|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
Errani 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ta w boksie jest tak ze pierwsze z wiekiem traci sie timing potem szybkosc gdzies tam potem nogi a na końcu siłe
przypuszczam ze i w tenisie podobnie sily fed w swoim tenisie nie ma bo to nie ta kategoria, nogi nie sa też az tak wazne bo on malo biega w obronie, czyli wypisz wymaluj: timing i sila - to co natura w pierwszej kolejnosc zabiera
i przypomniał mi sie przykłąd RJJ chłopa co jego boks wyj.atkowo na timingu bazował - zestarzał sie potwiernie wczesnie
feda wiek ze 2 lata temu złapał (czyli dosc wczesnie) i jest powolny zjazd do bazy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
pomysleć ze było 0-30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
jutro Djoko na rozkładzie Feda.. będzie wojna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ta w boksie jest tak ze pierwsze z wiekiem traci sie timing potem szybkosc gdzies tam potem nogi a na końcu siłe
przypuszczam ze i w tenisie podobnie sily fed w swoim tenisie nie ma bo to nie ta kategoria, nogi nie sa też az tak wazne bo on malo biega w obronie, czyli wypisz wymaluj: timing i sila - to co natura w pierwszej kolejnosc zabiera
i przypomniał mi sie przykłąd RJJ chłopa co jego boks wyj.atkowo na timingu bazował - zestarzał sie potwiernie wczesnie
feda wiek ze 2 lata temu złapał (czyli dosc wczesnie) i jest powolny zjazd do bazy *mialo byc timing i szybkosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
na tej samej zasadzie zresztą Nadal wyciągał kiedyś te pojebane passingszoty oburęcznym bekhendem z półwoleja 3m zza końcowej. ale u nadala liczy sie bardziej kombinacja: siła i szybkość - czyli teoretycznie rafa powinien byc mnniej wrazliwy na wiek druga sprawa ze u niego zapewne będą wraz z wiekiem czesciej wystepowac kontuzje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
panowie co teraz? Bautista czy petkovic 2:0? 2-0 tylko jeśli nie będzie psuła , ale jak pojawi sie presja to może być różnie presji nie powinno być, greczynka jak zaczyna grać mocno to dużo psuje, ona same slajsy i przebijanka bezpieczna i czeka aż rywalka zepsuje no i jej tragiczny backheand
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
nice  Fed na ozywienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
no nie przesadzaj z tymi nogami, to bardzo ważny element w jego grze. w obronie potrafi zdziałać cuda. a siły nie musi mieć, wystarczy odpowiednie przyspieszenie z nadgarstka, genialny wolej no i właśnie genialny timing.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
Fed co robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
ale go Fed nęka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Będzie 6-1, 6-0 miazga totalna
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dawno mi tak nie weszlo 2-0 @1.85 bezproblemowo  fajno fajno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jutro Djoko na rozkładzie Feda.. będzie wojna  pewnie się skuszą na Djoko, chociaż teraz Nam kursu @4 jak na szlemie nie dadzą  Soda upokorzony. Zaraz koło będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
jutro piękny meczyk novak-fed
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
na tej samej zasadzie zresztą Nadal wyciągał kiedyś te pojebane passingszoty oburęcznym bekhendem z półwoleja 3m zza końcowej. ale u nadala liczy sie bardziej kombinacja: siła i szybkość - czyli teoretycznie rafa powinien byc mnniej wrazliwy na wiek druga sprawa ze u niego zapewne będą wraz z wiekiem czesciej wystepowac kontuzje Nadal ver.2010 to zupełnie inny zawodnik niż ver.2005. nauczył się wszystkiego, dlatego teraz przy odpowiednim kalendarzu może zdziałać bardzo dużo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Będzie 6-1, 6-0 miazga totalna Jednak będzie 6-1 6-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
aj 6:0 po kursie 8 za drobne blisko było
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|