Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 36 1 2 13 14 15 16 17 35 36
Luulek #4176250 16/10/2010 19:44
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
boooom Melzery 555

Bonus: Unibet
Dindek #4176262 16/10/2010 19:50
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Melzery dały zarobic laugh

Dindek #4176271 16/10/2010 19:53
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by Dindek
Melzery dały zarobic laugh

caly turniej wezma tongue

Dindek #4176273 16/10/2010 19:54
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
dobrego tenisa lubie tylko ogladac bo w tej chwili znam sie na nim jeszcze slabiutko stad pytanie. Czemu na Ferdka taki kursu duzy? Djoko jest w formie. Ferdek ogolnie aż tak jakby obizył loty? Czy Djoko zrobił krok na przód albo pół kroku? Bo ostatnio pamietam to Ferdek przegrał z nim 3:2 Moze ktos napisał pare slow wiecej? Bede wdzieczny piwo

Luulek #4176284 16/10/2010 19:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Luulek
Originally Posted by C18_adam
Djoko poszedl boks

Zrobilem to samo, jest w formie wiec dlaczego ma nie utrzec nochala Rogerowi cool

a dlaczego Roger mialby sie nie zrewanzowac zmeczonemu na pewno Novakowi ? cool

Dindek #4176287 16/10/2010 19:58
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
Bleh jestem na minimalnym minusie zawsze mnie pokusa zarobienia wiekszych pieniedzy udupi, zachlannosc to zla rzecz z ktora trzeba walczyc ^^

craax #4176289 16/10/2010 19:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
bedzie livestream do naszego 3/4 debla wink

craax #4176294 16/10/2010 20:01
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
Originally Posted by craax
Originally Posted by Luulek
Originally Posted by C18_adam
Djoko poszedl boks

Zrobilem to samo, jest w formie wiec dlaczego ma nie utrzec nochala Rogerowi cool

a dlaczego Roger mialby sie nie zrewanzowac zmeczonemu na pewno Novakowi ? cool

Oczywiscie rewanz jak najbardziej:) Z tego co sie orientuje Noel po tym turnieju ma wolne chyba do 8 listopada wiec nie widze powodu dlaczego nie pojsc na urlop po pieknym meczu zarowno z Rogerem (oczywiscie o ile wygra a licze na niego ) no i pozniej z Andym smile

craax #4176297 16/10/2010 20:01
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Craax zmeczonemu po czym ? po wczorajszym deblu ? czy po gladkich wygranych z Gasquetem czy GGL-em ?

Ferdek ja wiem najlepszy tenisista zapisal sie w histori i jeszcze dlugo nie bedzie nikogo lepszego od niego .. ale Djoko to jednak zawsze taka pierwsza 3-4 swiatowa ... naprzeciwko siebie staja dwie gwiazdy szanse ok 50-50 60-40 sorry ale chyba nikt nie powie ze wieksze ... wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
frytki czy kuboty?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
kursy u feda sa dobrze ustawione dokladnie takich sie spodziewalem
moze byc w meczu wszystko

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
rano pisałem żeby braci nie ruszać po takim kursie, 2 razy przeczucie dzisiaj miałem i nie pograłem, tak to już jest

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by Marczajka
frytki czy kuboty?

Frytki bardziej potrzebuja punktow i wieksza forma zdecydowanie u nich wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a kto mowi, ze wieksze? a kto mowi, ze bede ten mecz gral? nie mam zamiaru, tylko po tym co napisal Luulek uszczypliwie napisalem cos w tym samym stylu ale w druga strone tongue

a znasz Djoka ? on nigdy nie brylowal kondycyjnie, teraz gra non stop, tamten tydzien, ten tydzien, do tego doszedl odziwo debel, Novak to alergik i wysiada mu kondycha po jakims czasie a Roger jest wyluzowany po odpadnieciu Nadala i dobrze mu tu idzie granie


Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
Originally Posted by Marczajka
rano pisałem żeby braci nie ruszać po takim kursie, 2 razy przeczucie dzisiaj miałem i nie pograłem, tak to już jest

Tak wlasnie pisales, moglem posluchac ^^

Luulek #4176320 16/10/2010 20:09
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
zobaczymy za 1h meczyk sie zacznie wink

dla mnie jednak Djoko boks

+ grubiej dubelek Patty + Harrison tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
mi to zwisa, ale wyjasnilem Ci dlaczego moze byc zmeczony wink

Llama #4176332 16/10/2010 20:12
Dołączył: Oct 2010
Posty: 147
L
member
member
L Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 147
Typ dnia: Schnyder - Petkovic

Dawno nie widziałem, aż tak dziwnych kursów wystawionych przez bukmacherów. Totalne nie porozumienie Schnyder jest zawodniczką przynajmniej o klasę lepszą, do tego jeszcze Petkovic w przeciętnej formie. W poprzedniej rundzie nie słychanie mądra i stabilna gra Schnyder z bardzo dobrze serwującą Hantuchovą. Natomiast Petkovic mnóstwo błędów aż 32 piłki przegrane przy własnym podaniu na 9 gemów serwisowych zwycięstwo zawdzięcza tylko słabej rywalce. Petkovic bez atutu jaki w meczu z Schnyder miała Hantuchova czyli serwisu nie ma najmniejszych szans na odniesienie zwycięstwa. Kurs 2.1 (Niestety bukmacherzy powoli rozumieją swój błąd i zanizają kursy na Patty) to czysta lokata 110% po prostu inny wynik nie jest możliwy jak zwycięstwo Patty.

Gorąco polecam ten typ: Schnyder win

craax #4176334 16/10/2010 20:13
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
Patty mam nadzieje, ze do finalu dojdzie gdzie dostanie slicznie po dupci od Any :>

Luulek #4176335 16/10/2010 20:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
ma ktos stream do frytek?

Strona 15 z 36 1 2 13 14 15 16 17 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1