Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 28 1 2 6 7 8 9 10 27 28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 560
Atlanta zgodnie z planem 8-1...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />Liczba postów w temacie rośnie w bardzo dużym tempie - mam taką uwagę, aby nie powielać wyników rozegranych już meczy, bo takowe znajdują się wiadomo gdzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Uważni czytelnicy marnują czas czytając każdy post, aby nie "uronić ani kropli ze źródła wiedzy", a to odnajdują wynik wczorajszego meczu albo "płacz kota nad rozlanym mlekiem". Kącik klubowicza pod nazwą "Samochwała" można założyć z własnym tematem. Ograniczmy się tylko do tego co będzie , a nie co było. To tyle na te chwilę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 21
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 21
Jak macie jakies linki do wynikow i tabel z poprzednich kilku sezonow to wrzuccie na forum. Mysle ze przydadza sie w typowaniu..

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Witam wszystkich.To moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc.Zastanaqwiam sie nad meczem Detroit-Calgary,kurs na Skrzydla w toto-mixie 2.Niepokoi mnie ten wysoki kurs,chyba ze buki nie maja pojecia o NHL.Dla przykladu dzisiejszy mecz Atlanta-Washington dla takiegolaika jak ja pewna 1 przy kursie 1.8,zagralem to 9/10.Konczac jezeli macie jakies info co do Skrzydel to bylbym wdzieczny.Pozdrowienia

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
No jestem bardzo zadowolony:)
Weszło 4z5 90 % do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dzis tylko 3 mecze ale coś się wybierze.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
Quote
Witam wszystkich.To moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc.Zastanaqwiam sie nad meczem Detroit-Calgary,kurs na Skrzydla w toto-mixie 2.Niepokoi mnie ten wysoki kurs,chyba ze buki nie maja pojecia o NHL.Dla przykladu dzisiejszy mecz Atlanta-Washington dla takiegolaika jak ja pewna 1 przy kursie 1.8,zagralem to 9/10.Konczac jezeli macie jakies info co do Skrzydel to bylbym wdzieczny.Pozdrowienia


siema ja tez tu dlugo nie jestem ale troszke dluzej od ciebie jak bys mi mogl powiedziec co znaczy to : 9/10 to jest okreslenie stawki jesli tak to jakiej bo sie w tym nie lape i ktos juz wczesniej kierwoal posta do mnie w tej sprawie zebym tak okreslal stawki jednak nie znajc tej zasady na razie nie bede sie do tego stosowal dopoki ktos ie wyjani tego ... wiem ze bardziej doswiadczeni gracze wiedza o co chodzi jednak ja nie a glupot jakis pisac nie chce wiec czekam na odpowiedz i pozdro dzis tylko chicago gramy pozostawie uzasadnienie w ten sposob ze chicago bedac druznya wlasnego lodu jak juz to ktorys z uztkownikow stwierdzil nie pownno miec problemow z pokonaniem " niebieskich kamizelek " i uwazam tez ze ten sezon dla columbuc sie bedzie sie w niczym roznil od poprzednich wiec typuje dla nich miejsce w swojej konferencji od 14-16 i nara

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Quote
siema ja tez tu dlugo nie jestem ale troszke dluzej od ciebie jak bys mi mogl powiedziec co znaczy to : 9/10 to jest okreslenie stawki jesli tak to jakiej bo sie w tym nie lape i ktos juz wczesniej kierwoal posta do mnie w tej sprawie zebym tak okreslal stawki jednak nie znajc tej zasady na razie nie bede sie do tego stosowal dopoki ktos ie wyjani tego ... wiem ze bardziej doswiadczeni gracze wiedza o co chodzi jednak ja nie a glupot jakis pisac nie chce wiec czekam

Ja to tak rozumiem gdy masz do dyspozycji np 100 zł to 1/10 to 10 zł 2/10 20zł itd ... mozna tez tak podawac sznase zespołu np 9/10 bardzo duze prawdopodobienstwo

Pozdrawiam
Damian

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Z góry przepraszam ze post pod postem ale gdy spojrzałem na oferte profesjonala to kurs na "Czerwone Skrzydła" Wyraznie sie powiekszył ludzie ostro graja Na Calgary... z 1.9 juz na 2.06... Moze warto jeszcze troche poczekac na 2,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Damian

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Rozumuje identycznie jak Damian bet,masz fundusze to dzielisz na 10.Sorry za maly balagan

