Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
#421032 07/10/2005 21:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
[Linked Image] [imageshack.us]



============================================================

[color:"green"]Oficjalna strona:[/color] http://www.legabasket.it/

[color:"red"]Livescore[/color] : http://www.legabasket.it/


============================================================

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
[Linked Image] [mfoto.pl]


______________________


Ja tylko założyłem temat...

Mam nadzieję że będzie on na 'poziomie' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jutro Bologna aż taaaka pewna?

@1.06 nawet w gb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />


Co na to 'ludzie którzy się znają'? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Warto 'dołożyć' sobie do 'głównego_combosa' ?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Tak, nic tylko brać po takim kursie, normalnie marzenie

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
dla mnie handicap na cantu +12 wyglada ciekawie z climamio odeszlo 6 podstawowych graczy ale zastapilo ich tez paru nizlych grajków ktorych to juz jasmina repesa zdarzyal poukladac bylo to widac w wygranym meczu superpucharu wloch ..... cantu jak to cantu zawsze grozne ale wedlug mojej opini goscie maja gorszy sklad niz w tamtym roku tak czy siak climamio nie wygra az taka roznica punktową .... do jednych z najlepszych graczy zespolu nalezec bedzie Keu stewart ex prokomianin i goran jurak ... w sparingach radzili sobie nawet niezle wiec handi jak najbardziej wskazany smaczek w tym meczu to to ze przeciez w druzynie cantu gra ulubiony gracz MUppeta ... NIKAGBATSE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
pozdro

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
No własnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Przy tak wyrownanym poziomie koszykowki, jaki jest teraz, wazna sprawa jest zgranie zepołu.
Climamio sie bardzo zmienilo - to calkowicie inny zespol niz rok temu. Przy zmianach najwiecej 'miesza' wymiana obwodu, a jak wymieniasz Basile, Vujanica i Douglasa, to sobi sami odpowiedzcie na pytanie, czy Climamio bedzie teraz innym zespolem czy tylko troszke zmienionym.

I nie obchodzi mnie, ze pyknęli Benetton w meczu o Superpuchar - to o niczym nie świadczy jeszcze

Pewnie, ze Climamio jest zdecydowanym faworytem, ale nie takie rzeczy sie ostatnio dzialy w koszu... Tak czy siak, jesli grac Climamio, to z handicapem minusowym. Za to 1.1 szkoda fatygi, a linie mogą połamać nawet do 15 punktow - tylko ze NIE WARTO, bo ryzyko jest zbyt duze. Wiec NO BET, chyba ze ktos lubi koszykarskie emocje i chce zacząć już dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Rozumiem, ze rozumiecie o co chodzi.

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Tutto &egrave; pronto per l'esordio biancobl&ugrave; in campionato. La Vertical Vision si presenter&agrave; alla Land Rover Arena per l'opening game contro la Climamio Bologna con due assenze importanti. Dovr&agrave; infatti fare a meno di Mindaugas Katelynas, fermo per quaranta giorni per la frattura al gomito destro, e Nate Johnson, playmaker americano che soffre per via di una fastidiosa peritendinite all&#8217;interno della caviglia e che non si &egrave; potuto allenare durante la settimana ed &egrave; stato costretto a fare esclusivamente terapie per cercare di migliorare la situazione.

BIANCOBLU' IN CAMPO
04 Jurak
07 Stewart
08 Jones
09 Barrett
11 Gay
12 Mazzarino
15 Michelori
18 Zorzolo
19 Squarcina
20 Nikagbatse
All. Sacripanti

z cantu podeszła cała pierwsza 5 w tym kaukenas rogers stonerook miraless morandais --panowie poszli do sieny , poamesy, bipopu czyli doniezlych zespolow dzissiaj nie zagra nate johnson i mlody litwinek , wiec zastanawiam sie --bologna nigdy nie olewała u siebie wiec raczej +12 chyba moim zdaniem to zly typek, co oczywiscie nie znaczy ze nie wejdzie

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
ANGELICO BIELLA 93
VERTICAL VISION CANTU' 60

VERTICAL VISION CANTU': Jurak 11, Stewart 22, Jones 7, Gay, Mazzarino 2, Michelori 4, Zorzolo 3, Squarcina 6, Nikagbatse 5. N.E.: Gioia. All. Sacripanti.


w towarzyskich tez nie imponowali

Dołączył: Oct 2005
Posty: 102
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 102
E16-1 Udine-Roseto 1.61 prof

włoski buk "totosi.com" daje 1,45

H2H
2005-04-17 Snaidero Udine 85-76 Roseto
2003-11-30 Snaidero Udine 93-73 Roseto

preseason
77-66 vs. Cibona Zagrzeb
90-81 vs. CSKA Moskwa
93-79 vs. Benetton Treviso
85-84 vs. Benetton Treviso

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
ANGELICO BIELLA 93
VERTICAL VISION CANTU' 60

VERTICAL VISION CANTU': Jurak 11, Stewart 22, Jones 7, Gay, Mazzarino 2, Michelori 4, Zorzolo 3, Squarcina 6, Nikagbatse 5. N.E.: Gioia. All. Sacripanti.


w towarzyskich tez nie imponowali


tylko niewiadomo czy ta Biella czasem niebedzie mocna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

ja dzis zagrałem Biella - Livorno +9 ... i tylko to mi zostało

zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Livorno złodzieje !!!!!!!

kur..jak tak można

40. min Fine del tempo

Santarossa Walter (Angelico Biella)
Tiro libero segnato (82-73)

Santarossa Walter (Angelico Biella)
Tiro libero segnato (81-73)

Santarossa Walter (Angelico Biella)
Fallo subito (5.)

