|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Ja się tam za żadnego spec nie uważam. Za swoje typy nie biore "odpowiedzialności" ale gram w tą ligę juz pare sezonów więc przedstawiam swoje "dojrzalsze" uwagi i spostrzeżenia. to jest dopiero początek sezonu nie ma co sie napalać bo NHL rządzi się swoimi prawami jak zreszta kazdy ze sportów amerykańskich.
Podałem typ na over Pittsburga i naprawdę go gram jako mój główny typ dzisiaj. Wczoraj zagrałem Detroit i LA chociaz pisałem ,że Królom nie bedzie łatwo...Budzę sie o siódmej rano, patrzę na sportsline live a tu 44 sek. do końca ,3:2 dla LA i PP dla Phoenix...ukryty zawał...chyba...Mam nadzieję, że nie wykaże tego najbliższe badanie EKG...Trochę złociszy sobie na tego dubla postawiłem i sie opłacało. Ale każdy gra "za swoje" i dobiera stawki sam...Nie zawsze sie wygrywa. W tym sezonie będę grał przeciwko Nutkom, bo to będzie chyba "padlina" w tym roku a uważałbym na Nashville, Florydę i Minnesotę. Ot takie moje na dzień dzisiejszy dywagacje... Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
no raplh ja nie mowie ze ty jestes jkais znawca ale mysle ze typ na over pitsgurha to dobry typ ale ja jeszcze rozwazam zagranie dubla pitsburg 2 i calgary 2 za 50 na przyklad moiwe bo sie jeszcze zastanawiam bo dzis przeciez tez gra hokej europejski a moze z tego cos bys mial na oku co powinno wejsc odp pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
z europejskiego to powinien dziś wejść over w Nowym Targu ..he...he... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
W bramce pingwinów S.Caron a naprzeciwko C.Ward...o ile to nie plota to będzie chyba ostre strzelanie...Daj Boże!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Caron tak , tylko nie wiadomo w którym meczu będzie bronić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> http://www.post-gazette.com/pg/05280/584344.stmC.Ward na pewno zagra , zastąpi kontuzjowanego M.Gerbera. Jak na debiutanta całkiem dobrze się spisał przeciwko Tampie - wyjechał na lodowisko w 3 tercji , obronił 10 na 11 strzałów. Crosby z którym Ward był na jakimś obozie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> go komplementuje , więc co do tego ostrego strzelania byłbym ostrożniejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Carolina nie ma aż takich super armat żeby zapakować spokojnie kilka bramek Thibault'owi/Caronowi (coś czuję , że niedługo Fleury wróci do 'Pens'). W pierwszym meczu Brodeur napsuł mnóstwo krwi atakowi Pingwinów - bronił niesamowite strzały np. strzał Lemieux'a i dobitkę Malone'a , czy też uderzenie z backhand'u Crosby'ego. Jestem ciekaw czy rzeczywiście C.Ward wytrzyma taki napór , bo zapewne Pittsburgh rzuci się od początku meczu do szaleńczego ataku. Formacje Palffy-Lemieux-Malone i Recchi-Crosby-LeClair uff.. oby dzisiaj zaskoczyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Stawiam : 3-1 , 3-2 dla Pens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
To lubię - kulturka, szacuneczek jeden do drugiego, dzielenie się własnymi spostrzeżeniami itd. Wujek Lemex przypomina i zwraca uwagę nowym gościom, że najlepsze wyniki w typowaniu NHL osiąga się grając SINGLE. