|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Sevastova 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Ferrer osmiesza Lode odegraniami tych calkiem niezlych skrotow  Nie oglądam, ale granie skrótów przeciwko Ferrerowi wydaje się niezbyt dobrym pomysłem. Chłop przecież zdrowo popiernicza po korcie. Wiem, ale Loda probowal wszystkiego i wszystko wraca, to sobie wymyslil gema na skroty. Od poczatku zagral 3, za kazdym razie Ferrer gral w druga strone niz szedl Loda. A skroty byly bardzo dobre. skróty nie pomogły to spróbował DFów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
PASZEK brawo za mecz nie wiem jak to przegrałaś, ale Ci się udało  ciii walczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
na przełamaniach dziewuchy się bogacą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
sam jechalem takim busem kilka razy po ponad 120km  chlopy jada na budowe wiec przynajmniej powyzej 10 osob  jakis stoleczek lub na desce sie siedzi, strasznie nie wygodnie  chyba wina tego busa z tego co widzialem na zdjeciu wygladalo jakby wymijal i znalazl sie nie na swoim pasie. a to ze bylo tam 18 osob mnie nie dziwi, tanie koszty.. duzo ludzi tak jezdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Boubson to jest taka sila, ze same obrazenia wewnetrzne koncza Ci akcje serca w niektoprych przypadkach ten bus byl 9-osobowy ale siedzenia wyjete byly, zeby wziac wieksza ilosc osob rozumiem, tylko niech to da w takim razie do myslenia zwolennikom teorii spiskowych ktorzy pytali jakim cudem wszyscy w Smolensku zgineli..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ten gosc co go wymijal ma przesrane, nie zatrzymal sie i nie udzielil pomocy, tez bedzie pociagniety do odpowiedzialnosci jakiejs
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
sam jechalem takim busem kilka razy po ponad 120km  chlopy jada na budowe wiec przynajmniej powyzej 10 osob  jakis stoleczek lub na desce sie siedzi, strasznie nie wygodnie  chyba wina tego busa z tego co widzialem na zdjeciu wygladalo jakby wymijal i znalazl sie nie na swoim pasie. a to ze bylo tam 18 osob mnie nie dziwi, tanie koszty.. duzo ludzi tak jezdzi zero wyobraźni, co to za oszczędność, właściciel firmy ma przejebane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Ferrer w 2 pozamiatal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ten gosc co go wymijal ma przesrane, nie zatrzymal sie i nie udzielil pomocy, tez bedzie pociagniety do odpowiedzialnosci jakiejs z tego co wiem to bus mijal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
sam jechalem takim busem kilka razy po ponad 120km  chlopy jada na budowe wiec przynajmniej powyzej 10 osob  jakis stoleczek lub na desce sie siedzi, strasznie nie wygodnie  chyba wina tego busa z tego co widzialem na zdjeciu wygladalo jakby wymijal i znalazl sie nie na swoim pasie. a to ze bylo tam 18 osob mnie nie dziwi, tanie koszty.. duzo ludzi tak jezdzi + bogata wyobraźnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Boshe co ta Lotyszka gra z 2 mterow smecz babol jezuuuuuuuu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Paszek 3-1 na 3-4 dobra zmiataj z kortu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
ferrer zniszczyl llodre w 2 secie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ciekawe jak go znalezli tego co wymijal  ale nie chce mi sie wierzyc bus mnie wyprzedza potem uderza w tira toc droga byla na pewno nie przejezdna czy co a ten sobie pojechal jakbyu nigdy nic, co do teorii spiskowych... jedzie ten gosciu... patrzy w lusterko bus chce go wyprzedzic... ten mu daje kierunek ze moze wyrpzedzac ze nic nie jedzie... ten wyprzedza potem bah, gosciu w szoku nie wie co robi jedzie... sam mialem taka sytuacje ale raczej to z mojej winy.. ogromna mgla tir mi daje znak ze moge wyprzedzac ja chwile zastanowienia wyprzedzam a tam tir dlugimi napiedala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
kreczzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz eheheheheh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
krecz ale jajca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
David tragedia tragedia, gdybym chcial sie przejmowac kazdym dramatem ze swiata i dookola to bym sie zamartwial cale zycie, stalo sie, przykra sprawa i wspolczuje i to by bylo na tyle z mojej strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Dobra Panowie co uderzamy na pozniej  ? napewno Vinci + Bammer idzie w dublu ... Patty + Ferrer jeszcze w grze 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|