|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
FLO / NYI zmeinili under 6 na under 6,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurs 1,87 zawsze to jeden gol w zapasie, mozna zagrac.. jaki 1 gol w zapasie??I tak musi najwięcej być 6 goli aby UNDER wszedł .Jak by było 7 goli to UNDER 6,5 i tak nic nam nie daje.Pozdrawiam P.S ja też zagrałęm underka w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
W BAW na mecz NY Islanders - FLO Panthers jest linia under 6,5 przy kursie 1,87 - ze względu na typowo defensywny hokej w wykonaniu Panter oraz chimeryczność Wyspiarzy dla mnie to jest typ dnia. Tym razem Ralph się zgadzamy - oby skutecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nad resztą nocy pomyślę później. GL !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
FLO / NYI zmeinili under 6 na under 6,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurs 1,87 zawsze to jeden gol w zapasie, mozna zagrac.. jaki 1 gol w zapasie??I tak musi najwięcej być 6 goli aby UNDER wszedł .Jak by było 7 goli to UNDER 6,5 i tak nic nam nie daje.Pozdrawiam P.S ja też zagrałęm underka w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zwróce uwagę przedmówcy że przy linii 6,0 i wyniku 3-3 zakład jest TYLKO remisowy i zwrot kasy (żebys wygrał musi paść max 5 goli), zaś przy linii 6,5 i wyniku 3-3 zakład jest wygrany. Tak że różnica jest jednak bardzo istotna i prosze na przyszłość o bardziej sensowne posty... A z underem się zagadzam, co powyżej napisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Dla mnie bardziej od tego undera "pewniejsze" jest to ,że Floryda dziś nie przegra. Typ na WIN Florydy łącznie z rzutami karnymi za 2.10 to jest mój typ na początek dzisiejszego wieczora...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764 |
A dla mnie szczerze Floryda śmierdzi. Gdzie nie wejdę na forum to wszyscy zachwycają się formą Luongo. Pytanie czy bramkarz Florydy będzie grał tak zawsze-nie sądze, bo byłoby to objawienie dziesięcioleci w NHL. Zazwyczaj najlepsze wskaźniki bramkarze mieli przy solidnej obronie, a to też nie jest bez znaczenia jak się obrońca potrafi przy uderzeniu zawodnika atakującego ustawić (skracanie konta). Osobiście odpuszczam sobie ten mecz i liczę, że nie zawiodą Was Pantery. Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Mój drugi typ to Tampa Bay - Boston Bruins 1 1,90 BAW. I tu także sie zgodze dziś z Ralphem - pomijając słabiutką dla Bostończyków historię meczów w Tampie, pomijając ich obecną dość chimeryczną formę (jedno wymęczone zwycięstwo w Pingwinowni) to trzeba jeszcze stwierdzić iż aktualny potencjał ich drużyny (nawet z Axelssonem, Leetchem i Murrayem - wszyscy już dość solidnie zaawansowani wiekowo) jest zbyt mały by pokonać twardy jak skała w meczach home monolit Blyskawic
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764 |
No właśnie Tampa jeszcze chyba w pełni nie rozkręcona, choć może tylko świadczą o tym mecze z niezbyt dynamicznie grająca Florydą. Zdecydowanie większy potencjał Tampy: Modin, Lecavalier, Prospal, Andreychuk, Afanasienkov, Fedotenko, St.Louis czy Kubina to zawodnicy o uznanej klasie, i każdy z nich może rozstrzygnąć losy meczu. Bruins zdecydownie mnie dział. Statystyki przemawiają za Tampą-tak jak podkreśla buubi dwa ostatnie sezony to dosyć gładkie zwycięstwa Tampy. Nie patrzę na poprzednie lata gdy drużyna z Floryda była chłopcem do bicia. W Sportingbet na zwycięstwo Tampy ('60) kurs 2.00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />W mojej starej "na pół łysej i siwej"głowie zrodził się pomysł być może szalony, ale liczę ,że dochodowy. Lawiny mają przed sobą teraz 4 mecze na które mogą