Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 42 1 2 3 4 5 6 41 42
craax #4174088 15/10/2010 17:44
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
ze Stsour cos nie tak, nie taka sama jak w 1 secie, tylko dlaczego puszcza ;/

Bonus: Unibet
Finanz #4174089 15/10/2010 17:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
Tak się zastanawiam czy ktoś kto zagrał kiedykolwiek tu przeciwko Kimiko mógł spokojnie obserwować mecz, bez zbędnym nerwów. Cale szczęście ze taka zawodniczka wróciła do touru przed około 2 laty, bo chyba jest to najbardziej waleczna i najbardziej odwracająca mecze tenisistka na chwile obecna(a przynajmniej odwracająca kursy na wygranie swego meczu):)hehe

Finanz #4174090 15/10/2010 17:46
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
Jeszcze poczekajmy.....jeszcze Kubot nie wygral.....może jakies ewentualne tiebreaki nastąpią....a tych to raczej grac nie umie....

Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
slabszy gem serwisowy Kubota......

Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
Kuboty polamone....

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by golo060
Tak się zastanawiam czy ktoś kto zagrał kiedykolwiek tu przeciwko Kimiko mógł spokojnie obserwować mecz, bez zbędnym nerwów. Cale szczęście ze taka zawodniczka wróciła do touru przed około 2 laty, bo chyba jest to najbardziej waleczna i najbardziej odwracająca mecze tenisistka na chwile obecna(a przynajmniej odwracająca kursy na wygranie swego meczu):)hehe
swoje 40 wiosen też ma:)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539

swoje 40 wiosen też ma:) [/quote]

Wychodzi na to, że Japonkom jak psom trzeba inaczej liczyć upływające lata:)(w odwrotnym kierunku tylko)hehe

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by golo060
Tak się zastanawiam czy ktoś kto zagrał kiedykolwiek tu przeciwko Kimiko mógł spokojnie obserwować mecz, bez zbędnym nerwów. Cale szczęście ze taka zawodniczka wróciła do touru przed około 2 laty, bo chyba jest to najbardziej waleczna i najbardziej odwracająca mecze tenisistka na chwile obecna(a przynajmniej odwracająca kursy na wygranie swego meczu):)hehe
bo w przeciwieństwie do 95% tenisistek Kimiko używa podczas gry głównie głowy a nie siły, a fakt że oryginalnie jest leworęczna, tylko jak to w japoni wszystkich przestawiają na praworęczność, powoduje że jej zagrania są bardzo nietypowe...

Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Stosur lam boks

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
i sammy *2-3 slabo oj slabo ;/

craax #4174102 15/10/2010 17:54
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by craax
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by Kerogh
Jak Petkovic nie pokona dzisiaj Eleni to usuńcie moje konto. crazy cool
moje równiez wink
witam hardcorow piwo zarty zartami, ale nie ma sie chyba czego bac heh
do "odwaznych" świat nalezy wink

Exp #4174103 15/10/2010 17:56
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
chciałem Kimiko zagrać po @11 ale mam jakiś problem z wpłatą do bet365 więc mogę sobie bez nerwów śledzić meczyk,
oglądał ktoś Monaco w tym turnieju?

Finanz #4174104 15/10/2010 17:56
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Pany gramy Patty na dzis tongue ?

Azazel #4174105 15/10/2010 17:57
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Azazel77 - wczoraj ze zverievem. ja ogladalem. Misza z kontujz agrał widać było że łydka (chyba prawa) bolała i do jakiejś połowy piłek nie biegał. A mimo to ugrał parę gemów i wbrew pozorom to nie był spacerek dla Juana. Ja po tym meczu nie ruszałbym go.

Azazel #4174106 15/10/2010 17:58
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
nie skreślaj Danilidou, to zawodniczka która jak jest zdrowa to na szybkich kortach lubi namieszać, a Petka to raczej rzemieślnik niż wielki talent wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Majtikroko
Azazel77 - wczoraj ze zverievem. ja ogladalem. Misza z kontujz agrał widać było że łydka (chyba prawa) bolała i do jakiejś połowy piłek nie biegał. A mimo to ugrał parę gemów i wbrew pozorom to nie był spacerek dla Juana. Ja po tym meczu nie ruszałbym go.
podziękował,

Azazel #4174110 15/10/2010 18:00
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Sammy *3-4 =/

Azazel #4174111 15/10/2010 18:01
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
wiele opinii na temat gry Monaco jest, dla mnie bardzo sredniutko ale czytalem wpisy tez, ze gral z Serra bardzo dobrze

Daniilidou juz wlasnie Azazel namieszala, wystarczy jej hehe, ale widac, ze jest w formie i czuje gre, robila z Bammer co chciala momentami

mnie zastanawia czy nie warto Schnyder zaufac

Azazel #4174112 15/10/2010 18:03
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by Azazel77
nie skreślaj Danilidou, to zawodniczka która jak jest zdrowa to na szybkich kortach lubi namieszać, a Petka to raczej rzemieślnik niż wielki talent wink
często lepszy rzemieślnik niż talent ooo

craax #4174113 15/10/2010 18:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
Tylko po co grać przeciwko Daniilidou po kursie 1.2 i się niepotrzebnie denerowac?? Jak widać Eleni w formie i myśle że przynajmniej secika urwie poładnym kursie na live:)

Strona 4 z 42 1 2 3 4 5 6 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, Sensei, aker, forty, alfa, $-man), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1