|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Melzery dały zarobic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Melzery dały zarobic  caly turniej wezma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
dobrego tenisa lubie tylko ogladac bo w tej chwili znam sie na nim jeszcze slabiutko stad pytanie. Czemu na Ferdka taki kursu duzy? Djoko jest w formie. Ferdek ogolnie aż tak jakby obizył loty? Czy Djoko zrobił krok na przód albo pół kroku? Bo ostatnio pamietam to Ferdek przegrał z nim 3:2 Moze ktos napisał pare slow wiecej? Bede wdzieczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Djoko poszedl  Zrobilem to samo, jest w formie wiec dlaczego ma nie utrzec nochala Rogerowi  a dlaczego Roger mialby sie nie zrewanzowac zmeczonemu na pewno Novakowi ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914 |
Bleh jestem na minimalnym minusie zawsze mnie pokusa zarobienia wiekszych pieniedzy udupi, zachlannosc to zla rzecz z ktora trzeba walczyc ^^
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
bedzie livestream do naszego 3/4 debla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914 |
Djoko poszedl  Zrobilem to samo, jest w formie wiec dlaczego ma nie utrzec nochala Rogerowi  a dlaczego Roger mialby sie nie zrewanzowac zmeczonemu na pewno Novakowi ?  Oczywiscie rewanz jak najbardziej:) Z tego co sie orientuje Noel po tym turnieju ma wolne chyba do 8 listopada wiec nie widze powodu dlaczego nie pojsc na urlop po pieknym meczu zarowno z Rogerem (oczywiscie o ile wygra a licze na niego ) no i pozniej z Andym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Craax zmeczonemu po czym ? po wczorajszym deblu ? czy po gladkich wygranych z Gasquetem czy GGL-em ? Ferdek ja wiem najlepszy tenisista zapisal sie w histori i jeszcze dlugo nie bedzie nikogo lepszego od niego .. ale Djoko to jednak zawsze taka pierwsza 3-4 swiatowa ... naprzeciwko siebie staja dwie gwiazdy szanse ok 50-50 60-40 sorry ale chyba nikt nie powie ze wieksze ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
kursy u feda sa dobrze ustawione dokladnie takich sie spodziewalem moze byc w meczu wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
rano pisałem żeby braci nie ruszać po takim kursie, 2 razy przeczucie dzisiaj miałem i nie pograłem, tak to już jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Frytki bardziej potrzebuja punktow i wieksza forma zdecydowanie u nich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a kto mowi, ze wieksze? a kto mowi, ze bede ten mecz gral? nie mam zamiaru, tylko po tym co napisal Luulek uszczypliwie napisalem cos w tym samym stylu ale w druga strone  a znasz Djoka ? on nigdy nie brylowal kondycyjnie, teraz gra non stop, tamten tydzien, ten tydzien, do tego doszedl odziwo debel, Novak to alergik i wysiada mu kondycha po jakims czasie a Roger jest wyluzowany po odpadnieciu Nadala i dobrze mu tu idzie granie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914 |
rano pisałem żeby braci nie ruszać po takim kursie, 2 razy przeczucie dzisiaj miałem i nie pograłem, tak to już jest Tak wlasnie pisales, moglem posluchac ^^
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
zobaczymy za 1h meczyk sie zacznie dla mnie jednak Djoko  + grubiej dubelek Patty + Harrison 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mi to zwisa, ale wyjasnilem Ci dlaczego moze byc zmeczony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2010
Posty: 147 |
Typ dnia: Schnyder - Petkovic
Dawno nie widziałem, aż tak dziwnych kursów wystawionych przez bukmacherów. Totalne nie porozumienie Schnyder jest zawodniczką przynajmniej o klasę lepszą, do tego jeszcze Petkovic w przeciętnej formie. W poprzedniej rundzie nie słychanie mądra i stabilna gra Schnyder z bardzo dobrze serwującą Hantuchovą. Natomiast Petkovic mnóstwo błędów aż 32 piłki przegrane przy własnym podaniu na 9 gemów serwisowych zwycięstwo zawdzięcza tylko słabej rywalce. Petkovic bez atutu jaki w meczu z Schnyder miała Hantuchova czyli serwisu nie ma najmniejszych szans na odniesienie zwycięstwa. Kurs 2.1 (Niestety bukmacherzy powoli rozumieją swój błąd i zanizają kursy na Patty) to czysta lokata 110% po prostu inny wynik nie jest możliwy jak zwycięstwo Patty.
Gorąco polecam ten typ: Schnyder win
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914 |
Patty mam nadzieje, ze do finalu dojdzie gdzie dostanie slicznie po dupci od Any :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ma ktos stream do frytek?
|
|
|
Link skopiowany do schowka