Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 28 1 2 11 12 13 14 15 27 28
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
mam pytanie widze ze lemex i Ralph stawiaja na porazke Colorado. Mozna wiedziec dlaczego ? postawilem ten mecz jako singla mam nadzieje ze to nie tylko wasze przeczucie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Ja gram na Nashville z kilku względów:
-dobry bilans Nashville z Lawinami na przełomie ostatnich sezonów
-podoba mi się ta drużyna od ostatniego sezonu, gdzie dała trochę zarobić awansując do fazy PO
-Colorado w tym sezonie jakby kadrowo "słabsze"
-3 zwycięstwa na własnym lodzie to już byłaby lekka " przesada" ze strony Lawin, tym bardziej,że grają 3 mecz w ciągu 4 dni
-Nashville zaczyna sesję wyjazdową. Dziś w Colorado, jutro w Phoenix a w sobotę w St.Louis. Któryś z tych meczów powinni wygrać...

tak więc polowanie na zwycięstwo Nashville rozpoczęte...!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764
Q
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Q Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,764
Nashville nigdy nie byli w USA doceniani, szczególnie ze względu na położenie. Nie jest to moja ulubiona drużyna, bo ich potencjał jest mocno ograniczony, a punkty zdobywają jedynie zaciętością i zaangażowaniem. Jeżeli chodzi o stawianie to odpuszczam sobie ten meczyk, ponieważ dobrze życzę Wolskiemu (2 gole i jedna asysta).

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
ATL Thrashers v MON Canadiens 1 @ 2.15

Zgadzam sie z rozwazaniami na temat Montrealu, natomiast zupelnie nie widze dzis porazki Colorado.
Za drobne jeszcze San Jose - Columbus x

Bilans: 7-7 (+71)

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Co do mnie, to ja stawiałbym przeciwko Colorado nawet jeżeli grali by z drużyną z "Wólki dolnej leżącej na zadupiu" - resztę co do Nashville napisal Ralph i ma rację i moje "błogosławieństwo", bo myślę prawie identycznie, a po za tym taki wariant gry wymusiła na mnie "wizja", której będę się trzymał. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Atlanta-Montreal(Zachwyt nad grą Atlany wydaje mi się,że jest troche "na wyrost". Przecież oni nic wielkiego nie dokonali - to, że "strzaskali d.." Washingtonowi w dwumeczu w ciągu doby o niczym nie świadczy. Owszem, są groźni, mają skutecznych strzelców i dopiero kilka potyczek z rywalami z innych Dywizji pokaże ich faktyczną siłę. Montreal potykał się jednak z o wiele bardziej wymagającymi rywalami i "plamy" nie dał. Wczorajszy "bój" mógł nadszarpnąć ich siły, ale czy aż na tyle by "paść twarzą na pysk" przed Atlantą? NIE)
Typ:2 : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Chyba nie muszę już przypominać, że "TWARDZIELE" grają tylko single. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
Quote
witam , mój pierwszy post w tym teamcie , ale nhl się pasjonuuuje i zajmuuje i chciałbym się włączyć w codzienną dyskusję odnośnie konfrontacji na lodowiskach nhl

