Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 32 1 2 20 21 22 23 24 31 32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Sevastova smirk

Bonus: Unibet
iti #4169474 12/10/2010 20:15
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by iti
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by iti
Ferrer osmiesza Lode odegraniami tych calkiem niezlych skrotow wink


Nie oglądam, ale granie skrótów przeciwko Ferrerowi wydaje się niezbyt dobrym pomysłem. Chłop przecież zdrowo popiernicza po korcie.
Wiem, ale Loda probowal wszystkiego i wszystko wraca, to sobie wymyslil gema na skroty. Od poczatku zagral 3, za kazdym razie Ferrer gral w druga strone niz szedl Loda. A skroty byly bardzo dobre.
skróty nie pomogły to spróbował DFów smile

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by wojbest1987
PASZEK brawo za mecz laugh

nie wiem jak to przegrałaś, ale Ci się udało aplauz

ciii walczy laugh boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
na przełamaniach dziewuchy się bogacą smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
sam jechalem takim busem kilka razy po ponad 120km smile chlopy jada na budowe wiec przynajmniej powyzej 10 osob smile jakis stoleczek lub na desce sie siedzi, strasznie nie wygodnie smile chyba wina tego busa z tego co widzialem na zdjeciu wygladalo jakby wymijal i znalazl sie nie na swoim pasie. a to ze bylo tam 18 osob mnie nie dziwi, tanie koszty.. duzo ludzi tak jezdzi

craax #4169478 12/10/2010 20:16
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by craax
Boubson to jest taka sila, ze same obrazenia wewnetrzne koncza Ci akcje serca w niektoprych przypadkach
ten bus byl 9-osobowy ale siedzenia wyjete byly, zeby wziac wieksza ilosc osob

rozumiem, tylko niech to da w takim razie do myslenia zwolennikom teorii spiskowych ktorzy pytali jakim cudem wszyscy w Smolensku zgineli..

ice18 #4169479 12/10/2010 20:17
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ten gosc co go wymijal ma przesrane, nie zatrzymal sie i nie udzielil pomocy, tez bedzie pociagniety do odpowiedzialnosci jakiejs

ice18 #4169480 12/10/2010 20:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by ice18
sam jechalem takim busem kilka razy po ponad 120km smile chlopy jada na budowe wiec przynajmniej powyzej 10 osob smile jakis stoleczek lub na desce sie siedzi, strasznie nie wygodnie smile chyba wina tego busa z tego co widzialem na zdjeciu wygladalo jakby wymijal i znalazl sie nie na swoim pasie. a to ze bylo tam 18 osob mnie nie dziwi, tanie koszty.. duzo ludzi tak jezdzi


zero wyobraźni, co to za oszczędność, właściciel firmy ma przejebane

craax #4169481 12/10/2010 20:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Ferrer w 2 pozamiatal smile

craax #4169482 12/10/2010 20:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by craax
ten gosc co go wymijal ma przesrane, nie zatrzymal sie i nie udzielil pomocy, tez bedzie pociagniety do odpowiedzialnosci jakiejs

z tego co wiem to bus mijal

ice18 #4169483 12/10/2010 20:18
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by ice18
sam jechalem takim busem kilka razy po ponad 120km smile chlopy jada na budowe wiec przynajmniej powyzej 10 osob smile jakis stoleczek lub na desce sie siedzi, strasznie nie wygodnie smile chyba wina tego busa z tego co widzialem na zdjeciu wygladalo jakby wymijal i znalazl sie nie na swoim pasie. a to ze bylo tam 18 osob mnie nie dziwi, tanie koszty.. duzo ludzi tak jezdzi
+ bogata wyobraźnia

ice18 #4169485 12/10/2010 20:20
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Boshe co ta Lotyszka gra z 2 mterow smecz babol jezuuuuuuuu

Finanz #4169486 12/10/2010 20:21
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Paszek 3-1 na 3-4 dobra zmiataj z kortu

Finanz #4169487 12/10/2010 20:21
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
ferrer zniszczyl llodre w 2 secie smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
ciekawe jak go znalezli tego co wymijal smile
ale nie chce mi sie wierzyc bus mnie wyprzedza potem uderza w tira
toc droga byla na pewno nie przejezdna czy co
a ten sobie pojechal jakbyu nigdy nic, co do teorii spiskowych...
jedzie ten gosciu... patrzy w lusterko bus chce go wyprzedzic... ten mu daje kierunek ze moze wyrpzedzac ze nic nie jedzie... ten wyprzedza potem bah, gosciu w szoku nie wie co robi jedzie...
sam mialem taka sytuacje ale raczej to z mojej winy.. ogromna mgla tir mi daje znak ze moge wyprzedzac ja chwile zastanowienia wyprzedzam a tam tir dlugimi napiedala smile

mathje #4169490 12/10/2010 20:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
kreczzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz eheheheheh

NiUNiU #4169491 12/10/2010 20:25
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
krecz ale jajca laugh

ice18 #4169492 12/10/2010 20:25
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
David piwo

tragedia tragedia, gdybym chcial sie przejmowac kazdym dramatem ze swiata i dookola to bym sie zamartwial cale zycie, stalo sie, przykra sprawa i wspolczuje i to by bylo na tyle z mojej strony

bombel #4169493 12/10/2010 20:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
paszek dziekuje

ice18 #4169494 12/10/2010 20:25
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Dobra Panowie co uderzamy na pozniej tongue ?

napewno Vinci + Bammer idzie w dublu ...

Patty + Ferrer jeszcze w grze boks

Strona 22 z 32 1 2 20 21 22 23 24 31 32

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,855 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1