Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#418720 26/10/2005 15:14
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Eeee... co za pipki z tych teksanczykow !!!! Chcialem postawic na rozum, ale serce mowilo mi: "stawiaj na Chicago". Myslem, ze przynajmiej z Oswaltem wygraja, a tu lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

CWS Rulezzz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#418721 26/10/2005 15:18
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Under 7 @ 2.00 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Who will win the 1st 4,5 innings ? Houston @1.87 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Astros @1.55zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />



Tragedia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#418722 26/10/2005 15:42
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Houston Astros - Chicago White Sox ==> 2 - 1.73 zl

Za 85% konta MLB !!!!!!!!

#418723 26/10/2005 15:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Who will win the 1st 4,5 innings ? Houston @1.87 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Hmmm...Astros przegrywali po 4.5 inningu, albo mi się zdawało? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dziś przysłowiowa kropka nad "i" w wykonaniu Białych Skarpet mam nadzieję.

#418724 26/10/2005 19:28
Dołączył: Jul 2004
Posty: 96
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 96
> No i przed nami ostatni mecz.

Czy ostatni? Mam nadzieje, ze nie (obstawilem przed WS ze bedzie 4:1/4:2 dla WSox)

> Szkoda, ze dziś buki nie dały kolejnej promocji na Chicago, bo wczorajszy kurs z pewnością mozna tak nazwać. W pełni zasłuzyli na ten tytuł.

Promocja? Zwyciestwo nie bylo takie pewne (prowadzenie 4:0 Astros, nieszczesny, z pkt widzenia Astros, 5 inning, wreszcie rozstrzygniecie w 14 inningu)

#418725 26/10/2005 19:39
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Quote
Quote
Who will win the 1st 4,5 innings ? Houston @1.87 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Hmmm...Astros przegrywali po 4.5 inningu, albo mi się zdawało? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dziś przysłowiowa kropka nad "i" w wykonaniu Białych Skarpet mam nadzieję.

No masz racje !!! Po poludniu bylo rozliczone jako trafiony typ, a teraz patrze, ze jest nietrafiony :/ Ale jaja... ten Betandwin coraz czesciej gra mi na nerwach !!!

#418726 26/10/2005 19:45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 96
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 96
Wspolczucie Dymek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Po 4 inningach - 4:0
po 4,5 - 4:5
n/c <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#418727 26/10/2005 20:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Promocja? Zwyciestwo nie bylo takie pewne (prowadzenie 4:0 Astros, nieszczesny, z pkt widzenia Astros, 5 inning, wreszcie rozstrzygniecie w 14 inningu)

Takie kursy w MLB są promocją jesli grają 2 wyrównane drużyny. Miotacz był po stronie Astros (teoretycznie), Ofensywa po stronie gości. Ogólnie Chicago jest zespołem lepszym!!! Był to value bet, którego należało traktować dość poważnie ze względu na przewagę ofensywną Białych Skarpet. Mam nadzieję, że dziś nie złapią zadyszki.

#418728 26/10/2005 20:37
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Krótko i na temat bo trzeba iść spać, a jutro trza wcześnie wstać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1 kupon:
wygrana CWS po kusie 1,73 - licze, że Hosuton już jest rozbite i sie nie podniesie a CWS nie zdejmą nogi z gazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

2 kupon:
under 8,5 - 3 mecze i 3 poszły na over, dziś spróbuje odrobić wczorajsze straty oczywiście z nawiązka...wreszcie jakas przyzwoita linia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Pozdrooo

#418729 27/10/2005 05:31
Dołączył: Sep 2005
Posty: 769
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 769
Chicago White Sox mistrzem ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Wielkie gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Teraz pozostaje nam czekac do kolejnego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#418730 27/10/2005 15:45
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Quote
Houston Astros - Chicago White Sox ==> 2 - 1.73 zl

Za 85% konta MLB !!!!!!!!



Jeeeee wygralem !!!!! Postawielm 85% konta MLB i WIN !!!!

Odrobilem straty z duza naiazka i te PO jak i caly debiutancki sezon moge zaliczyc do bardzo udanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Moja ulubiona druzyna Chicago White Sox Mistrzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#418731 27/10/2005 16:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Quote
Houston Astros - Chicago White Sox ==> 2 - 1.73 zl

Za 85% konta MLB !!!!!!!!



Jeeeee wygralem !!!!! Postawielm 85% konta MLB i WIN !!!!

Odrobilem straty z duza naiazka i te PO jak i caly debiutancki sezon moge zaliczyc do bardzo udanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Powiedz mi, jak mogłeś odrobić straty z nawiązką, skoro dzień wczesniej wtopiłeś 50% swojego konta przeznaczone na MLB? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Cos kręcisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Postawiles 85% z pozostałych 50% po kursie 1.73. Zatem jak wyszedłeś na plus? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />


Tak jak pisałem wcześniej, miali wygrac do 0 i tak tez sie stalo. Zasluzony i bezapelacyjny mistrz. Za rok może byc podobnie jesli zostaną Ci sami ludzie.

Pozdrawiam.

#418732 27/10/2005 19:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Quote
1 kupon:
wygrana CWS po kusie 1,73 - licze, że Hosuton już jest rozbite i sie nie podniesie a CWS nie zdejmą nogi z gazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

2 kupon:
under 8,5 - 3 mecze i 3 poszły na over, dziś spróbuje odrobić wczorajsze straty oczywiście z nawiązka...wreszcie jakas przyzwoita linia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Weszło jak w masło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Piękny koniec sezonu i czysty zysk z play offow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Teraz trzeba czekać do...(marca czy kwietnia jakos tak)<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> na nowy sezon i gromadzic srodki na gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#418733 27/10/2005 21:29
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Quote
Quote
Quote
Houston Astros - Chicago White Sox ==> 2 - 1.73 zl

Za 85% konta MLB !!!!!!!!



