|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605 |
ALE Z NICH DEBILE !!! Człowiek chciałby coś obstawić a tu nie można się dostać na ich stronę. Rzygam na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: i coraz częściej myślę o likwidacji konta u tych amatorów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dokładnie. Do za syf... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Przed chwilą chciałem sprawdzić kursy i nici z tego. Co za badziew... :rolleyes: Gorszego buka pod tym względem jeszcze nie spotkałem.
To śmieszne mieć naszą wersją językową strony i jednocześnie najbardziej beznadziejny serwer/połączenie z Polską. Co za amatorszczyzna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Juź wszystko działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor Nikodemus: [qb]Juź wszystko działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] działać, to mi działa przez cały dzień, ale jak szybko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
A mi dalej nie dziala... Strona sie laduje ledwo co ,ale o zalogowaniu czy postawieniu nie ma mowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Udalo mi sie zalogowac, ale b. wolno chodzi, kursy juz mi sie laduja 4 minuty i dalej nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259 |
:eek: załadowała mi się strona. Za 9 podejściem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Chyba się jednak za szybko ucieszyłem, bo przy logowaniu się wypie... i teraz jadę od nowa :eek:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Podajcie maila do tych patafianow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Oryginalnie wysłał White: [qb]Podajcie maila do tych patafianow[/qb] support@expekt.com
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dalej wam nie wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Bo u mnie dupa :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259 |
Nie macie co pisać, podali na stronie, że support jest dzisiaj dostępny w godzinach 14-18, bo są święta i już <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale w ogóle mnie zaskakują. Miałem na koncie 40zł, zakończyły się dwa kupony, z tego jeden wszedł drugi nie. Ten co wszedł - wygrana 19zł. Obecny stan konta... nie 59 jakby mogło się wydawać, ale 114 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dają chłopaki z siebie wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Rano było wszystko spoko ale od 13:00 to tragedia - dopiero spod Linuxa udało mi się około 18:00 wejśc ale co z tego skoro przepadły takie mecze jak MU i ARSENAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127 |
Dzisiaj to przegieli juz, mialem 5 extra pickow ktore weszly i mam konto tylko w expekcie i nic nie moglem obstawic, tragedia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał chuckyy: [qb]Ale w ogóle mnie zaskakują. Miałem na koncie 40zł, zakończyły się dwa kupony, z tego jeden wszedł drugi nie. Ten co wszedł - wygrana 19zł. Obecny stan konta... nie 59 jakby mogło się wydawać, ale 114 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dają chłopaki z siebie wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))[/qb] Napisz jeszcze kilka maili z narzekaniami na wolne dzialanie strony (podeprzyj sie pingami) i dostaniesz jeszcze troche kaski - sprawdzone na wlasnej skorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Potrafia mordy zamykac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259 |
Kocham expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Już drugi raz dzisiaj dostałem bonus. Najpierw 20zł, teraz 30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaznaczam, że żadne moje kupony jeszcze nie zostały rozstrzygnięte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Po prostu co któreś logowanie przybywa mi kasy, hehe Oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127 |
Dzisiaj znowu to samo od 18.30 nie da się zalogowac i poplynely moje picki na MLB, teraz to juz ostatecznie wysiadam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
tam znajdziecie bonus na 50$ dolcow. i zostawcie expekt do tylka firma 2. Bet on college and pro basketball with us. Up to $50 in free bets Sports betting. 5% Juice on TNT Televised NBA Games & 10% welcome bonus at www.sportingbetUSA.com. [ sportingbetusa.com.]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2003
Posty: 48 |
Wysłałem maila do expektu z oficjalną skargą na działanie ich strony w dniu wczorajszym napisałem że chciałem obstawić mecze które sie sprawdziły i poniosłem strarty.
Odpisali mi maila o 15:15 juz (pracowali od 15) przeprosili i jako rekompensate mój poziom w programie reward+ czy coś stał się srebrny. Marna to pociecha bo program ten to lipa ale zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|