Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#418600 06/10/2005 08:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Moi drodzy,mistrzem będzie zwycięzca pary "skarpetowej".

Chciałbym,żeby to były Czerwone,ale siła Białych jest ogromna.

Jeszcze jedno.
Mistrzostwo dla takiego chłamu jak NYY to byłaby potwarz dla Ligi,wiec nawet nie piszcie o wygranej Jankesuff:P

Bonus: Unibet
#418601 06/10/2005 09:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Mistrzostwo dla takiego chłamu jak NYY to byłaby potwarz dla Ligi,wiec nawet nie piszcie o wygranej Jankesuff:P

Mozesz rozwinac jakos swoja wypowiedz? Dlaczego sadzisz, ze to chłam i potwarz dla Ligi?
Czy Randy Johnson, Derek Jeter, Alex Rodriguez czy Jason Giambi sa za slabi by byc mistrzem? Czy Big Unit nie zasluguje raz jeszcze na mistrzostwo?
Amkwish, ja tez nie przepadam za Yankesami, wolalbym widziec w roli zwyciezcow Smoltza i spolke, ale nalezy im przyznac klase czego miara bylo chociazby podzwigniecie sie z powaznego kryzysu, ktory mieli na poczatku sezonu.

#418602 06/10/2005 13:38
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
NYY-LAA
4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
3-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +2,61j

HOU-ATL
10-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j

Jak narazie trzy moje progresje w PO zostały zakończone.
Zostało tylko do trafienia zwycięstwo gospodarzy w parze HOU-ATL, dzisiaj gram drugi poziom na ATL 1.83/3j, a
w przypadku przegranej trzeci poziom gram na HOU.
---
Bilans typów MLB 271W-171L-4Z -5,33j

#418603 06/10/2005 16:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Mozesz rozwinac jakos swoja wypowiedz? Dlaczego sadzisz, ze to chłam i potwarz dla Ligi?

Juz rozwijam....nie znosze NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Tak jak nie cierpie sRealu,Bayernu i tych wszystkich innych klubów zrobionych na kstałt "galacticos".

Dobrze ,że na pierwszym miejscu wymieniłeś Randy'ego.
Znakomity pitcher,wspaniałe wystepy w ubiegłym sezonie,gdy praktycznie sam jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />walczył z przeciwnikami,a dziś?
Cień tamtego zawodnika,nie do poznania,taki to "zbawienny" wpływ wywiera NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Reasumując,ja się na baseballu nie znam,ale jak kazdy kibic mam swoje sympatie i antypatie,a Ty możesz się ze mna zgodzic lub nie.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#418604 06/10/2005 17:04
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Tak jak nie cierpie sRealu,Bayernu i tych wszystkich innych klubów zrobionych na kstałt "galacticos".


To będzie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> co powiesz w takim razie na Twoje ulubione MIAMI HEAT w zbliżajacym sezonie, Ci to są dopiero "galacticos" skazani z góry na porażke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

POZDRAWIAM

#418605 06/10/2005 17:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Dobrze ,że na pierwszym miejscu wymieniłeś Randy'ego.
Znakomity pitcher,wspaniałe wystepy w ubiegłym sezonie,gdy praktycznie sam jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />walczył z przeciwnikami,a dziś?
Cień tamtego zawodnika,nie do poznania,taki to "zbawienny" wpływ wywiera NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Cos chyba pomyliles, zobacz jego ostatnie wystepy, bilans na Yankee Stadium mowi sam za siebie. To prawda, ze mial pare wpadek w tym sezonie np. 3 HR's w jednym inningu z CWS ale koncowka sezonu imponujaca, bardzo wazny mecz z Red Sox decydujacy o playoff's dla NYY bez problemu wygrany wlasnie dzieki jego postawie na Fenway Park. To pitcher-legenda, dosyc impulsywny (wylecial chyba dwukrotnie w tym sezonie za krytykowanie decyzji sedziego) ale ciagle niesamowity.

#418606 06/10/2005 18:05
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Reasumując,ja się na baseballu nie znam,ale jak kazdy kibic mam swoje sympatie i antypatie,a Ty możesz się ze mna zgodzic lub nie.

