Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 28 1 2 4 5 6 7 8 27 28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
Flyers 1x + Flames x2 ---> łącznie 2.03 , jeśli któraś z drużyn zawiedzie w nasępnym meczu stawka progresywna na owy team lub na oba jako single <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
I główny mój typ "nawalił"...Ale tak to już jest...Dobrze ,że przynajmniej Calgary wlazło..

Dzis też trochę meczy więc na pewno coś "wyszukamy"..

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Ralph -"Sto razy zaczerpnij małą łyżeczką, bo raz,a dużą łychą możesz się udławić" - efekt będzie ten sam, do czerwca i tak "zjesz to co będzie na talerzu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
Quote
Ralph -"Sto razy zaczerpnij małą łyżeczką, bo raz,a dużą łychą możesz się udławić" - efekt będzie ten sam, do czerwca i tak "zjesz to co będzie na talerzu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

lemex ze tak powiem z rana to święte słowa ja wczoraj zagralem trzy kupony po 10 tak jak pisalem i weszly mi dwa jestem okolo 20 zloty do przodu .... dobre i to bo powoli trzeba odrabiać straty poniesione w tym tyg na poczatku i w jego srodku wiec powoli czas zabrac sie do przegladania oferty na dzis i czekam az pojawia sie na forum lepsi typerzy ode mnie albo moze inaczej (bardziej doświadczeni w nhl ) i wspolnie cos wskuramy na dzis pozdro i nczekam na riposte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
lemex <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />a ty wlasciwie co zagrales z nhl bo jakos tak specjalnie i jednoznacznie sie nie pochwaliles ????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
Quote
To lubię - kulturka, szacuneczek jeden do drugiego, dzielenie się własnymi spostrzeżeniami itd.
Wujek Lemex przypomina i zwraca uwagę nowym gościom, że najlepsze wyniki w typowaniu NHL osiąga się grając SINGLE.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />"Lepiej sto razy zaczerpnąć z talerza małą łyżeczką niż raz dużą i się udławić"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Carolina-Pittsburgh(To nie będzie łatwy mecz.Analizując 3 sezony wstecz, tu odpieram od razu zarzut,że to już nie te same ekipy i to g....warte spostrzeżenie-historia w NHL dość często lubi się powtarzać i pewnym ekipom wyraźnie nie leżą niektórzy rywale.Od 2001 roku Pittsburgh tylko raz wygrał z Huricanes na ich lodzie. Były 3 razy dogrywki i dwa razy zwycięstwa miejscowych z jednobramkową przewagą. Pittsburgh dokonał wzmocnień i sądzę,że nie powtórzy "swojego sukcesu" z sezonu 03/04, ale też bez przesady - do ogrania ma innych rywali, bo Ci z Southeast Division oprócz Atlany wybitnie im nie leżą)
Typ:1
Columbus-Calgary("prysznic" jaki Minnesota zgotowała Płomieniom mam nadzieję,że ich nie "przygasił" i tylko wpłynie na ich grę pozytywnie. Odniosę się mimo wszytko do meczy przedsezonowych, gdzie statystyka jest wyraźnie po stronie Calgary. Niby to mecze o "pietruszkę", ale pewne warianty zostały wypróbowane i muszą "zaskoczyć" tak samo jak stary, zajechany silnik i choć będzie kopcił,dymił,ksztusił się to jednak pojedzie. Od dzisiaj konsekwentnie będę na to czekał i choćby kontuzję złapało 5 graczy to i tak się doczekam.)
Typ:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


a widzisz przeoczylem twoje typy :] kurde no coz co tu duzo mowic trafne obydwa a za duzo kaski je grales czy tak dla sposprawdzania tylko :] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
a i jeszxcze
jedno
powiedzcie mi starzy wydzy <lol>
gdzie jest resjestracja do ogladania skrotow meczy nhl na stronie nhl bo klikam na skrot a tam mi pisze zebym sie zalogowal a nie widze cos gdzie tam konto moge jakies zalozyc czekam na szybka odpowiedz

Dołączył: Aug 2005
Posty: 263
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 263
Mam nadzieję, że można pzyłączyć się do dysqsji o NHL, sam też stawiam swoje typy i w oparciu o wasze. Co do rejestracji to jest w tym okienku które się otwiera po kliknięciu na np.700k, ja się zarejestrowalem bez problemu i mogę spokojnie oglądać te skrótowce. Sława NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Wczoraj wpadło tylko Calgary.

