|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Roy z L'poolu
nie lubię owszem tego klubu ale co on tam wyrabia to głowa boli
Rafa wiele lepszy był
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
już nie żyją te kurwiszony imprezowe [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Dzisiejsza gra Rokerka, no co za patologia  mister bi pi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Cracovia i polska ekstraklasa, co to za sezon w ogole : >
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Odnośnie dyskusji o dziewczynach z akademikach to są... takie same jak te spoza akademików. Mają tylko 100x więcej opcji na skok w bok. Natomiast z tym ,że dziewczyna nie umie kłamać i wyrzuty sumienia by ją zjadły... to będzie chyba tekst roku Akademik zmienia i to bardzo, a osobiście nie znam związku na odległość z osobą z akademika, który by przetrwał...tzn inaczej są związki które trwają, ale nie mają nic wspólnego z uczciwością i szczerością w związku o której pisze Self-Confident.
|
|
|
Link skopiowany do schowka