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Chicago - Colombus 1 1,95

Z tego co wyczytałem w zapowiedziach tego meczu Nash prawdopodobnie nie zostanie wpuszczony na lud i w tym momencie nie widze jakichkolwiek szas Colombus na lodzie Chicago.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
kurcze czemu nie dizała funkcja edytuj ... Starsznie mi wstyd za tą literówke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 162
P
member
member
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 162
Lemex i Ralph -> na wstepie zaznacze, ze NHL jest mi zupelnie nieznana liga a gram tylko ze wzgledu na niezle kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do Was jako fachowcow zwracam sie z taka sprawa...mianowicie widze, gracie z reguly single. Jakie stawki? Nie chodzi mi o kwoty tylko czy sa one rowne na wszystkie spotkania czy w jakis specjalny sposob sa dobierane? Mnie zastanawia czy nie lepiej puszczac zaklady systemowe. Zalozmy, ze gramy dziennie 3 mecze po kursach 2.5 Zeby byc na plusie grajac single trzeba trafic dwa. Przy zakladzie systemowym kursy beda mnozone wiec i ew. wygrana wyzsza. Rozumiem, ze w przypadku trafienia jednego nie stracimy calej stawki...ale czy nie warto pomyslec nad systemem? No nie wiem, moze sie myle, moze czegos nie rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiem tez, ze lepiej sto razy mala lyzeczka niz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Swiete slowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Detroit - Calagary 1 1.9 Mysle ze Czerowne Skrzydła powinny pokonac Płonienie Detroit w ostatnich dwoch meczach pokazalo ze potrafia grac w hokeja dwukrotnie pokonali Blusmenów u siebie 5:1 a na wyjezdzie 4:3 Detroit posiad doswiadczonyc graczy oraz kilku mlodych mysle ze taka kombinacja poprowadzi ich do 3 zwyciestwa w sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Detroit pokonało cienkie nutki także nie brałbym tego jakoś zbytnio pod uwagę.To dopiero początek sezonu. Calgary będzie dzis bardziej wymagającym rywalem.

Detroit-Calgary under 6 za 2.05 w B&W

Spodziewam się bardzo zaciętego meczu z małą ilością goli.
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
ptr_83 gra w "single" polega na zwielokrotnianiu stawki i dokładnemu określeniu jej wysokości w zależności od kursu. Ważne aby składowa przegranych była niższa od "wyczekanej" wreszcie wygranej.Dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> wujek Lemex nie gra meczy o kursach poniżej 2,0 i nie dobiera sobie na "celownik" ekip ze świecznika, bo taka drużyna często miewa właśnie niskie 1,6-1,9 kursy, a to z kolei zmuszałoby mnie do inwestowania coraz wyższych sum przy coraz niższej wygranej, a oprócz tego ryzyko "wtopy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> na takich "żelaznych" faworytach jest większe niż np. na średniakach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Kumasz kolego o co chodzi? -bo jeśli nie to zajmij się czymś innym.
Z racji niskich kursów dzisiaj bez "celowania" i bez "finansowej szarży", ba nawet bez opisu w meczach:
Chicago-Columbus
Los Angeles-Minnesota
Typy:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10
Gdzies ktos napisal, ze na stronie nhl.com mozna zaladowac/ogladac videoclipy skrotow poszczegolnych spotkan.
Istnieje moze jakas alternatywna strona, ktora takze oferuje cos w tym stylu (na nhl.com po wielu probach nie udalo mi sie niestety nic odtworzyc...)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Wczoraj 1-1 dzięki Pingwinkom którzy powoli zaczynają naśladować NYI z poprzedniego sezonu w kolejce po tytuł "ciot sezonu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A dziś w przeciwieństwie do Ralpha spodziewam się w Detroit, owszem - zaciętego meczu, ale obfitujacego w sporo bramek. Na 4 mecze rozegrane w sumie przez obie druzyny padło 3 overy. Dziś wg tej tendencji będzie grad bramek.

Detroit - Calgary over6,0 1,80 BAW

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
Quote
Wczoraj 1-1 dzięki Pingwinkom którzy powoli zaczynają naśladować NYI z poprzedniego sezonu w kolejce po tytuł "ciot sezonu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A dziś w przeciwieństwie do Ralpha spodziewam się w Detroit, owszem - zaciętego meczu, ale obfitujacego w sporo bramek. Na 4 mecze rozegrane w sumie przez obie druzyny padło 3 overy. Dziś wg tej tendencji będzie grad bramek.

Detroit - Calgary over6,0 1,80 BAW


hej bubi oczywscie mozesz miec racje ale niekoniecznie.....
bardzo czesto bywa tak ze gdy graja ze soba druzyny ktore w sowich meczach czesto miewaja overy to jest dosyc prawdopodobne ze bedzie under wiec ja przychyle sie do wypowiedzi Ralpha i stawiam under pozdro i zobaczymy kto bedzie jutro mogl sie pochwalic trafnym typem :] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Bez zbytniego rozpisywania sie.. ostatnio za duzo pisze.. Calgary @ Detroit typ: 1. Stawiam przeciwko swoim.. Stawka 3/10.. Kurs powyzej 3 uznaje za wartosciowy.. Worldbet: 3,45 gruba przesada IMO..

Odpukac na razie idzie nienajgorzej...

Motto na dzis: same single, NHL to sztuka wyboru, nie grac na sile...
Motto na zawsze? Czytaj Motto na dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Ja dzisiaj cos czuje że padnie mało bramek stad takie single

Detroit under 6 @1.99 za 8 d
Chicago under 6 @1.943 za 10 d
LA Kings under 6 @1.901 za 10 d

no i zakład na gole całej kolejki

under 19 @1.935 za 10 d

:wszystko z pinnacle:

pozdrówka "kewin"

Strona 8 z 28 1 2 6 7 8 9 10 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1