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />"Lepiej sto razy zaczerpnąć z talerza małą łyżeczką niż raz dużą i się udławić" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Carolina-Pittsburgh(To nie będzie łatwy mecz.Analizując 3 sezony wstecz, tu odpieram od razu zarzut,że to już nie te same ekipy i to g....warte spostrzeżenie-historia w NHL dość często lubi się powtarzać i pewnym ekipom wyraźnie nie leżą niektórzy rywale.Od 2001 roku Pittsburgh tylko raz wygrał z Huricanes na ich lodzie. Były 3 razy dogrywki i dwa razy zwycięstwa miejscowych z jednobramkową przewagą. Pittsburgh dokonał wzmocnień i sądzę,że nie powtórzy "swojego sukcesu" z sezonu 03/04, ale też bez przesady - do ogrania ma innych rywali, bo Ci z Southeast Division oprócz Atlany wybitnie im nie leżą) Typ:1 Columbus-Calgary("prysznic" jaki Minnesota zgotowała Płomieniom mam nadzieję,że ich nie "przygasił" i tylko wpłynie na ich grę pozytywnie. Odniosę się mimo wszytko do meczy przedsezonowych, gdzie statystyka jest wyraźnie po stronie Calgary. Niby to mecze o "pietruszkę", ale pewne warianty zostały wypróbowane i muszą "zaskoczyć" tak samo jak stary, zajechany silnik i choć będzie kopcił,dymił,ksztusił się to jednak pojedzie. Od dzisiaj konsekwentnie będę na to czekał i choćby kontuzję złapało 5 graczy to i tak się doczekam.) Typ:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
z europejskiego to powinien dziś wejść over w Nowym Targu ..he...he... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> "europejski" hokej wszedł jak w masło jeszcze tylko over w "amerykańskim" i będzie dobrze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
ralph dokladnie mialem grac za 100 zlin slavie i manheim ale zagralem tylko za 10 bo sie troche przestraszylem ze moge przegrac wiecej a i tak w tym tygodniu wyraznie mi nie poszlo wiec czekam jeszcze na slawie i bedzie dobrze . oczywiscie zagralem dzis tez dwa single tez obydwa po 10 zl i to jest pitsburgh @2,30 i calgary @ 2,3 jak jeden z nich chociaz wygra to jestem na plus z dzis i powoli bede zaczynal odrabianie strat z tygodnia wiec czekamy na nhl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
no coz nie tylko slavia jeszcze bo tez manheim widze ze zaczyna odpierdzileac 3-0 w pierwszej 0-2 w drugiej kurde jakbym zagral za wiecej to bym mial nerwy pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 324 |
Slavia looz czeska dzis bez zadnych walkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Po namysłach poszło: Columbus - Calgary -------> 2 Stawka: 5/10 Chicago - San Jose -------> 2 Stawka: 3/10 Philadelphia - New Jersey -------> Under 6.5 Stawka: 5/10
P.S. Im więcej siedziałem w analizach tym większy mętlik miałem. Ale też uważam, że Boston i Pittsburgh będą miały ciężko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
Slavia looz czeska dzis bez zadnych walkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> spokojnie na szczescie juz 3-1 ale hokej to tlyko sport a wiadomo co jeszcze sie zdarzy do konca trzeciej tercji :] nie bardzo.... ale jeszcze manheim i bedzie przyzwoicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Witam wszystkich po rocznej przerwie w dziale NHL (zwłaszcza Ralpha i Lemexa ktorych najlepiej pamietam z poprzednich sezonów NHL). Pierwsza kolejka, nie ukrywam zaskoczyła mnie nieco wynikami i mimo iz zagrałem ją bardzo skromnie popłynąłem z kretesem. Toteż dziś ogranicze się do tylko jednego typu:
Carolina - Pittsburgh over5,5 1,60
Pojdynek dwóch drużyn z przecietną obroną. Pittsburgh po srogim policzku wymierzonym im przez Diabły bedzie się starał udowodnić swoją (na razie na papierze) spora siłę ofensywną. Hurricanes zanotowali ostatnio takze overka z, o dziwo, dobrze spisujaca sie jednak Tampą. Bramkarze Caroliny - zarówno Ward jak i Gerber nie grzeszą, moim zdaniem finezją, co umozliwi wpakowanie im przez Pingwiny kliku bramez. Z kolei sami Hurricanes rozpoczynając sezon przed własna publika beda chcieli pokazac się z dobrej strony i jak odgrażają sie w mediach zagrają bardzo otwarty, ofensywny hokej. Oczekuję gradu bramek, szkode iż kurs nie za wysoki. Let's rock !!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 146
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 146 |
Witam Zauwazylem,ze debata toczy sie na temat kilku meczy Duzo mowi sie o CAl,przyznam,ze tez bym sie skalnial ku nim acz cos mnie nie pokoi,oby to nieuzasdnione obawy bo zagralem jak pewnie wiekszosc. ogolnie reasumujac to dzis widzi mi sie wiecej dwujek: PIT mimo wszystko acz uwazalbym na remis ATL ostatnio nic nie strzelili,moze siedzisprzelamia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> TB wydaje mi sie ze nie przegra,w poprzednim meczu,co prawda sparingowym przegrali do 0:2,nie wydaje mi sie aby to powturzyli dzis. POzatym moze PHIL 1 i SHS remis Cos z tegowybiore acz co nieco zagralem u naziemnych z podpurkami,glownie grajac jednak CAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
O - własnie zauważyłem iż główny typ Ralpha to także overek w Carolince - mam nadzieję że nasz zbieżny punkt widzenia na ten mecz przyniesie zamierzony efekt i będziemy jutro świętowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
COL Blue Jackets v CAL Flames 2 @ 2.25
No musze sie przychylic (acz niechetnie) do zdania wiekszosci. Flames znacznie lepsze i niepewny wystep najgrozniejszego "Columbusa" - Ricka Nasha.
Zagralbym i Penguins ale pomyslalem, ze dwa typy grane przez wszystkich to nie jest najlepszy pomysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Prawde mowiac, nie ma na razie co grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4 |
Witam wszystkich w nowym sezonie NHL.
Miło mi powitać stałych bywalców: - Ralpha i Lemexa oraz wszystkich nowych forumowiczów. Przez tą roczną przerwę zapomniało się swojego logina i hasła, bo wcześniej pisywałem troszkę tu na forum jako NHL-Fan.
Zaczynam w nowym sezonie po nowemu.
Philadelphia - New Jersey - typ 1. Przygniatająca statystyka H2H dla gospodarzy na własnym lodzie, gościom nie leży ten przeciwnik. Ponadto lotnicy powinni zaliczyć pierwsze zwyciestwo, choć może być dopiero po dogrywce.
Carolina - Pittsburg - typ 1. Cięzko powinno być , statystyki kręcą się koło remisów. Przeczucie że dadzą radę, tyle.
Florida - TB - typ 2. Powinna być 2 chyba że Roberto Luongo będzie bronił jak w transie ...
Buffalo - Boston - typ 1. Niedzwiadki sezon zaczynaja od gier wyjazdowych i na razie chyba się jeszcze nie obudziły z tak długiego snu. Dlatego też sądzę, że dziś będzie druga przegrana...
Wystarczy tego na dziś. To dopiero początki, dlatego też trzeba poczekać na rozwój sytuacji .....
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Ghost ale przeciwko Penguins czy na nich ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Bo , póki co wszyscy przeciwko mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
I dobrze , bardzo się cieszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Aczkolwiek wg. mnie nie będzie dzisiaj zbyt ostrego strzelania , over być może , ale na styk 5-6 bramek.
Po cichu liczę też , na rehabilację Raycrofta (bramkarza Bruins) , który puścił gola z Montrealem na 12sek. przed końcem meczu , mam go w NHL Fantasy i liczę na jakiś SO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
LOL, faktycznie gracie na Caroline. Nie wiem skad mi sie wiec ubzdralo, ze wszyscy graja na Pitts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Takze Fro, dzis wygrywasz, i ja tez wraz z Toba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Mysle ze w tym sezonie powalczyc moze Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> narazie 2 mecze i dwie wygrane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|