Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
twist - ale jezeli wszystko na stronie moge robic bo wszystko jest dostepne i dziala poprawnie tylko przy logowaniu zaczyna szwankowac, zwlaszcza jak jest nieduzo czasu do ciekawych meczy, to nie mow ze "..kierowca jest pijany...".
Nie twierdze ze jest to najgorsza firma(zwlaszcza ze korzystam z ich uslug) bo z praktyki znam jeszcze tylko unibet. Ale jezeli dzien wczesniej od rozegranego meczu expekt juz mi wrzuca na kupon wynik to jest to normalne czy moze "...nie zadzialaly hamulce..." ?

A tak na marginesie, to zagralem ten wynik na drugi dzien i wszedl ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał megatribal:
[qb]Dzisiaj expekt przeszedl samego siebie,
probowalem po 24-tej puscic kupony
ale gdzie tam nie da sie, przy ostatnim potwierdzeniu wyskakuje taki komunikat:

<!---- Unfortunately, Microsoft has added a clever new -- "feature" to Internet Explorer. If the text in -- an error's message is "too small", specifically -- less than 512 bytes, Internet Explorer returns -- its own error message. Yes, you can turn that -- off, but *surprise* it's pretty tricky to find -- buried as a switch called "smart error -- messages" That means, of course, that many of -- Resin's error messages are censored by default. -- And, of course, you'll be shocked to learn that -- IIS always returns error messages that are long -- enough to make Internet Explorer happy. The -- workaround is pretty simple: pad the error -- message with a big comment to push it over the -- five hundred and[/qb]
Radzili mi usunac wszystkie pliki cookie z przegladarki oraz zrestartowac po tym komputer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Piernik z wiatrakiem widocznie ma cos wspolnego. Nie odprawilem powyzszych egzorcyzmow i problem samoistnie zniknal. To chyba jakies czary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Mi to samo wczoraj wieczorkiem kole 24:00 wyskakiwało ale olałem sprawy i obstawiłem o 4:55 i wygrałem a tak bym przegrał więc sie cieszę że ktoś u góry czuwa nad moim kontem:))

Salutos
Goodman

Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,164
Wyslalem na konto expekt okolo dwa tygodnie temu pieniadze przelewem i do tej pory mam zero na koncie ! Do kogo mam miec pretensje, do expektu czy poczty polskiej ? Ile mam w koncu czekac ?
W expekcie poinformowali mnie ze do pieciu dni a na poczcie okolo trzy dni. I jeden i drugi termin juz minal ! Co to q..a jest ?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
wplac jeszcze raz bo za tamto juz ktos dawno pil wodke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
oooooooooooooooooooo

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
ahh ten hazard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ahh te pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> expet nawet was zawodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> poczytajcie http://kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITEM=1144684&KAT=239 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gorąco polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1