Amkwish, ale to nie chodzi o sympatie czy antypatie. Moim zdaniem napisac, ze Yankees to chłam (mowimy o umiejetnosciach i mozliwosciach druzyny i zawodnikow, ale takze o wynikach przez nich osiaganych!) to pokaz kompletnej ignorancji w tym temacie do czego sie zreszta przyznales.
No i jest jeszcze jedna sprawa. Przynajmniej Johnsonowi i Jeterowi nalezy sie szacunek, a dlaczego, to moze kiedys sie dowiesz.

Wiem, ze nie jestes z tych co obrazaja sie o byle gowno i mam nadzieje, ze to sie nie zmienilo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

PS. No wlasnie co z Heat? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#418607 06/10/2005 18:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Reasumując,ja się na baseballu nie znam,ale jak kazdy kibic mam swoje sympatie i antypatie

Ja tez nie przepadam za NYY ale to wlasnie tacy pitcherzy wchodzacy na save'y jak Mariano Rivera czy Gordon sa jednymi z najlepszych w lidze. Pod wzgledem RBI Yankesi tez sa bardzo wysoko wiec raczej chlamem ich bym nie nazywal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#418608 06/10/2005 18:41
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Tu chodzi o coś innego, ze wszystkim sie zgadzam zarówno z tym że R.Johnson to zywa legenda podobnie Jeter czy Rodriguez a i Riviera oraz Gordon to czołowi "closerzy" no ale to nei przekłada sie na wyniki bo przecież z takim składem powinni gładko awansować do play-off a jak było wszyscy wiemy, w play-off znależli się cudem po okropnych męczarniach!

#418609 06/10/2005 18:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Po meczarniach... hmm ja bym powiedzial inaczej, ze to Boston roztrwonil przewage ze srodka sezonu. Yankesi natomiast potrafi w paru meczach podniesc sie i wygrac przewaga jednego run'a czego nie mozna powiedziec o Bostonie kiedy to czy Timlin czy Foulke wchodzili jak SV pitcherzy i nic z tego nie wychodzilo. Zreszta zobaczymy jak NYY poradza sobie w koncowce rozgrywek.

#418610 06/10/2005 19:07
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Quote
chodzi o to ze:
1. zdobeda przynajmniej jeden punkt w 1 inningu
2. Zadna druzyna nie zdobedzie punktu w 1 inningu


No i okazalo sie ze miales racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i wiesz wiecej niz analitycy z toto-mixa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> otoz wczoraj puscilem kuponik z trzema zdarzeniami
Saltlake-Washington 2
Chicago WS-Boston 1 inning 2
Atlanta-Houston over 6,5
rano na wydrukowanych wynikach byla 2 do drugiego typu a to dlatego ze Bos wygral 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale juz okolo godz.11.30 byla jedynka tak wiec toto-mix wali straszne babole albo robi jakies walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdro

#418611 07/10/2005 06:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
HOU-ATL
10-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
1-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +2,49j

Wszystkie progresje na 4 serie spotkań playoff zakończone sukcesem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
---
Bilans typów MLB 272W-171L-4Z -2,84j

#418612 08/10/2005 17:26
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego wszędzie znikł z oferty mecz NYY? :|

tzn. w sprotingbecie nie było od początku dnia, w expie znikł, w playit otzrymalem juz rozliczenie zakładu -

Los Angeles Angels at New York Yankees 10/8/2005 10:05 PM Money Line 2 CANCELLED 1.49

Czy ktoś wie o cio chodzi?

#418613 08/10/2005 17:29
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Przepraszam za zaśmiecanie teamtu, już wiem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeśli ktoś będie się zastanawiał co się stało to proszę odpowiedź:

"Game 4 between the Angels and the Yankees, scheduled for Saturday, has been postponed because of heavy rains in the New York area. The game has been rescheduled for Sunday at 7:30 p.m. ET. "

#418614 09/10/2005 08:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Boston przeszedl samych siebie, pobili niechlubny rekord Cleveland, majac base loaded i zadnego autu nie zdobyli zadnego run'a (a do remisu brakowal im tylko jeden) a ktos tu pisal, ze sa mocni... Jak widac sa slabsi od NYY. Ciekawe czy z Graffanino zostanie przedluzony kotrakt za ten jego error w drugim meczu dajacy zwyciestwo CWS. Damon bedzie na liscie free agent wiec jego przygoda z Red Sox takze sie skonczyla

#418615 10/10/2005 20:09
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Postanowilem ponownie podawac Swoje typy tutaj... hehe juz koncowka sezonu, jak to mowia, lepiej pozno niz wcale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzis stawiam na LAA @1.87 zl, bo sadze, ze wyeleminuja NYY z PO. I jednych i drugich zabardzo nie daze wielka sympatia, ale cos trzeba postawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiec skusilem sie na gospodarzy, ktorym na wzniesieniu bedzie rzucac Colon. I mam nadzieje, ze sie pokaze z dobrej strony, bo jak ostatnio stawialem na "niego", to sie przejechalem :/ Oby dzis bylo inaczej. Mozna tez zagrac under 9, ale jakos niedokonca jestem przekonany.
Wiec Angels.... do boju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#418616 11/10/2005 06:52
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Los Angeles Angels - New York Yankees 5:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />



Typ trafiony, a szkoda, ze sie nie skusilem jeszcze na ten underek. Ale i tak jest extra, bo te PO sa po prostu dla mnie zajebiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Szkoda, ze wczesniej nie podawalem tu typow. Moze ktos by skorzystal...

#418617 11/10/2005 18:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
AL CHAMPIONSHIP SERIES

Los Angeles Angels - Chicago White Sox

1 wtorek 11.10 w CHW
LAA: Byrd (12-11)- CHW: Contreras (15-7)
2 środa 12.10 w CHW
LAA: ???- CHW: Buehrle (16-8)
3 piątek 14.10 w LAA
CHW: Garland (18-10)- LAA ???
4 sobota 15.10 w LAA
CHW: Garcia (14-8)- LAA ???
5 niedziela 16.10 w LAA
6 wtorek 18.10 w CHW
7 środa 19.10 w CHW

NL CHAMPIONSHIP SERIES

Houston Astros - St. Louis Cardinals
1 środa 12.10 w STL
HOU: Pettitte (17-9) STL: Carpenter (21-5)
2 czwartek 13.10 w STL
3 sobota 15.10 w HOU
4 niedziela 16.10 w HOU
5 poniedziałek 17.10 w HOU
6 środa 19.10 w STL
7 czwartek 20.10 w STL


Moje Aniołki dobrze sobie radzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rozpoczynam progresję na zwycięstwo gospodarza spotkania.
CHW 1.50/2j
STL 1.59/2j
---
Bilans typów MLB 272W-171L-4Z -2,84j

#418618 11/10/2005 19:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Kurna chata.... zapomnialem wczesniej podac Swoj typ na dzis !! Ale na szczescie zdaze.

Dzis stawiam na Chicago White Sox @1.53 zl. Moje uzasadnienie jest krotkie - byli, sa i beda najlepsza druzyna tego sezonu. Zasluguja na to. Pracowali i pracuja nadal na ten sukces od wielu miesiecy. Mam nadzieje, ze dzis wygraja ze zmeczonymi rywalami, ktorzy pewnie odczuwaja jeszcze skotki z wczorajszego meczu z NYY.



Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#418619 12/10/2005 05:49
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Los Angeles Angels - Chicago White Sox

3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j
game2 środa 12.10 w CHW
LAA: Washburn (8-8) - CHW: Buehrle (16-8)
game3 piątek 14.10 w LAA
CHW: Garland (18-10)- LAA ???
game4 sobota 15.10 w LAA
CHW: Garcia (14-8)- LAA ???
game5 niedziela 16.10 w LAA
game6 wtorek 18.10 w CHW
game7 środa 19.10 w CHW

w game1 pudło więc jedziemy dalej CHW 1.56/6j
---
Bilans typów MLB 272W-172L-4Z -4,84j

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,059
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1