Porta Antonio (Basket Livorno)
Fallo commesso (4.)

Williams Damon (Angelico Biella)
Rimbalzo difensivo (3.)

Porta Antonio (Basket Livorno)
Tiro sbagliato da fuori


Bremer JR Ernest (Angelico Biella)
Tiro libero segnato (80-73)

Bremer JR Ernest (Angelico Biella)
Tiro libero segnato (79-73)

Porta Antonio (Basket Livorno)
Fallo commesso (3.)

Bremer JR Ernest (Angelico Biella)
Fallo subito (2.)

Bremer JR Ernest (Angelico Biella)
Rimbalzo difensivo (6.)

Recker Lucas (Basket Livorno)
Tiro sbagliato da 3 punti

Garri Luca (Angelico Biella)
Tiro libero segnato (78-73)

Garri Luca (Angelico Biella)
Tiro libero segnato (77-73)

Bremer JR Ernest (Angelico Biella)
Assist (4.)

Basket Livorno timeout

Ingles Nelson sostituisce
Abbio Alessandro

Abbio Alessandro (Basket Livorno)
Fallo commesso (5.)

Garri Luca (Angelico Biella)
Fallo subito (4.)

Bremer JR Ernest (Angelico Biella)
Rimbalzo difensivo (5.)

Porta Antonio (Basket Livorno)
Tiro sbagliato da sotto

Williams Damon (Angelico Biella)
Tiro libero segnato (76-73)

Williams Damon (Angelico Biella)
Tiro libero segnato (75-73)

Mc Pherson Paul sostituisce
Troutman Chevon

Troutman Chevon (Basket Livorno)
Fallo commesso (5.)

Williams Damon (Angelico Biella)
Fallo subito (7.)

Troutman Chevon (Basket Livorno)
Assist (2.)

Phillips William (Basket Livorno)
Canestro da fuori (74-73)

Basket Livorno Rimbalzo difensivo

Williams Damon (Angelico Biella)
Tiro sbagliato da 3 punti

Angelico Biella Rimbalzo difensivo

Porta Antonio (Basket Livorno)
Tiro sbagliato da 3 punti

39. min


1 minuta gry i sttrata 8 punktów...niemoge tego przeboleć tym bardziej ze od poczatku 4 kwarty było na styk... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ...i 693 zł poszło sie jeb... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
5503 VARESE-CALABRIA SP157 1,90 15,00 1,90

ja postawie w tym meczu na under sie zdziwilem ze taki wysoki prog dal toto-mix dotychczasowe mecze

Date Home Away Result League / Cup Season
2005-01-22 Viola Reggio Calabria Pallacanestro Varese 73 : 66 Serie A 2005
2004-10-07 Pallacanestro Varese Viola Reggio Calabria 76 : 68 Serie A 2004
2004-03-20 Viola Reggio Calabria Pallacanestro Varese 100 : 71 Serie A 2004
2003-11-09 Pallacanestro Varese Viola Reggio Calabria 71 : 62 Serie A 2003

raz padl over a tak to duzo ponizej granicy 157

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Ja na jutro proponuję

Cantu - Udine typ 2 za 2.8 Unibet

Obie druzyny zawiodły w poprzedniej kolejce, czas na pokazanie sie z lepszej strony. Najważniejszym kryterium jest tutaj kurs.

Na pewno zagram jeszcze underek - początek sezonu, forma jeszcze niepełna i celność mniejsza - a więc underek - stawka zależy od linii

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Quote
5503 VARESE-CALABRIA SP157 1,90 15,00 1,90

ja postawie w tym meczu na under sie zdziwilem ze taki wysoki prog dal toto-mix dotychczasowe mecze

Date Home Away Result League / Cup Season
2005-01-22 Viola Reggio Calabria Pallacanestro Varese 73 : 66 Serie A 2005
2004-10-07 Pallacanestro Varese Viola Reggio Calabria 76 : 68 Serie A 2004
2004-03-20 Viola Reggio Calabria Pallacanestro Varese 100 : 71 Serie A 2004
2003-11-09 Pallacanestro Varese Viola Reggio Calabria 71 : 62 Serie A 2003

raz padl over a tak to duzo ponizej granicy 157

wynik 83-67 dla gospodarzy underek siadl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Dzisiaj mysle nad Climamio , Bipop i Lottomatica

