Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 36 1 2 11 12 13 14 15 35 36
craax #4176117 16/10/2010 18:45
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
monaco po tych smeczach sie rozlecial

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by grajus87
Kurde no ja nie widzialem Patty , ale swoim sprytem może powalczyć z Petković wink

jednak ja skłaniam się ku Niemce

Monaco po 3 gemy boks
a ja niestety nie widzialem Petkovic, Patty jest w formie i taka zawodjak Andrea jej powinna pasowac, atakuje mocno i plasko a takie pilki to Schnyder umie przebijac niesamowicie sprytnie na druga strone, nie gotuje sie na korcie i na mnie robi wrazenie

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Danielsan
Murra 2bp boks
made it! smile
teraz trzymaj już do końca boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Monaco puke


Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
lekcja poglądowa, jak jednym smeczem można se zrobić kisiel w głowie.

craax #4176122 16/10/2010 18:47
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by craax
Originally Posted by grajus87
Kurde no ja nie widzialem Patty , ale swoim sprytem może powalczyć z Petković wink

jednak ja skłaniam się ku Niemce

Monaco po 3 gemy boks
a ja niestety nie widzialem Petkovic, Patty jest w formie i taka zawodjak Andrea jej powinna pasowac, atakuje mocno i plasko a takie pilki to Schnyder umie przebijac niesamowicie sprytnie na druga strone, nie gotuje sie na korcie i na mnie robi wrazenie
jedynie czasami sie obraża i grac przestaje

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
no to HC baju baj

tyson #4176127 16/10/2010 18:49
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
stara szwajcarka jak puści focha to nawet mineta podczas medical time nie pomoże. ale IMO nie ma na co dziś puszczać focha, to petka bedzie świrować i stzelać.

+1,5 seta na babe z jajami na luziku powinno wejść tongue

craax #4176128 16/10/2010 18:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by craax
Originally Posted by grajus87
Kurde no ja nie widzialem Patty , ale swoim sprytem może powalczyć z Petković wink

jednak ja skłaniam się ku Niemce

Monaco po 3 gemy boks
a ja niestety nie widzialem Petkovic, Patty jest w formie i taka zawodjak Andrea jej powinna pasowac, atakuje mocno i plasko a takie pilki to Schnyder umie przebijac niesamowicie sprytnie na druga strone, nie gotuje sie na korcie i na mnie robi wrazenie
z tym akurat różnie bywa, ale ostatnio rzeczywiście bardzo dobrze sobie radzi.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
od 4-5 15-0 i te smecze ugrał 1 pkt przegrywajac 12

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ja pisze o tym turnieju, tak samo pisano o Zvonce przez pol sezonu i prosze jak Vera grala, do mnie nie przemawia takie podchodzenie do kazdej kobity, w tym turnieju Patty to oaza spokoju i ambicji, solidnie wyglada a Andrea po odegraniach Schnyder bedzie walic po 2 m w auty smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
monaco medical

craax #4176134 16/10/2010 18:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Jak piszesz o tym turnieju to ok tongue

craax #4176136 16/10/2010 18:52
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by craax
ja pisze o tym turnieju, tak samo pisano o Zvonce przez pol sezonu i prosze jak Vera grala, do mnie nie przemawia takie podchodzenie do kazdej kobity, w tym turnieju Patty to oaza spokoju i ambicji, solidnie wyglada a Andrea po odegraniach Schnyder bedzie walic po 2 m w auty smile

no pewnie z tymi rotacjami na początku sobie nie poradzi ... ale jak Petka zaczyna trafiać to może zamieść kazdego tongue

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
świruje pawiana czy coś mu jest ?

A niech kreczuje wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ale ogladal ktos Petkovic ? faktycznie trafia i napierd.. ?

craax #4176144 16/10/2010 18:55
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by craax
ja pisze o tym turnieju, tak samo pisano o Zvonce przez pol sezonu i prosze jak Vera grala, do mnie nie przemawia takie podchodzenie do kazdej kobity, w tym turnieju Patty to oaza spokoju i ambicji, solidnie wyglada a Andrea po odegraniach Schnyder bedzie walic po 2 m w auty smile

nie obrażaj nas.
patty jest wyjątkowo popierdoloną babą, przez tyle lat widziałem jej dziesiątki spotkań, w których odstawiała szopę. co nie oznacza, że doświadczeniem i regularnością nie powinna dziś załatwić sprawy, bo petko jest dość surowa, i a techniczna.

craax #4176145 16/10/2010 18:55
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by craax
ale ogladal ktos Petkovic ? faktycznie trafia i napierd.. ?

Wczoraj malo co trafiala. Moze sie pogubic jak bedzie tak strzelac przy zmianach tempa Patty.

Gaske #4176149 16/10/2010 18:57
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
monaco - miszcz wimbledonu 2011 boks

Llama #4176150 16/10/2010 19:00
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
kudłata jest oazą spokoju laugh

Strona 13 z 36 1 2 11 12 13 14 15 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, burbon), 1,149 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1