Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 28 1 2 13 14 15 16 17 27 28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Florida-Boston(Co tu dużo kombinować, wcześniej napisałem, że dwa razy postawię na porażkę Bostonu i 2 razy na ich zwycięstwo. Teraz po ich zwycięstwie nad Tampą moja koncepcja może okazać się chybiona, ale cóż słowo się rzekło. Nie będę "szarżował", ale "stany maniakalnego uporu" już nie jeden raz przyniosły efekt. Po głowie "błąka" się OT, ale tfu, tfu, jeszcze nie teraz)
Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Calgary-Dallas(Płomienie wróciły w domowe pielesze po tygodniowych "manewrach". W mojej koncepcji, którą założyłem sobie odpowienio wcześniej był uwzględniony ten pojedynek w kategoriach: Calgary wygra jedno ze spotkań z Dallas,Edmonton,Phoenix i znowu Edmonton, a Dallas z kolei przegra jeden z meczy z Calgary,Edmonton lub Vancouver. Widać jasno jak na dłoni,że jeżeli mam "trzymać" się "własnego scenariusza" to w tej parze nie mam innej możliwości jak win miejscowych)
Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
NYRangers-New Jersey(może to i głupi sposób myślenia, ale obserwując NYR, to chłopcom brakuje trochę "farta". Zadaję sobie pytanie czy w pojedynkach w domu z NJersey,Atlantą,Floridą i głównymi kandydatami do tytułu "cioty sezonu" los nadal nie będzie się do nich uśmiechał? Nie mogę uwieżyć w to, aby po Washingtonie, Atlanta i Florida czyli "trójca" z Southeast Division "zżarła" im punkty, a do tego jeszcze rywale z ich Dywizji. Któraś z tych ekip powinna "polec" i ja "nafilowany" na najbliższe mecze poczekam wytrwale)
Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 146
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 146
Wilu dzis typuje DET i ja sie do wiekszosci przylacze,acz mecz moze byc ciezka potyczka i jedyne czego sie obawiam to OT.
Drugi mecz jaki sobie upatrzylem to NJD acz to bez wiekszego przekonania,obie druzyny stoczyly juz wyrownany pojedynek kilka dni wczesniej i dzis moze byc odwrotnie acz ja sklaniem sie ku diabla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co do pozostalych meczy bez wiekszych prognoz,widzialbym remisy ale to spewnosica zweryfikuje noc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
NYR-NJD 1
Washington-NYI 2
Florida- Boston 1
TBL-Buffalo 1 mój typ dnia
Calgary-Dallas 1
Phoenix-Nashville 2
LAK-Detroit x2

Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
CAL Flames v DAL Stars 1 @ 2.05
LA Kings / Detroit over 6 @ 1.77

Spodziewam sie gradu bramek w LA, oba teamy sa w formie i maja swietnych zawodnikow ofensywnych, do Detroit wraca Yzerman.

Bilans: 7-8 (-29)

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Jeżeli TBL mnie nie zawiedzie to później załupie ze zdwojoną siłą na "moje" Nashville...

Pozdr

Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
Witam.

Nie specjalnie lubię pisać (wolę czytać),
ale dzisiaj się postaram.

N H L czyli: Nieprzewidywalna Hokejowa Liga
jest czymś w rodzaju KOBIETY tzn......
wydaje się, że znamy ją na wylot, a ona pokazuje nam co jaiś czas, że to nieprawda. I tak właśnie jest.
Nigdy jej (nhl=kobieta) nie rozszyfrujemy.
Na tym polega fenomen zarówno tej pierwszej, jak i drugiej.(kolejność dowolna)
Nie można mieć pretensji do siebie (a tym bardziej do innych)
za błędy, które popełniamy, bo to jest ......no właśnie.
Co to jest ???

Ja proponuje na dzisiaj:
Washington - Islanders 2

bo:
Stołeczni w tym sezonie wyglądają na "cieniasów" , a
Wyspiarze na "nieprzewidywalnych"

Ale żeby nie było: NHL = KOBIETA

Pozdr. Budda

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
ja mysle ze ani rangers ani nashville dzis nie wygra jak typuja to lemex i ralph i chcialbym zeby tak bylo bo ja posatwile na odwrot jak juz wczesniej pisalem wiec postawie im czola i sam ciekawy jestem jak z tej sytuacji wyjdę..... ja albo oni hehe tak czy siak taka wymiana zdan w ktorych typy sa przeciwne jest bardzo ciekawa no nic powodzenia panowie i oby wygral lepszy.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Nie widzę powodów dla jakich dziś Rangers nie mieliby wygrać...Tak samo Nashville...
bartekkrze!
To nie mi ani lemex'owi stawiasz czoła ale hokejowej lidze NHL a to zapewniam Cię większe "wyzwanie"...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4
Witam serdecznie.

Dziś na 13-go takie oto typy prezentuje:
1. NYR-NJD typ - 1
Niech szczęścicie dziś sprzyja nowojorczykom, niech choć Ci wygrają. Goście nie prezentuje najlepszej formy, więc może dziś wygrana (ale proszę bez dogrywki),

2. Washington-NYI typ na 1.
Wszyscy obstawiają na Islandersów a oni nie zachwycają swoją grą a w dużych bólach gospodarz może wygrać.

3. Florida- Boston - typ na 1.
Zgadzam się z kilkoma osobami co do tego typu. Niedzwiadki jeszcze zaspane po długiej "zimie" a forma Luongo niech jeszcze trwa.

4. Phoenix-Nashville typ 2
Gospodarz cieniuje a gość idzie jak burza, rozpędem powinien "łyknąć" rywala.

5. LAK-Detroit - typ 2.
Chłopcy z LA to chłopcy a przeciwnik to "FIRMA". H2H za gośćmi.

wystarczy tego. Ja preferuje systemy i dziś wysyłam Patent + Yankee.

pozdrowionka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 84
Quote
witam serdecznie

fakty wczorajszej nocy stały sie rzeczywiste , fenomenalny występ bramkarza canadiens Yannisa Danis , który nie dał sie zaskoczyć przy 32 próbach , w tym 5 wykonywanych przez kovalczuka robi wrażenie , indolencja strzelecka Atlanty była rażąca , mówie sie trudno i nie ma co się obrażać , kontynuacja jest najlepszym antidotum i lekarstwem na tego typu niepowodzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dwie propozycje przez półnącą z mojej strony

Boston Bruins - Florida Panthers
UNDER 6 1.769 (pinnacle) 6/10

Z uwagi na wysoki poziom formy reprezentowanej przez bramkarza panter Roberto Luongo , nadto wobec absencji Joe Thorntona (kapitana niedzwiadków i głownej postaci napędzającej grę w wykonaniu Bostonu) oraz soldnego gracza jakim jest zhamnov .Luongo 3-1-0 0.76 .976 wybrany gracze tygodnia w kategorii najlepszego defensora obronił ponad 115 strzałów , kapitulując wyłącznie przy 3 , szykuuje sie mecz walki , ja pozostaje przy założeniu że padnie nie dużoo goli Ostatnia konfroontacja tych ekip zakończyła sie rezultatem 2-0 dla florydy a Luongo zachowuując shootout obronił 38 strzałów , czy historia jest w stanie zatoczyć szeroki łuk , przy obecnej formie Luongo wszystko wydaje sie byc możliwe

Nashville Predators - Phoenix Coyotes
1 1.990 (pinnacle) 5/10
1+1.5 1.377 (pinnacle) 8/10

Nashville , po tym jak ze stanu 0-3 na gorącym terenie w Colorado , gdzie pokonali miejscowe lawiny naprawde pozostali pozytywne wrażenie , ogólnie zespół solidny , ciekawie prowadzony . Zespół gospodarzy nadal mocno osłabiony w swoich szeregach , brakiem takich nazwisk B. Boucher,
C. Joseph,D. Morris,P. Nedved,M. Ricci, ponadto słabo spisuuujący sie w ataku pozycyjnym , wykorzystali jedynie 4 na 22 możliwe szanse w okresie power plays , zespół mało skuteczny , Bramkarz predators Vokoun 3-0-0 2.59 .904 całkiem solidnie sie prezentuuje między słupkami nadto doskonała para graczy ofensywnych Sullivan i Paul Karyia są w stanie zapewnić wyjazdowe zwycięstwo nad kojotami, ostatnia konfrontacja zakończyła sie okazałym zwycięstwem predators 8-2 , gdzie gwiazdą pierwszorzędną był sullivan , zaryrzykuuje stwierdzenie że sukces w postaci wiktorii gości jest założeniem jak najbardziej uzasadnionym i realnym

narazie w tej kwestii tyle

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

i dwa typy zgodnie ze wczęsniejszą zapowiedzią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


