|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Uzupelniajcie bilanse w chwili zakonczenia 7 tygodnia , przy zliczaniu 2 tygodni moze byc wiecej pomylek i latwiej je zweryfikowac , pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
fatalny poprzedni tydzien i tego poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
VII tydzien: 0-7/-1/1-1 , 1 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ogolnie 44 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
no to w tym celujemy w komplet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 60
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 60 |
VII tydzien 3-4/+1/1-1 = 6pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420 |
Bilans 7 tydzien
3-4 podstawowe ,superpewniak w plecy 2-0 w dogach RAZEM 6pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
bilans tydzień VII
3-4/+1/2-0 = 8 pkt
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
bankier przelicz jeszcze raz, bo chyba odjąłeś sobie punkta. inne źródła podają, że trafiłeś 4 podstawowe w tym x w 1t Sybiru z Ładą za 2,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
7. tydzien
4-3/+1/0-2
5 punktow
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
TYDZIEŃ 7 - bilans fatalny: 2-5/+1/0-2 = 3 pkt
choc moim zdaniem powinny chyba być 4 (dalej napiszę o co chodzi i proszę o odpowiedź grono ciało ustawodawcze)
chodzi o mój typ #5 Detroit - Calgary (incl. OT and PENALTY) 1 1.87 CB co istotne nawias wstawiłem sam bo tak zinterpretowałem zakład nazywany przez CENTREBET "head to head" - a kurs i typ pochodzi z tego zakładu.
Po meczu i w zasadzie aż do dziś rano myślałem że zakład przegrany ale.... po zakończeniu spotkania CB rozliczył mi ten zakład jako wygrany, myślałem że to pomyłka CB i spokojnie czekałem na korektę mojego stanu konta. Minęło jednak ponad 24h a korekty ciągle nie ma i zakład uważany jest za wygrany (mogę podesłać "screen shoty" lub pdf z konta). Tu moje pytanie - co to więc jest to cholerne "head to head" i jesli źle je zinterpretowałem to chyba powinienem dostać czwarty punkt....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
A wiec moje zdanie jest takie: typ nie powinien byc uznany gdyz w konkursie dales na Detroit z dogrywka i karnymi. We wszystkich bukach kurs oscylowal w granicach ok 1,7 -1,9 (gralem to na SB 1,83)na Detroit z dog. i karnymi,a wiec rownie dobrze mogla byc taka opcja na CB.Yzerman z calym szacunkiem ale nie ma znaczenia co grales naprawde za kase na CB,typ podales na Detroit a wynik byl 1-3 dla Calgary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
podstawowe: [5-2] UD: [2-0] superpewniak: brak
9 punktów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
7 tydz podstawowe 5-2 ,supertruper <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> trafiony dogi 2-0 RAZEM 10 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Wracajac do sytuacji Yzermana ,wedlug mojej znajomosci tematu Head to Head na CB(choc nie mam tam kaski) oznacza to co napisales czyli z dog. i karnymi , tak wiec powinienes sie cieszyc ,ze rozliczyli ten zaklad w ten sposob ,bo jest to bląd buka i moga kase zabrac ,jednak w konkursie typ powinien byc zgodny z oficjalnym wynikiem
Terrorist napewno dokladnie wie co oznacza head to head na CB wiec prosze o potwierdzenie , pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 457 |
bilans tydzień VII
4-3/-1/1-1 = 5 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
No pomylka im sie zreszta zdarza to bardzo czesto oficjalnie hth w parach w szwecji sa bez dogrywki 5 czy 6 razy w tym sezonie pary mi rozliczyli z dogrywka czyli nie tak jak mowi regulamin, ze 4 razy na moja korzysc, i o to sie nie klocilem, jak na nie moja korzysc to pisalem maila i po 10 minutach byla kasa na koncie za ich pomylki choc czesto minelo 2 miesiace kase mam do tej pory
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
8 tydzien
4-3/+1/0-2 [color:"red"] 5 [/color] punktów
po 8 tyg:
[color:"red"] 48 [/color] punktów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
Tydzień VIII
5-2/+1/0-2 = 6 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
tydzien 8 podstawowe 5-2,super trafiony dogi 0-2 razem 6pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Tydzien 7: 5-2/-1/0-2 = 4 pkt Tydzien 8: 4-3/+1/1-1 = 7 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
drugi tragiczny tydzien z rzedu... az strach pomyslec jak odbije sie to w generalce...
4-3/-1/0-2
razem 3 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432 |
tydzien 8
5-2/+1/1-1 - 8 punktow
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|