|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Nomen omen Fro_Lech oferowal mi 3 zawodnikow w tym Yzermana za wlasnie Pothiera w naszej Fantasy League.. Niedlugo bedzie o nim glosno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sabres @ Ottawa 2 @1,7 5/10
Pozdrawiam Dominik Teraz to już chyba wolę postawić na Jackmana z moich Pens , po wczorajszej kapitalnej akcji z ostatnich minut i kilka pkt. do Fantasy League jest nie do przecenienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
@Fro_Lech gdzie sa te audycje radiowe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
http://www.nhl.com/radio/index.htmlWprawdzie są wczorajsze linki do audycji radiowych , ale za kilka godzin zmienią się na dzisiejszno/nocne , klikasz na LISTEN NOW! i po chwili możesz słuchać relacji z danego meczu. Masze nawet do wyboru jaki komentarz sobie życzysz - czy komentator który sprzyja Pens lub na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Nie miałem wiele czasu na wnikliwe czytania i analizy. Dziś gram: - NY Islanders - Carolina Hurricanes ------> X2 Carolina dobrze zaprezentowała się w meczech przedsezonowych. "Wyspiarze" mają tragiczny bilans z Carolina na własnym lodzie. Obrona NY - tragedia dla mnie. - Pittsburgh Penguins - Boston Bruins ------> 1 Pingwiny wkońcu powinny wygrać. Boston gra tragicznie a dodatkowo ich lider Thornton jak na razie szuka formy. Mam wrażenie że reszta ekipy jest wpatrzona w niego i jak nie idzie liderowi Boston gra słabo. Komentatorzy podkreślaja jednak, że jest tylko krótką kwestią czasu kiedy odzyska formę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Penguins - Bruins 1 2,30
Krótko: Szokujacy kurs na Pingwiny - w końcu przed własną publiką sie powinni przełamac przeciwko słabiutkim Bostończykom. Moim zdaniem Crosby i spółka własnie od dzis zaczną swój marsz po play-offy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
Pittsburg - Boston 2.25 1
Myśle ze dzisiaj Pingwiny przełamią sie na własnym lodowisku i tym samym odnotuja swoja pierwsza wygrana w tym sezonie. Pomoze im w tym Kiepska forma Bostonczyków oraz genialny Crosby
Pozdrawiam Damian
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Ja na dzis gram:
Ny Islanders Ottawa Atlanta Dallas Phoenix
Ubiore to w 2z5
To mój pierwszy sezon NHL, zobaczymy co z tego wyjdzie
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />Klub wróżek i jasnowidzów rozrasta się w zastraszającym tempie, ale to dobrze, bo świadczy to o wzroście zainteresowania NHL. Panie(o ile takie tutaj się pojawiają) i panowie, zapewniam Was,że drogą do sukcesu nie jest "jasnowidzenie", tylko metodyczne i konsekwentne typowanie.Czy jest wśród Was ktoś, kto odważy się stwierdzić,że jest ekipa, która nie wygra w ciągu(tutaj ułatwiam zadanie) 20 najbliższych meczy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> St.Louis-San Jose(SJ w meczach przedsezonowych było jedyną ekipą, która nie poznała smaku porażki, czy to przypadek?Nie. Goście "nie przemeblowali zbytnio w domu" i prędzej czy później przyzwyczajenia ze "starych śmieci" dają znać o sobie. "Drzemka" jaka przytrafiła się Rekinom w Chicago nie może trwać wiecznie i biorąc pod uwagę statsy z ostatnich 3 lat, gdzie dominuje wynik 4:1 w jedną lub drugą stronę, bardziej skłaniam się w stronę Rekinów.Biorę ich na celownik) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Typ:2 Edmonton-Vancouver(mecz z grupy tych o "podwyższonym ryzyku" derby Dywizji zawsze wyzwalają większą dawkę adrenaliny, do tego dochodzi walka o pozycję wśród ekip z Kanady. Canuks patrząc na mecze przed sezonem przypomina lokomotywę"para buch, kotły w ruch,ruszyła powoli po torach....."itd.Dwa "łyki statystki" pokazują,że w 3 ostatnich sezonach korzystniej prezentują się gracze Vancouver,chociaż OT nie jest rzadkością.) Typ:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Oczywiście do tego dochodzi Nashvile z opisem Ralpha. SINGLE!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4 |
Witam wszystkich przed dzisiejszą kolejką.
Oto moje 2 typy i krotki opis: 1. N.Y. Islanders - Carolina - typ 1 Czas zwycięstwa u siebie trzeba zasmakować, choć staty mówią że bęzie ciężko ale co tam. Ponadto Carolina po wymęczonym zwycięstwie po dogrywce. Powinna być 1.
