Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#418640 17/10/2005 04:45
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Houston Astros - St. Louis Cardinals 2:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


No niestety dzis sie nie udalo wygrac kasy. Szkoda, bo bylo wiele okazji do tego, zeby STL wygralo. Ale coz taki jest ten piekny sport.
Dobrze, ze ten typy gralem za srednia stawke. Jedyna pociecha.

Bonus: Unibet
#418641 17/10/2005 09:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
witam

dziś ponownie oddam zaufanie w ręce Carpentera , coś niemogę sobie wyobrazić aby Cardinals już w taki sposób pożegnali sie z walką , i tak przebieg tej konfrontacji to duże zaskoczenie , chodź warto podkreslić że najlepsza szkoła pitcherów to szkoła z houston , a ich postacie firmowe oswalt, pettite czy clemens to gwiazdy wielkiego formatu.

dlaczego dziś cardinals
- stan rywalizacji i obecna faza zmusza kardynałow do postawienia wszytsko na jedną kartę , jeżeli wygrają pozostaną im 2 spotkania u siebie i dobra pozycja wyjściowa mimo wszytsko

- na ratunek carpenter delegowany w koło , jeg h2h, statytstyki season i posteseason , są imponujące , jego gwiazda dopiero co wschodzi , ale po dwóch konfrontacjach w fazie world series widać że potencjał i odporność psychiczna nie są mu obce , a jego statytstyka jest piorunująca 2-0 1.29 era, w 2005 przeciko astros 4-0 1.85 era .

- potencjał ofensywny graczy z st louis jest olbrzymi , zastanawia mnie fakt dlaczego nieeskplodował w tej rywalizacji, napewno świetni miotacze i narzucający astros to jedno , drugie to może nieumiejętność poradzenia sobie z presją , fakt faktem wierze że dziś pujols , grudzielanek , sanders, edmonds pokażą że zasłużenie mieli w season numer 1

konkludując zwycięstwo cardinals po kursie 1.80 (totomix)

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#418642 17/10/2005 16:59
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Na dzis typuje Houston (+1.5) dlatego, ze wczoraj Astros bardzo mnie zaskoczylo wczorajsza wygrana. Swietna publiczonsc pozwolila im uwierzyc w zwysiestwo. Dzis na pewno ich niezawioda, ale z drugiej strony jesli Kardynalowie przegraja, to odpadna z PO. Sadze, ze mecz bedzie bardzo zaciety i niepadnie duzo punktow. Carpenter i Pettitte na pewno o to sie postaraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [i](statystyki ]http://sportsillustrated.cnn.com/baseball/mlb/probables/today/).[/i] [sportsillustrated.cnn.com]


Houston Astros (+1.5) - St. Louis Cardinals ==> 1 - 1.63 zl - mniej pewne
Houston Astros - St. Louis Cardinals ==> under 7 - 2.05 zl - pewniejsze




Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#418643 17/10/2005 17:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Dzis STL przejedzie sie po HOU tak mi sie wydaje a dlaczego?
Po 1 we wczorajszym meczu zawazyla zla postawa Marquisa ktory swoim bledem i ballami podarowal 2 punkt HOU.
Po 2 Sedziowanie ktore wczoraj stalo na zenujacym poziomie...Dzis moze byc juz tylko lepiej!
Po 3 LaRusa to jest madry trener wyciagnie wnioski z wczorajszego meczu, i dzis zagraja lepiej.
Po 4 Po taki 9 inningu jak wczoraj gracze STL musza byc wsciekli, ze niewykorzystali 2 swietnych okazji na remis.
Po 5 Edmonds i Sandres. Pierwszy z nich moze byc bardzo zly za to jak skrzywdzil go sedzia, a ogolnie gral niezle mial wkacu doubla ktory posrednio przyniosl punkt. A Sanders moze byc zly na siebie poniewaz zagral zle, iwec musi sie poprawic w 'najwazniejszym' meczu sezonu dla STL.
Po 6 Pitcherzy. Carpenter najlepszy w Cardinals zaprezentowal sie dobrze w 1 meczu, a teraz wie ze to jest jeszcze wazniejszy start, mysle ze sobie poradzi. Petite zniszczony przez STL w 1 meczu, mowi ze z kolanem wszystko OK ale kto wie. ja sadze iz mialo to wplyw i bedzie mialo to wplyw w tym meczu.
All in all sadze iz STL sa lepsza druzyna i w wyniku powyzszych punktow sadze ze dzis nie maja wyjscia i wygraja.

