|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203 |
Flyers 1x + Flames x2 ---> łącznie 2.03 , jeśli któraś z drużyn zawiedzie w nasępnym meczu stawka progresywna na owy team lub na oba jako single <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
I główny mój typ "nawalił"...Ale tak to już jest...Dobrze ,że przynajmniej Calgary wlazło..
Dzis też trochę meczy więc na pewno coś "wyszukamy"..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Ralph -"Sto razy zaczerpnij małą łyżeczką, bo raz,a dużą łychą możesz się udławić" - efekt będzie ten sam, do czerwca i tak "zjesz to co będzie na talerzu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
Ralph -"Sto razy zaczerpnij małą łyżeczką, bo raz,a dużą łychą możesz się udławić" - efekt będzie ten sam, do czerwca i tak "zjesz to co będzie na talerzu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> lemex ze tak powiem z rana to święte słowa ja wczoraj zagralem trzy kupony po 10 tak jak pisalem i weszly mi dwa jestem okolo 20 zloty do przodu .... dobre i to bo powoli trzeba odrabiać straty poniesione w tym tyg na poczatku i w jego srodku wiec powoli czas zabrac sie do przegladania oferty na dzis i czekam az pojawia sie na forum lepsi typerzy ode mnie albo moze inaczej (bardziej doświadczeni w nhl ) i wspolnie cos wskuramy na dzis pozdro i nczekam na riposte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
lemex <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />a ty wlasciwie co zagrales z nhl bo jakos tak specjalnie i jednoznacznie sie nie pochwaliles ????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
To lubię - kulturka, szacuneczek jeden do drugiego, dzielenie się własnymi spostrzeżeniami itd. Wujek Lemex przypomina i zwraca uwagę nowym gościom, że najlepsze wyniki w typowaniu NHL osiąga się grając SINGLE. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />"Lepiej sto razy zaczerpnąć z talerza małą łyżeczką niż raz dużą i się udławić" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Carolina-Pittsburgh(To nie będzie łatwy mecz.Analizując 3 sezony wstecz, tu odpieram od razu zarzut,że to już nie te same ekipy i to g....warte spostrzeżenie-historia w NHL dość często lubi się powtarzać i pewnym ekipom wyraźnie nie leżą niektórzy rywale.Od 2001 roku Pittsburgh tylko raz wygrał z Huricanes na ich lodzie. Były 3 razy dogrywki i dwa razy zwycięstwa miejscowych z jednobramkową przewagą. Pittsburgh dokonał wzmocnień i sądzę,że nie powtórzy "swojego sukcesu" z sezonu 03/04, ale też bez przesady - do ogrania ma innych rywali, bo Ci z Southeast Division oprócz Atlany wybitnie im nie leżą) Typ:1 Columbus-Calgary("prysznic" jaki Minnesota zgotowała Płomieniom mam nadzieję,że ich nie "przygasił" i tylko wpłynie na ich grę pozytywnie. Odniosę się mimo wszytko do meczy przedsezonowych, gdzie statystyka jest wyraźnie po stronie Calgary. Niby to mecze o "pietruszkę", ale pewne warianty zostały wypróbowane i muszą "zaskoczyć" tak samo jak stary, zajechany silnik i choć będzie kopcił,dymił,ksztusił się to jednak pojedzie. Od dzisiaj konsekwentnie będę na to czekał i choćby kontuzję złapało 5 graczy to i tak się doczekam.) Typ:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> a widzisz przeoczylem twoje typy :] kurde no coz co tu duzo mowic trafne obydwa a za duzo kaski je grales czy tak dla sposprawdzania tylko :] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
a i jeszxcze jedno powiedzcie mi starzy wydzy <lol> gdzie jest resjestracja do ogladania skrotow meczy nhl na stronie nhl bo klikam na skrot a tam mi pisze zebym sie zalogowal a nie widze cos gdzie tam konto moge jakies zalozyc czekam na szybka odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 263
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 263 |
Mam nadzieję, że można pzyłączyć się do dysqsji o NHL, sam też stawiam swoje typy i w oparciu o wasze. Co do rejestracji to jest w tym okienku które się otwiera po kliknięciu na np.700k, ja się zarejestrowalem bez problemu i mogę spokojnie oglądać te skrótowce. Sława NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Wczoraj wpadło tylko Calgary.
