Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
dziś także zasegurowałem sie.. "wzmocnieniem" Romy ... grając handi na +3 ... wprawdzie nieanalizowałem tego meczu .. ale jak usiadłem na spokojnie .. [po wysłaniu kuponu] to doszedłem do wniosku że Roma ma chyba kompleks Bielli [na wyjazdach] ... no cóż stało sie..

dzis jeszcze zagrałem
[color:"blue"]Varese-Udine over 151 [/color]..linia dosyc nisko..jesli patrzac na zdobycze pkt obu ekip.. oraz H2H ...

Do tego chciałem zagrać Bennetton under ... ale w systemie 7z9 mogłem dać tylko 9 meczów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
Quote
dziś także zasegurowałem sie.. "wzmocnieniem" Romy ... grając handi na +3 ... wprawdzie nieanalizowałem tego meczu .. ale jak usiadłem na spokojnie .. [po wysłaniu kuponu] to doszedłem do wniosku że Roma ma chyba kompleks Bielli [na wyjazdach] ... no cóż stało sie..
Chyba jednak nie zalujesz, ze wyslales jednak ten kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Roma wygrala, overek w meczu Varese wszedl. Szkoda tylko, ze Livorno przegralo po dogrywce...

pozdruffki!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Napisze troche po amatorskiemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

rzadko ogladam europejska koszykowke ale tak slabej obrony jak w zespole armani mediolan to nie widzialem dlugie lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Najpierw w meczu z prokomem zdziwili mnie bo pozwalali naszym doslownie na wszystko nie wywierajac kompletnie zadnego pressingu , chcialem sie przekonac czy to przypadek i obejrzalem sobie wieksze fragmenty meczu z ciboną i okazalo sie, ze to przypadek nie byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Oni nie umieja bronic a jutro ich przeciwnikiem jest slynny benetton i tak sie wlasnie zastanawiam czy w treviso nie gra 8 kluczowych graczy ze na nich są kursy powyzej 2 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> czy to moze celowa zagrywka, bo jesli w bennetonie nie zabraknie polowy sladu to raczej poradzą sobie z dziurawa jak ser obroną Milano. Pozycja w tabeli i wyniki w tym sezonie ligi wloskiej rowniez daja oznaki do grania na benetton <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Mysle, ze dzis Milan i Climamio OK. Climamio nawet z handicapem, bo linia niska.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Dlaczego ten temat zamarl?Jest jakis expert od tej ligi?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
] dziś zagrałem Napoli over 162..

...h2h: 79:85 , 85:74
Napoli w tym sezonie ma mocna ofensywe ..srednia z wyjazdów prawie 87 pkt...Udine prawie 78 u siebie ...
Niewidze onnego rozwiazania...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
hmm na moje to dzis warto za 2.20 sprobowac na treviso...maja wyrazna przewage pod koszem.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
rzucił mi sie w oczy mecz Orlandina v Varese, gram tu +3 hp na gospodarzy. Orlandina ostatnie zwyciestwo odniosła u siebie ponad miesiac temu, kazda z kolejnych 4 przegranych była "na styk" 2,3,3,6 - dzis bedzie mam nadz przełamanie. Dzis graja z solidnym Pallacenestro, ale nawet gdyby ich przeciwnikiem było np Climamio tez ten typ wzialbym pod uwage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
hmm na moje to dzis warto za 2.20 sprobowac na treviso...maja wyrazna przewage pod koszem.

A ja bym sie zastanawial.. kontuzjowany bowiem jest Nikos Zisis... spora strata.. pod koszami również <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
[i]Troche niusów

*W Armani ciągle out jest Blair...
*Przez 2 miesiące nie będzie grał Nikos Zisis...(9.7 ppg , 4 apg , 2.7 rpg)
*Repesa (coach Climamio) znów wywalił z drużyny Kommatosa , niedługo zostanie z nim prawdopodobnie rozwiązany kontrakt
*Joey Beard (Bipop Emilia) wrócił z USA i zagra ze Sieną... zmartwieniem jest kontuzjowany Gigli..

Tyle...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
rzucił mi sie w oczy mecz Orlandina v Varese, gram tu +3 hp na gospodarzy. Orlandina ostatnie zwyciestwo odniosła u siebie ponad miesiac temu, kazda z kolejnych 4 przegranych była "na styk" 2,3,3,6 - dzis bedzie mam nadz przełamanie. Dzis graja z solidnym Pallacenestro, ale nawet gdyby ich przeciwnikiem było np Climamio tez ten typ wzialbym pod uwage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nic dodać,nic ująć - popieram ten typ,ale gram na czystą "jedynkę" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Orlando w La Lega tak cienkie jak w NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,ale....jak maja wygrywać,to gdzie ,jak nie na własnych deskach.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Pięknie sie spisało Upea Capo d'Orlando.

Księgujemy ten mecz po bardzo ładnym kursie,powiększonym o handi Climamio :-)

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Orlandina +12.Amkwish odwazniejszy ode mnie i w zwiazku z tym bogatszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Orlandina +12.Amkwish odwazniejszy ode mnie i w zwiazku z tym bogatszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nic podobnego,bo gdzie mi tam do Twoich stawek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A juz tak poważnie rzecz ujmujac,to licze na trwalszą współpracę ,jezeli chodzi o typowanie Makaronowej Ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
pomnazajmy wiec dzielnie nasze stawki ( z naciskiem na moje ogromne oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
promujmy szukanie rodzynków z dolnej czesci tabeli..Sieny , Benettony??..ziewanie i monotonia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Witam!