nawet nie "zakładać butów, same papcie wystarczą", bo droga krótka. W kolejce "stoją" 10 Calgary,12 Nashville,14 Chicago i 19 Los Angeles. Każda z tych ekip na "żartach" się nie zna i rola "baranów w rzeźni" napewno im nie odpowiada. Colorado po swoich personalnych roszadach nie jest w mojej ocenie aż tak "mocne", aby przynajmniej w jednym z tych meczy nie przegrać."Flinta" naładowana na 4 strzały. Colorado-Calgary Typ:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podobnie, ale w wersji wyjazdowej wykombinowałem z Bostonem.Z tym,że o ile trafię ich porażkę w dwóch pierwszych meczach, to w dwóch następnych "popoluję" na zwycięstwo. Teraz dwa mecze:10 Tampa i 13 Florida, gdzie prawdopodobieństwo jest wyższe, ale kurs niższy, a potem "hiciory" 15 Ottawa i 18 Montreal, gdzie kursy na win gości będą najciekawsze. Tampa Bay-Boston Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Anahaim-Edmonton(Oilers zaczęli bardzo mocno pokonując jakby nie patrzeć potentatów. Pierwsza wyjazdowa potyczka jest napewno trudna do przewidzenia."Donaldy" zdolne są do "wykręcenia" przedziwnych numerów. Bilans potyczek z 3 sezonów jest korzystniejszy dla Edmonton, bo "łojili kaczą d..." zarówno u siebie jak i na wyjeździe z 2 wyjątkami.Na co więc liczę? Otóż na samozadowolenie Edmonton i rozluźnienie w liniach obronnych, które jutro czeka o wiele trudniejszy pojedynek) Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Washington Capitals - New York Rangers 3:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> nie wierze po prostu z takimi slabeuszami przegrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> brawo Olaf Kolzig sluchałem relacji w radio bardzo dobrze bronił -14zł
Tampa Bay Lighting - Boston Bruins 1 1.9 mam nadzieje ze Błyskawice pokonaja niedzwiadków Martin St.Louis najlepszy gracz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 6 |
siema senators - maple leafs 1 tampa - boston 1 powiem tylko tyle ze bedzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Floryda wlazła i to się liczy. Kto grał under też się nie zawiódł. Jeszcze raz -nie wiem już który- piszę, że Pantery mają naprawdę ciekawy zespół i spokojnie będą walczyć o zwycięstwo w dywizji. A Loungo??? To może być jego sezon!
W drugim dzisiejszym meczu Rangers nie dali rady Stołecznym.Gdzie tu sens? Gdzie logika?- zapytają niektórzy. NYR wygrywa z Philly, urywa punkt Montrealowi i NJD a nagle "topi" z cieniasami z Waszyngtonu. To jest właśnie całe NHL. A może stracili zbyt dużo sił w poprzednich pojedynkach? Teraz można tylko gdybać...Jak pisałem w swoim poście wyżej NYR to "chimeryczna " drużyna, odkąd pamiętam nie spełniali pokładanych w nich nadziei...Potrafią zagrać świetny mecz z silną drużyną aby "za chwilę " przegrać teoretycznie wygrany mecz...Grając na tą drużynę warto się zawsze poważnie zastanowić
Podoba mi się myślenie Lemex'a. Co z niego wyjdzie zobaczymy. Ja przychylam się do TBL, Colorado raczej nie wygra wszystkich 4 najbliższych meczy, bo to faktycznie nie ta drużyna co 2 lata temu i zwycięstwo Calgary całkiem dziś możliwe. Edmonton może dziś śmiało wygrać i wcale się nie zdziwię jak tak będzie...
Zastanawiam się nad zwycięstwem Ottawy z Toronto większą różnicą bramek. Toronto jak na razie słabe i takie już chyba będzie w tym sezonie. Nie piszę ,że nie załapie się do PO, bo to by mi przez głowę nie przeszło ale piszę tak bo na Liściach będzie się można przewieźć w tym sezonie pewnie częściej jak w poprzednich...Jeśli dziś Toronto przegra to może "wpaść" w mały dołek...Ciekawe czy będzie rewanż za porażkę z meczu inauguracyjnego. W moim przekonaniu Ottawa na dzień dzisiejszy jest zbyt silna na Toronto...