#418644 17/10/2005 18:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ogólnie zgadzam sie z Elenesem.

Cardinals powinni wygrać i moim zdaniem wygraja zdecydowanie.

Over jak najbardziej uprawniony.
Najlepsza ofensywa w NL kontra przeciętny Petitte,którego co prawda mozna nazwać "starterem swoich smieci":-),ale...na STL,które ma nóż na gradle, to bedzie za mało.
Z drugiej strony Carpenter....klasa mistrzowska.

Reasumując
HOU Astros - STL Cardinals

1)STL win 8/10
2)over 7,5 6/10

Znalazłem jeszcze ciekawa opcje w Pinnacle.

Who will pitch more innings?

Mój typ:Carpenter
Kurs:1,81

Last edited by amkwish; 17/10/2005 18:09.
#418645 17/10/2005 18:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Zdecydowanie przychylam sie do opinii moich poprzedników. Dziwi tylko, że wczoraj Kardynałowie nie schodzili w glorii zwyciężców.
Typowałem ich na zwyciężców całego sezonu i dalej tak podtrzymuję - tylko kataklizm dziś nie pozwoli na odniesienie zwycięstwa (ale to jest MLB!). Jednakże wierzę, że takowy nie nastapi i dziś gładko pojadą Astros - sporą ilością run. Dlatego podwajam stawkę z wczoraj i jeszcze raz STL(-1,5) 8/10.
Powodzenia Wszystkim którzy w nich wierzą.

Pozdrawiam
KRAJAN

#418646 17/10/2005 18:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Heh,Mariusz skoro juz stawiamy tak samo,to ja pozwole sobie,majac w pamięci wiele daaawnych typów:-),podnieść stawke.

Nie zgodze sie z Toba tylko co do mistrza 2005:-)
Dla mnie,jak kiedys napisałem,mistrzem bedzie zwyciezca pojedynku Skarpet.
Wychodzi wiec na White Sox.

#418647 17/10/2005 18:46
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Dobra dzisiaj nie będę przeciwko wszystkim i zaatakuje (oczywiście va banqe) STL z handi po 2,35. Jak się uda to przetestuje wiarygodność betbuga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#418648 17/10/2005 19:04
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Jest tylko jeden problem o co chodzi z Unibetem? czemu jeszcze nie wystawil kursow...Ja mam hajs tylko tam wiec jak niezrobia tego to bede bardzo zly...
Sory za offtopic

#418649 17/10/2005 19:46
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Bardzo zly albo bardzo szczesliwy jak wszyscy utopia tylko nie Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Co do unibetu to tez troche dziwne, ale nie bardzo oni zawsze dosc pozno wystawiaja a ten meczyk jest dopiero o 2..

#418650 17/10/2005 19:50
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
No panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Widze, ze stawiacie wszyscy tak samo. Tylko ja sie wyrwalem z szeregu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczymy kto bedzie mial racje. Mecz na pewno bedzie ciekawy i emocjonujacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Nie wiem czy obejrze ten mecz, bo mam na 8h do pracy :/ Kurna, ale chyba sie skusze i ogladne. Zobaczymy jak to bedzie.



Acha, a moj typ na zwyciesce tegorocznego sezonu MLB, to Chicago White Sox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wczesniej tego na tym forum nie pisalem, bo jakos tak wyszlo. Na WS stawialem od pocztku sezonu i tego sie trzymalem i trzymam. Biale skarpety to moja ulubiona ekipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />




Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#418651 17/10/2005 21:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witajcie...