Jeeeee wygralem !!!!! Postawielm 85% konta MLB i WIN !!!!

Odrobilem straty z duza naiazka i te PO jak i caly debiutancki sezon moge zaliczyc do bardzo udanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Powiedz mi, jak mogłeś odrobić straty z nawiązką, skoro dzień wczesniej wtopiłeś 50% swojego konta przeznaczone na MLB? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Cos kręcisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Postawiles 85% z pozostałych 50% po kursie 1.73. Zatem jak wyszedłeś na plus? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />


Tak jak pisałem wcześniej, miali wygrac do 0 i tak tez sie stalo. Zasluzony i bezapelacyjny mistrz. Za rok może byc podobnie jesli zostaną Ci sami ludzie.

Pozdrawiam.

Haha i tu jest haczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myslem, ze sie nikt juz niedomysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiec, tak jak napisales postawielm 85% konta MLB z pozostalech 50%, czyli do wyrownania strat zostalo 15%. A haczyk polega na tym, ze postawielm te 85% + 15% z konta MLB i 20% z konta pilki noznej. Troche to skomplikowane, ale chyba wiadomo o co chodzi. Po prostu chcialem sie odegrac, a takze liczylem na to, ze to bedzie ostatni mecz w tym sezonie. Wiec na nastepny kupon z MLB musialbym czekac do kwietnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mam nadzieje, ze nikogo nie urazlem tym, ze niedopisalem tych pozostalych 35%. Ale przeciez licza sie typy a nie kto za ile gral.
Jeszcze raz przepraszam, jezeli ktos poczol sie obrazony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#418734 27/10/2005 22:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Witam,

Szkoda, ze tak szybko .... 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Gratulacje i uznanie dla Chicago White Sox ale rowniez Houston Astros naleza sie za gratulacje za dotarcie do finalu a w szczegolnosci za jeden mecz z Atlanta.

Gratulacje dla Fanow obydwu druzyn a pozostalym zycze aby ich ulubiency znalezli sie w World Series w przyszlym roku lub chociaz w Division Series AL/NL

Dziekuje Wszystkim za kulturalne uczestnictwo (jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) w tematach zwiazanych z MLB 2005.

Ranking sie rozrosl ale martwia mnie troche tematy dzienne bo tam jedynie Prezes_1 wytrwal do konca, ktoremu przy okazji chcialem podziekowac za opieke nad tematami dziennymi.

Mam nadzieje, ze spotkamy sie w podobnym skladzie (moze byc zwiekszony, zwolnien nie uwzgledniam) w kwietniu 2006.

Pozdrawiam
Feher

#418735 28/10/2005 11:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Haha i tu jest haczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myslem, ze sie nikt juz niedomysli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiec, tak jak napisales postawielm 85% konta MLB z pozostalech 50%, czyli do wyrownania strat zostalo 15%. A haczyk polega na tym, ze postawielm te 85% + 15% z konta MLB i 20% z konta pilki noznej. Troche to skomplikowane, ale chyba wiadomo o co chodzi. Po prostu chcialem sie odegrac, a takze liczylem na to, ze to bedzie ostatni mecz w tym sezonie. Wiec na nastepny kupon z MLB musialbym czekac do kwietnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mam nadzieje, ze nikogo nie urazlem tym, ze niedopisalem tych pozostalych 35%. Ale przeciez licza sie typy a nie kto za ile gral.
Jeszcze raz przepraszam, jezeli ktos poczol sie obrazony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Ojojoj, ale kręcisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Załóżmy teoretycznie, że 50% jakie wtopiłeś w przedostatnim dniu finału wyniosło 1000zł, czyli stan Twojego konta teoretycznie wynosił 2000zł przed wtopą(to przykład)W ostatnim dniu finału miałeś te 1000 zł i postawiłeś je (czemu od razu nie napisałeś , ze postawiłeś wszystko lecz tylko (aż) 85%?). Zakładam również teoretycznie, ze 20% z konta przeznaczonego na piłkę wynosiło 200zł = łącznie postawiłeś 1200 zł pomnożone przez 1.73. Zatem o jakim bardzo duzym plusie z MLB mówisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> Zakręciłeś sie na maxa. Niepotrzebnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie zakładaj więcej takich tępych haczyków bo żadna ryba nie się na niego nie nabije <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#418736 28/10/2005 15:00
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
Intrepretujcie to sobie jak chcecie. Ja jestem zadowolony z wyniku jaki osiagnolem. A czy wygralem 2 zl czy 200 zl, to raczej nie powinno byc wazne. Wazne powinny byc typy !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#418737 28/10/2005 16:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Wlasnie donic skoncz temat bo Dymek jako jeden z nielicznych podawal typy ze swietna skutecznoscia i nie powinienes teraz ciagnac tego watku. Ile wygral to nie nasza sprawa, jego skutecznosc mozna bylo sledzic na biezaco.

#418738 14/12/2005 21:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jak przetłumaczyć 'inning' w baseballu na język Polski?

#418739 16/12/2005 16:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Tylu speców,a żaden nie odpowiedział naszemu Adminowi:-)

Conrad ,inning = zmiana

inaczej tego ujać nie umiem;-)

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, $-man), 1,689 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1