Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dotychczas nie miałem złych doświadczeń z expektem ale dzisiaj rozbili mnie na drobne. W meczu ligi szweckiej na livebeting przy wyniku 0-1 postawiłem na drużynę, która strzeli drugą bramkę. Ku mojemu zdziwieniu po obstawieniu kursu na ekranie wyświetlił się komunikat, iż zawarłem zakład na strzelca trzeciej bramki!!!!!!!!!! To skandal. Nie wiem czym kierował się book wystawiając taki zakład przy wyniku 0-1. Czy ktoś miał podobne zdarzenie. Z góry dzięki za odpowiedz.

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dzisiaj mialem to samo przy wyniku 1;0 dla evertonu postawilem ze newcastle strzeli bramke po kursie 2,3 za 50pln po 10 minutach patrze na historie a oni mi obstawili kto strzeli 3 bramke

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
jest jeszcze lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po strzeleniu gola na 2:1 wystawili kurs 9,00 na wynik koncowy dla evertonu,niestety nie wiedzialem ze to akurat everton walnal bramke na 2:1 bo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie musze konczyc ,trwalo to chwile,ale daloby rade postawic.
pozdrawiam

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Nie udalo sie tego postawic za 9.00, probowalem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
trzeba sie cieszyc z takich rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kupon stworzony N 06/04/03 17:11

system: 2/3 pokaz kupony systemowe
stawka : 9.00 PLN
wygrany 105.51 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
N 06/04/03 18:00 Adanaspor - Fenerbahçe
Tur. Super League 1 1 (3-1) 4.10
N 06/04/03 18:00 Real Valladolid - Recreativo
Hisz.Primera Division 2 2 (0-1) 4.35
N 06/04/03 18:00 Compostela - Terrassa
Hisz.2 Liga 1 1 (2-1) 2.05

pozdrawiam

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Znowu to samo w Expekt

18:55 Lech Poznań - Widzew Lodz Pol. 1 Liga 1.60 3.50 5.05

Jestem zalogowany i mozna grac ale dam im spokoj jak ktos chce sprobowac to smialo ale bedzie zwrot pewnie

A w TV juz 10 min meczu widze

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Teraz zdjeli mecz z oferty w 30 min meczu; wynik 0-0

Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
Witam!
Wczoraj postawilem w expekcie zaklad:
asian handicapp

Chelsea -1 Bolton na Chelsea

wynik byl 1:0, wiec moim zdaniem powinien nastapic zwrot stawki...niestety expekt uznal zaklad za przegrany, choc moim zdaniem bylby on przegrany w przypadku remisu lub wygranej Boltonu, a wygrany gdy Chelsea wygra przynajmniej 2 bramkami...a moze sie myle i zle zrozumialem handicappa azjatyckiego -1?

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Jeżeli to był azjatycki handicap to na 100% powinien być zwrot. Napisz do supportu!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
a od kiedy to expekt oferuje asiany ??? ja przynajmniej nie widzialem jeszcze asianow w expekcie.

a co do tego zakladu to byl zwykly soccer handicap - i wygrana by byla jakbys mial zagrane na remis przy tym HC

arth

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
arth - expekt oferuje asiany ale tylko na angielską Premier League <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
A może to nie był handi azjatycki tylko zwyczajne handi oferowane ostatnio przez expekta:
+1.0 0.0 -1.0 ?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
Hej!
To nie byl handicap typu -1.0 0.0 +1.0 , tylko

azjatycki -1 z dowma opcjami 1,905 na Chelsea, 1,8costam na Bolton...w sobote wieczorem pisalem mejla do nich, ale poki co echo...zaraz cos skrobne jeszcze raz i zobaczymy...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
ja pisałem w tej sprawie w niedzielę i zwrócili mi kase i w ramach przeprosin dali mi expekt złoty w ich tym programie

Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
Panie Michale, suma wplynela na Panskie konto, w ramach rekompensaty za pomylke dzialu odpowiedzialnego za wprowadzenie blednego rezultatu w Panskim kuponie, zostal Panu uruchomiony Brazowy poziom naszego programu Expekt+ Reward, upowazniajacy do gry za wyzsze kursy

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
heh to ja dostałem lepszy poziomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie wiecie gdzie mogę sprawdzić dokładny wynik norweskiej piłki chodzi mi o statysyki żółte kartki czerwone , bo taki zakład zawarłem u nich na Rosenborg i nie wiem gdzie sprawdzić

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
To sie nie chwal bo ci zabiora... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Naprawde jest z expektem coraz gorzej
1.na pytania dreczace typu dlaczego obnizyliscie mi kurs po przyjeciu zakladu-nie odpowiadaja
2. wydzwaniaja do mnie z pogrozkami ze oskarzam ich firme o oszustwo
3 wypowiadaja sie o mojej inteligencji w mailach do mnie
4nie maja kursow na WTA i polski zuzel
zostawilem u nich w tym miechu ladna kase i chyba nimi pier...lne poleccie mi cos innego bo juz mam tego dosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A moze ktos wysle list po angielsku do ich centrali jak traktuje sie klientow z polski to moze zrobia z tymi gn..mi na pol etatu porzadek i zatrudnia jakis madrzejszych ludzi???????????

Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Jeśli faktycznie odnoszą się chamsko do Ciebie w mailach to proponuję do takiego angielskiego listu podpiąć Twoją korespondencję z nimi. Niech szefostwo sobie przetłumaczy i poczyta jak traktuje się polskiego klienta.

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1