|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
monaco po tych smeczach sie rozlecial
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kurde no ja nie widzialem Patty , ale swoim sprytem może powalczyć z Petković  jednak ja skłaniam się ku Niemce Monaco po 3 gemy  a ja niestety nie widzialem Petkovic, Patty jest w formie i taka zawodjak Andrea jej powinna pasowac, atakuje mocno i plasko a takie pilki to Schnyder umie przebijac niesamowicie sprytnie na druga strone, nie gotuje sie na korcie i na mnie robi wrazenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Murra 2bp  made it!  teraz trzymaj już do końca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Monaco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
lekcja poglądowa, jak jednym smeczem można se zrobić kisiel w głowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Kurde no ja nie widzialem Patty , ale swoim sprytem może powalczyć z Petković  jednak ja skłaniam się ku Niemce Monaco po 3 gemy  a ja niestety nie widzialem Petkovic, Patty jest w formie i taka zawodjak Andrea jej powinna pasowac, atakuje mocno i plasko a takie pilki to Schnyder umie przebijac niesamowicie sprytnie na druga strone, nie gotuje sie na korcie i na mnie robi wrazenie jedynie czasami sie obraża i grac przestaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
stara szwajcarka jak puści focha to nawet mineta podczas medical time nie pomoże. ale IMO nie ma na co dziś puszczać focha, to petka bedzie świrować i stzelać. +1,5 seta na babe z jajami na luziku powinno wejść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Kurde no ja nie widzialem Patty , ale swoim sprytem może powalczyć z Petković  jednak ja skłaniam się ku Niemce Monaco po 3 gemy  a ja niestety nie widzialem Petkovic, Patty jest w formie i taka zawodjak Andrea jej powinna pasowac, atakuje mocno i plasko a takie pilki to Schnyder umie przebijac niesamowicie sprytnie na druga strone, nie gotuje sie na korcie i na mnie robi wrazenie z tym akurat różnie bywa, ale ostatnio rzeczywiście bardzo dobrze sobie radzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
od 4-5 15-0 i te smecze ugrał 1 pkt przegrywajac 12
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ja pisze o tym turnieju, tak samo pisano o Zvonce przez pol sezonu i prosze jak Vera grala, do mnie nie przemawia takie podchodzenie do kazdej kobity, w tym turnieju Patty to oaza spokoju i ambicji, solidnie wyglada a Andrea po odegraniach Schnyder bedzie walic po 2 m w auty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Jak piszesz o tym turnieju to ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
ja pisze o tym turnieju, tak samo pisano o Zvonce przez pol sezonu i prosze jak Vera grala, do mnie nie przemawia takie podchodzenie do kazdej kobity, w tym turnieju Patty to oaza spokoju i ambicji, solidnie wyglada a Andrea po odegraniach Schnyder bedzie walic po 2 m w auty  no pewnie z tymi rotacjami na początku sobie nie poradzi ... ale jak Petka zaczyna trafiać to może zamieść kazdego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
świruje pawiana czy coś mu jest ? A niech kreczuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale ogladal ktos Petkovic ? faktycznie trafia i napierd.. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ja pisze o tym turnieju, tak samo pisano o Zvonce przez pol sezonu i prosze jak Vera grala, do mnie nie przemawia takie podchodzenie do kazdej kobity, w tym turnieju Patty to oaza spokoju i ambicji, solidnie wyglada a Andrea po odegraniach Schnyder bedzie walic po 2 m w auty  nie obrażaj nas. patty jest wyjątkowo popierdoloną babą, przez tyle lat widziałem jej dziesiątki spotkań, w których odstawiała szopę. co nie oznacza, że doświadczeniem i regularnością nie powinna dziś załatwić sprawy, bo petko jest dość surowa, i a techniczna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
ale ogladal ktos Petkovic ? faktycznie trafia i napierd.. ? Wczoraj malo co trafiala. Moze sie pogubic jak bedzie tak strzelac przy zmianach tempa Patty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
monaco - miszcz wimbledonu 2011 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
kudłata jest oazą spokoju 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|