|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Moi drodzy,mistrzem będzie zwycięzca pary "skarpetowej".
Chciałbym,żeby to były Czerwone,ale siła Białych jest ogromna.
Jeszcze jedno. Mistrzostwo dla takiego chłamu jak NYY to byłaby potwarz dla Ligi,wiec nawet nie piszcie o wygranej Jankesuff:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Mistrzostwo dla takiego chłamu jak NYY to byłaby potwarz dla Ligi,wiec nawet nie piszcie o wygranej Jankesuff:P Mozesz rozwinac jakos swoja wypowiedz? Dlaczego sadzisz, ze to chłam i potwarz dla Ligi? Czy Randy Johnson, Derek Jeter, Alex Rodriguez czy Jason Giambi sa za slabi by byc mistrzem? Czy Big Unit nie zasluguje raz jeszcze na mistrzostwo? Amkwish, ja tez nie przepadam za Yankesami, wolalbym widziec w roli zwyciezcow Smoltza i spolke, ale nalezy im przyznac klase czego miara bylo chociazby podzwigniecie sie z powaznego kryzysu, ktory mieli na poczatku sezonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
NYY-LAA 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j 3-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +2,61j
HOU-ATL 10-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
Jak narazie trzy moje progresje w PO zostały zakończone. Zostało tylko do trafienia zwycięstwo gospodarzy w parze HOU-ATL, dzisiaj gram drugi poziom na ATL 1.83/3j, a w przypadku przegranej trzeci poziom gram na HOU. --- Bilans typów MLB 271W-171L-4Z -5,33j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Mozesz rozwinac jakos swoja wypowiedz? Dlaczego sadzisz, ze to chłam i potwarz dla Ligi? Juz rozwijam....nie znosze NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Tak jak nie cierpie sRealu,Bayernu i tych wszystkich innych klubów zrobionych na kstałt "galacticos". Dobrze ,że na pierwszym miejscu wymieniłeś Randy'ego. Znakomity pitcher,wspaniałe wystepy w ubiegłym sezonie,gdy praktycznie sam jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />walczył z przeciwnikami,a dziś? Cień tamtego zawodnika,nie do poznania,taki to "zbawienny" wpływ wywiera NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Reasumując,ja się na baseballu nie znam,ale jak kazdy kibic mam swoje sympatie i antypatie,a Ty możesz się ze mna zgodzic lub nie. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Tak jak nie cierpie sRealu,Bayernu i tych wszystkich innych klubów zrobionych na kstałt "galacticos". To będzie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> co powiesz w takim razie na Twoje ulubione MIAMI HEAT w zbliżajacym sezonie, Ci to są dopiero "galacticos" skazani z góry na porażke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Dobrze ,że na pierwszym miejscu wymieniłeś Randy'ego. Znakomity pitcher,wspaniałe wystepy w ubiegłym sezonie,gdy praktycznie sam jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />walczył z przeciwnikami,a dziś? Cień tamtego zawodnika,nie do poznania,taki to "zbawienny" wpływ wywiera NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cos chyba pomyliles, zobacz jego ostatnie wystepy, bilans na Yankee Stadium mowi sam za siebie. To prawda, ze mial pare wpadek w tym sezonie np. 3 HR's w jednym inningu z CWS ale koncowka sezonu imponujaca, bardzo wazny mecz z Red Sox decydujacy o playoff's dla NYY bez problemu wygrany wlasnie dzieki jego postawie na Fenway Park. To pitcher-legenda, dosyc impulsywny (wylecial chyba dwukrotnie w tym sezonie za krytykowanie decyzji sedziego) ale ciagle niesamowity.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Reasumując,ja się na baseballu nie znam,ale jak kazdy kibic mam swoje sympatie i antypatie,a Ty możesz się ze mna zgodzic lub nie. Amkwish, ale to nie chodzi o sympatie czy antypatie. Moim zdaniem napisac, ze Yankees to chłam (mowimy o umiejetnosciach i mozliwosciach druzyny i zawodnikow, ale takze o wynikach przez nich osiaganych!) to pokaz kompletnej ignorancji w tym temacie do czego sie zreszta przyznales. No i jest jeszcze jedna sprawa. Przynajmniej Johnsonowi i Jeterowi nalezy sie szacunek, a dlaczego, to moze kiedys sie dowiesz. Wiem, ze nie jestes z tych co obrazaja sie o byle gowno i mam nadzieje, ze to sie nie zmienilo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> PS. No wlasnie co z Heat? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Reasumując,ja się na baseballu nie znam,ale jak kazdy kibic mam swoje sympatie i antypatie Ja tez nie przepadam za NYY ale to wlasnie tacy pitcherzy wchodzacy na save'y jak Mariano Rivera czy Gordon sa jednymi z najlepszych w lidze. Pod wzgledem RBI Yankesi tez sa bardzo wysoko wiec raczej chlamem ich bym nie nazywal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Tu chodzi o coś innego, ze wszystkim sie zgadzam zarówno z tym że R.Johnson to zywa legenda podobnie Jeter czy Rodriguez a i Riviera oraz Gordon to czołowi "closerzy" no ale to nei przekłada sie na wyniki bo przecież z takim składem powinni gładko awansować do play-off a jak było wszyscy wiemy, w play-off znależli się cudem po okropnych męczarniach!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Po meczarniach... hmm ja bym powiedzial inaczej, ze to Boston roztrwonil przewage ze srodka sezonu. Yankesi natomiast potrafi w paru meczach podniesc sie i wygrac przewaga jednego run'a czego nie mozna powiedziec o Bostonie kiedy to czy Timlin czy Foulke wchodzili jak SV pitcherzy i nic z tego nie wychodzilo. Zreszta zobaczymy jak NYY poradza sobie w koncowce rozgrywek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973 |
