|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605 |
I znów to samo !!! Nie można wejść na ich stronę. Czy ci amatorzy kiedyś przestaną z nas kpić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Hehe, widac ze robia to celowo bo strona juz chodzi tyle ze niektore mecze MLB juz dawno sie zaczely <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oj jak dobrze ze u nich nie gram.... Wspolczucie dla tych ktorzy z nimi wytrzymuja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127 |
Niewiem jak u was, ale mi przestali przesyłać maile potwierdzające wygrana lub przegrana, niewiem zupełnie dlaczego, a wam przysylaja wciąż te maile?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
To normalne, jak kiedys u nich gralem to nie przysylali mi smsow, dostalem chyba raz albo 2 i na tym sie skonczylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130 |
Oryginalnie wysłał pacoleczo: [qb]Wysłałem maila do expektu z oficjalną skargą na działanie ich strony w dniu wczorajszym napisałem że chciałem obstawić mecze które sie sprawdziły i poniosłem strarty.
Odpisali mi maila o 15:15 juz (pracowali od 15) przeprosili i jako rekompensate mój poziom w programie reward+ czy coś stał się srebrny. Marna to pociecha bo program ten to lipa ale zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Hmm.. ciekawe co by zrobili z tym fantem w przypadku klienta, który jest już na poziomie złotym w reward+ ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
Niestety Panowie - mnie też maile z raportami urwały się i nie przychodzą od czterech dni. A strona ładuje się tak, że przez to obstawiałem jakieś lewe mecze i umoczyłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 284 |
Sorry nie chę ich bronić, ale mnie się otwiera normalnie pomimo paru zwycięstw (no i paru przegranych zakładów). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Mi strona ładuje się bez problemu natomiast dziwna jest sprawa z tymi mail-ami - czemu ich od kilku dni nie przysyłają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
A ja sie godzine temu dowiedzialem(sobota 22,00), ze mecz Ancona-Ascoli(niedziela) "zakonczyl sie" remisem. Paranoja ! :eek: Mam jeszcze dwa mecze na kuponie na noc,zobacze rano co dalej z meczem ktory ma dopiero byc a oni juz podaja wynik. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dla ciekawskich podam ze "padl" remis 0:0. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Oryginalnie wysłał Garrett: [qb]I znów to samo !!! Nie można wejść na ich stronę. Czy ci amatorzy kiedyś przestaną z nas kpić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] bo wszyscy wiedzą, że w expekcie pracują żydzi i cykliści. Dajcie już spokój, bo sami robicie się żałośni. Internet, to nie imadło. Jeśli strona się nie ładuje, to nie zawsze dlatego, że ciała dał expekt. I nawet jak w danej chwili ładują się inne strony, niczego nie dowodzi. Proponuje ograniczyć oglądanie tych propagandowych bajek serwowanych przez telekundla o tym, jacy to oni są już profesjonalni i wogóle szwajcaria oczywiscie tania jak barszcz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
twist to nieprawda co piszesz bo można stworzyć stronę, która zawsze będzie się szybko ładowała - przykładów dziesiątki w Internecie. Ale w jednym masz rację. Przecież strona Expekt od zawsze chodzi wolno - jak wam ludzie nie pasowało to po co zakładaliście tam konto. Od zawsze też ma przerwy w działaniu - nie pasuje to nie grajcie tam. Jak za jakiś czas przeczytacie na forum, jakiej wielkości depozyt zrobiliście to też nie róbcie głupich min. Żeby ktoś nie mówił, że robię nagonkę na Expekt to powiem, że osobiście nigdy nie miałem z nimi kłopotu choć z tego co czytałęm o waszych perypetiach mogła być to kwestia szczęścia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Nikt mi też tak szybko jak oni nie zrealizował nigdy wypłaty.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
NIe zrozumieliśmy się tysio. Może zobrazuje sytuację w ten sposób. Wysyłasz dzisiaj przesyłkę priorytetową kurierrem Stolica. ma dotrzeć jutro. ODległość: Rzeszów-Wrocław. Okazuje się, że nie dociera na czas. Jakie mogą być powody? Multum. Kierowca się spił, TIR się zepsuł już na trasie lub między Tarnowem a Bochnia zobacz: mapa [ pilot.pl] była blokada zorganizowana przez Samoobronę. Oczywiście może zawrócić i pojechać inną trasą ale to potrwa. A jeśli jest to TIR, zawracanie na jedno lub dwupasmówce może być niemożliwe. Jedźiemy dalej, a tu na wlocie do Krakowie rozwalili się pomarańczowi. Następnie niedaleko Opola mialiśmy karambol itd etc. A wy chcecie obwinić za to tylko Stolicę. Mało tego. Wy jesteście przekonani, że jeśli strona expektu się nie ładuje, to zawsze wina expektu. Więc pytam się, na jakiej podstawie. Sam ping niczego Ci nie udowodni Kajsper. Jedynie seria pingów przy pefekcyjnej znajomości topologii sieci, trasy między twoim kompem a serwerem expektu. Znasz ją ? Bo ja nie. Wątpię, żeby w tepsie był ktoś taki. Swego czasu nie ładowała się strona www.gambler.nu [ gambler.nu] Lexm'a. Kto był odpowiedzialny za ten stan? Wg was oczywiści Pan Lexm. Nonsens. Jeśli kogoś ta przypowieść nie przekonała, lub trafia do niego tylko fachowy żargon, zapraszam np tutaj: http://www.networld.pl/artykuly/5577.html Miłej lektury
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
A ja pochwale expekt...czekalen na przelew na konto tylko kilkanascie godzin (konto mam w Citibanku Handlowym - tak teraz sie to nazywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dlaczego to juz inna historia...) Wyplata w expektie 22.30 21.04.03, potwierdzenie mailem z expektu o godzinie 12.10 , kasa na koncie o 17.30 22.04.03
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
twist co ty mi gadasz o ciezarowkach? ciezarowka Expekt psuje się co kilometr i to nie jest wina złego stanu technicznego samochodu lecz raczej kierowcy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał tysio111: [qb]twist co ty mi gadasz o ciezarowkach? ciezarowka Expekt psuje się co kilometr i to nie jest wina złego stanu technicznego samochodu lecz raczej kierowcy.[/qb] Kierowca powinien oddac cezarowke do dobrego mechanika zeby ja porzadnie naprawil, lub kupic nowa! W koncu to jego praca, dzieki temu zarabia wiec powinien zainwestowac w nowy samochod skoro stary sie ciagle psuje. Przeciez to wszystko i tak mu sie zwroci. Chyba ze jest bankrutem lub firma w ktorej jezdzi jest bankrutem i nie ma kasy na nowe TIRY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Widze, ze macie juz pewne doswiadczenia z firma Expekt. Ja zalozylem u nich konto niedawno i pierwsze co mnie powaznie zastanawia to bardzo dluga realizacja niektorych zakladow (szczegolnie tych dwudroznych). Czy wie ktos czym jest to spowodowane? Przeciez wyniki tych spotkan juz dawno sa znane. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127 |
Dzisiaj expekt przeszedl samego siebie, probowalem po 24-tej puscic kupony ale gdzie tam nie da sie, przy ostatnim potwierdzeniu wyskakuje taki komunikat:
<!---- Unfortunately, Microsoft has added a clever new -- "feature" to Internet Explorer. If the text in -- an error's message is "too small", specifically -- less than 512 bytes, Internet Explorer returns -- its own error message. Yes, you can turn that -- off, but *surprise* it's pretty tricky to find -- buried as a switch called "smart error -- messages" That means, of course, that many of -- Resin's error messages are censored by default. -- And, of course, you'll be shocked to learn that -- IIS always returns error messages that are long -- enough to make Internet Explorer happy. The -- workaround is pretty simple: pad the error -- message with a big comment to push it over the -- five hundred and
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
twist, twoje argumenty to nonsens. Za każdym razem mają się zdarzać jakieś blokady, kierowcy mają się spić (skąd ty to bierzesz?! :eek: ) itp.??? I oczywiście, że to może nie wina, ale z pewnością odpowiedzialność firmy kurierskiej -- brak przewidywalności. Dlatego od razu rezygnuję z jej usług i przesiadam się na DHL, bądź UPS, gdzie przesyłki mam gwarantowane, że dotrą na czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
A gdzie napisałem, że za każdym razem? Narazie to pare niezadowolonych osób narzekających na problemy z ich stroną przeciwko 100 tysiącom zadowolonych klientów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A jeśli chodzi o odpowiedzialność i gwarancje satysfakcji lub zwrot pieniędzy, to proponuje przeczytać uważnie na stronie UPS'u w ich regulaminie [ ups.com.pl] ust. 6.1, 6.2 oraz 7.2 I nie dziwne, to dopiero byłaby niedorzeczność. Ale mamy demokracje i kazdy widzi to co chce widziec i uważa to co chce uważać. Czemu uczepiliście się tak tej przypowieści. Chciałem tylko zwrocic uwage laikom w sprawach IT na to, iz miedzy serwerem expektu a twoja przegladarka dluugga i wyboista droga. Slyszeliscie o TPSA? Taka zabawna firma, ktora nie instaluje osobom mieszkajacym 100 metrow od glownej centrali miejskiej SDI z powodu braku mozliwosci technicznych. I co, ja mam zalozyc, ze u niej wszystko zawsze działa, że inwestują w najnowszy sprzęt niezawodny w 1000%? Ale jeśli sobie wmówisz, że wszystko przez expekt, to żadne przypowieści i argumenty nie pomogą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Heh, twist, ogólnie to masz rację. Ja np. nigdy nie miałem problemów z ich stronką, bo też z TPSA praktycznie nic mnie nie łączy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|