|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
uQ$-ROB77
awans:ROB77
dziekuje za gre. Gratulacje i powodzenia w kolejnych rundach !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
Ezquerro - Qlman
awans:Ezquerro
dzięki za ciekawę grę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
sorry moja pomyłka... nie spojrzałem na date - a typowałeś ligowy mecz Liverpool - Chelsea (myślałem że w LM)... Także myśląc że awansowałem nawet nie podałem 5 typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no trudno za gapiostwo sie płaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> także powodzenia w kolejnych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277 |
Giertyszek - Ralf.
Awans:Giertyszek
Dzięki za grę. Dziki również i zycze co najmniej wygrania tej ĆWIARTKI!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
lukboj - kurczak123
awans: lukboj o ile sie nie pomyliłem, jak coś to pisz i dizeki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
luki ([color:"red"]-500[/color]) : ([color:"green"]+140[/color]) grzech
Awans: grzech
Mam nadzieję, że się nie pomyliłem. Czekam na potwierdzenie. Dzięki za grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
blacky82 ( + 128) - Buczy ( -85)
awans : blacky82
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Ezquerro +111 - Qlman +66,5
awans:Ezquerro
dzięki za ciekawę grę emocjonująca gra, szczegolnie jak trafiłes kurs 2.75 , naszczęście na galata. troszke odrobiłem ps. przetrzymałes mnie do 24 z typem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535 |
prer - ziz99 awans: ziz99
Dzięki za pojedynek i pozdrawiam Gratulacje, powodzenia w kolejnej rundzie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509 |
popon- daro1981 Awans:popon Dzieki za gre i gratuluje, szczegolnie ostatniego typa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310 |
dzieki za gre zw1 ale na przyszlosc dla mnie bez sensu jest podawanie typu a potem jak pada remis "DNB" to nie ma zakladu i daje sie zastepczy.To sugestja dla prowadzacego konkurs. pozdry zw1 i powo w dalszej grze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Dani1927-Mongrita Awans: DANI1927
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454 |
dinomk vs vipek
wg moich obliczen awansowalem ja.. dzieki za gre
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Zabielany87 - kurson
awans: kurson
Dzieki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
denis:szamil
denis gra dalej
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
dzieki za gre Sliwa gratuluje awansu pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Gregov - awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
W I r. miałem wolny los , w II miałem grac z jotte lub z Inezem , ale obaj nie podali typów w I r. więc nikt nie awansował i grałem sam ze sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 268 |
kristoskristof - przemol awans: kristoskristof
Dzięki za gre i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> I wzajemnie. No i powodzenia dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
arktos - SEFE
Awansowałem. Dzięki za grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Cypryjczyk - Gherman
Awans: Gherman
dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka