Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#416619 16/11/2005 18:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
można do nich wpłacać Visą Electron tak...

jak to wygląda... odciąga mi kase z konta?
a jak przy wypłacie...


mam Vise Electron do konta w mBanku

w mBanku ta Visa to raczej nigdzie nie wplacisz, musisz miec eKarte, przy wplacie odciagaja Ci kase z konta bankowego, a wyplata idzie juz normalnym przelewem, oni zwrotow na karte nie robia

Bonus: Unibet
#416620 17/11/2005 11:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
Quote
Witam
Wie ktos z Was jak zdeponowac pieniadze w Betbutler za pomoca Netellera? Dziekuje za pomoc.


dajesz na deopozyt, potem wybierasz na Neteller i wpisujesz account ID i Secure ID, zadna skomplikowanej procedury tam nie ma, tak jak wszedzie...
Czy ktos mial klopot z wplaceniem tam kasy przez nettelera?? robie wszsytko poprawnie a mimo to kaska nie przychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#416621 17/11/2005 12:31
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Jak dodać kartę kredytową w batbutler. Bo jak ja dodaję tą kartę to pisze coś takiego ,, ! Zadanie niewykonalne. Raport zostal przeslany do administracji. Prosze sprobowac pozniej." Mam karte inteligo.

#416622 17/11/2005 12:31
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
aha a jak wplącić przez moneybookers do betbutler??

#416623 17/11/2005 14:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
problem z logowaniem!!
Email eksisterer allerede??
ktos miał podobnie??

#416624 17/11/2005 15:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
aha a jak wplącić przez moneybookers do betbutler??

nie obsluguja moneybookers

#416625 17/11/2005 15:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Jak dodać kartę kredytową w batbutler. Bo jak ja dodaję tą kartę to pisze coś takiego ,, ! Zadanie niewykonalne. Raport zostal przeslany do administracji. Prosze sprobowac pozniej." Mam karte inteligo.

mi sie inteligo nie udalo tez tam wplacic, wplacalem przez Netellerka

#416626 19/11/2005 11:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Jak chce postawic zaklad wpisuje stawke i naciskam enter i wykakuje mi taki błąd "error_min_mbets_required" mial ktos kiedys taki problem???

#416627 21/11/2005 12:24
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
W betbutler mają polski czy angielski support??

#416628 21/11/2005 13:04
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
angielski!

#416629 21/11/2005 19:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Wpłacał ktoś do nich przez Netellera z walutą $. Mam właśnie na netellerze konto w $ a bb jest w Euro i moje pytanie czy są jakieś problemy z przewalutowaniem przy wpłatach wypłatach czy też nie ma?

#416630 21/11/2005 19:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Wpłacał ktoś do nich przez Netellera z walutą $. Mam właśnie na netellerze konto w $ a bb jest w Euro i moje pytanie czy są jakieś problemy z przewalutowaniem przy wpłatach wypłatach czy też nie ma?

problemow z przewalutowaniem nie ma

#416631 22/11/2005 09:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Quote
w mBanku ta Visa to raczej nigdzie nie wplacisz, musisz miec eKarte, przy wplacie odciagaja Ci kase z konta bankowego, a wyplata idzie juz normalnym przelewem, oni zwrotow na karte nie robia

Dwa pytania:

1. Czy jak dziś wpłacę ekartą to zdąże jezcze zagrać dzisiejszą Ligę Mistrzów? Bo wydaje mi się, że pieniądze powinny się znaleźć od ręki na ich koncie.

2.Skoro nie robią zwrotów na kartę to ile wynosi opłata za przelew? 11.99?

#416632 22/11/2005 15:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
No to już połowę wiem. Pieniądze po wpłacie ekartą pojawiają sie na koncie w sekunde. Wpłacałem 20 Euro i zabrali mi z konta 80PLN, czyli policzyli Euro po 4.00 albo zapłaciłem już prowiazje. Zobaczę jak będzie przy wypłacie (o ile coś wypłacę.

Pozdrawiam

#416633 22/11/2005 16:57
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
a jak udało ci sie dodać ekartę przy wpłacie. Ja jak chcę dodać ekartę albo kartę inteligo to pisze mi że jest jakiś błąd.

#416634 22/11/2005 19:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Może z ekartą coś masz nie w porządku. Sprawdź, czy napewno masz doładowaną? Czy dokładnie wpisujesz numer karty i trzycyfrowy super tajny kod, przesyłany otwartą kopertą.
U mnie wszystko było w porządku. Bonusowe pieniądze dopisali od ręki.

Pozdrawiam

#416635 22/11/2005 19:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
a jak udało ci sie dodać ekartę przy wpłacie. Ja jak chcę dodać ekartę albo kartę inteligo to pisze mi że jest jakiś błąd.
Ja mialem kłopot z wpłaceniem kasy nettelerem,tez mi jakis błąd wyskakiwał.Sprobowalem nastepnego dnia i sie udało.Moze z karta jest tak samo?A i wpisuj wszsytko recznie a nie ctr+c to tez czasem ma jakies znaczenie.

#416636 23/11/2005 15:46
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
czyli jak dodaje kartę to w miejscu numer karty mam wpisac caly numer lącznie z kodem cvc, tak??

#416637 23/11/2005 16:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Nie, musisz wpisać sam numer karty.
Na wpisanie kodu CVC jest inne okienko.

#416638 25/11/2005 13:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Potwierdzam wyplacalnosc buka.Kaska doszla na moje konto w neteller w niecala minute
Pozdrawiam

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, kamel, alfa), 1,177 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,892
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1