|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
ze Stsour cos nie tak, nie taka sama jak w 1 secie, tylko dlaczego puszcza ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539 |
Tak się zastanawiam czy ktoś kto zagrał kiedykolwiek tu przeciwko Kimiko mógł spokojnie obserwować mecz, bez zbędnym nerwów. Cale szczęście ze taka zawodniczka wróciła do touru przed około 2 laty, bo chyba jest to najbardziej waleczna i najbardziej odwracająca mecze tenisistka na chwile obecna(a przynajmniej odwracająca kursy na wygranie swego meczu):)hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
Jeszcze poczekajmy.....jeszcze Kubot nie wygral.....może jakies ewentualne tiebreaki nastąpią....a tych to raczej grac nie umie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
slabszy gem serwisowy Kubota......
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Tak się zastanawiam czy ktoś kto zagrał kiedykolwiek tu przeciwko Kimiko mógł spokojnie obserwować mecz, bez zbędnym nerwów. Cale szczęście ze taka zawodniczka wróciła do touru przed około 2 laty, bo chyba jest to najbardziej waleczna i najbardziej odwracająca mecze tenisistka na chwile obecna(a przynajmniej odwracająca kursy na wygranie swego meczu):)hehe swoje 40 wiosen też ma:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539 |
swoje 40 wiosen też ma:) [/quote]
Wychodzi na to, że Japonkom jak psom trzeba inaczej liczyć upływające lata:)(w odwrotnym kierunku tylko)hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Tak się zastanawiam czy ktoś kto zagrał kiedykolwiek tu przeciwko Kimiko mógł spokojnie obserwować mecz, bez zbędnym nerwów. Cale szczęście ze taka zawodniczka wróciła do touru przed około 2 laty, bo chyba jest to najbardziej waleczna i najbardziej odwracająca mecze tenisistka na chwile obecna(a przynajmniej odwracająca kursy na wygranie swego meczu):)hehe bo w przeciwieństwie do 95% tenisistek Kimiko używa podczas gry głównie głowy a nie siły, a fakt że oryginalnie jest leworęczna, tylko jak to w japoni wszystkich przestawiają na praworęczność, powoduje że jej zagrania są bardzo nietypowe...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
Stosur lam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
i sammy *2-3 slabo oj slabo ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Jak Petkovic nie pokona dzisiaj Eleni to usuńcie moje konto.  moje równiez  witam hardcorow  zarty zartami, ale nie ma sie chyba czego bac heh do "odwaznych" świat nalezy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
chciałem Kimiko zagrać po @11 ale mam jakiś problem z wpłatą do bet365 więc mogę sobie bez nerwów śledzić meczyk, oglądał ktoś Monaco w tym turnieju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Pany gramy Patty na dzis  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
Azazel77 - wczoraj ze zverievem. ja ogladalem. Misza z kontujz agrał widać było że łydka (chyba prawa) bolała i do jakiejś połowy piłek nie biegał. A mimo to ugrał parę gemów i wbrew pozorom to nie był spacerek dla Juana. Ja po tym meczu nie ruszałbym go.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
nie skreślaj Danilidou, to zawodniczka która jak jest zdrowa to na szybkich kortach lubi namieszać, a Petka to raczej rzemieślnik niż wielki talent 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Azazel77 - wczoraj ze zverievem. ja ogladalem. Misza z kontujz agrał widać było że łydka (chyba prawa) bolała i do jakiejś połowy piłek nie biegał. A mimo to ugrał parę gemów i wbrew pozorom to nie był spacerek dla Juana. Ja po tym meczu nie ruszałbym go. podziękował,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wiele opinii na temat gry Monaco jest, dla mnie bardzo sredniutko ale czytalem wpisy tez, ze gral z Serra bardzo dobrze
Daniilidou juz wlasnie Azazel namieszala, wystarczy jej hehe, ale widac, ze jest w formie i czuje gre, robila z Bammer co chciala momentami
mnie zastanawia czy nie warto Schnyder zaufac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
nie skreślaj Danilidou, to zawodniczka która jak jest zdrowa to na szybkich kortach lubi namieszać, a Petka to raczej rzemieślnik niż wielki talent  często lepszy rzemieślnik niż talent 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539 |
Tylko po co grać przeciwko Daniilidou po kursie 1.2 i się niepotrzebnie denerowac?? Jak widać Eleni w formie i myśle że przynajmniej secika urwie poładnym kursie na live:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|