Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Quote
Nie wprowadzalbym innym uzytkownikow forum w blad zobacz sobie na sklady

Phaser, zmiana skladow jest przeciez nieistotna

A jesli Twoim zdaniem to, ze zespol sie totalnie zmienil, ma jakies znaczenie, to jestes pepkiem swiata. Uszanuj zdanie innych!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
Siena wygrala 87:42, to ze odeszli ze Sieny dobrzy zawodnicy jeszcze nic nie znaczy, tak jak pisalem wczesniej zawodnicy ktorzy przyszli w ich miejsce jak narazie spisuja sie bardzo dobrze.

Muppet jak masz tutaj blaznowac to lepiej sie w ogole nie wypowiadaj

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Siena wygrala 87:42, to ze odeszli ze Sieny dobrzy zawodnicy jeszcze nic nie znaczy, tak jak pisalem wczesniej zawodnicy ktorzy przyszli w ich miejsce jak narazie spisuja sie bardzo dobrze.

Muppet jak masz tutaj blaznowac to lepiej sie w ogole nie wypowiadaj

Szczerze mówiac,to mnie brakowałoby postów Muppeta,wiec lepiej niech zostanie i pisze dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Natomiast do Ciebie,Gregorian,mam prośbe.
Staraj sie ,by kultura dyskusji dorównywała zawsze Twojej wiedzy,a wtedy topiki basketowe kazdy z przyjemnoscia przeczyta i na pewno wielu skorzysta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Ta, Amkw wyjąłęś mi pewne zdanie z ust, choć boję się że ta dyskusja była właśnie na poziomie wiedzy kolegi ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Siena wygrala 87:42, to ze odeszli ze Sieny dobrzy zawodnicy jeszcze nic nie znaczy, tak jak pisalem wczesniej zawodnicy ktorzy przyszli w ich miejsce jak narazie spisuja sie bardzo dobrze.

Muppet jak masz tutaj blaznowac to lepiej sie w ogole nie wypowiadaj
Wole jakbyś Ty niewypowiadał się tutaj...
Zresztą robisz to w takim stylu ,który tutaj niewielu odpowiada...Sadząc po tonie Twoich słów to Ty znasz się na koszykówce a muppet nie...
A wiekszość tu zagladających wie ,że to on jest tutaj w "pierwszej piątce":) i nie rozumiem Twojego agresywnego tonu wypowiedzi w stosunku do niego...
Tylko dzieki dobrym manierom nie widze tutaj riposty muppeta na Twoj zarozumiały post...
dziekuje

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
I jeszcze jedno, Gregorian...

Spojrz na ilosc postow, jakie napisali tu muppet, amkwish, sebkos i zw1.
Troche szacunku dla starszych stazem forumowiczow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Panowie,moja rolą jest m.in. to,by dbać o poziom poszczególnych topików i zachęcać ludzi do pisania,nie zaś odwrotnie.

Nic sie nie stanie,gdy od czasu do czasu ktoś się z kimś "przemówi":-),wazne,by nie powodowało to głebszych rozdźwieków i nie stawało sie sola w oku na wieczność:-)

Powodzenia !

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
Teramo Basket - Benetton Treviso Wie ktos cos na temat tego meczu czy oplaca sie stawiac na Treviso??Bo jakos wysoki kurs na nich jest co sadzicie??Z gory dzieki za pomoc

Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
Quote
Quote
Nie wprowadzalbym innym uzytkownikow forum w blad zobacz sobie na sklady

Phaser, zmiana skladow jest przeciez nieistotna

A jesli Twoim zdaniem to, ze zespol sie totalnie zmienil, ma jakies znaczenie, to jestes pepkiem swiata. Uszanuj zdanie innych!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wypowiedziałem się, żeby muppet nie błaznował, ponieważ dyskusje prowadziłem z phaserem. Muppet natomiast sparodiował w ironiczny sposób moje wypowiedzi i moją dyskusję z nim na lidze hiszpańskiej. Dlatego właśnie napisałem w ten sposób, gdyż w wypowiedzi muppeta jest wyraźne wyśmiewanie mojego zdania, mojego stwierdzenia o pępku świata a także o szanowanie zdania innych.

