Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
Heh to jest już po prostu śmieszne:

Przyszedłem wczoraj o godzinie 3 do domu, włączyłem ofertę expektu i wybrałem zdarzenie:

Kupon stworzony N 30/03/03 03:25

stawka : 126.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
N 30/03/03 03:30 New Jersey Nets - Golden State Warriors
Najwiecej punktow Gilbert Arenas vs Jason Kidd
NBA 1 2 (19-22) 1.75
1.75

Po postawieniu meczu, włączyłem sobie NBA livescore i ze zdziwieniem stwierdziłem że w meczu który miał się rozpocząć za 5 min jest właśnie przerwa po drugiej kwarcie :eek:
Pomyślałem, no cóż każdy może się pomylić, jutro będzie zwrot i poszedłem spać.
Ale kiedy rano wstałem, zakład został uznany za przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Po wysłaniu kilku e-maili do expektu otrzymałem następującą odpowiedź:

Panskie zaklady zostaly rozliczone w sposob prawidlowy, nie uwzglednil
Pan zmiany czasu na letni.

Milego Dnia
Support
Expekt.com Ltd

Powyższy e-mail nie wymaga już żadnego komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Podsumowując:
-Kupon stworzony N 30/03/03 03:25
- SCORE24.com result z expekta
01:30 New Jersey Nets Golden State Warriors 109-97 End
(28-22, 27-27, 26-29, 28-19) End

Tak więc wg supportu expekta zmiana czasu polega na tym że w Polsce wskazówkę z godziny 0:01 przemieniamy na godzinę 2:01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ........... kiedyś w podstawówce jak kumpel takie coś na geografii powiedział to go klasa wyśmiała a załamana nauczycielka wstawiła mu "dwóję". Okazuje się jednak że chyba miał rację, szkoda tylko że nie za dużo osób o tym wiedziało (chyba tylko kumpel i support z expektu, dla którego było to podstawą do kradzieży moich 126 zł) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
ale parpuasy w tym expekcie.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 28
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 28
Jednym slowem "****c expekt !!!"

Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
Po 15 chyba mailu dostałe takie coś:

"Panskie pieniadze zostaly zwrocone - zarowno Pan, jak i my, wiemy ze
zaklad po czasie zostal Przez Pana zawarty zupelnie swiadomie, mial Pan
jednak pecha, bo okazal sie przegrany:)"

A najśmieszniejsze jest w tym to że ja naprawdę nie wiedziałem że się mecz rozpoczął po rozpoczęciu zakłądu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Teraz wiecie dlaczego nie mam jakiegokolwiek szacunku dla tej firmy.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał speedo99:
[qb]Po 15 chyba mailu dostałe takie coś:

"Panskie pieniadze zostaly zwrocone - zarowno Pan, jak i my, wiemy ze
zaklad po czasie zostal Przez Pana zawarty zupelnie swiadomie, mial Pan
jednak pecha, bo okazal sie przegrany:)"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Na 100% byłby zwrot gdybyś trafił, bo tłumaczyliby sie błedem systemu i dlatego zakład widniał choć mecz juz trwał. Ja wobec takich numerów tej firmie już dziękuję...

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Gdybys tyle nie balowal w nocy i przyszedl wczesniej do domu...nie bylo by problemu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tak powaznie, jezeli expekt przyjal Ci ten kupon w trakcie meczu to powinien uznac wynik koncowy.
Jezeli przegrales powinienes miec zal tylko do swojego typu. W expekcie zdarzyl sie niedawno podobny przypadek, (niestety ja sie nie zalapalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) gdy wynik meczu juz byl znany a expekt przyjmowal zaklady jeszcze przez kilkanascie minut...Co najlepsze wygrane wyplacil i o zwroty sie nie upomnial...
Odpowiadajac na pytanie z tematu: Expekt to kretyni... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
Ja mam konto w Gamebookers. Kiedyś (sobota) wchodzę do livescora i patrzę a tam mecz wisły który w GB był wystawiony na dzień następny (niedziela) i widnieje wynik 1-0 dla wisły. Wszedłem do GB i widzę a ten mecz dalej na niedzielę no to postawiłem "parę groszy" licząc się raczej ze zwrotem. Wisła wygrała a zakład został zaliczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Byłem pozytywnie zaskoczony.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Widzialem i mecz i kursy w tym czasie w expekt.
W ich ofercie bylo wtedy / godzina dochodzila 3.30 nowego czasu / bodajze 3 mecze z NBA do puszczenia do 3.30 a juz trwaly dokladnie byly HT lub w poblizu. Mecz New Jersey - Golden State
i ta para ktora obstawiles , Cleveland - Boston i chyba jeszcze cos. Sam sie zastanawialem ale wyniki w tym momencie dalej nie mowily mi ktore zdarzenie ma naprawde szanse wejsc. Najlepiej Faktycznie wygladalo to co postawiles

