|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
mam pytanie widze ze lemex i Ralph stawiaja na porazke Colorado. Mozna wiedziec dlaczego ? postawilem ten mecz jako singla mam nadzieje ze to nie tylko wasze przeczucie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Ja gram na Nashville z kilku względów: -dobry bilans Nashville z Lawinami na przełomie ostatnich sezonów -podoba mi się ta drużyna od ostatniego sezonu, gdzie dała trochę zarobić awansując do fazy PO -Colorado w tym sezonie jakby kadrowo "słabsze" -3 zwycięstwa na własnym lodzie to już byłaby lekka " przesada" ze strony Lawin, tym bardziej,że grają 3 mecz w ciągu 4 dni -Nashville zaczyna sesję wyjazdową. Dziś w Colorado, jutro w Phoenix a w sobotę w St.Louis. Któryś z tych meczów powinni wygrać...
tak więc polowanie na zwycięstwo Nashville rozpoczęte...!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764 |
Nashville nigdy nie byli w USA doceniani, szczególnie ze względu na położenie. Nie jest to moja ulubiona drużyna, bo ich potencjał jest mocno ograniczony, a punkty zdobywają jedynie zaciętością i zaangażowaniem. Jeżeli chodzi o stawianie to odpuszczam sobie ten meczyk, ponieważ dobrze życzę Wolskiemu (2 gole i jedna asysta).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
ATL Thrashers v MON Canadiens 1 @ 2.15
Zgadzam sie z rozwazaniami na temat Montrealu, natomiast zupelnie nie widze dzis porazki Colorado. Za drobne jeszcze San Jose - Columbus x
Bilans: 7-7 (+71)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Co do mnie, to ja stawiałbym przeciwko Colorado nawet jeżeli grali by z drużyną z "Wólki dolnej leżącej na zadupiu" - resztę co do Nashville napisal Ralph i ma rację i moje "błogosławieństwo", bo myślę prawie identycznie, a po za tym taki wariant gry wymusiła na mnie "wizja", której będę się trzymał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Atlanta-Montreal(Zachwyt nad grą Atlany wydaje mi się,że jest troche "na wyrost". Przecież oni nic wielkiego nie dokonali - to, że "strzaskali d.." Washingtonowi w dwumeczu w ciągu doby o niczym nie świadczy. Owszem, są groźni, mają skutecznych strzelców i dopiero kilka potyczek z rywalami z innych Dywizji pokaże ich faktyczną siłę. Montreal potykał się jednak z o wiele bardziej wymagającymi rywalami i "plamy" nie dał. Wczorajszy "bój" mógł nadszarpnąć ich siły, ale czy aż na tyle by "paść twarzą na pysk" przed Atlantą? NIE) Typ:2 : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chyba nie muszę już przypominać, że "TWARDZIELE" grają tylko single. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84 |
witam , mój pierwszy post w tym teamcie , ale nhl się pasjonuuuje i zajmuuje i chciałbym się włączyć w codzienną dyskusję odnośnie konfrontacji na lodowiskach nhl
moja propozycja na dziś
Washington Capitals - Carolina Hurricanes Under 6.5 1.885 (pinnacle) 6/10
i uzasadnienie
Oba zespoły nie grzeszą skutecznością strzelecką , oba zespoły nie mają w składzie gwiazd wielkiego formatu (wyjątek stanowi młody ovechkin , który z meczu na mecz robi furorę i pozytywną aureolę wokół własnej osoby). Washington w poprzednich meczach strzelił zaledwie 10 goli co daje średnia 2.50 na mecz , w tym 6 goli w pp (6/29>słaba skuteczność) nadto w miarę dobrze spisuuuje sie gdy rywal znajduje sie w sytacji przewagi liczebnej ponad 75%skuteczności, Ich dzisiejszy oponent i zarazem gospodarz Carolina jeszcze słabszą skutecznością legitymuuje się , granica 2 goli na mecz, ponadto nie potrafią konstruowac ataku pozycyjnego podczas gry w przewadze (na 15 możliwych szans , nie wykorzystali żadnej) ,ponadto dość dobra gra obronna przy power plays rywali ponad 77% skuteczności. Oba teamy dysponuują dobrej klasy bramkarzami (chodź nie jest to ekstraklasa i umiejetności pokroju haszka ,belfoura,brodeura czy luongo) w zespole capitals kolzig ostatnio powstrzymal ultraofensywny zespół rangers, nadto jeżeli pojawi sie Brent Johnson , pozyskany w zeszłym tygodniu z canuks , to tez można być spokojnym o jego dyspozycje a jego h2h jest imponujące 3-0 2.34 GAA 926 SV% (jego występ możliwy z uwagi na konieczność regeneracji sił kolziga) . Miedzy słupkami lokalnego zespołu wystapi utalentowany rookie Cam Ward. i moja druga propozycja na dzisiejszy wieczór:) Montreal Canadiens - Atlanta Thrashers 2 1.690 (pinnacle) 6/10 Montreal ostatnimi dniami niezwykle mocno eksploatowany , po 3 spektakularnych zwyciestwach wyjazdowych i wczorajszej porażce u siebie na lodzie z Ottawą Senators dziś będzie gościł na lodowisku w Atlancie , gdzie spodziewany jest come back największej gwiazdy iLy Kovalchuka , który wespół z Bondrą, Svardem (wybrany graczem mijającego tygodnia w nhl) , holikiem może stworzyć niesamowity atak i niesamowity team , który może powalczyc o pierwszy historyczny strat w fazie play-off . W bramce solidny Dunham, nadto widac że atalnta na własnym lodowisku będzie tworzyła cięzką zaporę do sforsowania , co udowodniała druzgocąc Capitals 8-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 310 |
moje zdanie jest takie na dziś
COLORADO + SAN JOSE
a oto dlaczego :
w obu przypadkach główny argument to silniejszy skład nie oszukujmy się ale w obu przypadkach gospodarze mają silniejszy skład i zaprzeczanie temu jest bezsensowne