2. New Jersey - N.Y. Rangers - typ także na 1. Przede wszystkim h2h za NJ oraz wysoka wygrana u siebie z Pittsburgiem 5-1 to duża zaliczka.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Do Pingwinków dodaję na dzisiejsza nockę:
Atlanta Thrashers - Washington Capitals 1 1,70
Nie wierze by Caps sie przełamali po wczorajszym zezłomowaniu przez Atlanciaków. Potencjał Thrashers wskazuje iż będa licząca sie drużyną w walce o PO. Niestety jak było widac wczoraj sam Ovieczkin nie wystarczy by grać przeciwko teamowi napakowanemu chłopakami typu Bondra, hossa czy Kovalczuk i do tego wielce, jak widać ostatnio, zgranego. Wydaje sie że dzis Stołeczni bedą bardziej umęczeni niż radosnie pakujacy im wczoraj krążek do bramki Thrashersi. Ognia !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Dodam iż kurs na Ottawę przeciwko rozpędzonym Sabres jest zdecydowanie zanizony - wielce prawdopodobny tutaj OT i wynik niejasny. Wobec tak niskiego kursu ja ten mecz odpuszczam. czy własciwie - czas pokaże...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
TOR Maple Leafs v MON Canadiens 1 @ 2.24 OTT Senators v BUF Sabres 1 @ 1.70 PHO Coyotes v MIN Wild 1 @ 2.10
Wciaz jeszcze za wczesnie na powazniejsze granie. Toronto bez Sundina ale dadza chlopaki rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Witam! Nie mogłem wcześniej ale jeszcze parę swoich "uwag" wtrącę"...
Ottawy dziś nie ruszałem , bo inauguracja z szablami może być "krwawa"
Nashville poszło na mecz i na under... Toronto under, Colorado under... To moje typy na dziś.
San Jose wygląda "zacnie" dziś-nie ma co. Nutki będą grały "padlinę" w tym sezonie. Zobaczymy co dziś pokaże Minnesota w Phoenix ale myślę, że nie przegra...Florida tak jak wczoraj under...
A jak będzie zobaczymy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
A Toronto to nie wiem czy dadzą radę...wg mnie będzie bardzo ciężko dziś z Montrealem...Raczej na Hubs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14 |
Ralph, grasz to wszystko single?? Ja zapodalem Nashvile-Anaheim 1X (chyba nie lubie ostrej jazdy bez trzymanki) i Pittsb-Boston 1 na jednym. Drugi 2xunder Dallas i Nashville, przyznam ze glownie po Twoich przemysleniach ( nie gram zawykle under/over).tez na jednym poszlo,No i zobaczymy co wyjdzie. powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Kolejna nocka zarwana ale wybaczcie... Rok przerwy w NHL to zbyt długo a człowiekowi ciężko ten głód jak na razie zaspokoić...
Kto grał dziś na faworytów czyli NYI, Ottawę i Atlantę to się "obłowił". Pittsburgh się rozstrzelał, szkoda tylko ,że nie zrobił tego dzień wcześniej.Ottawa "nadspodziewanie" łatwo rozprawiła się z Szablami."Młodzież" z Buffallo wyraźnie siadła w 3 tercji. Atlanta w dwumeczu ze stołecznymi "waliła jak w kaczą d...", Washington słaby, przeciętni zawodnicy, przeciętny trener...
Osobny temat to Toronto. Piszę to już kolejny raz, że w tym sezonie niektórzy gracze mogą być bardzo zawiedzeni grając na Liście. Wg mnie czeka ich sporo pracy i nie jest to już to Toronto do których zdążyliśmy przywyknąć...Dziś to potwierdzili ulegając Montrealowi 4:5...Under mi nie wszedł ale nie płaczę, to dopiero początek sezonu.
Under za to wlazł na Florydzie. Floryda pomimo dzisiejszej przegranej z TBL "in plus" w tym sezonie wg mnie i to się potwierdza...Ale będziemy jeszcze patrzeć na nią "dokładniej".
cdn
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
A tak jeszcze dla zabawy typuję under 6 w Phoenix i to że Minnesota dziś nie przegra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
To co odwala San Jose woła o pomstę do nieba! Takie męczarnie z cienkimi w tym sezonie Nutkami...oj nieładnie...Dobrze,że w końcu wygrali ale coś chyba kryzysik nastąpił po tym preseasons...no i sesja wyjazdowa też daje o sobie znać.
Jednak Nashville nie dowiozło zwycięstwa do końca ale przeczuwałem ,że to może być dla wieśniaków ciężki bój. Under jednak był i z tego też jestem HAPPY!
Under w meczu Dallas-Colorado i kolejne "grosze" w kieszeni...
A na jutro Detroit-Calgary też under...
Właśnie Nashville wygrało w karnych...No to szczęśliwy mogę położyć się spać.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Na poniedziałek:
NYI-Floryda 2 Washington -NYR 2
to tak na wszelki wypadek do "przemyślenia" dla wszystkich typerów
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Carolina miała zdecydowaną przewagę. Trafili jednak na dzień DiPietro (42 strzały obronione). Pittsburgh natomiast w/g mnie przegrali zasłużenie z lepsza tego dnia ekipą Boston Bruins.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|