New York Islanders - Washington Capitals
OVER 6.5 2.000 (pinnacle) 3/10

Oba zespoły mają trochę do udowodnienia , oba zespoły są uczestnikami meczy obfitujących w dużą ilość goli (pomijam mecz Ny Islanders z florydą z oczywistch wzgędów na fenomen Luongo ) ale Yashin, Satan , Ovechkin są to zawodnicy , którzy mogą rozkręcić koniunkturę strzelecką w tym pojedynku, stawka niewielka ale gdzies tych bramkowych knfrontacji należy poszukiwac , ja upatrzyłem sobie te spotkanie


Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres
1 1.556 (pinnacle) 6/10

Błyskawice mają do zmazania przed kibicami plamę jaka pojawiła sie po porażce z Niedzwiadkami z Bostonu , Martin St.Louis , Lecavalier, modin , prospal i spółka mają do udowodnienia w tym sezonie bardzo ważny fakt , fakt wielkości i wysokich umiejętności rok po zdobyciu Stanley Cup , zdaję sobie sprawe że jest to rzecz trudna do realizacja , ale nie niemożliwa , wiec nalęzy spręzyć sie dzisiejszej nocy i odnieśc zwyciestwo nad Szablami

bogatego żniwa dzisiejszej nocy wszytskim życze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
jak dla mnie promocja dnia to under bostony z florydą,licze na udner i jeszcze że niedziwiadki wykopią floryde na jej miejsce czyli chlopca do bicia , dosc juz dobrej passy luongo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i zeby dopelnic cos do kuponu na team wayne'a gretzkyego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no cos w nocy nashville wygrali dzieki super postawie szwajcara w bramce lawin ( obronił cale 13 strzałów na 18 ) jesli wystapi dzis Cu JO tym bardziej jestem spokojny o gospodarzy

Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
Ralph i Lemex
póki co są znawcami tego tematu

ukłony panowie..............

więc co następuje ?.?.?.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
przepr

to do

bartekkrze

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
witam na jakiej stronce sa "najbardziej live" wyniki NHL ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4
Ja polecam tą: http://www.sportsline.com/nhl/scoreboard

PS. Waszyngton ciekawie zaczyna mecz, po 9 minutach w plecy 0-3, teraz 1-3

hej

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
wiec ralph i lemex pewnie ze znawcami sa......
a mi z ostatniej nocki i moich jakze nietrafnych typow wystarczy powiedziec ...: szcuneczek panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ale dzis moje typy postaram sie lepiej przeanalizowac i mam nadzieje ze ebdzie lepiej niz dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Czy po ostatniej wpadce Colorado z Nashville i Atlancie z Montrealem przyszedł czas na rehabilitacje i śmiało postawić można dwie gołe jedynki ?????????,
oprócz tego Philadelphie z podporą. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
powodzenia i miłego dnia(mnie czeka dzisiaj konfrontacja ze służbą zdrowia,dobrze ,że nie jestem wcześniakiem ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
No dzisiejszej nocy wyszło na "0" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Win Detroit
Lose Calgary

Pozdrawiam
Damian

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Philadel.-Pittsb. 2 3,3

Myśle ze Pittsburgh po takim kursie mozna łatwo brac.

Nie wygrali jeszcze w tym sezonie dzisiaj wręcz "muszą" sie przełamac.

Kadrowo obydwa teamy sa wyrównane Forsberg stanie na Przeciwko Lemieux.

Bramkarz Pittsburgha Marc-Andre Fleury na 41 strzałów Bufflo obronił 38 czyli nie mozna narzekac na jego forme.

Ogólnie : Najbardziej licze na to ze sie wrescie przełamią. Nie wierze aby taka druzyna przegrywała mecz za meczem.


Pozdrawiam
Damian

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
ja na dzisiaj taki dubelek

4802 MINNESOTA-VANCOUVER 2,35 1
4804 COLORADO-CHICAGO 2,00 1

Minnesota w tym sezonie, kilka dni temu wygrala u siebie z Vancouver 6-0 w strzalach przewazali goscie a wiecej kar mieli gospodarze. Mysle ze jak beda lapac mniej kar to powinni spokojnie wygrac.

W drugim meczu licze na zwyciestwo Colorado u siebie. Przegrali oni z Nashville prowadzac 3 bramkami mysle ze drugi raz nie popelnia tego bledu i zrehabilituja sie kibicom za porazke h2h tez dla gospodarzy.

Strona 15 z 28 1 2 13 14 15 16 17 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon), 2,709 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,828
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1