moja propozycja na dziś

Washington Capitals - Carolina Hurricanes
Under 6.5 1.885 (pinnacle) 6/10

i uzasadnienie

Oba zespoły nie grzeszą skutecznością strzelecką , oba zespoły nie mają w składzie gwiazd wielkiego formatu (wyjątek stanowi młody ovechkin , który z meczu na mecz robi furorę i pozytywną aureolę wokół własnej osoby). Washington w poprzednich meczach strzelił zaledwie 10 goli co daje średnia 2.50 na mecz , w tym 6 goli w pp (6/29>słaba skuteczność) nadto w miarę dobrze spisuuuje sie gdy rywal znajduje sie w sytacji przewagi liczebnej ponad 75%skuteczności, Ich dzisiejszy oponent i zarazem gospodarz Carolina jeszcze słabszą skutecznością legitymuuje się , granica 2 goli na mecz, ponadto nie potrafią konstruowac ataku pozycyjnego podczas gry w przewadze (na 15 możliwych szans , nie wykorzystali żadnej) ,ponadto dość dobra gra obronna przy power plays rywali ponad 77% skuteczności. Oba teamy dysponuują dobrej klasy bramkarzami (chodź nie jest to ekstraklasa i umiejetności pokroju haszka ,belfoura,brodeura czy luongo) w zespole capitals kolzig ostatnio powstrzymal ultraofensywny zespół rangers, nadto jeżeli pojawi sie Brent Johnson , pozyskany w zeszłym tygodniu z canuks , to tez można być spokojnym o jego dyspozycje a jego h2h jest imponujące 3-0 2.34 GAA 926 SV% (jego występ możliwy z uwagi na konieczność regeneracji sił kolziga) . Miedzy słupkami lokalnego zespołu wystapi utalentowany rookie Cam Ward.

i moja druga propozycja na dzisiejszy wieczór:)

Montreal Canadiens - Atlanta Thrashers
2 1.690 (pinnacle) 6/10

Montreal ostatnimi dniami niezwykle mocno eksploatowany , po 3 spektakularnych zwyciestwach wyjazdowych i wczorajszej porażce u siebie na lodzie z Ottawą Senators dziś będzie gościł na lodowisku w Atlancie , gdzie spodziewany jest come back największej gwiazdy iLy Kovalchuka , który wespół z Bondrą, Svardem (wybrany graczem mijającego tygodnia w nhl) , holikiem może stworzyć niesamowity atak i niesamowity team , który może powalczyc o pierwszy historyczny strat w fazie play-off . W bramce solidny Dunham, nadto widac że atalnta na własnym lodowisku będzie tworzyła cięzką zaporę do sforsowania , co udowodniała druzgocąc Capitals 8-1

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
moje zdanie jest takie na dziś

COLORADO + SAN JOSE

a oto dlaczego :

w obu przypadkach główny argument to silniejszy skład
nie oszukujmy się ale w obu przypadkach gospodarze mają silniejszy skład i zaprzeczanie temu jest bezsensowne

po drugie san jose w sparingach pokazało że jest w stanie ograć każdego,w sezonei na razie to sie nie przekłada na wyniki jednak ostatni mecz wygrali i myśle że dziś w nocy wygrają po raz kolejny tym bardziej że przeciwnik no cóż z samego ogona ligi , sam Nash meczu nie wygra

co do lawin to potwierdzają że odejście forsberga nie było wielkim osłabieniem , świetnie grająca młodzież pokazuje że warto było na nią postawić , w zespole predatorów kariya na czele któy chyba jednak w pojedynke nie jest w stanie ograć lawin

no cóż mogę sie mylić jednak ja na dziś ślę taki kuponik

pozdrawiam

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
no to widze, ze mamy nowego kolege na forum i widac ze masz pojecie na tym co typujesz i bardzo dobrze bo takie osoby tu szanuja
Pozdrawiam i zycze powodzenia
PS tak goolnie NHL to nie moja dyscyplina i ufam Tobie i bede gral Twoje propozycje , zobaczymy co z tego bedzie...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
djLukee!
Życzę Ci jak najlepiej ale stawiając takiego dubla musisz brać pod uwagę, że ma on małe szanse wejścia.
Ja też gram dziś Rekiny, nawet z handi -1,5 ale Colorado jakoś się "boję"...śmierdzi tu remisem, bo jakiegoś zdecydowanego zwycięstwa Lawin nie widzę. Może być też i tak,że Drapieżcy "łatwiej" podejdą do dzisiejszego meczu a sprężą się na teoretycznie łatwiejszych rywali -Phoenix i St.Louis...
Nie wierzę po prostu w to,że z tej sesji wyjazdowej nie przywiozą choćby punktu...Ale to tylko mój punkt widzenia i myślenia a czy Nashville to jest tylko "Kariya i spółka", czy też ciekawy zespół, potrafiący wygrać z najlepszymi to się jeszcze okaże...
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Dla zainteresowanych!
W bramce Habs nie wystąpi dziś Theodore a zastąpi go Yann Danisdla którego będzie to debiut w NHL w barwach Montrealu.
Moze jednak zastanowić się nad zagraniem overa w tym meczu???