Najwiecej punktow Gilbert Arenas vs Jason Kidd
NBA 1 2 (19-22) 1.75

do przerwy bylo 15 -10 dla Gilberta Arenas

ja to odpuscilem bo 5 pkt w nba to nie duzo a przy okazji i tak czulem ze to moze nie przejsc i beda zwroty

Oni widze tez to dokladnie sprawdzili i stad ten 2 mail ze grales na prowadzacego zawodnika.

Mimo wszystko czasem warto takie rzeczy wynajdywac ale lepiej z bardziej egzotycznych lig

W sts mialem ale juz dawno taka sytacje ze w punkcie zobaczylem jakiegos " wesolka " i dolozylem do kuponu. Po 15 min jestem w domu odpalam kompa a goscie juz rano zagrali i wygrali. W sts nazajutrz bez zadnego ale wyplacili ale to byla jakas naprawde dziwna liga.

hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 100
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 100
Ludzie !!!
Jak piszecie e-maile do expekt to nie przes strone tylko tak:
Wjesc na strone expekt > wybrac Wiadomości(koło wyników live) > i kliknąc Stwórz nowa

Jak tak wyslecie to odpowiedz dostaniecie po 1-14h.
Aby sprawdzic czy dostałes odpowiedz to wejdz do konta w expeckie i pod kredytem powwino pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
Kiedys w Bet365 mieli wystawiony zly czas rozpoczecia meczu NHL. Dokladnie 30 minut roznicy. W tym czasie jeden z zespolow strzelil bramke. Postawilem wiec zaklad FIRST TO SCORE.
Wszystko zostalo uznane. Nik do mnie nie pisla, nic nie chcieli. Nie wiem czy to przeoczenie czy moze profesionalizm - dali ciala i zaplacili za to.
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Blaster:
[qb]Ja mam konto w Gamebookers. Kiedyś (sobota) wchodzę do livescora i patrzę a tam mecz wisły który w GB był wystawiony na dzień następny (niedziela) i widnieje wynik 1-0 dla wisły. Wszedłem do GB i widzę a ten mecz dalej na niedzielę no to postawiłem "parę groszy" licząc się raczej ze zwrotem. Wisła wygrała a zakład został zaliczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Byłem pozytywnie zaskoczony.[/qb]
hmm moglbys podac jakas date kiedy to wisla byla w livescore gamebookers???

Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
to byl mecz wisly z zaglebiem w ostatniej kolejce, tez sie bardzo zdziwilem jak zovbaczylem na nim date niedzielna, niestety tak okolo polowy meczu gamebookers sie zorientowalo i wycofalo mecz z ofert (a juz yslalem ze sobie po zakonczeniu meczu exact score puszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
aha i to nie byl zaden livescore tylko pomylona data na zwyklym zakladzie i dlatego byl w ofercie w trakcie meczu

Dołączył: Mar 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 52
No więc może jednym słowem/zdaniem podsumujmy - poradźcie... Co jest lepsze, gdzie badrziej opłaca się założyć konto w unibecie czy expekcie?

Dołączył: May 2002
Posty: 231
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 231
Quote
Oryginalnie wysłał kamil3r:
[qb]No więc może jednym słowem/zdaniem podsumujmy - poradźcie... Co jest lepsze, gdzie badrziej opłaca się założyć konto w unibecie czy expekcie?[/qb]
JA to na twoim miejscu założyłbym konto w Centrebecie albo Globecie ,chyba że wogle nie znasz języka obcego .......
Lepiej zainwestuje pieniązki w nauke tegoż języka niż grać za nie u tych buków.......

