Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 61 z 62 1 2 59 60 61 62
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by młody gniewny
Piatrasiak to już dziadek, dobry był w Bełchatowie. Glik ? Przecież to parodia

Ja liczę na powrót Jodłowca. On ma papiery na obrońcę europejskiego formatu.

W tym wieku tyle kontuzji blush im będzie starszy tym będzie gorzej, nic już z niego nie będzie

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Bonin nie zdazyl

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Kolejny mecz z WKS bodajże, ojjjj sromotne wpier.....sie szykuje papa

Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by HAGIi
piekna koncowka naszych... nie wiedzieli co z pilka zrobic
ta , ostatnie 15 minut to sie nadaje na kabaret laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Dreju
........ choć z korzeniami z Chile bo tam się urodził laugh laugh laugh


wyraznie widac ze zabraklo Matuszczyka laugh

Dołączył: Sep 2010
Posty: 250
farsa
farsa
Dołączył: Sep 2010
Posty: 250
haha i im jeszcze płacą za takie granie laugh
a kto mi zapłaci by ich oglądać ?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by FIFI
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener
a od czego jest mecz towarzyski?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by zxp
Originally Posted by APOLLYON
Zawsze i wszędzie jestem za reprą i selekcjonerem, kimkolwiek, by był... Ale jednego sie troszkę obawiam... Plamy na Euro. Przecież piłkarzy mamy lepszych od Estonii, Albanii, Słowacji, Słowenii, itd. Mamy naprawdę niezły potencjał. Tylko trzeba go wykrzesać. I Boruc niech się w styczniu wynosi z "florenckiej ławy". On musi grać, bo u nas powinno sie zacząć ustalać skład od bramkarza. A on jest Number ŁAN.


Słowacji, Słowenii lepszych yhy chyba w snach

Ojro jest bonin all in
No nie mów, zxp, że zawodnicy słowaccy. Hamsik? Owszem, chłopak wymiata. Skrtel, twardy kolo, Vittek. Tyle. Pokonali nas jako zespół i chyba pamiętasz jak cięzko było to "przełknąć".

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
ja tam jestem zadowolony po tych najpóźniejszych meczach

Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
Zabrakło Kuby i Matuszczyka...

Nie można słuchać już tego p%$@$@&nia...

Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
zeby na 2 min przed koncem zmiany robic

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by FIFI
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener

a kiedy ma ich ogrywać???? na treningach?? mad

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Originally Posted by Pier
Originally Posted by FIFI
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener

a kiedy ma ich ogrywać???? na treningach?? mad

Wchodząc na 120 sekund nie można mówić o ograniu.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by FIFI
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener

ale żeś teraz powiedział laugh laugh

to kiedy ma ich wpuszczac i dac szanse ????? Na treningach czy podczas "gier w dziada" na treningach" laugh laugh ???

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by tyson
Originally Posted by FIFI
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener
a od czego jest mecz towarzyski?

tyson chodzi chyba o to ze za pozno, mecz towarzyski ok ale daj pograc minimum 45 minut a nie 2 minuty

chyba ze daje pograc tyle ile sam rucha

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Pier
Originally Posted by FIFI
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener

a kiedy ma ich ogrywać???? na treningach?? mad

U siebie przy dopingu kompletu publiczności.

Tylko w takich meczach można poczuć co to naprawdę gra w reprezentacji.

A nie jakiś piknik w Kanadzie blush

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
Originally Posted by FIFI
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener
Dał do zrozumienia Niedzielanowi i Boninowi, żeby przy najbliższej okazji olali reprezentacje.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by Pier
Originally Posted by FIFI
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener

a kiedy ma ich ogrywać???? na treningach?? mad

napewno sie ograli w 2-3min laugh

Polska dno choc przynajmniej walczyli w tej 2 polowie bylo widac lekka poprawe to jednak

1) bramkarz do wymiany
2) obrona do wymiany
3) pomoc do wymiany
4) atak do wymiany
5) trenet do wymiany
6) zarzad PZPN do wymiany

i mamy ME ... tak nie duzo nam do szczescia juz potzreba ... grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Idę spać, bo za niecałe 5 godzin trzeba wstać. Dobranoc wszystkim.

Strona 61 z 62 1 2 59 60 61 62

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, JelineK, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, burbon), 1,749 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,778
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1