|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 252 |
Co to są rynki Połowa/Koniec spotkania?
Zakład, który przewiduje sytuację meczu (np. meczu piłki nożnej) w zarówno połowie czasu, jak i po całym czasie gry. Aby wygrać zakład, obydwa przewidywania muszą być prawidłowe.
Przykład: ""Remis – Everton"" to wybór dla meczu z wynikiem remisowym w połowie, ale ostatecznie wygraną Evertonu.
Zakłady te nie zawierają dodatkowego czasu gry. a jak gram zakład np: haopel - szalke gram lay haopel/haopel i do ht 0-0 przegrywam jak zakład skończy się np: 1-0
mimo iż połowa była bez goli ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
śmiem twierdzić że wszystkie te Barcelony były mimo wszystko słabsze od tej obecnej  ale tamte miały duszę  Zresztą się nie zgodzę, że słabsze. Raczej pechowe  Grali pięknie, ale rządził Real !  Aj jak Rivaldo z przewrotki strzelał, klękajcie narody  a ta nie ma duszy? proszę! no i za Dream Team-u to Real tez za bardzo nie podskakiwal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850 |
brakuje mi bramek w meczu Bury i Rangersow... ech 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Echhh Barka, Barka.. musieli dać sobie wbić, a ja głupi myślał,że jak Sevilla nie wbiła to tym bardziej Kopenhaga nie wbije, a tu wałek. A reszta tak izii wchodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 489 |
Valencia da rade pokryć handi?? jak grają??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 623 |
ma ktos streamado totenhamu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
gool tottenham ale nie uznal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,471
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,471 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
co ten inter z siebie robi i to z kim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Co to są rynki Połowa/Koniec spotkania?
Zakład, który przewiduje sytuację meczu (np. meczu piłki nożnej) w zarówno połowie czasu, jak i po całym czasie gry. Aby wygrać zakład, obydwa przewidywania muszą być prawidłowe.
Przykład: ""Remis – Everton"" to wybór dla meczu z wynikiem remisowym w połowie, ale ostatecznie wygraną Evertonu.
Zakłady te nie zawierają dodatkowego czasu gry. a jak gram zakład np: haopel - szalke gram lay haopel/haopel i do ht 0-0 przegrywam jak zakład skończy się np: 1-0
mimo iż połowa była bez goli ? wygrywasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,096 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
ale ten Bale ma łatwość w dryblingu, masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
barca po handi nie mowie juz o owerze totki walka jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 252 |
Co to są rynki Połowa/Koniec spotkania?
Zakład, który przewiduje sytuację meczu (np. meczu piłki nożnej) w zarówno połowie czasu, jak i po całym czasie gry. Aby wygrać zakład, obydwa przewidywania muszą być prawidłowe.
Przykład: ""Remis – Everton"" to wybór dla meczu z wynikiem remisowym w połowie, ale ostatecznie wygraną Evertonu.
Zakłady te nie zawierają dodatkowego czasu gry. a jak gram zakład np: haopel - szalke gram lay haopel/haopel i do ht 0-0 przegrywam jak zakład skończy się np: 1-0
mimo iż połowa była bez goli ? wygrywasz dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
co ten inter z siebie robi i to z kim  Mało brakowało i "Majster" byłby na kolanach 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
2 tyg temu postawilem over2,5 twente z werderem bylo 1-1 teraz mam znowu ten over w obu przypadkach konczylo kupon wiec jakis cud po prosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 623
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 623 |
ale ten Bale ma łatwość w dryblingu, masakra masz streama?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
a Rangers 0 goli? Duża stawka w plecy? Bo z tego co oglądałem kilkanaście minut nie robiłbym sobie nadziei niestety - choć chciałbym się mylić ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
ale ten Bale ma łatwość w dryblingu, masakra masz streama? http://atdhe.net/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|