|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
yogimacko - franek
Awans: yogimacko
Dzieki za gre i pozdrawiam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
nathan: +90 -100 -100 (typ niezgodny z regulaminem) -100 (typ niezgodny z regulaminem) -100 (typ niezgodny z regulaminem) Razem: -310
Aslan: -100 -100 +125 -100 -100 (brak typu) Razem:-275
Awans - Aslan
Jako, że nasza rywalizacja wzbudza kontrowersje proszę o przeanalizowanie jej przez organizatorów, choć dla mnie jej wynik jest oczywisty, ale wolę uniknąć pretensji i niedomówień.
Na koniec dziękuję za walkę przeciwnikowi, byłem pod wrażeniem typów na MotoGP, bo Melandri był faktycznie świetnie dysponowany, a do 18. okrążenia dodatkowo prowadził Gibernau i gdyby wygrał to nie miałbym żadnych szans. Szkoda, że ciekawą (choć słabą patrząc na wyniki) rywalizację zepsuła niezdrowa atmosfera stworzona już po jej zakończeniu.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
Zlatko - PJ8 ---------------- -160 : -153,4
AWANS PJ8
Mam nadzieje ze nie pomyliłem sie w liczeniu. Dzięki za gra Zlatko rewanż za playoffy udany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
wesul - yaqb
awans: yaqb
Gratulacje i powodzenia dalej
|
|
|
Link skopiowany do schowka