|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Piatrasiak to już dziadek, dobry był w Bełchatowie. Glik ? Przecież to parodia
Ja liczę na powrót Jodłowca. On ma papiery na obrońcę europejskiego formatu. W tym wieku tyle kontuzji  im będzie starszy tym będzie gorzej, nic już z niego nie będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Kolejny mecz z WKS bodajże, ojjjj sromotne wpier.....sie szykuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140 |
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
piekna koncowka naszych... nie wiedzieli co z pilka zrobic ta , ostatnie 15 minut to sie nadaje na kabaret 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wyraznie widac ze zabraklo Matuszczyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 250
farsa
|
|
farsa
Dołączył: Sep 2010
Posty: 250 |
haha i im jeszcze płacą za takie granie a kto mi zapłaci by ich oglądać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener a od czego jest mecz towarzyski?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Zawsze i wszędzie jestem za reprą i selekcjonerem, kimkolwiek, by był... Ale jednego sie troszkę obawiam... Plamy na Euro. Przecież piłkarzy mamy lepszych od Estonii, Albanii, Słowacji, Słowenii, itd. Mamy naprawdę niezły potencjał. Tylko trzeba go wykrzesać. I Boruc niech się w styczniu wynosi z "florenckiej ławy". On musi grać, bo u nas powinno sie zacząć ustalać skład od bramkarza. A on jest Number ŁAN. Słowacji, Słowenii lepszych yhy chyba w snach Ojro jest bonin all in No nie mów, zxp, że zawodnicy słowaccy. Hamsik? Owszem, chłopak wymiata. Skrtel, twardy kolo, Vittek. Tyle. Pokonali nas jako zespół i chyba pamiętasz jak cięzko było to "przełknąć".
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092 |
ja tam jestem zadowolony po tych najpóźniejszych meczach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563 |
Zabrakło Kuby i Matuszczyka...
Nie można słuchać już tego p%$@$@&nia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140 |
zeby na 2 min przed koncem zmiany robic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener a kiedy ma ich ogrywać???? na treningach?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener a kiedy ma ich ogrywać???? na treningach??  Wchodząc na 120 sekund nie można mówić o ograniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener ale żeś teraz powiedział  to kiedy ma ich wpuszczac i dac szanse ????? Na treningach czy podczas "gier w dziada" na treningach"  ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener a od czego jest mecz towarzyski? tyson chodzi chyba o to ze za pozno, mecz towarzyski ok ale daj pograc minimum 45 minut a nie 2 minuty chyba ze daje pograc tyle ile sam rucha
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener a kiedy ma ich ogrywać???? na treningach??  U siebie przy dopingu kompletu publiczności. Tylko w takich meczach można poczuć co to naprawdę gra w reprezentacji. A nie jakiś piknik w Kanadzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener Dał do zrozumienia Niedzielanowi i Boninowi, żeby przy najbliższej okazji olali reprezentacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
smuda pajac rezerwy na koniec wpuszcza,to jest zajebisty trener a kiedy ma ich ogrywać???? na treningach??  napewno sie ograli w 2-3min Polska dno choc przynajmniej walczyli w tej 2 polowie bylo widac lekka poprawe to jednak 1) bramkarz do wymiany 2) obrona do wymiany 3) pomoc do wymiany 4) atak do wymiany 5) trenet do wymiany 6) zarzad PZPN do wymiany i mamy ME ... tak nie duzo nam do szczescia juz potzreba ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092 |
Idę spać, bo za niecałe 5 godzin trzeba wstać. Dobranoc wszystkim.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|