|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Pierwszy typ na dzisiejszą nockę "wpadł" mi już w oko. Carolina-Pittsburgh over 5,5 za 1,8 w Toto Obydwie drużyny przegrały swoje inauguracyjne mecze. Miały jednak wymagających rywali. I choć Brodeur nie pozwolił "rozstrzelać" się Pingwinom to Hurricanes 2 bramki zdołali "zapakować" Tampie na wyjeździe. Dziś liczę na "radosny" dla oka hokej i mnóstwo bramek bo jakoś ani jedna ani druga drużyna mistrzem defensywy nie jest. Dla bardziej odważnych typ na win Pittsburgh lub X2 ,bo wydaje mi się ,że Pingwiny nie powinny tego meczu przegrać...
cdn...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Buffalo-Boston Być może dla niektórych zwycięstwo Bostonu w tym meczu jest "pewne". Dla mnie tak "pewne" już nie jest ale postawię na Niedźwiadki bo po pechowo przegranym (11.1 sek zabrakło do remisu) meczu inauguracyjnym z Habs na pewno dziś będą chcieli dziś zwojować coś więcej...Buffalo bardzo dobrze w meczach przedsezonowych ale to tylko złudzenia...no chyba,że Szabelki się "podostrzyły". Dla mnie to dalej zespół "w budowie" choć nie znaczy, że nie mogą napsuć krwi najlepszym. Dziś prawdziwy sprawdzian i porównanie sił mam nadzieję, że na korzyść bardziej ogranego, doświadczonego i potencjalnie lepszego rywala jakim jest Boston...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Columbus-Calgary 2 Biorę Płomienie. Powinni wygrać z Columbus bez dwóch zdań. Porażka z Minnesotą na inaugurację a teraz ze słabym Columbus to byłoby już "przegięcie" ze strony Calgary.Zespół, który przed lockout'em zagrał w Finale SC po siedmiu "suchych" sezonach, wg mnie nie stracił na "jakości" i skład ma naprawdę dobry. Z Minnesotą 3:6 to dla laika hańba ale ja uważałbym w tym sezonie na "Dzikich".Mają ciekawą drużynę i z tej mąki może być chleb...Zobaczymy po kilkunastu spotkaniach. Reasumując, z Kurtkami Płomienie już powinny powalczyć i to z dobrym skutkiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
zdecydowanie zgadzam sie z poprzednikiem i dzis chyba znowu postawie na wygrana plomieni , ktroych gralem tez w nocke ze srody na czwartek no coz zobaczymy ... czekam na wasze ewentualne uwagi i wskazowki odnosnie dzisiejszych meczy z nhl pozdro for all....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Pozostałe mecze to: Washington-Atlanta 1 Philly-NJD 2 Florida-TBL under5,5 Chicago-SJS x
Te mecze zostawiam w "spokoju". Typy "na brudno" jakby ktoś chciał znać moje zdanie na temat tych właśnie par...
Pozdrawiam i czekam na typ dnia lemex'a
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Jestem też za Calgary. Wszyscy pamiętamy jak grali na wyjazdach w ostatnim sezonie - rewelka po prostu. Ostatnio w Columbus spotkali się prawie 2 lata temu i wygrało Calgary 2:1. Wcześniejsze lata to praktycznie same porażki Flames.
Myślę też że zdecydowany under się szykuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 493 |
Washington-Atlanta 1 mecz raczej pewny Atlanta nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu gry a Washington to jednak wyzsza pólka i watpie by przed wlasna publicznoscia stracili latwe punkty jak dla mnie kurs wziety z kosmosu 2.20 niema co tylko pujsc i obstawic ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />potepiony mysle ze calgary wygra a czy bedzie under czy over to szczerze mowiac nie wiele mni to obchodzi bo ni gram w tym meczu tego  <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
myslisz ze washingotn sobie poradzi z outsajderami z atlanty??? pytam dociekliwiej troche bo dzis bede gral za grubsza kase wiec odp , a co do calgary to jestem przekonany o 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
W sumie nie ma co się tak podniecać bo to dopiero początek bardzo długiego sezonu. Siły trzeba rozłożyć rozsądnie i jak to pisał Lemex- kasę też pogrupować na "kupki" aby nie zrazić sie na początek do tej "Nieprzewidywalnej Hokejowej Ligi" w światowym wydaniu.
A co do Washington też dziś wyglądają "dobrze", szczególnie ,że bramkarz Atlanty Lehtonen ma kontuzję pachwiny...Tu może być wszystko, łatwe zwycięstwo gospodarzy, overek ale nie zdziwiłbym się gdyby Atlanta "ukłuła" dziś Stołecznych. Jak to kiedyś Ilja Kowalczuk nazwał...Hm...Hotlanta czy jakoś tak...