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Oryginalnie wysłał kamil3r:
[qb]No więc może jednym słowem/zdaniem podsumujmy - poradźcie... Co jest lepsze, gdzie badrziej opłaca się założyć konto w unibecie czy expekcie?[/qb]
Ja gram w expekcie juz rok...poza malym spieciem ze skokami narciarskimi (ktore ostatecznie zostalo wyjasnione) nie narzekam.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał Intruzik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kamil3r:
[qb]No więc może jednym słowem/zdaniem podsumujmy - poradźcie... Co jest lepsze, gdzie badrziej opłaca się założyć konto w unibecie czy expekcie?[/qb]
JA to na twoim miejscu założyłbym konto w Centrebecie albo Globecie ,chyba że wogle nie znasz języka obcego .......
Lepiej zainwestuje pieniązki w nauke tegoż języka niż grać za nie u tych buków.......[/qb]
Intruzik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))

Ja gram u Hill-a ,B&W czy GB a teraz juz w Centrebecie(ale narazie mam problem z wplata aw szystko prawidlowo robie,moze cos z karta)

Ogolnie nieznam jezy w 75% i jakos jest dobrz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
proponowal bym ci Hill-a z tego powodu ze mozna mu za ufac w 100% niemialem zadnych problemow z wplata jak i wyplatami!
pozdro

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał Banik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kamil3r:
[qb]No więc może jednym słowem/zdaniem podsumujmy - poradźcie... Co jest lepsze, gdzie badrziej opłaca się założyć konto w unibecie czy expekcie?[/qb]
Ja gram w expekcie juz rok...poza malym spieciem ze skokami narciarskimi (ktore ostatecznie zostalo wyjasnione) nie narzekam.[/qb]
Jezeli chodzi o wybranie polskiego buka: to na dzien dzisiejszy wybral bym expekt!

Z tym bukiem niemialem zadnych klopotow jesli chodzi o wplaty ,wszystkie dotarly , jesli chodzi o manewry na koncie to nigdy nie zostalem oszukanych przez nich a gram ponad rok ,jezeli chodzi o wyplaty wszystkie dotarly jakie robilem przelewem ,oprcz jednej wyplaty ktora nie dotarla bo cos im nie pasowalo ale po rozmowie emailowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszystko dobrze sie skonczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A co do unibetu to nie leprzy malo ze nie odpowiadaja na email-e albo jak odpowiedza to za 5 razem to jszcze jak czytalem to nieraz sa problemy z wyplata.
Dlatego na dzien dzisiejszy wybral bym expekt ,moze kiedy jak mnie gdzies jebna na jakiegos grosza to zmadrzeje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał speedo99:
[qb]Po postawieniu meczu, włączyłem sobie NBA livescore i ze zdziwieniem stwierdziłem że w meczu który miał się rozpocząć za 5 min jest właśnie przerwa po drugiej kwarcie :eek:
Pomyślałem, no cóż każdy może się pomylić, jutro będzie zwrot i poszedłem spać.
Ale kiedy rano wstałem, zakład został uznany za przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Po wysłaniu kilku e-maili do expektu otrzymałem następującą odpowiedź:

Panskie zaklady zostaly rozliczone w sposob prawidlowy, nie uwzglednil Pan zmiany czasu na letni.

Milego Dnia
Support
Expekt.com Ltd

Powyższy e-mail nie wymaga już żadnego komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Podsumowując:
-Kupon stworzony N 30/03/03 03:25
- SCORE24.com result z expekta
01:30 New Jersey Nets Golden State Warriors 109-97 End
(28-22, 27-27, 26-29, 28-19) End

Tak więc wg supportu expekta zmiana czasu polega na tym że w Polsce wskazówkę z godziny 0:01 przemieniamy na godzinę 2:01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Wcale nie... Warto pamiętać, że w USA zmiana czasu na letni następuje na wiosnę tydzień później, niż w Europie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, rymoholik, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,348 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1