Widze ze temat zostal zapomniany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

oto jutrzejsze mecze, prosze o wasze opinie na ich temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Virtus Roma - Vertical Vision Cantu
Climamio Bologna - Upea Capo d´Orlando
Armani Jeans Milano - Snaidero Cucine Udine
Benetton Treviso - Pallacanestro Varese
Roseto Basket Town - Air Avellino
Carpisa Napoli - Viola Reggio Calabria
Basket Livorno - Montepaschi Siena
Bipop Carire R. Emilia - Virtus Bologna
Angelico Biella - Teramo Basket
Climamio Bologna - Angelico Biella

Ja osbiscie uwazam, ze godne uwagi sa typy na:
Virtus 9/10
Climamio z handi-13 8/10
Benneton 10/10
Benneton z handi-8 7/10

Prosze jakiegos eksperta od kosza wloskiego o opinie na temat moich typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Moze mozna gdzies zagrac over/under w ktoryms spotkaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Macie jakies strony ze statystykami dotyczacymi over/under w koszu ??
Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Nie mogę się powstrzymać przed zagraniem jednego typu, ale podkreślam ze ryzyko jest stosunkowo spore..;)

Bipop Carire R.Emilia - Caff&#232; Maxim Bologna 1 2.00 4/10

Reggia Emila gra w tym sezonie wyjątkowo w kratkę. W lidze marniutko, 15 miejsce w tabeli, u siebie 3:2 ale i tez warta podkreślenia wygrana z Climamio. Drugi biegun to bardzo dobre występy w ULEB Cup, pierwsze miejsce w grupie - a każdy mecz u siebie to demolka zazwyczaj solidnego przeciwnika (Hemofarm, ASVEL)

Niepokojące jest to ze na urazy narzekali trzej wyróżniający się grajkowie - Mc Intyre, Minard i Gigili ale według ostatnich doniesień trenowali wczoraj indywidualnie i dziś wybiegną na parkiet.

Pomimo tego ze przeciwnik z Bolonii gra kawał niezłego basketu ( swietny Bluthenthal) to czuje ze może dojść dziś do malej niespodzianki i forma Bipop z Uleb w końcu przełoży się tez na serie A. Ja ryzykuje

Amk co tam dziś wyszperałeś? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Ooo jak "stryjek" cos wyrzeźbił to wypadalo zebym tez cos od siebie dal na Parkiecie.

Benneton-13 (2.95) 6/10

Benneci w ostatnie tygodnie maja znakomita forme, gromia rywali, Varese slabiutkie ostatnio, blamaz w Orlando...a jak wiadomo Magicy "do najlepszych" nie naleza;).

Napoli over 160.5 5/10

Napoli-najbardziej grajaca "do przodu" druzyna w Legabaskecie, rzucajaca pod 100 pkt, Greer w bardzo dobrej dyspozycji.

Jeszcze Clima-11 5/10,

Sory za ubozsza nieco analize ale spiesze sie na kwale Obersdorfu.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Nie mogę się powstrzymać przed zagraniem jednego typu, ale podkreślam ze ryzyko jest stosunkowo spore..;)

Bipop Carire R.Emilia - Caff&#232; Maxim Bologna 1 2.00 4/10

Reggia Emila gra w tym sezonie wyjątkowo w kratkę. W lidze marniutko, 15 miejsce w tabeli, u siebie 3:2 ale i tez warta podkreślenia wygrana z Climamio. Drugi biegun to bardzo dobre występy w ULEB Cup, pierwsze miejsce w grupie - a każdy mecz u siebie to demolka zazwyczaj solidnego przeciwnika (Hemofarm, ASVEL)

Niepokojące jest to ze na urazy narzekali trzej wyróżniający się grajkowie - Mc Intyre, Minard i Gigili ale według ostatnich doniesień trenowali wczoraj indywidualnie i dziś wybiegną na parkiet.

Pomimo tego ze przeciwnik z Bolonii gra kawał niezłego basketu ( swietny Bluthenthal) to czuje ze może dojść dziś do malej niespodzianki i forma Bipop z Uleb w końcu przełoży się tez na serie A. Ja ryzykuje

Amk co tam dziś wyszperałeś? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Włodar.....trudno uwierzyć,ale dzis nasze typy sa przeciwstawne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ja zagram za Kinder z -1,0 handi po kursie 1,98.

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
ładnie Amk ładnie - ale za to adrenalinka podczas czekania na koncowy wynik bedzie wieksza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ..dobrze ze Macias nie zagral na Virtus bo poczułbym sie osaczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

linia na Benetton jest troche za wysoka ale dla takiego kursu ryzyko nawet wskazane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

co do typu na Rome 9/10...czy po kursie 1,25 warto az tak grubo grac ten meczyk? Hawkins pewnie urzadzi sobie dzis festiwal strzelecki ale, Cantu ma juz 4 z rzedu wtopy wyjazdowe a kazda seria kiedys sie konczy - niekoniecznie stanie sie to dzis...ale bylbym ostrozny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1