zarobiłem zarobiłem
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 28 1 2 26 27 28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
X
xox Offline
member
member
X Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
Ja też dziś pare <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> zarobiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Atlanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
X
xox Offline
member
member
X Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
Los Angeles Kings - Nashville Predators 1
, królewscy wracają do domu i chyba odrobią ostatnią porażkę na wyjeżdzie

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Drodzy forumowicze, proszę o kontynuację wpisów w części II, bo tutaj jest już zbyt ciasno.Dzięki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
Po wczorajszych wtopkach dziś muszę troszkę ochłonąć.Na otarcie łez tylko OT Atlanty, którą miałem w progresji. Dziś kilka ciekawych meczyków z których wybrałem dwie propozycje:
1.Pierwsza z nich, to pojedynek Minnesoty i San Jose. Mój znajomy stwierdził ostatnio, że San Jose to drużyna, która nie potrafi strzelać bramek z gry - dużo strzela natomiast w power play. No to dziś natrafiają na Minnesotę, która ma jeden z lepszych penalty killing w lidze (Pozdrowienia Pioterek). Nie wróży to zsbyt wielu bramek - no ito wczorajsze 0:0 daje sporo do myślenia. Typ podpieram również analizą z arkusza kalkulacyjnego z którego wychodzi, że dziś będzie strzelecka posucha. No chyba, że w ostatniej chwili na lód wyjadą rezerwowi bramkarze, ale cóż to jest przecież NHL- pewnie dlatego ją tak lubimy bo jest taka nieprzewidywalna. Tak czy inaczej:
San Jose Sharks - Minnesota Wild - typ: under 5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

2.Drugi typ to tzw: pewniak - przynajmniej wg buków, bo kurs 1,6 nie jest zachęcejacy zbytnio ale cóż. Atlanta wczoraj wypruła sobie flaki w Washingtonie aby polec w karnych. Nie sądze aby po takiej hokejowej bitwie i podróży byli w stanie przeciwstawić się wypoczętej Phily, która na dodatek dysponuje dużo mocniejszym składem. Wydaje mi się, że Forsberg i spólka będą dzisiaj górą.
Philadelphia Flyers - Atlanta Thrashers - typ:1

Po cichu liczę również na OT w Tamie i Los Angeles
pozdro all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
Po wczorajszych wtopkach dziś muszę troszkę ochłonąć.Na otarcie łez tylko OT Atlanty, którą miałem w progresji. Dziś kilka ciekawych meczyków z których wybrałem dwie propozycje:
1.Pierwsza z nich, to pojedynek Minnesoty i San Jose. Mój znajomy stwierdził ostatnio, że San Jose to drużyna, która nie potrafi strzelać bramek z gry - dużo strzela natomiast w power play. No to dziś natrafiają na Minnesotę, która ma jeden z lepszych penalty killing w lidze (Pozdrowienia Pioterek). Nie wróży to zsbyt wielu bramek - no ito wczorajsze 0:0 daje sporo do myślenia. Typ podpieram również analizą z arkusza kalkulacyjnego z którego wychodzi, że dziś będzie strzelecka posucha. No chyba, że w ostatniej chwili na lód wyjadą rezerwowi bramkarze, ale cóż to jest przecież NHL- pewnie dlatego ją tak lubimy bo jest taka nieprzewidywalna. Tak czy inaczej:
San Jose Sharks - Minnesota Wild - typ: under 5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

2.Drugi typ to tzw: pewniak - przynajmniej wg buków, bo kurs 1,6 nie jest zachęcejacy zbytnio ale cóż. Atlanta wczoraj wypruła sobie flaki w Washingtonie aby polec w karnych. Nie sądze aby po takiej hokejowej bitwie i podróży byli w stanie przeciwstawić się wypoczętej Phily, która na dodatek dysponuje dużo mocniejszym składem. Wydaje mi się, że Forsberg i spólka będą dzisiaj górą.
Philadelphia Flyers - Atlanta Thrashers - typ:1

Po cichu liczę również na OT w Tampie i Los Angeles
pozdro all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 28 z 28 1 2 26 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1