Widzac opinii starych wyjadaczy dzisiaj pierwszy raz tykam playoffy MLB... I gram Cardinals.. Sam patrzac na staty Carpentera i Pettite'a mialem grac St.Louis... Moj znajomy wierny fan.... Yankees (buuuuu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) mowi ze "nie ma bata" dzis i St. Louis to bankier... ale wiemy jak to jest z bankierami... Ja sie zadowalam stawka Amkwisha z pewniaka.. 5/10 i jedziemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

edit: troszke zmartwila mnie tylko wczorajsza lekka indolencja ofensywna Cardinals.. ale obiektywnie trzeba przyznac ze starter i bullpen Astros byl swietny...

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 17/10/2005 21:51.
#418652 18/10/2005 03:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
Quote
witam

dziś ponownie oddam zaufanie w ręce Carpentera , coś niemogę sobie wyobrazić aby Cardinals już w taki sposób pożegnali sie z walką , i tak przebieg tej konfrontacji to duże zaskoczenie , chodź warto podkreslić że najlepsza szkoła pitcherów to szkoła z houston , a ich postacie firmowe oswalt, pettite czy clemens to gwiazdy wielkiego formatu.

dlaczego dziś cardinals
- stan rywalizacji i obecna faza zmusza kardynałow do postawienia wszytsko na jedną kartę , jeżeli wygrają pozostaną im 2 spotkania u siebie i dobra pozycja wyjściowa mimo wszytsko

- na ratunek carpenter delegowany w koło , jeg h2h, statytstyki season i posteseason , są imponujące , jego gwiazda dopiero co wschodzi , ale po dwóch konfrontacjach w fazie world series widać że potencjał i odporność psychiczna nie są mu obce , a jego statytstyka jest piorunująca 2-0 1.29 era, w 2005 przeciko astros 4-0 1.85 era .

- potencjał ofensywny graczy z st louis jest olbrzymi , zastanawia mnie fakt dlaczego nieeskplodował w tej rywalizacji, napewno świetni miotacze i narzucający astros to jedno , drugie to może nieumiejętność poradzenia sobie z presją , fakt faktem wierze że dziś pujols , grudzielanek , sanders, edmonds pokażą że zasłużenie mieli w season numer 1

konkludując zwycięstwo cardinals po kursie 1.80 (totomix)

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

tak jak się spodziewałem zaciętego meczu i wynik koncowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
cardinals 5-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
i to mógł okazać sie przełom w ich wykonaniu, oby

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#418653 18/10/2005 04:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
HOU Astros - STL Cardinals

1)STL win 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
2)over 7,5 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Znalazłem jeszcze ciekawa opcje w Pinnacle.

Who will pitch more innings?

Mój typ:Carpenter
Kurs:1,81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

3/3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Ale...7 meczu moze nie być,Cardinals niech dziekują Opatrzności,ze bedzie 6 mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#418654 18/10/2005 04:46
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Quote
Na dzis typuje Houston (+1.5) dlatego, ze wczoraj Astros bardzo mnie zaskoczylo wczorajsza wygrana. Swietna publiczonsc pozwolila im uwierzyc w zwysiestwo. Dzis na pewno ich niezawioda, ale z drugiej strony jesli Kardynalowie przegraja, to odpadna z PO. Sadze, ze mecz bedzie bardzo zaciety i niepadnie duzo punktow. Carpenter i Pettitte na pewno o to sie postaraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [i](statystyki ]http://sportsillustrated.cnn.com/baseball/mlb/probables/today/).[/i] [sportsillustrated.cnn.com]


Houston Astros (+1.5) - St. Louis Cardinals ==> 1 - 1.63 zl - mniej pewne
Houston Astros - St. Louis Cardinals ==> under 7 - 2.05 zl - pewniejsze




Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Ale pech. Kurna, zeby w 9 inn. stracic 3 pkt., to juz lekka przesada. Przez ta nierozwage stracilem toche kasy, bo mi underek nie wszedl. No nie moge, co za pech, bylo tak blisko. Dobrze, ze chociaz handi +1.5 weszlo na HOU.

