|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Barca handi na farcie + barca czyste konto mega iziiii  nooo to moze wreszcie oddasz mi pieniadze dobry zwyczaj...nie pożyczaj !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
z cyklu mój peszek  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Barca handi na farcie + barca czyste konto mega iziiii  nooo to moze wreszcie oddasz mi pieniadze dobry zwyczaj...nie pożyczaj ! ...jeszcze lepszy nie oddawaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Barca handi na farcie + barca czyste konto mega iziiii  nooo to moze wreszcie oddasz mi pieniadze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
gdzie są moje piniońdze za las!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
interu zwyciestwo juz mozna ksiegowac  jak nie wejdzie to wszystkim oddaje kaske  myślałem że z handi pisałeś hehe  Też tak myslałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
Barca handi na farcie + barca czyste konto mega iziiii  nooo to moze wreszcie oddasz mi pieniadze iziiii 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Nic nie pozyyczal a to ze kolega z dobrej woli dokonczyl turek w poksa to juz inna bajka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Barca handi na farcie + barca czyste konto mega iziiii  nooo to moze wreszcie oddasz mi pieniadze dobry zwyczaj...nie pożyczaj ! Zacznijmy od tego że nigdy nie pożyczałem od nikogo kasy na gre...raz przegrał zakład warty 20zł i go zabolało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
gdzie są moje piniońdze za las! STACHUUUU stachuuuu pioruny siarczysto ogniste pojechal i wycial caly las tutaj sa: [Linked Image] [ img210.imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
1. Real Madrid - Milan 1 2. Arsenal - Shakhtar Donetsk 1 3. Roma - Basel 1 4. Bayern München - CFR Cluj 1 5. Ajax - Auxerre 1 6. Marseille - Zilina 1 7. Inter Milan - Tottenham 1 8. Barcelona - FC Copenhagen 1 9. Manchester United - Bursaspor 1 10. Glasgow Rangers - Valencia 2 11. Twente - Werder Bremen X 12. Lyon - Benfica 1
to moje typy na betsafe w quicktip. jak myslicie ktos trafil wiecej niz 10? :lol: , przeciez 95% osob typowalo mu 1 , barca 1 , bayern 1 wiec te 10 na 12 to zaden cudowny wynik ,9 trafien w ch.j osob bedzie mialo bo to beda typy na mu,barce,bayern ,arsenal itp. kwestia tego jak typowali rome , valencie , twente - pewnie tez sie zbierze sporo osob ,ktore trafily chociaz 2 z 3 tych spotkan , musze Cie zmartwic ,ale na wiecej niz 5 pln nie licz choc nie wiem jakie nagrody byly w tym konkursie , znajac buka pewnie zalosne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Myślałem że to do mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
Nic nie pozyyczal a to ze kolega z dobrej woli dokonczyl turek w poksa to juz inna bajka  nom i mial dostac z 300 dolcow ktore ci ugral juz nie pamietam ile bo bylo to ze 2 lata temu ale cos kolo 100$ to nie jak wyplace wyplaciles spoko spoko mam pewniaki nie bo na samochod zbieram  wez przestan i idz juz mnozyc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Nic nie pozyyczal a to ze kolega z dobrej woli dokonczyl turek w poksa to juz inna bajka  nom i mial dostac z 300 dolcow ktore ci ugral juz nie pamietam ile bo bylo to ze 2 lata temu ale cos kolo 100$ to nie jak wyplace wyplaciles spoko spoko mam pewniaki nie bo na samochod zbieram  wez przestan i idz juz mnozyc musisz byc mega desperatem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
1. Real Madrid - Milan 1 2. Arsenal - Shakhtar Donetsk 1 3. Roma - Basel 1 4. Bayern München - CFR Cluj 1 5. Ajax - Auxerre 1 6. Marseille - Zilina 1 7. Inter Milan - Tottenham 1 8. Barcelona - FC Copenhagen 1 9. Manchester United - Bursaspor 1 10. Glasgow Rangers - Valencia 2 11. Twente - Werder Bremen X 12. Lyon - Benfica 1
to moje typy na betsafe w quicktip. jak myslicie ktos trafil wiecej niz 10? :lol: , przeciez 95% osob typowalo mu 1 , barca 1 , bayern 1 wiec te 10 na 12 to zaden cudowny wynik ,9 trafien w ch.j osob bedzie mialo bo to beda typy na mu,barce,bayern ,arsenal itp. kwestia tego jak typowali rome , valencie , twente - pewnie tez sie zbierze sporo osob ,ktore trafily chociaz 2 z 3 tych spotkan , musze Cie zmartwic ,ale na wiecej niz 5 pln nie licz choc nie wiem jakie nagrody byly w tym konkursie , znajac buka pewnie zalosne tak patrząc na kolejkę, to nawet 15 trafień w kolejce mnie nie zdziwi... Dobra, wracam do nauki Hapoel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
Nic nie pozyyczal a to ze kolega z dobrej woli dokonczyl turek w poksa to juz inna bajka  nom i mial dostac z 300 dolcow ktore ci ugral juz nie pamietam ile bo bylo to ze 2 lata temu ale cos kolo 100$ to nie jak wyplace wyplaciles spoko spoko mam pewniaki nie bo na samochod zbieram  wez przestan i idz juz mnozyc musisz byc mega desperatem  wez przestan i idz juz sobie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|