Do jutra!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
RALPH ale bylo by milo gdyby dzis siadlo na przyklad za 200 zl cos no nie a przymierazm sie wlasnie zeby zagrac to caalgary i ten wshingotn bo ja wiem czy wygrajja nibvy ssa faworytem ale wiadomo jaka jest NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Washington w preseason bardzo słabo. Defensywa zespołu to jedna wielka niewiadoma nawet dla samego trenera Glena Hanlona. Wiadome jest że w preseason stracili sporo bramek. Jeśli idzie o siłę ognia to tworzy ją przede wszystkim 20-letni Alexander Ovechkin. Ogólnie bardzo przeciętny zespół z przeciętnym trenerem.
Atlanta w odróżnieniu od WAS ma kilku bandziorów w ataku: Hossa, Kovalchuk, Holik, Bondra. Wiele jednak traci w defensywie. Dwóch dobrych dobrych obrońców to za mało: Sutton i Exelby
Ja skłoniłbym się bardziej do wygranej Trashers ale nie po takim kursie. Zresztą pojedynki z poprzednich lat między tymi ekipami pokazują że można liczyć na każdy rezultat.
NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
a dzis oferta jest juz lepsza niz wczoraj ale czy beda tak dobre wyniki jak wczoraj to sie przekonany na razie mysle ze z tego :07-10 Piątek 923 23:55 Buffalo - Boston 2.40 3.60 2.30 1.44 1.40 924 23:55 Carolina - Pittsburgh 2.40 3.60 2.30 1.44 1.40 925 23:55 Chicago - San Jose 2.30 3.60 2.40 1.40 1.44 926 23:55 Columbus - Calgary 2.40 3.60 2.30 1.44 1.40 927 23:55 Florida - Tampa Bay 2.40 3.60 2.30 1.44 1.40 928 23:55 Philadelphia - New Jersey 2.10 3.70 2.60 1.34 1.53 929 23:55 Washington - Atlanta 2.20 3.60 2.50 1.37 1.48 jest co wybrac wiec czekam na propozycje jaka dzis pare meczy wybrac zeby wygrac pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Miałem już nie pisać ale się dyskusja rozwinęła więc nie uciekam jeszcze...
moje propozycje dubli to:
Carolina -Pittsburgh over Columbus-Calgary 2
lub Columbus- Calgary X2 Carolina -Pittsburgh over
lub Columbus-Calgary X2 Washington-Atlanta over ale ja osobiście nie gram Atlanty jak pisałem wyżej.
Oprócz tego single oczywiście..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Atlanta w odróżnieniu od WAS ma kilku bandziorów w ataku: Hossa, Kovalchuk, Holik, Bondra. Wiele jednak traci w defensywie. Dwóch dobrych dobrych obrońców to za mało: Sutton i Exelby
NO BET Ilya Kovalchuk w tym roku będzie grał w europie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
co do dubli to ja zagram (jeszcze nie jestem pewien musze więcej poszperać):
Chicago - San Jose 2 Columbus - Calgary - Under
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
noi to mi sie podoba jaka rozmowa na forum i wspolne propozycje typow czyli moiwicie zeby nie grac 1 washington hm.... ok przyjalem do wiadomosci a jak sharski w tym roku stoja ??? i jak u nich obecnie ze skladem kontuzje jakies???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6 |
siema jestem tu nowy i mam nadzieje ze nie zmieszacie mnie z blotem.dopiero zaczynam grac i bede obstawial moj pierwszy sezon nhl.
columbus-calgary 2 buffalo-boston 2 mysle, ze po troche pechowym pierwszym meczu boston powinni sobie poradzic z buffalo, a poza tym zdecydowanie przemaiwa za nimi statystyka "The Bruins are 11-4-1 in their last 16 games against the Sabres since the 2001-02 season." taka mala rozkminka z mojej strony pozdro !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Rekinki "stoją" dobrze w tym sezonie. Zresztą było to widać po grach przedsezonowych. Ale znaleźli pogromcę w wieśniakach z Nashville (lemex wie jaką sympatią darzę Predators) na inaugurację sezonu.Czyżby więc mała zadyszka i falstart..? całkiem możliwe bo Blackhawks w tym sezonie będą mocni i zapowiadają powrót do "elity". Ogólnie nie tykam jeszcze SJS i nie mam pojęcia co mogą dzisiejszej nocy odwalić...prawdopodobny under, bo ja wiem..?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
kobra noi luzik :] ja gram ten calgary na pewnioe i chyab jak ralph mowil over pitsburhga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka