|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Reggio oslabione 3 graczy zdobywjacych okolo 8-10 pkt w meczu ja wiem o 2 kontuzjach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 169
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 169 |
kto ma kontuzje nazwiska prosze jak mozna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Ryan Humphrey (5,8 ppg , 4,1 rpg) , Joey Beard (12,5 ppg , 7 rpg) ...to Ci dwaj kontuzjowani Ricky Minard (8,8 ppg , 2,7 rpg) jednak grał ale jego dobra gra nie pomogła Bipop ,który przgrał frajersko drugi mecz pod rzad..
Last edited by zw1; 04/02/2006 03:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Angelico Biella - Montepaschi Siena
Całkiem niezły HC na MPS (-2,5 pkt)- 1,87 expekt. Pierwsze spotkanie 86:58 więc pewnie. MPS w gazie. Generalnie spokojnie powinni poradzić sobie z Biellą - jedyne co niepokoi - 8 lutego ważny wyjazdowy mecz z Ulkerem.
Tak więc - dziś najlepsi mogą być oszczędzani. Mmimo wszystko z takim hc spróbuję. Ktoś dysponuje wiarygodnym info o kontuzjach?
pozdrawiam w_nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Angelico Biella - Montepaschi Siena
Całkiem niezły HC na MPS (-2,5 pkt)- 1,87 expekt. Pierwsze spotkanie 86:58 więc pewnie. MPS w gazie. Generalnie spokojnie powinni poradzić sobie z Biellą - jedyne co niepokoi - 8 lutego ważny wyjazdowy mecz z Ulkerem.
Tak więc - dziś najlepsi mogą być oszczędzani. Mmimo wszystko z takim hc spróbuję. Ktoś dysponuje wiarygodnym info o kontuzjach?
pozdrawiam w_nie Jakbyś wykrakał. Niestety same dzieciaki grają nie ma możliwośc żeby wygrali a co dopiero handicap
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Viola R. Calabria - Roseto Basket 1 1.74 [b][/b] 5/10
Czy aby 9 porazek z rzedu na własnym parkiecie to nie za duzo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
Złamanego grosza na Calabrię bym nie postawił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ten zespół trochę przypomina Noteć - często, w trakcie sezonu, wpada w tarapaty finansowe, ale zespół gra dalej, bo to jedyna rozrywka w miasteczku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
O klasie obcokrajowców, których tam zatrudniają, najlepiej świadczy to, że parę lat jednym z najlepszych graczy tej ekipy był Piotr Karolak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czasem gram na przełamanie, ale muszą być jakieś symptomy lepszej gry (tydzień temu pisałem np. o Manresie - nie wygrała u siebie od 30 października, ale po wyjazdowym zwycięstwie z Pamesą Walencja można było liczyć, że wygra u siebie mimo kursów 3,0-3,3; i wygrała).
Tu żadnych symptomów nie widzę. Biorę Roseto, które ostatnich 5 z 6 meczów przegrało, ale z mocarzami - z Lottomaticą wyraźnie, później z Virtusem, Sieną i Climamio po walce, tylko 2-5 oczkami. Z kim mają wygrywać, jak nie z RC? Kursy od 2,05 do 2,25 to, jak dla mnie, promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
dzis wiec poznym wieczorem w miasteczku bedzie pokaz sztucznych ogni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341 |
mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nie twierdzę, że RC pewno tego nie wygra... Ale szanse, że się przełamią, chyba nie większe niż 30% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
wiem jest olimpiada ale ktos znajscy sie na rzeczy mogby podac info o meczach AVELINO-SIENA BIELLA-TREVISO
czy jest szansa na zwyciestwa gosci ? jakies info o kontuzjach itp
wielkie dzieki pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
kurczak123... osobiście odradzam Ci granie na Treviso... mają poważne osłabienia w składzie => Siskauskas , Mordente , Popovic , Zissis... z Ljubljaną przegrali 77-95... Biella dość mocna u siebie , a Benetton bez rewelacji na wyjeździe... za tydzień rozpoczyna się we Włoszech Puchar Włoch... w tym kraju te rozgrywki są bardzo prestiżowe... wydaje mi się że Treviso nie wygra tego meczu , a kurs 1,6 na Bielle polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Siena nie wiem jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
