|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
można do nich wpłacać Visą Electron tak...
jak to wygląda... odciąga mi kase z konta? a jak przy wypłacie...
mam Vise Electron do konta w mBanku w mBanku ta Visa to raczej nigdzie nie wplacisz, musisz miec eKarte, przy wplacie odciagaja Ci kase z konta bankowego, a wyplata idzie juz normalnym przelewem, oni zwrotow na karte nie robia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
Witam Wie ktos z Was jak zdeponowac pieniadze w Betbutler za pomoca Netellera? Dziekuje za pomoc. dajesz na deopozyt, potem wybierasz na Neteller i wpisujesz account ID i Secure ID, zadna skomplikowanej procedury tam nie ma, tak jak wszedzie... Czy ktos mial klopot z wplaceniem tam kasy przez nettelera?? robie wszsytko poprawnie a mimo to kaska nie przychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Jak dodać kartę kredytową w batbutler. Bo jak ja dodaję tą kartę to pisze coś takiego ,, ! Zadanie niewykonalne. Raport zostal przeslany do administracji. Prosze sprobowac pozniej." Mam karte inteligo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
aha a jak wplącić przez moneybookers do betbutler??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
problem z logowaniem!! Email eksisterer allerede?? ktos miał podobnie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
aha a jak wplącić przez moneybookers do betbutler?? nie obsluguja moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Jak dodać kartę kredytową w batbutler. Bo jak ja dodaję tą kartę to pisze coś takiego ,, ! Zadanie niewykonalne. Raport zostal przeslany do administracji. Prosze sprobowac pozniej." Mam karte inteligo. mi sie inteligo nie udalo tez tam wplacic, wplacalem przez Netellerka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
Jak chce postawic zaklad wpisuje stawke i naciskam enter i wykakuje mi taki błąd "error_min_mbets_required" mial ktos kiedys taki problem???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
W betbutler mają polski czy angielski support??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Wpłacał ktoś do nich przez Netellera z walutą $. Mam właśnie na netellerze konto w $ a bb jest w Euro i moje pytanie czy są jakieś problemy z przewalutowaniem przy wpłatach wypłatach czy też nie ma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wpłacał ktoś do nich przez Netellera z walutą $. Mam właśnie na netellerze konto w $ a bb jest w Euro i moje pytanie czy są jakieś problemy z przewalutowaniem przy wpłatach wypłatach czy też nie ma? problemow z przewalutowaniem nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
w mBanku ta Visa to raczej nigdzie nie wplacisz, musisz miec eKarte, przy wplacie odciagaja Ci kase z konta bankowego, a wyplata idzie juz normalnym przelewem, oni zwrotow na karte nie robia Dwa pytania: 1. Czy jak dziś wpłacę ekartą to zdąże jezcze zagrać dzisiejszą Ligę Mistrzów? Bo wydaje mi się, że pieniądze powinny się znaleźć od ręki na ich koncie. 2.Skoro nie robią zwrotów na kartę to ile wynosi opłata za przelew? 11.99?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
No to już połowę wiem. Pieniądze po wpłacie ekartą pojawiają sie na koncie w sekunde. Wpłacałem 20 Euro i zabrali mi z konta 80PLN, czyli policzyli Euro po 4.00 albo zapłaciłem już prowiazje. Zobaczę jak będzie przy wypłacie (o ile coś wypłacę.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
a jak udało ci sie dodać ekartę przy wpłacie. Ja jak chcę dodać ekartę albo kartę inteligo to pisze mi że jest jakiś błąd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Może z ekartą coś masz nie w porządku. Sprawdź, czy napewno masz doładowaną? Czy dokładnie wpisujesz numer karty i trzycyfrowy super tajny kod, przesyłany otwartą kopertą. U mnie wszystko było w porządku. Bonusowe pieniądze dopisali od ręki.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
a jak udało ci sie dodać ekartę przy wpłacie. Ja jak chcę dodać ekartę albo kartę inteligo to pisze mi że jest jakiś błąd. Ja mialem kłopot z wpłaceniem kasy nettelerem,tez mi jakis błąd wyskakiwał.Sprobowalem nastepnego dnia i sie udało.Moze z karta jest tak samo?A i wpisuj wszsytko recznie a nie ctr+c to tez czasem ma jakies znaczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
czyli jak dodaje kartę to w miejscu numer karty mam wpisac caly numer lącznie z kodem cvc, tak??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Nie, musisz wpisać sam numer karty. Na wpisanie kodu CVC jest inne okienko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
Potwierdzam wyplacalnosc buka.Kaska doszla na moje konto w neteller w niecala minute Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka