|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813 |
Heh to jest już po prostu śmieszne:
Przyszedłem wczoraj o godzinie 3 do domu, włączyłem ofertę expektu i wybrałem zdarzenie:
Kupon stworzony N 30/03/03 03:25
stawka : 126.00 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs N 30/03/03 03:30 New Jersey Nets - Golden State Warriors Najwiecej punktow Gilbert Arenas vs Jason Kidd NBA 1 2 (19-22) 1.75 1.75
Po postawieniu meczu, włączyłem sobie NBA livescore i ze zdziwieniem stwierdziłem że w meczu który miał się rozpocząć za 5 min jest właśnie przerwa po drugiej kwarcie :eek: Pomyślałem, no cóż każdy może się pomylić, jutro będzie zwrot i poszedłem spać. Ale kiedy rano wstałem, zakład został uznany za przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Po wysłaniu kilku e-maili do expektu otrzymałem następującą odpowiedź:
Panskie zaklady zostaly rozliczone w sposob prawidlowy, nie uwzglednil Pan zmiany czasu na letni.
Milego Dnia Support Expekt.com Ltd
Powyższy e-mail nie wymaga już żadnego komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Podsumowując: -Kupon stworzony N 30/03/03 03:25 - SCORE24.com result z expekta 01:30 New Jersey Nets Golden State Warriors 109-97 End (28-22, 27-27, 26-29, 28-19) End
Tak więc wg supportu expekta zmiana czasu polega na tym że w Polsce wskazówkę z godziny 0:01 przemieniamy na godzinę 2:01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ........... kiedyś w podstawówce jak kumpel takie coś na geografii powiedział to go klasa wyśmiała a załamana nauczycielka wstawiła mu "dwóję". Okazuje się jednak że chyba miał rację, szkoda tylko że nie za dużo osób o tym wiedziało (chyba tylko kumpel i support z expektu, dla którego było to podstawą do kradzieży moich 126 zł) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
ale parpuasy w tym expekcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2002
Posty: 28 |
Jednym slowem "****c expekt !!!"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813 |
Po 15 chyba mailu dostałe takie coś:
"Panskie pieniadze zostaly zwrocone - zarowno Pan, jak i my, wiemy ze zaklad po czasie zostal Przez Pana zawarty zupelnie swiadomie, mial Pan jednak pecha, bo okazal sie przegrany:)"
A najśmieszniejsze jest w tym to że ja naprawdę nie wiedziałem że się mecz rozpoczął po rozpoczęciu zakłądu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Teraz wiecie dlaczego nie mam jakiegokolwiek szacunku dla tej firmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał speedo99: [qb]Po 15 chyba mailu dostałe takie coś:
"Panskie pieniadze zostaly zwrocone - zarowno Pan, jak i my, wiemy ze zaklad po czasie zostal Przez Pana zawarty zupelnie swiadomie, mial Pan jednak pecha, bo okazal sie przegrany:)"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Na 100% byłby zwrot gdybyś trafił, bo tłumaczyliby sie błedem systemu i dlatego zakład widniał choć mecz juz trwał. Ja wobec takich numerów tej firmie już dziękuję...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Gdybys tyle nie balowal w nocy i przyszedl wczesniej do domu...nie bylo by problemu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak powaznie, jezeli expekt przyjal Ci ten kupon w trakcie meczu to powinien uznac wynik koncowy. Jezeli przegrales powinienes miec zal tylko do swojego typu. W expekcie zdarzyl sie niedawno podobny przypadek, (niestety ja sie nie zalapalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) gdy wynik meczu juz byl znany a expekt przyjmowal zaklady jeszcze przez kilkanascie minut...Co najlepsze wygrane wyplacil i o zwroty sie nie upomnial... Odpowiadajac na pytanie z tematu: Expekt to kretyni... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133 |
Ja mam konto w Gamebookers. Kiedyś (sobota) wchodzę do livescora i patrzę a tam mecz wisły który w GB był wystawiony na dzień następny (niedziela) i widnieje wynik 1-0 dla wisły. Wszedłem do GB i widzę a ten mecz dalej na niedzielę no to postawiłem "parę groszy" licząc się raczej ze zwrotem. Wisła wygrała a zakład został zaliczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Byłem pozytywnie zaskoczony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Widzialem i mecz i kursy w tym czasie w expekt. W ich ofercie bylo wtedy / godzina dochodzila 3.30 nowego czasu / bodajze 3 mecze z NBA do puszczenia do 3.30 a juz trwaly dokladnie byly HT lub w poblizu. Mecz New Jersey - Golden State i ta para ktora obstawiles , Cleveland - Boston i chyba jeszcze cos. Sam sie zastanawialem ale wyniki w tym momencie dalej nie mowily mi ktore zdarzenie ma naprawde szanse wejsc. Najlepiej Faktycznie wygladalo to co postawiles
Najwiecej punktow Gilbert Arenas vs Jason Kidd NBA 1 2 (19-22) 1.75
do przerwy bylo 15 -10 dla Gilberta Arenas
ja to odpuscilem bo 5 pkt w nba to nie duzo a przy okazji i tak czulem ze to moze nie przejsc i beda zwroty
Oni widze tez to dokladnie sprawdzili i stad ten 2 mail ze grales na prowadzacego zawodnika.
Mimo wszystko czasem warto takie rzeczy wynajdywac ale lepiej z bardziej egzotycznych lig
W sts mialem ale juz dawno taka sytacje ze w punkcie zobaczylem jakiegos " wesolka " i dolozylem do kuponu. Po 15 min jestem w domu odpalam kompa a goscie juz rano zagrali i wygrali. W sts nazajutrz bez zadnego ale wyplacili ale to byla jakas naprawde dziwna liga.
hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 100 |
Ludzie !!! Jak piszecie e-maile do expekt to nie przes strone tylko tak: Wjesc na strone expekt > wybrac Wiadomości(koło wyników live) > i kliknąc Stwórz nowa
Jak tak wyslecie to odpowiedz dostaniecie po 1-14h. Aby sprawdzic czy dostałes odpowiedz to wejdz do konta w expeckie i pod kredytem powwino pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 101 |
Kiedys w Bet365 mieli wystawiony zly czas rozpoczecia meczu NHL. Dokladnie 30 minut roznicy. W tym czasie jeden z zespolow strzelil bramke. Postawilem wiec zaklad FIRST TO SCORE. Wszystko zostalo uznane. Nik do mnie nie pisla, nic nie chcieli. Nie wiem czy to przeoczenie czy moze profesionalizm - dali ciala i zaplacili za to. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Oryginalnie wysłał Blaster: [qb]Ja mam konto w Gamebookers. Kiedyś (sobota) wchodzę do livescora i patrzę a tam mecz wisły który w GB był wystawiony na dzień następny (niedziela) i widnieje wynik 1-0 dla wisły. Wszedłem do GB i widzę a ten mecz dalej na niedzielę no to postawiłem "parę groszy" licząc się raczej ze zwrotem. Wisła wygrała a zakład został zaliczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Byłem pozytywnie zaskoczony.[/qb] hmm moglbys podac jakas date kiedy to wisla byla w livescore gamebookers???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
to byl mecz wisly z zaglebiem w ostatniej kolejce, tez sie bardzo zdziwilem jak zovbaczylem na nim date niedzielna, niestety tak okolo polowy meczu gamebookers sie zorientowalo i wycofalo mecz z ofert (a juz yslalem ze sobie po zakonczeniu meczu exact score puszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
aha i to nie byl zaden livescore tylko pomylona data na zwyklym zakladzie i dlatego byl w ofercie w trakcie meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 52 |
No więc może jednym słowem/zdaniem podsumujmy - poradźcie... Co jest lepsze, gdzie badrziej opłaca się założyć konto w unibecie czy expekcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 231 |
Oryginalnie wysłał kamil3r: [qb]No więc może jednym słowem/zdaniem podsumujmy - poradźcie... Co jest lepsze, gdzie badrziej opłaca się założyć konto w unibecie czy expekcie?[/qb] JA to na twoim miejscu założyłbym konto w Centrebecie albo Globecie ,chyba że wogle nie znasz języka obcego ....... Lepiej zainwestuje pieniązki w nauke tegoż języka niż grać za nie u tych buków.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Oryginalnie wysłał kamil3r: [qb]No więc może jednym słowem/zdaniem podsumujmy - poradźcie... Co jest lepsze, gdzie badrziej opłaca się założyć konto w unibecie czy expekcie?[/qb] Ja gram w expekcie juz rok...poza malym spieciem ze skokami narciarskimi (ktore ostatecznie zostalo wyjasnione) nie narzekam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał Intruzik: [qb] Oryginalnie wysłał kamil3r: [qb]No więc może jednym słowem/zdaniem podsumujmy - poradźcie... Co jest lepsze, gdzie badrziej opłaca się założyć konto w unibecie czy expekcie?