Dziś ciekawy mecz St. Louis - San Jose obie ekipy bez win jeszcze. Zastanawiam się czy może odpuścić ten mecz (gram na zwycięstwo Sharks progresją).

W oko też rzucił mi się mecz NY Islanders - Carolina. Kurs 3.45 na gości to przesada, tymbardziej że dla mnie to zdecydowany faworyt tej potyczki.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Czas na podsumowanie nocki.
"Typ dnia" nie wszedł. Zawiodły mnie trochę Pingwiny ale i goalie Caroliny wyczyniał podobno cuda w bramce... Carolcia dała radę ale dopiero po karnych czyli jak pisał Lemex mecz bardzo zacięty.
Nie było niespodzianki w Columbus i dobrze bo to byłby już wstyd dla dobrze "wyglądających" w tym sezonie Płomieni.
Philly pokazała dzisiejszej nocy ,że będzie jednym z głównych kandydatów do zdobycia SC.
Buffalo zaskakuje na razie in plus i może faktycznie nie doceniamy (a przynajmniej ja) jeszcze tej drużyny. Zobaczymy co dziś szable zdziałają w Ottawie...
Boston i San Jose na razie słabo.Zaskakują rozmiary porażek tych drużyn, bo przegrały dziś "z kretesem".
Chicago to dla mnie zawsze była drużyna własnego lodu, mając w tym sezonie większe aspiracje to nie powinno być teraz inaczej...
Floryda "udowadnia" powoli ,że jest bardzo groźna i w tym sezonie mierzy wysoko. Nie zdziwię się jak Atlanta i Floryda będą walczyć o 1 miejsce w dywizji..he..he..Ja na Florydę mam w tym sezonie "chrapkę" ale poczekamy jeszcze kilka spotkań.
A i jeszcze Washington. Stołeczni nie "istnieli" w meczu z Atlantą. Zobaczymy jak będzie dzis w rewanżu ale czeka ich zapewne dużo pracy...

Pozdr

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Jednak co znaczy dobry (lub majacy dzien konia) bramkarz pokazala wczoraj Carolina. Calgary wlazlo i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bilans: 2-2 (+55)

Na dzis chyba bedzie wiecej do zagrania.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
Quote
Jednak co znaczy dobry (lub majacy dzien konia) bramkarz pokazala wczoraj Carolina. Calgary wlazlo i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bilans: 2-2 (+55)

Na dzis chyba bedzie wiecej do zagrania.

za to nie popisal sie bramkarz boston ktory w niekotrych sytuacjach bronil niewiarygodne uderzenia jednak mysle ze przy bramka szczegolnie tych ostatnich dwoch mogl zrobic wiecej ale coz i tak przegrana bostonu jest przegrana ...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Byłbym bardzo wdzieczny gdyby mądre głowy wypowiedziały sie na temat dzisiejszych meczy do godziny 14 bo sami wiemy do ktorej w sobote buki naziemne sa otwarte. Byłbym wdzieczny

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
[color:"blue"] [/color] Nashville [color:"black"] [/color] -Anaheim

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Nashville-Anaheim 1
Nashville - Anaheim under 5,5
Toronto-Montreal under 5,5
Pittsburgh-Boston x2
St.Louis-SJS 2
Phoenix-Minnesota x2
Phoenix- Minnesota under 5,5
Edmonton-Vancouver over 5,5
Dallas-Colorado under 5,5

To takie moje "wstępne namiary" na dzisiejszą kolejkę NHL. Może coś więcej skrobnę wieczorem bo na pewno coś z tego wybiorę...