chodzi o to ze: 1. zdobeda przynajmniej jeden punkt w 1 inningu 2. Zadna druzyna nie zdobedzie punktu w 1 inningu No i okazalo sie ze miales racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i wiesz wiecej niz analitycy z toto-mixa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> otoz wczoraj puscilem kuponik z trzema zdarzeniami Saltlake-Washington 2 Chicago WS-Boston 1 inning 2 Atlanta-Houston over 6,5 rano na wydrukowanych wynikach byla 2 do drugiego typu a to dlatego ze Bos wygral 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale juz okolo godz.11.30 byla jedynka tak wiec toto-mix wali straszne babole albo robi jakies walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
HOU-ATL 10-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j 1-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +2,49j
Wszystkie progresje na 4 serie spotkań playoff zakończone sukcesem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> --- Bilans typów MLB 272W-171L-4Z -2,84j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego wszędzie znikł z oferty mecz NYY? :|
tzn. w sprotingbecie nie było od początku dnia, w expie znikł, w playit otzrymalem juz rozliczenie zakładu -
Los Angeles Angels at New York Yankees 10/8/2005 10:05 PM Money Line 2 CANCELLED 1.49
Czy ktoś wie o cio chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Przepraszam za zaśmiecanie teamtu, już wiem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeśli ktoś będie się zastanawiał co się stało to proszę odpowiedź:
"Game 4 between the Angels and the Yankees, scheduled for Saturday, has been postponed because of heavy rains in the New York area. The game has been rescheduled for Sunday at 7:30 p.m. ET. "
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Boston przeszedl samych siebie, pobili niechlubny rekord Cleveland, majac base loaded i zadnego autu nie zdobyli zadnego run'a (a do remisu brakowal im tylko jeden) a ktos tu pisal, ze sa mocni... Jak widac sa slabsi od NYY. Ciekawe czy z Graffanino zostanie przedluzony kotrakt za ten jego error w drugim meczu dajacy zwyciestwo CWS. Damon bedzie na liscie free agent wiec jego przygoda z Red Sox takze sie skonczyla
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Postanowilem ponownie podawac Swoje typy tutaj... hehe juz koncowka sezonu, jak to mowia, lepiej pozno niz wcale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzis stawiam na LAA @1.87 zl, bo sadze, ze wyeleminuja NYY z PO. I jednych i drugich zabardzo nie daze wielka sympatia, ale cos trzeba postawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiec skusilem sie na gospodarzy, ktorym na wzniesieniu bedzie rzucac Colon. I mam nadzieje, ze sie pokaze z dobrej strony, bo jak ostatnio stawialem na "niego", to sie przejechalem :/ Oby dzis bylo inaczej. Mozna tez zagrac under 9, ale jakos niedokonca jestem przekonany. Wiec Angels.... do boju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Los Angeles Angels - New York Yankees 5:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Typ trafiony, a szkoda, ze sie nie skusilem jeszcze na ten underek. Ale i tak jest extra, bo te PO sa po prostu dla mnie zajebiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Szkoda, ze wczesniej nie podawalem tu typow. Moze ktos by skorzystal...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
AL CHAMPIONSHIP SERIES
Los Angeles Angels - Chicago White Sox
1 wtorek 11.10 w CHW LAA: Byrd (12-11)- CHW: Contreras (15-7) 2 środa 12.10 w CHW LAA: ???- CHW: Buehrle (16-8) 3 piątek 14.10 w LAA CHW: Garland (18-10)- LAA ??? 4 sobota 15.10 w LAA CHW: Garcia (14-8)- LAA ??? 5 niedziela 16.10 w LAA 6 wtorek 18.10 w CHW 7 środa 19.10 w CHW
NL CHAMPIONSHIP SERIES
Houston Astros - St. Louis Cardinals 1 środa 12.10 w STL HOU: Pettitte (17-9) STL: Carpenter (21-5) 2 czwartek 13.10 w STL 3 sobota 15.10 w HOU 4 niedziela 16.10 w HOU 5 poniedziałek 17.10 w HOU 6 środa 19.10 w STL 7 czwartek 20.10 w STL
Moje Aniołki dobrze sobie radzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rozpoczynam progresję na zwycięstwo gospodarza spotkania. CHW 1.50/2j STL 1.59/2j --- Bilans typów MLB 272W-171L-4Z -2,84j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
Kurna chata.... zapomnialem wczesniej podac Swoj typ na dzis !! Ale na szczescie zdaze.
Dzis stawiam na Chicago White Sox @1.53 zl. Moje uzasadnienie jest krotkie - byli, sa i beda najlepsza druzyna tego sezonu. Zasluguja na to. Pracowali i pracuja nadal na ten sukces od wielu miesiecy. Mam nadzieje, ze dzis wygraja ze zmeczonymi rywalami, ktorzy pewnie odczuwaja jeszcze skotki z wczorajszego meczu z NYY.
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Los Angeles Angels - Chicago White Sox
3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j game2 środa 12.10 w CHW LAA: Washburn (8-8) - CHW: Buehrle (16-8) game3 piątek 14.10 w LAA CHW: Garland (18-10)- LAA ??? game4 sobota 15.10 w LAA CHW: Garcia (14-8)- LAA ??? game5 niedziela 16.10 w LAA game6 wtorek 18.10 w CHW game7 środa 19.10 w CHW
w game1 pudło więc jedziemy dalej CHW 1.56/6j --- Bilans typów MLB 272W-172L-4Z -4,84j
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|