Większość z was zarzuca mi brak wiedzy, niski poziom kultury. Jeden z bardzo doswiadczonych forumowiczów, do którego kompletnie nic nie mam i mam dla niego szacunek wypowiedział się, że nie chce żebym sie tutaj wypowiadał, zarzuca mi zarozumiałość, a także słabe analizy niepotrzebne nikomu.

Nikt nie wzial pod uwage tego, ze wszystko zaczelo sie od krytyki mojej argumentacji przez muppeta na lidze hiszpanskiej. Tam cala dyskusja się rozpoczęłą, tam starałem sie bronić wolności słowa i tego, że chyba mam prawo napisać swoje własne przemyślenia na temat typu. Niestety Muppet chciał za wszelką cenę, żebym myślał tak jak on, żebym twierdził że spotkanie jest NO BET, że wielkie zmiany w zespole, a także słaby poprzedni sezon nie ma nic wspólnego z pierwszym meczem nowego sezonu. Dla mnie wcale nie jest arguymentacja fakt, nie gram tego spotkania ponieważ z zespołu odeszło wielu bardzo dobrych zawodników. Zgadza się z zespołu odeszło bardzo wielu dobrych zawodników, ale czy to na pewno osłabienie ? Zawodnicy byli bardzo dobrzy, ale nie potrafili w poprzednim sezonie stworzyć zespołu, stworzyć zgranej drużyny, grały tylko indywidualności. Mowa oczywiście o zespole Pamesy Valncji, który w tamtym sezonie nie wszedl do playoff choć miał wielkie uzasadnione aspiracje walki o medal. Zespół choć w składzie miał wielkie gwiazdy spisywal sie fatalnie. Zatem odejście tych zawodników po sezonie wcale nie jest dla mnie osłabieniem, ponieważ do zespołu dołączyli nowi zawodnicy, mniej znani ale rządni zwyciestw, którzy na boisku potrafią zostawić zdrowie. To docenia każdy kibic, także kibic Valencii, myślę że większość z nich cieszyła się z tego, że zespół opuszczają wielkie gwiazdeczki, którym na boisku brakuje wolki walki, chartu ducha i zaangażowania w grę. Zawodnicy którzy przyszli do Pamesy w tym sezonie nie są dużo gorszymi zaowdnikami, są dobrymi zawodnikami, tylko nie tak sławnymi, nie tak wypromowanymi przez media i wysokie kontrakty ale to nie znaczy, że są słabsi.Poprzedni sezon zespołu był tragiczny, napisałem że każdy kibic Valencii nie wyobraża sobie by ten sezon był podobny, zarząd klubu i nowi zawodnicy sprowadzeni do valencii także sobie tego nie wyobrażają, ale zostałem za to zdanie skrytykowany przez muppeta, co ma takiego wspólnego poprzedni sezon z nowym i cała reszta innych zarzutów.

Dlaczego to piszę ?
Piszę, ponieważ chciałem tylko napisać swoje własne zdanie na ten temat. Chciałem także napisać, że jest to mój ostatni post na forum koszykarskim, skoro nie jestem tutaj mile widizany to nie widze powodów, żebym miał pisać rzeczy, których nikt nie chce czytać, ponieważ moje analizy nie wnoszą nic konkretnego i ciekawego.

Tych których obraziłem przepraszam, na pewno nie chciałem nikogo obrazić, jeśli zrobiłem to nieświadomie przepraszam

Życzę wszystkim powodzenia, konkretnej i rzeczowej dyskusji, bo myślę że tylko taka dyskusja ma sens i tylko dzięki takim dyskusjom można bardzo wiele zyskać, może wiele zyskać całe forum.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 748
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 748
Quote
Teramo Basket - Benetton Treviso Wie ktos cos na temat tego meczu czy oplaca sie stawiac na Treviso??Bo jakos wysoki kurs na nich jest co sadzicie??Z gory dzieki za pomoc

Widze calkiem fajny hendicap na ten mecz 1.9 kurs +2,5 na Benetton.
Prosze o jakies info o tym meczu

Dołączył: Oct 2005
Posty: 8
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 8
.....ja stawiam na TERAMO 1X ...KURS zachęcający 2,00 ( by prof)..pozdro:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Quote
Quote
Nie wprowadzalbym innym uzytkownikow forum w blad zobacz sobie na sklady

Phaser, zmiana skladow jest przeciez nieistotna

A jesli Twoim zdaniem to, ze zespol sie totalnie zmienil, ma jakies znaczenie, to jestes pepkiem swiata. Uszanuj zdanie innych!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wypowiedziałem się, żeby muppet nie błaznował, ponieważ dyskusje prowadziłem z phaserem. Muppet natomiast sparodiował w ironiczny sposób moje wypowiedzi i moją dyskusję z nim na lidze hiszpańskiej. Dlatego właśnie napisałem w ten sposób, gdyż w wypowiedzi muppeta jest wyraźne wyśmiewanie mojego zdania, mojego stwierdzenia o pępku świata a także o szanowanie zdania innych.

Większość z was zarzuca mi brak wiedzy, niski poziom kultury. Jeden z bardzo doswiadczonych forumowiczów, do którego kompletnie nic nie mam i mam dla niego szacunek wypowiedział się, że nie chce żebym sie tutaj wypowiadał, zarzuca mi zarozumiałość, a także słabe analizy niepotrzebne nikomu.

Nikt nie wzial pod uwage tego, ze wszystko zaczelo sie od krytyki mojej argumentacji przez muppeta na lidze hiszpanskiej. Tam cala dyskusja się rozpoczęłą, tam starałem sie bronić wolności słowa i tego, że chyba mam prawo napisać swoje własne przemyślenia na temat typu. Niestety Muppet chciał za wszelką cenę, żebym myślał tak jak on, żebym twierdził że spotkanie jest NO BET, że wielkie zmiany w zespole, a także słaby poprzedni sezon nie ma nic wspólnego z pierwszym meczem nowego sezonu. Dla mnie wcale nie jest arguymentacja fakt, nie gram tego spotkania ponieważ z zespołu odeszło wielu bardzo dobrych zawodników. Zgadza się z zespołu odeszło bardzo wielu dobrych zawodników, ale czy to na pewno osłabienie ? Zawodnicy byli bardzo dobrzy, ale nie potrafili w poprzednim sezonie stworzyć zespołu, stworzyć zgranej drużyny, grały tylko indywidualności. Mowa oczywiście o zespole Pamesy Valncji, który w tamtym sezonie nie wszedl do playoff choć miał wielkie uzasadnione aspiracje walki o medal. Zespół choć w składzie miał wielkie gwiazdy spisywal sie fatalnie. Zatem odejście tych zawodników po sezonie wcale nie jest dla mnie osłabieniem, ponieważ do zespołu dołączyli nowi zawodnicy, mniej znani ale rządni zwyciestw, którzy na boisku potrafią zostawić zdrowie. To docenia każdy kibic, także kibic Valencii, myślę że większość z nich cieszyła się z tego, że zespół opuszczają wielkie gwiazdeczki, którym na boisku brakuje wolki walki, chartu ducha i zaangażowania w grę. Zawodnicy którzy przyszli do Pamesy w tym sezonie nie są dużo gorszymi zaowdnikami, są dobrymi zawodnikami, tylko nie tak sławnymi, nie tak wypromowanymi przez media i wysokie kontrakty ale to nie znaczy, że są słabsi.Poprzedni sezon zespołu był tragiczny, napisałem że każdy kibic Valencii nie wyobraża sobie by ten sezon był podobny, zarząd klubu i nowi zawodnicy sprowadzeni do valencii także sobie tego nie wyobrażają, ale zostałem za to zdanie skrytykowany przez muppeta, co ma takiego wspólnego poprzedni sezon z nowym i cała reszta innych zarzutów.

Dlaczego to piszę ?
Piszę, ponieważ chciałem tylko napisać swoje własne zdanie na ten temat. Chciałem także napisać, że jest to mój ostatni post na forum koszykarskim, skoro nie jestem tutaj mile widizany to nie widze powodów, żebym miał pisać rzeczy, których nikt nie chce czytać, ponieważ moje analizy nie wnoszą nic konkretnego i ciekawego.