Dziś ciekawy mecz St. Louis - San Jose obie ekipy bez win jeszcze. Zastanawiam się czy może odpuścić ten mecz (gram na zwycięstwo Sharks progresją).
W oko też rzucił mi się mecz NY Islanders - Carolina. Kurs 3.45 na gości to przesada, tymbardziej że dla mnie to zdecydowany faworyt tej potyczki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Czas na podsumowanie nocki. "Typ dnia" nie wszedł. Zawiodły mnie trochę Pingwiny ale i goalie Caroliny wyczyniał podobno cuda w bramce... Carolcia dała radę ale dopiero po karnych czyli jak pisał Lemex mecz bardzo zacięty. Nie było niespodzianki w Columbus i dobrze bo to byłby już wstyd dla dobrze "wyglądających" w tym sezonie Płomieni. Philly pokazała dzisiejszej nocy ,że będzie jednym z głównych kandydatów do zdobycia SC. Buffalo zaskakuje na razie in plus i może faktycznie nie doceniamy (a przynajmniej ja) jeszcze tej drużyny. Zobaczymy co dziś szable zdziałają w Ottawie... Boston i San Jose na razie słabo.Zaskakują rozmiary porażek tych drużyn, bo przegrały dziś "z kretesem". Chicago to dla mnie zawsze była drużyna własnego lodu, mając w tym sezonie większe aspiracje to nie powinno być teraz inaczej... Floryda "udowadnia" powoli ,że jest bardzo groźna i w tym sezonie mierzy wysoko. Nie zdziwię się jak Atlanta i Floryda będą walczyć o 1 miejsce w dywizji..he..he..Ja na Florydę mam w tym sezonie "chrapkę" ale poczekamy jeszcze kilka spotkań. A i jeszcze Washington. Stołeczni nie "istnieli" w meczu z Atlantą. Zobaczymy jak będzie dzis w rewanżu ale czeka ich zapewne dużo pracy...
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Jednak co znaczy dobry (lub majacy dzien konia) bramkarz pokazala wczoraj Carolina. Calgary wlazlo i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bilans: 2-2 (+55)
Na dzis chyba bedzie wiecej do zagrania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
Jednak co znaczy dobry (lub majacy dzien konia) bramkarz pokazala wczoraj Carolina. Calgary wlazlo i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bilans: 2-2 (+55)
Na dzis chyba bedzie wiecej do zagrania. za to nie popisal sie bramkarz boston ktory w niekotrych sytuacjach bronil niewiarygodne uderzenia jednak mysle ze przy bramka szczegolnie tych ostatnich dwoch mogl zrobic wiecej ale coz i tak przegrana bostonu jest przegrana ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
Byłbym bardzo wdzieczny gdyby mądre głowy wypowiedziały sie na temat dzisiejszych meczy do godziny 14 bo sami wiemy do ktorej w sobote buki naziemne sa otwarte. Byłbym wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
[color:"blue"] [/color] Nashville [color:"black"] [/color] -Anaheim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Nashville-Anaheim 1 Nashville - Anaheim under 5,5 Toronto-Montreal under 5,5 Pittsburgh-Boston x2 St.Louis-SJS 2 Phoenix-Minnesota x2 Phoenix- Minnesota under 5,5 Edmonton-Vancouver over 5,5 Dallas-Colorado under 5,5
To takie moje "wstępne namiary" na dzisiejszą kolejkę NHL. Może coś więcej skrobnę wieczorem bo na pewno coś z tego wybiorę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Któryś z graczy pyta mnie o kasę za jaką obstawiam - otóż - dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają i niech tak zostanie bynajmniej w tym temacie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Nashville-Anahaim(Ralph napisze Wam wszystko na temat tej pary i proponuję uwierzyć mu - ja mu zaufam i nie odbieram mozliwośći "kwiecistego opisu") Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wychodzę na spotkanie towarzyskie i wrócę wieczorkiem- wtedy coś dołożę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Lemex, widzę że tez wierzysz dziś w wieśniaków... Ja się jeszcze zastanawiam nad tym typem. W meczu otwarcia Nashville "puknęło" San Jose, którzy wczoraj zebrali jeszcze większe baty od Jastrzębi... natomiast Anaheim wygrało z Chicago u nich i sam nie wiem jak to "pojąć"... Albo San Jose ma "doła" i po serii zwycięstw w preseasons nastąpiło chwilowe "zmęczenie materiału" ,albo Nashville jest już tak mocne jak bym sobie tego życzył. Chyba jednak to pierwsze...Skoro tak, to Anaheim będzie dzis trudnym rywalem dla wieśniaków i nie jestem taki pewny ich zwycięstwa...Raczej będę się skłaniał za underem w tym meczu...
cdn
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
ja gram dzisiaj to
4804 ATLANTA-WASHINGTON 1,80 1 pierwszy mecz 7-3 dla Atlanty, przewaga w strzalach, dominowali przez 2 pierwsze tercje nie wiem czy w 3 odpuscili czy nie mieli sil, gram to patrzac tylko na suche statystyki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Po pierwsze jako moderator forum tak jak lemex napisal prosilbym o nie wpisywanie kwot pienieznych w swoich postach.. Jesli chcecie wyrazic swoja pewnosc co do typu nie piszcie 100 zlotych tylko wyrazcie to w ten sposob: stawka: 5/10 Po drugie... indywidualna prosba (na razie prosba  ) Bartekkrze nie rob z tematu quasi czata... bardzo prosze.. Zawrzyj swoje mysli w 1/3 postow ktore tu napisales do tej pory i bedzie ok... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> Po sprawach organizacyjnych... Dzisiaj pierwszym spotkaniem jakie mi sie rzucilo w oczy jest mecz Ottawy oprocz Red Wings chyba mojej ulubionej druzyny. Kurs na zwyciestwo Senatorow nie jest superatrakcyjny 1,7 ale Buffalo po 2 zwyciestwach powinno polec w stolicy Kanady.. Niestety kontuzjowany jest Dany Heatley nowy nabytek Senators ale na 99% zagra dzisiaj. Sila ofensywan Ottawy w osobach Heatleya, Spezzy, Alfredssona Havlata i innych jest naprawde piorunujac co pokazly takze mecze przedsezonowe.. Oprocz doswiadczony obroncow w osobach Wade'a Reddena i Zdeno Chary sa supertalenty Pothier i Voltchenkov.. Nomen omen Fro_Lech oferowal mi 3 zawodnikow w tym Yzermana za wlasnie Pothiera w naszej Fantasy League.. Niedlugo bedzie o nim glosno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sabres @ Ottawa 2 @1,7 5/10 Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Wczorajszy mecz Hurricanes-Pens słuchałem prawie w całości w radiu. Ktoś już wspomniał wyżej bramkarz gospodarzy miał niesamowity dzień. Bronił naprawdę świetnie , choć w paru sytuacjach dopisało mu szczęście - słupek Palffy'ego czy Recchi który nie trafił do ... pustej bramki.. Kolejny udany mecz Crosby'ego , 2 asysta cieszy - teraz czekamy na pierwszego gola , być może dzisiaj w meczu z trochę niewyraźnym w tym sezonie Bostonem. I gdzie jak nie u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Również Carolina miała swoje okazje , ale Caron który poza przeciętną 1 tercję w dalszej fazie meczu bronił bez zarzutu , broniąc równie dobrze jak jego vis-a-vis C.Ward. Obaj chyba byli najlepszymi zawodnikami swoich ekip - w przeciągu 15 sek. obaj popisali się interwencjami które komentator określił jako 'tremendous save' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Relacja w radiu to jest nieporównywalnie lepsza od gapienia się w scoreboard , a jeszcze lepsze uczucie jest gdy Twoja ekipa strzela wyrównującego gola na półtorej minuty przed końcem meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|