|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
witam, mam 2 pytania
1)
10.10.2010 15:00 Antalyaspor - Shakhtar Donezk : Azjatycki handicap ( 0 : 0 ) TYP 2 kurs 1.90
Jak powinien byc rozliczony ten typ przy wyniku 2:2?
2)
Czy dozwolone jest podanie typu w ramach I rundy na mecz rozpoczynajacy sie jutro (poniedziałek) o 6 rano?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
witam, mam 2 pytania 1)10.10.2010 15:00 Antalyaspor - Shakhtar Donezk : Azjatycki handicap ( 0 : 0 ) TYP 2 kurs 1.90 Jak powinien byc rozliczony ten typ przy wyniku 2:2? Z regulaminu 5. Zwroty: jeśli z jakiegokolwiek powodu nastąpi zwrot stawki u bukmachera (np. przy remisie jeśli typ był na handicap "0"/DNB) to należy w miejsce tego zakładu wysłać inny typ (nie podanie typu zastępczego będzie się liczyło jako nie wysłanie typu - patrz punkt 1). Zastępczy typ można dopiero wysłać kiedy jest już pewne, że poprzedni typ został/zostanie anulowany lub potraktowany jako zwrot (stawka zwrócona). 2)Czy dozwolone jest podanie typu w ramach I rundy na mecz rozpoczynajacy sie jutro (poniedziałek) o 6 rano? Z regulaminu 1. Co tydzień do 19:59 w niedzielę każdy z uczestników musi wysłać 5 typów/kuponów (w półfinale i finale 7), wszystkie po 100zł. Każdy niewysłany typ lub typ, dla którego nie będzie znany wynik do południa (12:00) w poniedziałek będzie liczony jako -100zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
pytanie  Podałem tylko 1 typ (przegrany) - pozostałych nie podałem w ogóle, z przyczyn "technicznych". Mój rywal nie podał ani jednego typu. Awansowałem dalej? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Tak, na podst. tego pktu:
1.2. W razie remisu osoba, która jako pierwsza wysłała swój piąty (od półfinału/finału siódmy) typ awansuje/wygrywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
powiem szczerze ze nie wiem jak ostatecznie podlicza sie typy wygrane/przegrane.
1. trafiam typ z kursem np 1.5 to do ogolnego bilansu mam +150 czy +50??
2. nie trafiam typu to mam -100?? (w regulaminie jest ze za nie wyslany typ lub nieznany wynik)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Liczymy tylko zysk/stratę z każdego typu. Nic więcej.
Jeśli trafisz 1.50 to jesteś do przodu +50zł.
Jeśli nie trafisz to masz -100zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
zakaz typowania zakładów specjalnych tyczy się ogólnie jako dyscyplina w ofercie czy gdy mam zakład WIsła-Górnik ilość rogów jako zakład sektor specjalny tego zdarzenia to jest on dozwolony? są tam min. zakłady kto strzeli pierwszy gola, over 4,5 itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tego typu zakłady specjalne na mecz są ok.
Chodzi tu o zakłady specjalne dostępne z głównego menu u buka typu: "Special Markets" czy "TV Events". Czyli rzeczy typu "Kto wygra Big Brothera w Norwegii" czy "zakłady polityczne na mera Helsinek".
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Conrad a kiedy bedzie drabinka kto z kim gral bo nie wiem czy awansowalem czy nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Generalnie robimy tylko pierwszą drabinkę a później każdy sam sprawdza z kim gra w kolejnych fazach turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
czyli teraz gralem z uzytkownikiem kamtek tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
czyli teraz gralem z uzytkownikiem kamtek tak? Generalnie robimy tylko pierwszą drabinkę a później każdy sam sprawdza z kim gra w kolejnych fazach turnieju. Poza tym typowałeś nie znając wyników przeciwnika?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
czyli teraz gralem z uzytkownikiem kamtek tak? Generalnie robimy tylko pierwszą drabinkę a później każdy sam sprawdza z kim gra w kolejnych fazach turnieju. Poza tym typowałeś nie znając wyników przeciwnika? Domyślałem się ale wolałbym miec pewnosc zawsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Luc: 1. -100 2. -100 3. +25 4. +35 5. +120 razem: -20
ryba: 1. +68 2. +28 3. -100 4. +30 5. -100 (typ nie podany) razem: -74
moze jakis mod policzyc, bo cos nam z kolega ryba sie nie zgadza i nie wiem czy ja czy On zle liczy ??? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
juz Jego -200 na start przemilcze bo nic to nie zmienia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Luc: 1. -100 2. -100 3. +25 4. +35 5. +120 razem: -20
ryba: 1. +68 2. +28 3. -100 4. +30 5. -100 (typ nie podany) razem: -74
moze jakis mod policzyc, bo cos nam z kolega ryba sie nie zgadza i nie wiem czy ja czy On zle liczy ??? dzieki Sprawdziłem, jest dokladnie tak jak napisales wyzej. awans: Luc Nilis
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Konkurs o tenisie jeden temat nizej. Prowadzi Platini, nie dosc, ze sam podlicza, chwala mu za to, to jeszcze podaje wyniki i kto z kim gra. Tutaj sami sobie podliczamy i podajemy kto awansowal. To prowadzacy moglby sie chociaz pofatygowac i napisac na rozpoczecie kolejnej rundy, kto z kim gra, a nie za przeproszeniem musimy sie pierd.. ze sciaganiem drabinek i szukac z kim to gramy dalej.. Taki tam wniosek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790 |
do kiedy trzeba podac kto awansowal dalej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Przed wysłaniem swojego pierwszego typu w kolejnej rundzie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|