile razy trzeba obrocic bo nigdzie tego nei znalazlem? ] Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
4 razy obrot, przyszykuj juz sie do pisania do nich maili przy wyplacie, bo bez maila Ci nie wyplaca
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
4 razy obrot, przyszykuj juz sie do pisania do nich maili przy wyplacie, bo bez maila Ci nie wyplaca Jak nie wyplaca a to czemu? Wplacalem netellerem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
4 razy obrot, przyszykuj juz sie do pisania do nich maili przy wyplacie, bo bez maila Ci nie wyplaca Jak nie wyplaca a to czemu? Wplacalem netellerem wyplaca ale bedziesz musial kilka maili do nich wyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
4 razy obrot, przyszykuj juz sie do pisania do nich maili przy wyplacie, bo bez maila Ci nie wyplaca Jak nie wyplaca a to czemu? Wplacalem netellerem wyplaca ale bedziesz musial kilka maili do nich wyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W sumie bez sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale co tam damy rade
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
4 razy obrot, przyszykuj juz sie do pisania do nich maili przy wyplacie, bo bez maila Ci nie wyplaca Jak nie wyplaca a to czemu? Wplacalem netellerem wyplaca ale bedziesz musial kilka maili do nich wyslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W sumie bez sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale co tam damy rade Przy pierwszej wyplacie ujrzysz mily czerwony komunikat "Wyplata bonusa nie moze byc zrealizowana bez zgody BetButler.com, skontaktuj sie z [email] [email protected]"[/email] po 3 dniach pisania maili komunikat sie nie pojawil:) ale wyplata ekspresowa na Netellerka, to bylo cos kolo 100 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
no pojawil mi sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> napisalem im meila. Dobrze by bylo zeby sie wyrobili do weekendu. Moze zadzownie do nich. Oile podali jakis numer telefonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
telefonu do nich nie ma, po 3 mailu mi wyplacili, moze Tobie sie wczesniej uda
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
ile kasa idzie na konto bankowe?
support jest po polsku?
bonusem tylko trzeba obócic 4 razy? czy takze depozytem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Tylko bonusem. Juz mi zdjieli restrykcje. Wyplacilem ale kasa z konta nie zniknela. To normalne ze odrazu nei znika?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
powiem tyle. Buk poprostu miodzio. Po koleji: Rozliczaja zaklady w ciagu kilku minut. Tak bylko wczoraj na UEFA. Bonus jest odrazu po wplacie bez zadnych kombinacji. Wymaganie 4x bonus toc to nie duze sa wymagania. Przy wyplacie zgadza sie trzeba napisac do nich meila. Mi odpisali w ciagu 12h i potem mozna odrazu wyplacac. Wyplata w ciagu 2 minut byla na moim koncie w netellerze. POLECAM GORĄCO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
dzis dokonalem wyplaty na konto banokwe!
wczesniej napisalem im maila zeby odblokowali mi funkcje wyplaty takiej tresci:
nick: jabolukas Imie i nazwisko
Please send me my money on my bank account
odpowiedzieli po kilku godzinach:
Dear jabolukas
We are very happy to have you as customer at BetButler.com and we hope that you have enjoyed and had success with playing at BetButler.com.
We can see that you as a Bonus-Customer have fulfilled the requirements regarding your bonus and we have now opened your BetButler account for withdraw.
jak dotrze kasa na konto to dam znac czy jakas prowizje mi zabrali i ile czasu trwal przelew!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
kasa dziś doszła!
podaje instrukcje jeszcze raz jak to zrobić!
1.obrocilem bonusem 4 razy
2.wyslalem maila z prozba odblokowania funkcji wyplaty pieniedzy
3.zlecilem wyplate do banku pko bp w niedziele 6.11.2005 (dla zainteresowanych jak uzupełniacie dane do konta to Reg: - to jest 8 cyfr po dwóch pierwszych, czyli w moim koncie tak było 50 XXXXXXXX 1111122945100086)
4.następnie oni poprosili mnie o skan dowodu to im wysłałem
5.dziś dotarła kasa na moje konto 10.11.2005
6.za przelew na moje konto pobrali 11,99zł, a kase policzyli po kursie 3,9659
7.zero problemów, polecam buka, szybko podliczają zakłady, jest polska ekstraklasa i puchar polski!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Witam Wie ktos z Was jak zdeponowac pieniadze w Betbutler za pomoca Netellera? Dziekuje za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam Wie ktos z Was jak zdeponowac pieniadze w Betbutler za pomoca Netellera? Dziekuje za pomoc. dajesz na deopozyt, potem wybierasz na Neteller i wpisujesz account ID i Secure ID, zadna skomplikowanej procedury tam nie ma, tak jak wszedzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131 |
Jest napisane w "Pomoc", ze pobierana jest prowizja od wplaty na konto BetButler 3,75% i minimalna kwota wynosi 30euro. Mysle, ze to istotna informacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy ktos wplacal przelewem bankowym? Jakie sa prowizje przy wplacie/wyplacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
można do nich wpłacać Visą Electron tak...
jak to wygląda... odciąga mi kase z konta? a jak przy wypłacie...
mam Vise Electron do konta w mBanku
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|