Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 28 1 2 3 4 5 27 28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Największymi pechowcami kolejki są gracze z Los Angeles. Prowadząc 4:0 po I tercji i przegrać 4:5 to nie lada wyczyn. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Dla mnie ta ekipa to priorytet na najbliższe dni, więc konsekwentnie w singlu przy podwyższonej już stawce stawiam na "win" w meczu z Kojotami. Nie wysilam się nawet na jakieś analizy, bo LA jest poprostu lepsze i to tylko kwestia czasu kiedy "zgarnę pulę" stawiając na ich zwycięstwo. Resztę dywagacji zostawiam innym.
Typ:Los Angeles-Phoenix 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Trudny bedzie to sezon, sporo meczow zakonczylo sie jednobramkowym zwyciestwem ktorejs z druzyn. Penguins jednak nie sprostali Diablom...

Bilans: 1-2 (-70)

Dołączył: Oct 2005
Posty: 117
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 117
Padly mi kupony.Philadelphia mnie zalamala :-( Moze dzis bedzie lepiej.Pozdro.Macie jakies typy???

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
ST.LOUIS-DETROIT 2,30 2 ja zagram to spotkanie dzisiaj, widzialem previev meczu i Detroit mieli duza przewagew w strzalach, St.Louis zmienili bramkarza ale ten tez wpuscil bramke, mysle ze goscie wygraja 2 raz z rzedu ale kieruje sie tylko statystyka z pierwszego meczu.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ghost nikt nie mowil ze NHL jest latwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kazdy sezon jest trudny. Granie pociagow z NHL uwazam w ogole za masakryczny pomysl, takze ci co doczepiaja wagoniki z NHL w ogole nie powinni tu zagladac...

Wczoraj Vancouver planowo i Tampa Bay planowo chociaz wielu wietrzylo niespodzianke.. Jednak ja Tampe znam niezle, mialem okazje widziec jeden z inch treningow 2 lata temu i Lecavalier, St.Louis zrobili na mnie kolosalne wrazenie, a do tego starszy ale jak jary Dave Andreychuk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tampa po zdobyciu Stanley Cup okrzepla i nie mozna sie sugerowac w ich przypadku preseason, takie moje zdanie i dlatego wczoraj Tampy bylem pewien najmocniej...

W podswiadomosci mialem tez zakodowane ze ktorys z wczorajszych "pewniakow" czyli Detroit Phila, Vancouver sie wywroci... Padlo na Phile i akurat udalo sie ta mine ominac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jestem zbudowany postawa Red Wings... Jeszcze bez Yzermana ktory jest kontuzjowany, ale ze swietnej strony pokazal sie Datsyuk ktory straszyl ze nie wroci do Detroit i zostanie w Rosji, piekna bramka Mathieu Schneidera.. Ogolnie swietny wyetsp moich ulubiencow i... nie chce zapeszac ale sklad jest naprawde ciekawy, mieszanka duzej ruty z mlodoscia i Mike Babckock na lawce... (Stanley Cup czeka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

A z porazek? Niestety Calgary 3-6 z Wild nie spodziewalem sie zupelnie i niestety Pittsburgh... Sluchalem relacji radiowej z pierwszej tercji meczu w NJ i Brodeur wyczynial niesamowite rzeczy w bramce Diablow.. Ogolnie nocka na lekki plus...

Co dzisiaj? 3 mecze i wybralem 1 La Kings.. Tak jak napisal lemex to co zrobili Krolowie wczorajj... jakbym byl ich kibicem to.. nie byloby dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przegrac mecz w tak frajerski sposob.. Dzisiaj Kojoty... Takie male derby Arizona vs Kalifornia, gorace stany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kings @1,95 wygladaja ladnie... Stawka 4-5/10

Pozdrawiam
Dominik

PS. Oczywiscie dzis Detroit 2nd win, ale nie gram tego meczu...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 698
moim zdaniem dzis można obstawic: St. Louis Blues at Detroit Red Wings 2 2.20.
Po tym co zrobiły Skrzydła z Blues wczoraj dlaczego miałyby mieć jakikolwiek problem z pokonaniem ich dzis? 37 strzałów Detroit przy 14 St.Louis mówi chyba wszystko. Myśle ze w ciągu jednego dnia St.Louis nieprzejdzie nagłej metamorfozy i moim zdaniem bedzie drugi raz z rzędu tłem dla dobrze grających Red Wings. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozatym pewnie wszyscy grają Los Angeles i ja pewnie się do tych osób dołącze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
lemex, g00niek ja uważam że nie warto grać na LA z kilku powodów
- prowadzili 4:0 ale przegrali zasłużenie. 35 minut kar dla LA oznacza dla mnie jedno ---> brak kondycji
- LA oddało 20 strzałów przy czym Phoenix w meczu z Vancouver 32
- Phoenix bardzo dobra końcówka, w 3-ciej tercji Vancouver zaledwie 4 strzały na bramkę

Jedyne co na plus LA to mecze preseason i h2h.

Ja za 1.90 tego nie tykam. Myślę nad NY Rangers za 2.50

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
To lubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Polemika... na tym ma polegac to forum...

Potepiony cos w tym jest, jednak nie zgodze sie ze kary byly wynikiem slabej kondycji... Nie wierze ze tacy gracze jak Jeremy Roenick, Pavol Demitra, Lubomir Visnovsky, Eric elanger, Frolov, Luc Robitaille byli slabi kondycyjnie.. To twardziele ktorzy zeby zjedli na lodowisku (zwlaszcza fighter Roenick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Wlasnie Jeremy powiedzial po spotkaniu ze trudno jest wygrywac mecz kiedy tyle czasu gra sie w oslabieniu.. Stad tez przewaga w strzalach Dallas..