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Atlanta-Montreal over 6,5
Atlanta-Montreal 1
Atlanta(-1,5)-Montreal 1
Atlanta-Montreal(1 tercja) 1

Poszły takie single w świetle powyższego postu...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
O to bradzo dobra informacja co do tego meczu. Sam zagrałem singiel na Atlante <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zobaczymy co z tego bedzie :]


Pozdrawiem
Damian

Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
Quote
Atlanta-Montreal over 6,5
Atlanta-Montreal 1
Atlanta(-1,5)-Montreal 1
Atlanta-Montreal(1 tercja) 1

Poszły takie single w świetle powyższego postu...

widzę że kolega ralph całkowicie oddał zaufanie w dyspozycję gracze trashers , oby nas nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
ralph kazdy typuje jak uwaza , jeszcze przed wczoraj wszyscy tu typowali przegrane edmonton oraz colorado , ja jako nieliczny oparlem sie tej opini i trafnie wytypowalem , dla mnie sezon na razie bez niespodzianek , pisalem o nim na poczatku tematu i na razie zadna z druzyn nie gra dla mnie z jakims zaskoczeniem , dlatego podtrzymuje zdanie ze colodaro jest duzo lepsza druzyna od drapieznikow i dzisiejsze ich niepowodzenie bedzie dla mnie niespodzianka

Dołączył: May 2005
Posty: 146
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 146
Przeczytalem to co tu napisano i...wiele jest opcji czyt tez wizji kadzego z nas,ja osobiscie i jedynie ma co bym postawil to SJ,reszta dla mnie nie nie jasna,to poczatek gonitwy wiec ciezko prorokowac.
CBL ostatnio moze zaskoczyli wygrywajac,ale ilez mozna przegrywac?
Jak zostalo zauwazone wygrali z druzyna ktora skutecznoscia nie grzeszy wiec w meczu z SJ remis bylby niespodzianka.
Pozatym,przychylilbym sie raczej do ich underu w dzisiejszym meczu.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
panowie wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla was dzisiaj Colorado zapewnilo mi kase przegralo w hokeja i wygralo w noge dzieki temu weszedl singielek i zaklad akumulowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Quote
Atlanta-Montreal over 6,5
Atlanta-Montreal 1
Atlanta(-1,5)-Montreal 1
Atlanta-Montreal(1 tercja) 1

Poszły takie single w świetle powyższego postu...

o kurwa chyba coś nie wyszło ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> sam przejebałem na nich 200zł.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
No faktycznie nie wyszło z tą Atlantą... jakiś hurraoptymizm mnie ogarnął... Ja na Atlancie akurat straciłem ale zagrałem w ten sam sposób na San Jose a Minnesota i Nashville "pozwoliły" jeszcze wyjść na mały "+"
Ot taka gra...A tak ogólnie to ładne wyniki dzisiejszej nocy były...
I nikt mi nie powie, że na forum nic nie napisano o możliwości wygrania meczów przez Minnesotę lub Nashville...

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
lemex chyba za za to dziś świętuje...
brawo dla tego Pana za "upór i dyscyplinę"...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Dziś "13" ale na szczęście czwartek...

NYR-NJD
Washington-NYI
Florida- Boston
TBL-Buffalo
Calgary-Dallas
Phoenix-Nashville
LAK-Detroit

Pary nie za "ciekawe" ale coś się wybierze...
Proponuję zapomnieć o wczorajszej Atlancie , San Jose i Colorado...i "szukać pomysłu" na dzisiejszą kolejkę...

Strona 13 z 28 1 2 11 12 13 14 15 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1