Moj typ na nockę to Pittsburgh ale o tym już pisałem...Dobrym też typem może być w tym meczu under 7 i za małą stawkę tak pewnie zaryzykuję...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
W B&W Ottawa -1,5 za 2.35 i ja to biorę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Ottawa - Toronto to swego rodzaju derby a one jak wiadomo rzadzą sie swoimi prawami i motywacja czasami przeważa nad czynnikami racjonalnymi. Ja nie tykam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co do Pitts też nie tykam, jak dla mnie typowy no bet, chociaż calym sercem jestem za nimi - w końcu niechaj Pingwinki odbiją sobie ostatni sezon z seriami po kilkanaście spotkań w pałkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co do Avalanche to racja - nawet druzyna na nie wiem jakiej fali nie jest w stanie wygrać całej takiej serii spotkań home (na przekór Lemexowi jednak trzymam kciuki za moje ulubione Lawinki a spotkań poki co nie tykam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Za to dziś let's rock Tampa !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Mam pytanie, szczególnie do Ralpha i lemexa bo widzę że gracie dłużej NHL.
Czy opłacalne jest granie X2. Chodzi mi jak to wychodzi w dłuższym okresie czasu. Dajmy takie spotkanie Colorado - Calgary. Zagrałbym asekuracyjnie X2 ale z drugiej strony kurs spadnie znacznie a prawdopodbieństwo, że padnie remis jest niewielkie (ale jest).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
oto dziś moje grano w pinnacle...
Calgary [2.13] za 7$ ......
Boston [2.23] za 6$ ...
Pittsburgh [2.00] za 8$ ....zwrot przy remisie...ML
oraz
Detroit - Vancouver [under 1.5] 1 tercja [2.54] za 5$
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> wszystko single
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
oto dziś moje grano w pinnacle...
Calgary [2.13] za 7$ ......
Boston [2.23] za 6$ ...
Pittsburgh [2.00] za 8$ ....zwrot przy remisie...ML
oraz
Detroit - Vancouver [under 1.5] 1 tercja [2.54] za 5$
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> wszystko single [color:"red"] zapomniałem dodac ze 3 pierwsze ... to 1 TERCJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
potępiony! Nie wiem jak to wychodzi, bo jakiegoś systemu na X2 nie mam i nie gram. Trochę się w tym sezonie po roku przerwy pozmieniało i w przepisach i w regulaminie odnośnie NHL. Trzeba to obczuć.Już po pierwszych meczach widać,że buki na niektóre mecze dają linię 6 lub 6,5 a nawet 7 co 2 sezony temu było bardzo rzadko spotykane. Generalnie kursy na NHL są "w pytę" i można trochę wymieść kasy ale grając single- chociaż ja czasami lubię sobie dubelka "sklecić". A jak chcesz grać na X2 na Calgary to może lepiej X2 na Pittsburgh..? Dla mnie to "pewniejszy" typ dzisiejszego "wieczoru".Wybór należy do Ciebie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Sezon NHL rozpoczęty, ale narazie za małe pieniądze:
(FLO under - ale to już za nami)
OTT - jedyneczka - Ottawa musi udowodnić, żer zasługuje na miano najlepszej druzyny, a Toronto mnie całkowicie nie przekonuje - ale niby derby Kanady
TB - za głosem lemex-a - Niedźwiadki szybko przegrają mecz, a ja szybko zarobię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
DET - trudny mecz, ale postanowiłem postawić na moich ulubieńców, typ z sympatii
Pozdrawiam Maverick
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
"Jasnowidzenia wzięły w pałę" odnośnie TB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />, teraz poczekam, jaki efekt przyniesie "metodyka",ale to potrwa ponad tydzień. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />Co do pytania o granie "dwutypów", to przynosi to efekty pod warunkiem,że grasz single za "kosmiczne" stawki, z tym, że trzeba przynajmniej na 6 prób 5 trafić, bo jak tu inaczej wyliczyć zysk z kursów 1,2 czy minimalnie wyższy. "Wpadki" przy "dwutypach" wcale nie należą do rzadkości i kasa może zrobić papa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Moja rada-wymyśl własny sposób grania oparty na matmatycznym i logicznym prawdopodobieństwie, a typowanie na podstawie "kibicowskiej" wiedzy zostaw na później. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502 |
Po raz pierwszy w tym sezonie wziąłem pieniążki z NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Florida,Edmonton i Colorado, jaki ten dzień dziś słoneczny i ciepły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|