po drugie san jose w sparingach pokazało że jest w stanie ograć każdego,w sezonei na razie to sie nie przekłada na wyniki jednak ostatni mecz wygrali i myśle że dziś w nocy wygrają po raz kolejny tym bardziej że przeciwnik no cóż z samego ogona ligi , sam Nash meczu nie wygra
co do lawin to potwierdzają że odejście forsberga nie było wielkim osłabieniem , świetnie grająca młodzież pokazuje że warto było na nią postawić , w zespole predatorów kariya na czele któy chyba jednak w pojedynke nie jest w stanie ograć lawin
no cóż mogę sie mylić jednak ja na dziś ślę taki kuponik
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
no to widze, ze mamy nowego kolege na forum i widac ze masz pojecie na tym co typujesz i bardzo dobrze bo takie osoby tu szanuja Pozdrawiam i zycze powodzenia PS tak goolnie NHL to nie moja dyscyplina i ufam Tobie i bede gral Twoje propozycje , zobaczymy co z tego bedzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
djLukee! Życzę Ci jak najlepiej ale stawiając takiego dubla musisz brać pod uwagę, że ma on małe szanse wejścia. Ja też gram dziś Rekiny, nawet z handi -1,5 ale Colorado jakoś się "boję"...śmierdzi tu remisem, bo jakiegoś zdecydowanego zwycięstwa Lawin nie widzę. Może być też i tak,że Drapieżcy "łatwiej" podejdą do dzisiejszego meczu a sprężą się na teoretycznie łatwiejszych rywali -Phoenix i St.Louis... Nie wierzę po prostu w to,że z tej sesji wyjazdowej nie przywiozą choćby punktu...Ale to tylko mój punkt widzenia i myślenia a czy Nashville to jest tylko "Kariya i spółka", czy też ciekawy zespół, potrafiący wygrać z najlepszymi to się jeszcze okaże... Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Dla zainteresowanych! W bramce Habs nie wystąpi dziś Theodore a zastąpi go Yann Danisdla którego będzie to debiut w NHL w barwach Montrealu. Moze jednak zastanowić się nad zagraniem overa w tym meczu???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Atlanta-Montreal over 6,5 Atlanta-Montreal 1 Atlanta(-1,5)-Montreal 1 Atlanta-Montreal(1 tercja) 1
Poszły takie single w świetle powyższego postu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495 |
O to bradzo dobra informacja co do tego meczu. Sam zagrałem singiel na Atlante <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zobaczymy co z tego bedzie :]
Pozdrawiem Damian
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84 |
Atlanta-Montreal over 6,5 Atlanta-Montreal 1 Atlanta(-1,5)-Montreal 1 Atlanta-Montreal(1 tercja) 1
Poszły takie single w świetle powyższego postu... widzę że kolega ralph całkowicie oddał zaufanie w dyspozycję gracze trashers , oby nas nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 310 |
ralph kazdy typuje jak uwaza , jeszcze przed wczoraj wszyscy tu typowali przegrane edmonton oraz colorado , ja jako nieliczny oparlem sie tej opini i trafnie wytypowalem , dla mnie sezon na razie bez niespodzianek , pisalem o nim na poczatku tematu i na razie zadna z druzyn nie gra dla mnie z jakims zaskoczeniem , dlatego podtrzymuje zdanie ze colodaro jest duzo lepsza druzyna od drapieznikow i dzisiejsze ich niepowodzenie bedzie dla mnie niespodzianka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 146
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 146 |
Przeczytalem to co tu napisano i...wiele jest opcji czyt tez wizji kadzego z nas,ja osobiscie i jedynie ma co bym postawil to SJ,reszta dla mnie nie nie jasna,to poczatek gonitwy wiec ciezko prorokowac. CBL ostatnio moze zaskoczyli wygrywajac,ale ilez mozna przegrywac? Jak zostalo zauwazone wygrali z druzyna ktora skutecznoscia nie grzeszy wiec w meczu z SJ remis bylby niespodzianka. Pozatym,przychylilbym sie raczej do ich underu w dzisiejszym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
panowie wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla was dzisiaj Colorado zapewnilo mi kase przegralo w hokeja i wygralo w noge dzieki temu weszedl singielek i zaklad akumulowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
Atlanta-Montreal over 6,5 Atlanta-Montreal 1 Atlanta(-1,5)-Montreal 1 Atlanta-Montreal(1 tercja) 1
Poszły takie single w świetle powyższego postu... o kurwa chyba coś nie wyszło ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> sam przejebałem na nich 200zł.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Witam! No faktycznie nie wyszło z tą Atlantą... jakiś hurraoptymizm mnie ogarnął... Ja na Atlancie akurat straciłem ale zagrałem w ten sam sposób na San Jose a Minnesota i Nashville "pozwoliły" jeszcze wyjść na mały "+" Ot taka gra...A tak ogólnie to ładne wyniki dzisiejszej nocy były... I nikt mi nie powie, że na forum nic nie napisano o możliwości wygrania meczów przez Minnesotę lub Nashville...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
lemex chyba za za to dziś świętuje... brawo dla tego Pana za "upór i dyscyplinę"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Dziś "13" ale na szczęście czwartek...
NYR-NJD Washington-NYI Florida- Boston TBL-Buffalo Calgary-Dallas Phoenix-Nashville LAK-Detroit
Pary nie za "ciekawe" ale coś się wybierze... Proponuję zapomnieć o wczorajszej Atlancie , San Jose i Colorado...i "szukać pomysłu" na dzisiejszą kolejkę...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|