Tych których obraziłem przepraszam, na pewno nie chciałem nikogo obrazić, jeśli zrobiłem to nieświadomie przepraszam

Życzę wszystkim powodzenia, konkretnej i rzeczowej dyskusji, bo myślę że tylko taka dyskusja ma sens i tylko dzięki takim dyskusjom można bardzo wiele zyskać, może wiele zyskać całe forum.
Gregorian..wszyscy zaczeliśmy bronić muppeta bo on nie jest żadnym błaznem forum tylko swietnym userem ,ktory dzieli sie z nami swoja wiedza o koszykówce...Ty zaś w nie najlepszy sposób wyraziles swoja riposte na temat jego uwag...
szkoda byś rezygnował z uczesntniczenia w dyskusji na parkiecie przez sytuacje jaka zaistniała...ja nic do Ciebie nie mam,nie chciałem tutaj nikogo obrażać i jezeli to zrobiłem to przepraszam...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Co do dnia dzisiejszego...
Roma jest w sytuacji przymusowej i dzisiaj powinna zdobyć wiecej oczek niż Varese
w ekipie gości nie zagra Bolzonella Federico u L'matice Tusek...
Uwazam ,ze Pesic ma patent na takich koszykarzy jak De Pol Alessandro czy Garnett Marlon
Do dubla biorę Treviso...uwazam ,że 1.6 to zdecydowanie za duzo....Teramo to zespół do spadku i same trójki z Benetonem to za mało...
Roma + Beneton 6/10...nie miej niż 2.3 netto
poniżej 2.3 4/10
linia w Mediolanie wydaje mi się nie do przeskoczenia...
Owszem w Mediolanie ma kto punktować(nowe twarze w ekipie Olimpii:)) ale nie zapominajcie ,że to najlepsza obrona ligi w ubieglym roku...przypomnijcie co sie dzialo w playofach...Roseto to wymarzony rywal do undera:)
under 155.5 7/10

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
W ekipie Varese zabraknie też Rossiego...nie wiadomo też czy Garnett bedzie przygotowany do gry na 100%...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Zw1... wspanialy dubelek... Nie jestem laikiem w koszu europejskim ale za znawce sie tez nie uwazam.. Wczorajsza Lottomatica+Benneton @2,76 u mnie przyniosla piekny profit... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Odwalacie kawal dobrej roboty..

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Wie ktoś z ekspertów co się stało z drużyną Scavolini Pesaro która grała w ubiegłym sezonie m.in. w eurolidze a w lidze uplasowała się w środku tabeli bo nie widze ich teraz wśród drużyn 1 ligi włoskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />? Może zmienili nazwe, nie mieli kasy żeby grać i klub rozwiązali albo co innego? Z góry dzięki za odpowiedz i mam nadzieje ze za temat który poruszyłem nie dostane bana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.

Pozdrawiam

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Zostali wywaleni 2 klasy nizej za długi

Tam nie ma to ze tamto, najwieksze zespoły jesli nei spelniaja warunkow - wylatują

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Z góry dzięki za odpowiedz i mam nadzieje ze za temat który poruszyłem nie dostane bana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.

Pozdrawiam

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Warka,z Tobą jest aż tak xle czy żartowałeś ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie ma co zadawać takich pytań,wystarczy przeczytac regulamin,przeciętnie inteligentna osoba nie powinna miec problemów z interpretacją.

W razie watpliwości moderatorzy służą pomocą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wracając zaś do meritum,to ciekaw jestem czy w Polsce doczekamy się takich uregulowań jak chociażby te włoskie.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
amkwish wiec ty jestes ponizej tej przecietnej.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
[b] [color:"red"] 29/10/05 [/color]

Angelico Biella - Roseto [color:"green"]1.25 3.55 [/color]

[color:"red"] 30/10/05 [/color]

Climamio Bologna - Benetton Treviso [color:"green"] 1.55 2.30 [/color]
18:10 Livorno - Carpisa Napoli [color:"green"] 2.45 1.50 [/color]
18:10 Air Avellino - Armani Milano [color:"green"] 4.05 1.20 [/color]
18:10 Navigo.it Teramo - Vertical Vision Cantu [color:"green"] 1.76 1.95 [/color]
18:10 Whirlpool Varese - Montepaschi Siena [color:"green"]2.10 1.65 [/color]
18:40 Viola Reggio Calabria - Bipop Carire Reggiana 1[color:"green"].50 2.45[/color]

pozdrawiam i zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, JelineK, Sensei, bukma, latajaca_holenderka, kamel, donic), 710 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1