|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2011
Posty: 5 |
jak często i w jakim okresie zdarzają się tego typu oferty u ciebie i czy mógbłyś informować na bieżąco o nich ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Zawsze staram się informować o największych rodzynkach..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Z miedziem vel Zdunski jednak bym nie wchodził Łukaszu w interesy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
jak często i w jakim okresie zdarzają się tego typu oferty u ciebie i czy mógbłyś informować na bieżąco o nich ?? Jak Wujek bedzie miał oferty dla kostropatych pedałów to sie do ciebie odezwie, a póki co....dzida 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Nie wiem jak Wy kminicie kto jest kto..  ale dzięki za przestrogę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
wlasnie wrocilem z Egiptu i jak najbardziej polecam ! Dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
tak samo jak i ja,świetna pora na nabranie mocy,w Sharmie świeci aż miło;) a wylot z kraju w promocyjnych cenach..;) sam zapłaciłem 940 za 4*Allin. POLECAM.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Mam takie pare pytan z ciekawosci, a zarazem planuje gdzies sie wybrac w lato, wiec mi sie przyda wiedza, bo jestem zielony jesli chodzi o wycieczki za granice. Czym sie rozni np. 2 tyg w Tunezji za 5000, a 2 tyg. w Tunezji za 1 000zl?. Jak to jest z jezykiem. Kupuje wycieczke i dolatuje na miejsce i 0 jezyka. Ktos tam mnie odbiera na miejscu?, ktos mowi po Polsku?. Czy bez jakiegos tam minimum znania np. angielskiego sie nie obejdzie?. Jak mi przyjda jeszcze jakies pytania do glowy to napisze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
@termii roznica w cenie uzalezniona jest m.in. od terminu pobytu, ilosci posilkow lub po prostu ich braku, od hotelu (komfortu/ilosci gwiazdek), itp. o brak znajomosci jezyka sie nie obawiaj, jest zawsze opieka polskiego rezydenta i pilota (oczywiscie wycieczki a nie samolotu  ) to tak w telegraficznym skrocie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Cena tez pewnie uzalezniona od tego co masz na miejscu. Nie wiem co moze byc w takich wycieczkach ale moze jakies spa, masaze, skoki ze spadochronem czy inne chiny murzyny ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Zostały już ostatnie miejsca na wylot do HURGHADY - 14.01.
Ceny już od: 949 PLN!!!
Yara Beach Club 3* HB 949 PLN Hor Palace 3* HB 959 PLN Elysees 3* HB 959 PLN Magawish Swiss Inn 4* HB 1109 PLN Harmony Makadi Bay 4* HB 1109 PLN Shams Safaga Beach Resort 4* All inclusive 1159 PLN Tia Heights Makadi Bay 5* HB 1209 PLN Sunrise Le Jerdin Hurghada Resort 4* All inclusive 1219 PLN Sunny Days Palma de Mirette 4* All inclusive 1229 PLN Hilton Long Beach 4*+ All inclusive 1349 PLN Imperial Shams Abu Soma 5* All inclusive 1349 PLN Sunrise Mamlouk Resort 5* All inclusive 1389 PLN Prima Life Makadi Resort 5* All inclusive 1429 PLN Pyramisa Blue Lagoon Resort 5* All inclusive 1519 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Witam,
Linc mnie wyręczył i wszystko dokładnie opisał..
Nie widziałem jednak tak dużych różnic, o jakich mówi termii, w przypadku Tunezji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
mam takie pytanie...czy ktos sie orientuje do jakiego hotelu leciec najlepiej na IBIZE ? Tak zeby miec bardzo blisko na imprezy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Panowie i Panie.. Chciałem Was zapytać o zdanie..
Czy coś takiego by Was zainteresowało..?
Nazwijmy to "400 za 50"..
Płacąc 50 zł w formie przedpłaty, dostajemy kupon rabatowy o wartości 400 zł.
Warunki: - Jeden kupon można zrealizować przy jednej rezerwacji. - Rabaty nie sumują się. - Cena wycieczki za osobę, nie mniejsza niż 1999. - Rabat 400 zł wyłącznie przy rezerwacji dla 4 osób dorosłych.
Lecisz na urlop z Partnerem/Partnerką, zabierasz parę znajomych, od ceny za Waszą parę odejmujesz 400 zł.
Jest też opcja, że przy tych samych warunkach, ale bez opłaty 50 zł, zorganizuje się jakiś konkurs na naszym forum.
Można też polecić stronę znajomym, Oni klikają "lubię to", Ty masz kupon rabatowy..
Proszę o uwagi..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Spoko sprawa. Ja ostatnio na Grouponie kupiłem właśnie taki kuponik rabatowy o wartości 320 zł, kosztował 28 zł  . Do wykorzystania na wycieczki (wraz z all).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Ja nie twierdzę, że sam na to wpadłem  Możesz mi na PW poslac warunki wykorzystania tego kuponu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2009
Posty: 17 |
Witam! wwwujek, mam zaplanowaną wycieczkę do Egiptu, na oko 6 osób, w drugiej połowie marca. Pytanie takie, kiedy najlepiej się do Ciebie odezwać,przypomnieć żebyś mógł wyszukać coś fajnego? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
502 397 868, możesz pisać tu, na maila [email protected] Jak chcesz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|