|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100 |
Ja też dziś pare <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> zarobiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Atlanta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100 |
Los Angeles Kings - Nashville Predators 1 , królewscy wracają do domu i chyba odrobią ostatnią porażkę na wyjeżdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Drodzy forumowicze, proszę o kontynuację wpisów w części II, bo tutaj jest już zbyt ciasno.Dzięki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254 |
Po wczorajszych wtopkach dziś muszę troszkę ochłonąć.Na otarcie łez tylko OT Atlanty, którą miałem w progresji. Dziś kilka ciekawych meczyków z których wybrałem dwie propozycje: 1.Pierwsza z nich, to pojedynek Minnesoty i San Jose. Mój znajomy stwierdził ostatnio, że San Jose to drużyna, która nie potrafi strzelać bramek z gry - dużo strzela natomiast w power play. No to dziś natrafiają na Minnesotę, która ma jeden z lepszych penalty killing w lidze (Pozdrowienia Pioterek). Nie wróży to zsbyt wielu bramek - no ito wczorajsze 0:0 daje sporo do myślenia. Typ podpieram również analizą z arkusza kalkulacyjnego z którego wychodzi, że dziś będzie strzelecka posucha. No chyba, że w ostatniej chwili na lód wyjadą rezerwowi bramkarze, ale cóż to jest przecież NHL- pewnie dlatego ją tak lubimy bo jest taka nieprzewidywalna. Tak czy inaczej: San Jose Sharks - Minnesota Wild - typ: under 5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
2.Drugi typ to tzw: pewniak - przynajmniej wg buków, bo kurs 1,6 nie jest zachęcejacy zbytnio ale cóż. Atlanta wczoraj wypruła sobie flaki w Washingtonie aby polec w karnych. Nie sądze aby po takiej hokejowej bitwie i podróży byli w stanie przeciwstawić się wypoczętej Phily, która na dodatek dysponuje dużo mocniejszym składem. Wydaje mi się, że Forsberg i spólka będą dzisiaj górą. Philadelphia Flyers - Atlanta Thrashers - typ:1
Po cichu liczę również na OT w Tamie i Los Angeles pozdro all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254 |
Po wczorajszych wtopkach dziś muszę troszkę ochłonąć.Na otarcie łez tylko OT Atlanty, którą miałem w progresji. Dziś kilka ciekawych meczyków z których wybrałem dwie propozycje: 1.Pierwsza z nich, to pojedynek Minnesoty i San Jose. Mój znajomy stwierdził ostatnio, że San Jose to drużyna, która nie potrafi strzelać bramek z gry - dużo strzela natomiast w power play. No to dziś natrafiają na Minnesotę, która ma jeden z lepszych penalty killing w lidze (Pozdrowienia Pioterek). Nie wróży to zsbyt wielu bramek - no ito wczorajsze 0:0 daje sporo do myślenia. Typ podpieram również analizą z arkusza kalkulacyjnego z którego wychodzi, że dziś będzie strzelecka posucha. No chyba, że w ostatniej chwili na lód wyjadą rezerwowi bramkarze, ale cóż to jest przecież NHL- pewnie dlatego ją tak lubimy bo jest taka nieprzewidywalna. Tak czy inaczej: San Jose Sharks - Minnesota Wild - typ: under 5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
2.Drugi typ to tzw: pewniak - przynajmniej wg buków, bo kurs 1,6 nie jest zachęcejacy zbytnio ale cóż. Atlanta wczoraj wypruła sobie flaki w Washingtonie aby polec w karnych. Nie sądze aby po takiej hokejowej bitwie i podróży byli w stanie przeciwstawić się wypoczętej Phily, która na dodatek dysponuje dużo mocniejszym składem. Wydaje mi się, że Forsberg i spólka będą dzisiaj górą. Philadelphia Flyers - Atlanta Thrashers - typ:1
Po cichu liczę również na OT w Tampie i Los Angeles pozdro all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka