Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
ALE Z NICH DEBILE !!! Człowiek chciałby coś obstawić a tu nie można się dostać na ich stronę. Rzygam na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: i coraz częściej myślę o likwidacji konta u tych amatorów.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dokładnie. Do za syf... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Przed chwilą chciałem sprawdzić kursy i nici z tego. Co za badziew... :rolleyes: Gorszego buka pod tym względem jeszcze nie spotkałem.

To śmieszne mieć naszą wersją językową strony i jednocześnie najbardziej beznadziejny serwer/połączenie z Polską. Co za amatorszczyzna...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Juź wszystko działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor Nikodemus:
[qb]Juź wszystko działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
działać, to mi działa przez cały dzień, ale jak szybko...

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
A mi dalej nie dziala... Strona sie laduje ledwo co ,ale o zalogowaniu czy postawieniu nie ma mowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Udalo mi sie zalogowac, ale b. wolno chodzi, kursy juz mi sie laduja 4 minuty i dalej nie ma...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
:eek: załadowała mi się strona. Za 9 podejściem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Chyba się jednak za szybko ucieszyłem, bo przy logowaniu się wypie... i teraz jadę od nowa :eek:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Podajcie maila do tych patafianow

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Quote
Oryginalnie wysłał White:
[qb]Podajcie maila do tych patafianow[/qb]
support@expekt.com

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dalej wam nie wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Bo u mnie dupa :eek:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
Nie macie co pisać, podali na stronie, że support jest dzisiaj dostępny w godzinach 14-18, bo są święta i już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale w ogóle mnie zaskakują. Miałem na koncie 40zł, zakończyły się dwa kupony, z tego jeden wszedł drugi nie. Ten co wszedł - wygrana 19zł. Obecny stan konta... nie 59 jakby mogło się wydawać, ale 114 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dają chłopaki z siebie wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))

Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
Conrad priv

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Rano było wszystko spoko ale od 13:00 to tragedia - dopiero spod Linuxa udało mi się około 18:00 wejśc ale co z tego skoro przepadły takie mecze jak MU i ARSENAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
Dzisiaj to przegieli juz, mialem 5 extra pickow
ktore weszly i mam konto tylko w expekcie i nic nie moglem obstawic, tragedia.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał chuckyy:
[qb]Ale w ogóle mnie zaskakują. Miałem na koncie 40zł, zakończyły się dwa kupony, z tego jeden wszedł drugi nie. Ten co wszedł - wygrana 19zł. Obecny stan konta... nie 59 jakby mogło się wydawać, ale 114 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dają chłopaki z siebie wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))[/qb]
Napisz jeszcze kilka maili z narzekaniami na wolne dzialanie strony (podeprzyj sie pingami) i dostaniesz jeszcze troche kaski - sprawdzone na wlasnej skorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Potrafia mordy zamykac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
Kocham expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Już drugi raz dzisiaj dostałem bonus. Najpierw 20zł, teraz 30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaznaczam, że żadne moje kupony jeszcze nie zostały rozstrzygnięte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Po prostu co któreś logowanie przybywa mi kasy, hehe
Oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
Dzisiaj znowu to samo od 18.30 nie da się zalogowac
i poplynely moje picki na MLB, teraz to juz ostatecznie wysiadam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
tam znajdziecie bonus na 50$ dolcow. i zostawcie expekt do tylka firma

2. Bet on college and pro basketball with us. Up to $50 in free bets
Sports betting. 5% Juice on TNT Televised NBA Games & 10% welcome bonus at www.sportingbetUSA.com. [sportingbetusa.com.]

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
A ile trzeba wpłacić ?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 48
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 48
Wysłałem maila do expektu z oficjalną skargą na działanie ich strony w dniu wczorajszym napisałem że chciałem obstawić mecze które sie sprawdziły i poniosłem strarty.

Odpisali mi maila o 15:15 juz (pracowali od 15) przeprosili i jako rekompensate mój poziom w programie reward+ czy coś stał się srebrny. Marna to pociecha bo program ten to lipa ale zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, burbon, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,076 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1