kurczak123... osobiście odradzam Ci granie na Treviso... mają poważne osłabienia w składzie => Siskauskas , Mordente , Popovic , Zissis... z Ljubljaną przegrali 77-95... Biella dość mocna u siebie , a Benetton bez rewelacji na wyjeździe... za tydzień rozpoczyna się we Włoszech Puchar Włoch... w tym kraju te rozgrywki są bardzo prestiżowe... wydaje mi się że Treviso nie wygra tego meczu , a kurs 1,6 na Bielle polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Siena nie wiem jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to wlasnie lubie wartosciowe informacje naprawde jestem wdzieczny a jako znajacy sie troszke na fachu mogbys w miare mozliwosci przytoczyc sytuacje SIENY bo wlasnie z tych dwoch "faborytow "chcialbym jednego dac na glowny kupon bo w poprzedniej kolejce oby dwa zespoly przegraly swe mecze(i przezto upatruje tu jakiejs mobilizacji w tych zespolach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Upss , najświeższy news mówi że Siskauskas i Mordente pojechali do Bielli... ale nadal myślę że zobaczymy w tym meczu home win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Siena? Hmm nie wiem co mam myśleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +handi na gospodarzy wydaje mi się dobrym wyjściem... na pewno nie 1,45 na Siene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Upss , najświeższy news mówi że Siskauskas i Mordente pojechali do Bielli... ale nadal myślę że zobaczymy w tym meczu home win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Siena? Hmm nie wiem co mam myśleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +handi na gospodarzy wydaje mi się dobrym wyjściem... na pewno nie 1,45 na Siene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to moze ciekawie byc kurcze sam niewiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Sprawa ma się tak : W piątek byłem absolutnie przekonany co do zwycięstwa Bielli... Siskauskas , Mordente , Zissis i Popovic to za dużo... nie dali by rady... jednak Mordente + Siska wracają... no i sprawa się komplikuje... ale za tydzień ten puchar.. no i myśle że troszke mogą odpuścić jutro.. a biella jak zawsze mocna i skoncetrowana u siebie... szczerze mówiąc im bliżej meczu , tym więcej wątpliwości.. ale już zagrane i to grubo , więc pozostaje wierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz patrze że Prija z BA ostro gra Sienę z handi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Sprawa ma się tak : W piątek byłem absolutnie przekonany co do zwycięstwa Bielli... Siskauskas , Mordente , Zissis i Popovic to za dużo... nie dali by rady... jednak Mordente + Siska wracają... no i sprawa się komplikuje... ale za tydzień ten puchar.. no i myśle że troszke mogą odpuścić jutro.. a biella jak zawsze mocna i skoncetrowana u siebie... szczerze mówiąc im bliżej meczu , tym więcej wątpliwości.. ale już zagrane i to grubo , więc pozostaje wierzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz patrze że Prija z BA ostro gra Sienę z handi... juz mecz TREVISO jest wycofany z ferty sts to jest bardzo dziwne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Włoski buk SNAI , również wycofał to zdarzenie... Nie chce głośno nic mówić , bo za 1,6 rzeczywiście nie opłaca się grać na Biellę , ale właśnie domowym zwycięstwem pachnie mi ten mecz , zwłaszcza po dzisiejszych dywagacjach... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 29 |
Witam.Sądzę, że po ostatniej porażce z Biellą gracze Montepaschi poradzą sobie z nie najlepiej spisującą się drużyną Avellino.Chcę postawić Sienę za większą stawkę.Czy są jakieś osłabienia istotne w teamie Sieny?Dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 55 |
dzisiaj 1 mecz w lidze włoskiej a mianowicie Cantu - Teramo jak wam sie wydaje kto to wygra dzisie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
dzisiaj 1 mecz w lidze włoskiej a mianowicie Cantu - Teramo jak wam sie wydaje kto to wygra dzisie? wg mnie ten co rzuci więcej punktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|