Treviso -6 HT/b] wyglada na dobry zaklad... Po ostatniej niefortunnej porazce z Reggio Calabria , w ktorej Bennetton calkowicie przespal pierwszą połowę , dzisiaj skupi sie wlasnie na pierwszej czesci spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

[b]Bologna
w pierwszym meczu sezonu , rozgromila u siebie Cantu 87-57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jest druzyna silniejsza od Roseto. Wyjazdy zawsze wygrywalo Climamio (77-72 , 84-62 , 58-78) i dzis rowniez spodziewam sie takiego wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bipop zagral swietnie wyjazdowy, przegrany mecz z Romą , doprowadzajac do dogrywki (77-81) Teramo , u siebie uleglo Napoli (91-94) Przypomne jeszcze wyniki z poprzedniego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Bipop - Teramo 78-49
Teramo - Bipop 69-84

Tripel Bipop 1,25 , Treviso 1,05 , Climamio 1,30 za [b]5/10]
Z zagraniem Bennetton handi wstrzymuje sie jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[b][color:"red"]

noooo chłopaki z ligi włoskiej dali troszke zarobić w dniu "25" urodzin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

oto linki do kuponów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wygrana 262 zł 75 gr [img321.imageshack.us]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
kewin prosze cie o troche skromnosci, nie chwal sie swoimi kuponami, cieszymy sie ze trafiles, nie tylko ty zreszta, ale ten dzial jest od podawania typow, od dyskusji na temat poszczegolnych zdarzen, od analiz poszczegolnych meczy a nie od chwalenia sie swoimi kuponami.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
wiem do czego słuzy ten dział...ale po prostu nieczesto ma sie urodziny...no i w takim wydaniu...

o to mi chodziło...

pozdrawiam i post do usuniecia...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
nikt nie porusza jutrzejszej kolejki, az dziwne ale coz.

Jutro do zagrania dwa meczyki z handicapem

Benneton - Biella hc 0:11,5 zwyciestwo Treviso

Siena - Avellino 0:12,5 zwyciestwo Montepaschi

HGandicapy wysokie ale jak najbardziej do przeskoczenia, zespol ze Sieny bardzo sie wzmocnil i gra naprawde bardzo fajna koszykowke, szalenie skuteczna, Benneton moze jeszcze nie rozpedzil sie w lidze o czym swiadczy porazka w pierwszym meczu i nie najefektowniejsze zwyciestwo u siebie ale przeciwnik z Bielly jest zdecydowanie slabszy i nie ma tutaj co dyskutowac.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
Quote
HGandicapy wysokie ale jak najbardziej do przeskoczenia, zespol ze Sieny bardzo sie wzmocnil i gra naprawde bardzo fajna koszykowke, szalenie skuteczna...

Typ na Benneton dobry, tym bardziej ze w Bielli nie zagraja najprawdopodobniej Bremer i Garris lub spedza na parkiecie tylko pare minut. Do Bennetonu powraca Zisis.

Nie wprowadzalbym innym uzytkownikow forum w blad zobacz sobie na sklady Siena [eurobasket.com] od Sieny odeszlo kilku bardzo dobrych zawodnikow. Jedno jest pewne taka rewelucja w skladzie zazwyczaj nie wplywa pozytywnie na gre. Wg mnie tak wysokie HC nie do grania.

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
phaser, na tym forum chyba kazdy moze miec swoje zdanie prawda ?

_________________
Siene opuscili :
_________________

Stefanov Vrbica
Galanda
Hafnar
Vanterpool
Thornton
Petrovic
Kakiouzis
Renitzias

____________________
w Sienie pozostali :
_____________________

Zakauskas
Eze
Lamma
Datome
Chiacig
Eliantonio
Colli

____________
Przybyli :
____________

Nicola Marcelo
D`Ercole
Boisa
Percile
Hamilton Justin
Kaukenas
Woodward
Stonerook

______________
Na pewno strata dla zespolu jest odejscie Vanterpoola , Thorntona, Stefanova, Hafnara, Kakiouzisa i Galanda. Ale trzeba pamietac ze Siena pozyskala kilku wartosciowych zawodnikow, na pewno wartosciowym zawodnikiem jest Woodward a takze Hamilton, umiejetnosci tez nie odmowie Stonerookowi czy Nicoli.Bardzo dobrze prezentuje sie włoski playmaker Pecile. Do tego w zespole pozostali zawodnicy ktorzy w tamtym sezonie tez odgrywali duza role, Eze, Chiaciq, Lamme a nawet Zakauskas.
Dlatego mysle ze Sina mimo duzych roszad w skladzie nie stracila wiele na swojej mocy i naprawde jest bardzo silnym zespolem, znaczacy zawodnicy odeszli ale zanczacy zawodnicy do druzyny dolaczyli a to jest naprawde bardzo wazne.

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, bukma, Sensei, $-man, rafal08, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,194 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,746
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1