Z kolei Coyotes.. Gretzky po meczu byl nawet zadowolony ze swojego zespolu, ale jesli dzis Kings zagraja mniej brutalnie nie powinni popelnic bledu z meczu z Dallas.. Poza tym wczoraj ucierpial as Coyotes Petr Nedved i opuscil mecz z kontuzja, nie wiadomo czy dzis zagra... Ja ten mecz juz zagralem przekonany ze kursy pojda jeszcze w dol.. Zobaczymy..

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
witam w poludnie :] coz wczorajsze mecze pokazały ze nadchodzacy sezon nhl bedzie sezonem czasami nieprzewidywalnym a czasami wrecz jasno wyklarowujacym zespoly ktore beda wygrywac , jesli chodzi o mnie to ja wczoraj dalem 100 zl na canuks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />i flames na tych pierwszych nie zawiodlem sie choc wygrali minimalnie to wygrana jest wygrana i nic tego nie zmienia niestety nie popisali sie flamesi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> ktorzy przegrywajc 3-6 z wlid'sami pozbawili mnie 350 zl no coz na razie w kasie minus 100 ale postram sie odbic bede oczywscie zagladal na forum zeby skonfrontowac moje typy z waszymi i moze przy odrobinie szczescia kazdy bedzie mogl z tego skorzystac tymczasem pozdrawiam i dzis nhl chyba nie bede stawial chyba ze macie jakies propozycje pozdro....

Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
g00niek może dodam jeszcze co powiedział o Phoenix expert Darren Eliot:
- skład ofensywy nie zachwyca ale i tak jest najlepszy od lat
- dwóch bardzo dobrych doświadczonych GK: Curtis Joseph i Brian Boucher
- obrona nazwana przez niego: kolekcją talentów. Problem tylko czy ta kolekcja dobrze się będzie uzupełniała. Jak już mówiłem Vancouver oddało 4 strzały w 3 tercji. Jeżeli uda im się zgrać tak samo dziś wieczorem to będzie to bardzo trudny mecz dla twardzieli z LA

Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Myślę cały czas czy nie warto zagrać NY Rangers. Ostatnie 4 spotkania z Montreal na własnym lodzie kończyły się porażkami, a Rangersi strzelali przeciwnikowi zaledwie 1 gola.
Montreal wygrał dziś z Boston głównie dzięki dobrej postawie swojego bramkarza, bo w strzałach było 30:21 dla Boston Bruins.
Ekipa z NY pokazała w Philadelphia, że w ofensywie jest bardzo silna. Jagr, Nylader, Straka. Szczególnie ten pierwszy. Liczę że JARO sam strzeli dziś z 2 brameczki, 2 kolejne wypracuje a chłopaki z reszty ekipy coś też dołożą.

Podsumowując myślę, że Monteral strzeli ze 3 brameczki ale NY Rangers wygrają rożnicą 2, 3 goli. Over też bardzo prawdopodobny[/b].

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764
Q
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Q Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764
No właśnie z tym overem to nie jestem taki pewien. Montreal zapewne nie pójdzie z Rangersami na wymianę ciosów. Potencjał indywidualny Rangersów jest spory natomiast czy to będzie do końca poukładana drużyna w przeciągu kilku spotkań.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
czy moglby ktos podac link do nhl gdzie beda opisane 1 , 2 formacje -czyli ich sklady nie sklad calej druzyny bylbym wdzieczny

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Zacnie dziś wygląda Detroit. Po wczorajszym latwym zwycięstwie dziś na pewno będzie trudniej ale stać skrzydełka na wygraną.
St. Louis jak dla mnie w tym sezonie "nie zaistnieje". Mają najgorszą drużynę od lat a odkąd pamiętam zawsze to była solidna paka. W tym sezonie raczej tak nie będzie i ciężko będzie nutkom o PO.

Hurraoptymizm związany z LAK trochę mnie zaskakuje. Wierzę w tą drużynę w tym sezonie ale dziś naprawdę nie będzie łatwo... Z 4:0 na 4:5 ...hm...ciekawe jak to się dziś na nich odbije?
Kojoty dziś stawią na pewno opór a i "debiut" przed własną publicznością nie musi być wcale taki "słodki"...
Sam postawiłem na KINGS i chociaż będzie ciężko to liczę na jedną bramkę więcej dla "Królów".

Rangers powinni dziś wygrać. Ale zostawiłem to "na boku" by jeszcze przyjrzeć się drużynie "milionerów" NHL. Co rok wielkie nadzieje i co rok PO uciekają...Może właśnie w tym sezonie?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Proponuje np. http://www.sportsline.com/nhl/teams Klik na druzyne ktora Cie interesuje i potem zakladka Depth Chart... Powinniscie znalezc..

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Brawo Panowie, dobra robota i piękna noc w NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Los Angeles 3-2
Detroit 4-3
PS. Jakby nie HPK... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 59
dzieki gooniek

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
No i łatwo w LA nie było ale ważne ,że "do przodu". Detroit planowo i udało mi się także ominąć "minę" w NY.

Jakieś typy na dzis podam później <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Patrząc na wyniki wczorajszych spotkań to wystarczyło popatrzeć na h2h z ostatnich lat.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,740
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,740
cześć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> czy ktoś ma może stronkę h2h ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 28 1 2 3 4 5 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,872 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,535
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1