Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#416699 11/03/2006 18:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
a ja wplacilem 15 euro i nie podwoili... ehhh.. znow bedzie przemarsz z supportem =/

Bonus: Unibet
#416700 11/03/2006 18:45
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
gdzie wy macie jakies meile kontaktowe do nich?? (ponoć są 40)ja widze tylko info@betbutler.com z ktorego nie odpowiadaja
Jakie sa inne ??
z gory dzieki

#416701 14/03/2006 08:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Ja zrobilem obrot depozytem z bonusem chyba z 4 razy do tego trafilem kupon z ako powyzej 2 i gdy chce wyplacic kase, dostaje komunikat, ze aby wyplacic kwote zawierajaca bonus nalezy skontaktowac sie z supportem, ktory musi na to wyrazic zgode, czy ktos tak mial?

#416702 14/03/2006 09:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Musisz napisać maila do ich supportu że chcesz wypłacić pieniądze. Wszyscy tak mieli. Ja już od nich wypłaciłem kase, niewiele co prawda ale doszła błyskawicznie. Ze względu na bonus opłaca sie u nich zagrać.

#416703 08/06/2006 13:27
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Podziwiam jak przy ich kursach można grać. Bonus 20 euro po zagraniu za 80 żart z tak fatalną ofertą. nędzne kursy

#416704 12/06/2006 09:28
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Kursy im się poprawiły i na mecze MS bez 4% prowizji.

#416705 13/06/2006 22:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
ktos wyplacal z tego buka ostatnio? bo na forum zagranicznym narzekaja na ciezki kontakt majlowy i problemy z wyplatami.

#416706 14/06/2006 07:35
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
fakt kontakt jest beznadziejny czasami odpowiadają po kilku dniach, nie wiem nawet po ilu bo już przestałem czekac na odpowiedź.
Wypłacac jeszcze nie wypłacałem (jak dobrze pamiętam obrót do bonusa jest 4x20 po kursie min.2) .

#416707 14/06/2006 10:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Odnosnie zakladu, który trzeba postawic za kwote bonusa 20 euro, to czy dotyczy on zakładu na giełdzie, czy tez moze to byc sklejka o łącznym kursie 2.0

#416708 14/06/2006 12:29
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Bonusa 20euro dostajesz jak obrócisz 80euro.
Nie wiem czy gra warta świeczki

#416709 14/06/2006 12:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
80 euro po kursie minimum 2,00

#416710 30/06/2006 17:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
zagralem za 80 e i dodali mi 20 e , mozna to wypalcac czy jeszcze meczyc sie z obrotami,?

#416711 09/08/2006 09:26
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Czy betbutler to jeszcze w ogóle działa, czy moze mają wakacje ?
Wchodzę na ich stronę i widzę że chyba nikt tam teraz zadnych kursów nie wystawia.
Czy ktoś wie jaka jest ich sytuacja ???

#416712 09/08/2006 19:31
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Teraz prowizja w Betbutler tylko 2%

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rymoholik, Lukasz111, $-man, rafal08, betowiec, Akhu, alfa), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1