|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ok tyson to wymien lepsze Twoim zdaniem... zreszta resza tez... moze Serbki -  moze Demencja,Azarenka,Szarapova  moze Francesca i nie podawac Stosur bo padne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
farsa... jak tak mozna
żenada
nie lubilem Kim, od teraz jej nienawidze
ps. nie gralem tego meczu,
tak sie nie robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
kim jak sie cieszyla po ostatniej pilce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Dożywotnia dyskwalifikacja za takie coś 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
dokladnie... ja o Wozniacki mam zdanie jak najlepsze  i moim zdaniem aktualnie nie ma lepszej... siostry W chore, Henin nieobecna, Kim jak sie wzniesie na wyzyny to moze... innych po prostu nie widze Pushniacki nie ma zadnego konczacego uderzenia, nawet gdy ma inicjatywe ma trudnosci z konczacym uderzeniem gadka - szmatka - #1  gadka szmatka bez argumentow #1 bo punktow uciałała , na szlemach gdzie jest realny sprawdzian umiejetnosci bo gra cała czołowka - bieda z nędzą gadka szmatka, wczoraj jak komentatorzy eurosportu wspominali o wynikach Pushniacki z czolowymi zawodniczkami WTA masakra, Williamsowny, Henin, Clijsters ani razu z nimi nie wygrala a ze wieszkosc czolowych zawodniczek gra praktycznie w kilku imprezach w roku a nie jak wozniacki w kilkudziesieciu to mamy taki nr.1 jaki mamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
tyson co nazywasz bida z nedza? polfinal US Open i porazke ze Zvonka... toz to baby - one zawsze moga miec slabszy dzien tak jak Szpara popełniają ponad 40 UE i ogólnie to pod formą. No ale przynajmniej udało się Wozniacki ograć kogoś z nazwiskiem. kiedys sie smiali z Safiny ze jest no.1 i nie wygrala szlema...teraz tez tak mozna o Caroline 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
bagieta  po h..wychodziles na 3 seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Boubson zaczynasz tracić w moich oczach coraz bardziej. Może zamknijmy temat...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
dupa tam, sprytniejsza jest od Very  wolę inne pojęcie sprytu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,695 |
michael  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,695 |
maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajkel
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jak sa grupy to walki,ustawki itp byly sa i beda
trzeba sie z tym pogodzic
tak jak z przedwczesnym wytryskiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
farsa... jak tak mozna
żenada
nie lubilem Kim, od teraz jej nienawidze
ps. nie gralem tego meczu,
tak sie nie robi w kazdym sporcie tak sie robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
farsa... jak tak mozna
żenada
nie lubilem Kim, od teraz jej nienawidze
ps. nie gralem tego meczu,
tak sie nie robi jak to mawiaja cel uswieca.......pamietamy ostatnie MS w obojce jak to Polacy nie odpuszczali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Misiu Berrer  po 2 chodzil z kaleką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
farsa... jak tak mozna
żenada
nie lubilem Kim, od teraz jej nienawidze
ps. nie gralem tego meczu,
tak sie nie robi w kazdym sporcie tak sie robi i to na większych imprezach. Ludzie opanujcie się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Berrer GSM  Bagieta za dogranie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
gadka szmatka, wczoraj jak komentatorzy eurosportu wspominali o wynikach Pushniacki z czolowymi zawodniczkami WTA masakra, Williamsowny, Henin, Clijsters ani razu z nimi nie wygrala a ze wieszkosc czolowych zawodniczek gra praktycznie w kilku imprezach w roku a nie jak wozniacki w kilkudziesieciu to mamy taki nr.1 jaki mamy no i o to chodzi punkty tłucze na malych i srendich turniejach i tak se rankingi nabija, reszta jest za leniwa i ogranicza starty do szlemow i paru wiekszych turniejow gdzie wozna juz zbiera baty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|