[/qb] JA to na twoim miejscu założyłbym konto w Centrebecie albo Globecie ,chyba że wogle nie znasz języka obcego ....... Lepiej zainwestuje pieniązki w nauke tegoż języka niż grać za nie u tych buków.......[/qb] Intruzik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))) Ja gram u Hill-a ,B&W czy GB a teraz juz w Centrebecie(ale narazie mam problem z wplata aw szystko prawidlowo robie,moze cos z karta) Ogolnie nieznam jezy w 75% i jakos jest dobrz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> proponowal bym ci Hill-a z tego powodu ze mozna mu za ufac w 100% niemialem zadnych problemow z wplata jak i wyplatami! pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał Banik: [qb] Oryginalnie wysłał kamil3r: [qb]No więc może jednym słowem/zdaniem podsumujmy - poradźcie... Co jest lepsze, gdzie badrziej opłaca się założyć konto w unibecie czy expekcie?[/qb] Ja gram w expekcie juz rok...poza malym spieciem ze skokami narciarskimi (ktore ostatecznie zostalo wyjasnione) nie narzekam.[/qb] Jezeli chodzi o wybranie polskiego buka: to na dzien dzisiejszy wybral bym expekt! Z tym bukiem niemialem zadnych klopotow jesli chodzi o wplaty ,wszystkie dotarly , jesli chodzi o manewry na koncie to nigdy nie zostalem oszukanych przez nich a gram ponad rok ,jezeli chodzi o wyplaty wszystkie dotarly jakie robilem przelewem ,oprcz jednej wyplaty ktora nie dotarla bo cos im nie pasowalo ale po rozmowie emailowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszystko dobrze sie skonczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do unibetu to nie leprzy malo ze nie odpowiadaja na email-e albo jak odpowiedza to za 5 razem to jszcze jak czytalem to nieraz sa problemy z wyplata. Dlatego na dzien dzisiejszy wybral bym expekt ,moze kiedy jak mnie gdzies jebna na jakiegos grosza to zmadrzeje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał speedo99: [qb]Po postawieniu meczu, włączyłem sobie NBA livescore i ze zdziwieniem stwierdziłem że w meczu który miał się rozpocząć za 5 min jest właśnie przerwa po drugiej kwarcie :eek: Pomyślałem, no cóż każdy może się pomylić, jutro będzie zwrot i poszedłem spać. Ale kiedy rano wstałem, zakład został uznany za przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Po wysłaniu kilku e-maili do expektu otrzymałem następującą odpowiedź:
Panskie zaklady zostaly rozliczone w sposob prawidlowy, nie uwzglednil Pan zmiany czasu na letni.
Milego Dnia Support Expekt.com Ltd
Powyższy e-mail nie wymaga już żadnego komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Podsumowując: -Kupon stworzony N 30/03/03 03:25 - SCORE24.com result z expekta 01:30 New Jersey Nets Golden State Warriors 109-97 End (28-22, 27-27, 26-29, 28-19) End
Tak więc wg supportu expekta zmiana czasu polega na tym że w Polsce wskazówkę z godziny 0:01 przemieniamy na godzinę 2:01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Wcale nie... Warto pamiętać, że w USA zmiana czasu na letni następuje na wiosnę tydzień później, niż w Europie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|