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Któryś z graczy pyta mnie o kasę za jaką obstawiam - otóż - dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają i niech tak zostanie bynajmniej w tym temacie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Nashville-Anahaim(Ralph napisze Wam wszystko na temat tej pary i proponuję uwierzyć mu - ja mu zaufam i nie odbieram mozliwośći "kwiecistego opisu")
Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wychodzę na spotkanie towarzyskie i wrócę wieczorkiem- wtedy coś dołożę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Lemex, widzę że tez wierzysz dziś w wieśniaków...
Ja się jeszcze zastanawiam nad tym typem. W meczu otwarcia Nashville "puknęło" San Jose, którzy wczoraj zebrali jeszcze większe baty od Jastrzębi... natomiast Anaheim wygrało z Chicago u nich i sam nie wiem jak to "pojąć"...
Albo San Jose ma "doła" i po serii zwycięstw w preseasons nastąpiło chwilowe "zmęczenie materiału" ,albo Nashville jest już tak mocne jak bym sobie tego życzył. Chyba jednak to pierwsze...Skoro tak, to Anaheim będzie dzis trudnym rywalem dla wieśniaków i nie jestem taki pewny ich zwycięstwa...Raczej będę się skłaniał za underem w tym meczu...

cdn

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
ja gram dzisiaj to


4804 ATLANTA-WASHINGTON 1,80 1 pierwszy mecz 7-3 dla Atlanty, przewaga w strzalach, dominowali przez 2 pierwsze tercje nie wiem czy w 3 odpuscili czy nie mieli sil, gram to patrzac tylko na suche statystyki.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Po pierwsze jako moderator forum tak jak lemex napisal prosilbym o nie wpisywanie kwot pienieznych w swoich postach.. Jesli chcecie wyrazic swoja pewnosc co do typu nie piszcie 100 zlotych tylko wyrazcie to w ten sposob: stawka: 5/10

Po drugie... indywidualna prosba (na razie prosba tongue ) Bartekkrze nie rob z tematu quasi czata... bardzo prosze.. Zawrzyj swoje mysli w 1/3 postow ktore tu napisales do tej pory i bedzie ok... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />


Po sprawach organizacyjnych...

Dzisiaj pierwszym spotkaniem jakie mi sie rzucilo w oczy jest mecz Ottawy oprocz Red Wings chyba mojej ulubionej druzyny. Kurs na zwyciestwo Senatorow nie jest superatrakcyjny 1,7 ale Buffalo po 2 zwyciestwach powinno polec w stolicy Kanady.. Niestety kontuzjowany jest Dany Heatley nowy nabytek Senators ale na 99% zagra dzisiaj. Sila ofensywan Ottawy w osobach Heatleya, Spezzy, Alfredssona Havlata i innych jest naprawde piorunujac co pokazly takze mecze przedsezonowe.. Oprocz doswiadczony obroncow w osobach Wade'a Reddena i Zdeno Chary sa supertalenty Pothier i Voltchenkov.. Nomen omen Fro_Lech oferowal mi 3 zawodnikow w tym Yzermana za wlasnie Pothiera w naszej Fantasy League.. Niedlugo bedzie o nim glosno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Sabres @ Ottawa 2 @1,7 5/10

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Wczorajszy mecz Hurricanes-Pens słuchałem prawie w całości w radiu. Ktoś już wspomniał wyżej bramkarz gospodarzy miał niesamowity dzień. Bronił naprawdę świetnie , choć w paru sytuacjach dopisało mu szczęście - słupek Palffy'ego czy Recchi który nie trafił do ... pustej bramki.. Kolejny udany mecz Crosby'ego , 2 asysta cieszy - teraz czekamy na pierwszego gola , być może dzisiaj w meczu z trochę niewyraźnym w tym sezonie Bostonem. I gdzie jak nie u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Również Carolina miała swoje okazje , ale Caron który poza przeciętną 1 tercję w dalszej fazie meczu bronił bez zarzutu , broniąc równie dobrze jak jego vis-a-vis C.Ward. Obaj chyba byli najlepszymi zawodnikami swoich ekip - w przeciągu 15 sek. obaj popisali się interwencjami które komentator określił jako 'tremendous save' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Relacja w radiu to jest nieporównywalnie lepsza od gapienia się w scoreboard , a jeszcze lepsze uczucie jest gdy Twoja ekipa strzela wyrównującego gola na półtorej minuty przed końcem meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 6 z 28 1 2 4 5 6 7 8 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11, alfa, Green Arrow, forty, bukma, rymoholik, Akhu, $-man), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1