|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Zważywszy na przepaść jaka dzieli czołówkę polskiej ligi od czołówki ligi angielskiej, na przepaść finansową i wszelkie inne rowy mariańskie dzielące oba kluby, trzeba przyznać, że wstydu nie było.
W pierwszej połowie Lech wystraszony. W drugiej powalczył i prowadził wyrównaną walkę do zejścia Arboledy. Wtedy cała defensywa się posypała i zaczęła przypominać wielką czarną dziurę w środku ichniej galaktyki.
Ładnie grał gdzieś do 70 minuty Henriquez - później jednak "zdechł" i był niemiłosiernie ogrywany przez Johnsona. Nieźle walczył Kriwiec, dobrze trzymał tyły w ryzach Arboleda (choć przy drugim golu nie przypilnował Adebayora). Reszta całkiem poprawnie z pewnymi wyjątkami:
1) Burić. Jednak w takim meczu potrzebna jest na bramce ostoja, człowiek, który może coś uratować. Burić nie obronił w tym meczu nic. No dobra, strzał w środek bramki w 88 minucie. MC oddało chyba 4 strzały w bramkę w całym meczu, 3 z nich to gole. Dodajmy do tego źle ustawionego bramkarzy przy golu nr 2 i niepewne zachowanie przy golu nr 3. Szkoda - z lepiej dysponowanym bramkarzem Lech mógł tego meczu nie przegrać.
2) Tschibamba. Gola strzelił, ze dwie inne sytuacje miał. To jest zawodnik, który może być dobry jako ten kończący akcje. Jak dostanie ostatnie podanie może strzelić i gola strzelił. Ale jak on się bierze za rozgrywanie akcji to jest istny kabaret. Spierdzielił dobre 80-90% akcji w których brał udział. Mnóstwo niecelnych podań, a niektóre straty były naprawdę komiczne. Jest szybki, przebojowy, ale technicznie surowy jak zdechła ryba. Rudnevs przez 15 minut zrobił na boisku kilka razy więcej w rozgrywaniu akcji niż Tschibamba przez cały mecz.
Niemniej nie było tak źle. Porażka wkalkulowana, sensacji nie było, ale wstydu też nie. Lech pokazał, że może pograć z takimi rywalami. W ostatnich latach bywały mecze podobnego kalibru gdzie nasze drużyny przez cały mecz nie zrobiły jednej składnej akcji - zwłaszcza pamiętam taki wpier*ol jaki Legia dostała w Walencji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
to był ten mecz w tv? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478 |
sparta praga - bez komentarza , z 3-1 na 3-3 i tracic gola w +90...szok
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
to był ten mecz w tv?  na streamach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
to był ten mecz w tv?  na streamach tv4
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165 |
to był ten mecz w tv?  nie bo sie ksiegowa dopatrzyla ze nie zaplacili za prawa do transmisji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
a od kogo w lidze teraz lesio dostanie? z kim grają w niedziele/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
a od kogo w lidze teraz lesio dostanie? z kim grają w niedziele/ WIELKI Górnik Zabrze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
już wiem, Zabrze, to się Ojro ucieszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
sparta praga - bez komentarza , z 3-1 na 3-3 i tracic gola w +90...szok Nie martw sie  Pomysl co wczoraj czulem  jak Inter z 4-0 zrobil 4-3, a bramki w 2 ostatnich minutach powiozly moj HC -1,5 Jutro nowy dzien i nowe wygrane (ew. przegrane) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Na noc: Palestino(+1) - Colo Colo @2.10  Dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
Avai 47' 50' 54' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
1 polowa glowa w mur, po przerwie rozbili ich w 10 min
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
mozna bylo troche poczekac na kurs tak tylko @3.40 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
mozna bylo troche poczekac na kurs tak tylko @3.40  ja czekalem i po 5 min drugiej polowy mialem 1.2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
a tak w ogóle to był rewanż czy pierwszy mecz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
rewanz, 1 spotkanie: Emelec 2 - 1 Avaí
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
teraz patrze na Joe Public - Columbus, dobry kurs na gospodarzy, gorzej nie graja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|