|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dotychczas nie miałem złych doświadczeń z expektem ale dzisiaj rozbili mnie na drobne. W meczu ligi szweckiej na livebeting przy wyniku 0-1 postawiłem na drużynę, która strzeli drugą bramkę. Ku mojemu zdziwieniu po obstawieniu kursu na ekranie wyświetlił się komunikat, iż zawarłem zakład na strzelca trzeciej bramki!!!!!!!!!! To skandal. Nie wiem czym kierował się book wystawiając taki zakład przy wyniku 0-1. Czy ktoś miał podobne zdarzenie. Z góry dzięki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzisiaj mialem to samo przy wyniku 1;0 dla evertonu postawilem ze newcastle strzeli bramke po kursie 2,3 za 50pln po 10 minutach patrze na historie a oni mi obstawili kto strzeli 3 bramke
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
jest jeszcze lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po strzeleniu gola na 2:1 wystawili kurs 9,00 na wynik koncowy dla evertonu,niestety nie wiedzialem ze to akurat everton walnal bramke na 2:1 bo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie musze konczyc ,trwalo to chwile,ale daloby rade postawic. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Nie udalo sie tego postawic za 9.00, probowalem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
trzeba sie cieszyc z takich rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kupon stworzony N 06/04/03 17:11
system: 2/3 pokaz kupony systemowe stawka : 9.00 PLN wygrany 105.51 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs N 06/04/03 18:00 Adanaspor - Fenerbahçe Tur. Super League 1 1 (3-1) 4.10 N 06/04/03 18:00 Real Valladolid - Recreativo Hisz.Primera Division 2 2 (0-1) 4.35 N 06/04/03 18:00 Compostela - Terrassa Hisz.2 Liga 1 1 (2-1) 2.05
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Znowu to samo w Expekt
18:55 Lech Poznań - Widzew Lodz Pol. 1 Liga 1.60 3.50 5.05
Jestem zalogowany i mozna grac ale dam im spokoj jak ktos chce sprobowac to smialo ale bedzie zwrot pewnie
A w TV juz 10 min meczu widze
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Teraz zdjeli mecz z oferty w 30 min meczu; wynik 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129 |
Witam! Wczoraj postawilem w expekcie zaklad: asian handicapp
Chelsea -1 Bolton na Chelsea
wynik byl 1:0, wiec moim zdaniem powinien nastapic zwrot stawki...niestety expekt uznal zaklad za przegrany, choc moim zdaniem bylby on przegrany w przypadku remisu lub wygranej Boltonu, a wygrany gdy Chelsea wygra przynajmniej 2 bramkami...a moze sie myle i zle zrozumialem handicappa azjatyckiego -1?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Jeżeli to był azjatycki handicap to na 100% powinien być zwrot. Napisz do supportu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
a od kiedy to expekt oferuje asiany ??? ja przynajmniej nie widzialem jeszcze asianow w expekcie.
a co do tego zakladu to byl zwykly soccer handicap - i wygrana by byla jakbys mial zagrane na remis przy tym HC
arth
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
arth - expekt oferuje asiany ale tylko na angielską Premier League <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813 |
A może to nie był handi azjatycki tylko zwyczajne handi oferowane ostatnio przez expekta: +1.0 0.0 -1.0 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129 |
Hej! To nie byl handicap typu -1.0 0.0 +1.0 , tylko
azjatycki -1 z dowma opcjami 1,905 na Chelsea, 1,8costam na Bolton...w sobote wieczorem pisalem mejla do nich, ale poki co echo...zaraz cos skrobne jeszcze raz i zobaczymy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
ja pisałem w tej sprawie w niedzielę i zwrócili mi kase i w ramach przeprosin dali mi expekt złoty w ich tym programie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129 |
Panie Michale, suma wplynela na Panskie konto, w ramach rekompensaty za pomylke dzialu odpowiedzialnego za wprowadzenie blednego rezultatu w Panskim kuponie, zostal Panu uruchomiony Brazowy poziom naszego programu Expekt+ Reward, upowazniajacy do gry za wyzsze kursy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
heh to ja dostałem lepszy poziomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie wiecie gdzie mogę sprawdzić dokładny wynik norweskiej piłki chodzi mi o statysyki żółte kartki czerwone , bo taki zakład zawarłem u nich na Rosenborg i nie wiem gdzie sprawdzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
To sie nie chwal bo ci zabiora... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Naprawde jest z expektem coraz gorzej 1.na pytania dreczace typu dlaczego obnizyliscie mi kurs po przyjeciu zakladu-nie odpowiadaja 2. wydzwaniaja do mnie z pogrozkami ze oskarzam ich firme o oszustwo 3 wypowiadaja sie o mojej inteligencji w mailach do mnie 4nie maja kursow na WTA i polski zuzel zostawilem u nich w tym miechu ladna kase i chyba nimi pier...lne poleccie mi cos innego bo juz mam tego dosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A moze ktos wysle list po angielsku do ich centrali jak traktuje sie klientow z polski to moze zrobia z tymi gn..mi na pol etatu porzadek i zatrudnia jakis madrzejszych ludzi???????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Jeśli faktycznie odnoszą się chamsko do Ciebie w mailach to proponuję do takiego angielskiego listu podpiąć Twoją korespondencję z nimi. Niech szefostwo sobie przetłumaczy i poczyta jak traktuje się polskiego klienta.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|