Kurna nie moge tego przebolec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#418655 18/10/2005 06:03
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ale emocje...uff
A ja cos sobie nie moge wyobrazic aby po tym co oni zrobili mieli przegrac 6 mecz, wyszli praktycznie z meczu przegranego ... Teraz sa na fali wznoszacej i pojda za ciosem i jak dla mnie to final jest:).

#418656 18/10/2005 06:31
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
Quote
Quote
HOU Astros - STL Cardinals

1)STL win 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
2)over 7,5 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Znalazłem jeszcze ciekawa opcje w Pinnacle.

Who will pitch more innings?

Mój typ:Carpenter
Kurs:1,81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

3/3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Ale...7 meczu moze nie być,Cardinals niech dziekują Opatrzności,ze bedzie 6 mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

wkońcu mają pujolsa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#418657 18/10/2005 06:37
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
a pro po cudownych zwrotów w przebiegu spotkan mlb , to przypomne że astros ze stanu 1-6 wyprowadzili na 5-6 w 8 inningu, w 9 na 6-6 a następnie rozstrzygnęli konfrontację na własną korzyść , to jest basaball, tutaj chwila niedyspozycji pitchera może zostać wykorzystana do maximum , czesto decyduują indywidualności a taką niewątpliwie jest pujols , który sezon ma bardzo dobry

po wczorajszym come back cardinals nasuwa sie pyta , kogo deleguuuje trener w koło , wiadomo na 2 ostatnie mecze szykowani są oswalt i clemens , a w obozie gospodarzy ich as atutowy został wczoraj desygnowany, pozostają morris, marquis albo suppan , chodź ich forma przezywa róznorakie wachania , wiec wynik naprawde jest sprawą otwartą , a rywalizacja jest nader ciekawa , oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#418658 18/10/2005 06:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
W nocy nadarzyła się okazja,jaka rzadko ma miejsce w MLB.
Nie chcialem pisać,że STL i over to pewniaki,bo nie lubie takich stwierdzeń,ale jak z perspektywy paru godzin popatrzymy na mecz,to sami powiedzcie....czy Cardinals mogli przegrać?:-)))

Ktos powie,ze wygrali fuksem i będzie miał rację,bo to prawda,że powinni juz odpaść !~

Astros to,moim zdaniem, najbardziej zakręcona ekipa w MLB i ja bardzo rzadko decyduje się obstawiać mecze z ich udziałem(zreszta podobnie rzecz się ma do iinej ekipy z Houston,tym razem w NBA).
Dlatego raczej nie postawię na zwycięzcę 6 meczu,skupiając sie chyba jednak na underze,no i zakladach H2H na pitcherów.

Jezeli będzie 7 mecz,to STL oczywiście win:-)

#418659 18/10/2005 07:15
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
masz racje

ja byłem przekonany do typ praktycznie w ponad 90 procentach , (10 procent zawsze pozostaje na jakiś nieoczekiwany zwrot spraw) , naprawde carpenter z meczu na mecz potwierdza ogromny talent , a przypominam że jest to pitcher z mlodym stażem , którego blask powoli i sukcesywnie wznosi sie ponad rodzinę mlb , rozegrał dotychczas 3 mecze w posteseason i 3 wygrał przy imponujących statytstykach .

a nawiasem , pamiętam jak grałem cardinals w sezonie zasadniczym , gdzie do 9 inningu przgrywali 1-9 by wygrac mecz wyjazdowy 10-9 , a drugi przykład to floryda grała mi mecz 2-0 prowadzili do 8 inningu , by w 9 przegrac 10-2 , <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

wiec mlb to super ciekawa i nieobliczlna dyscyplina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1