Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Warszawa ogarniac dupy i walka boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
siadło pięknie Fart @2.15 smile izi

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Zaksa +1,5 piwo kasa

Polibuda nie wiem jak, ale po win boks

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Slawek_kk
a pisalem o czestochowie dzisiaj na quasi to niektorzy mnie wysmiali smile

wyśmiali ? Ja zapytałem tylko dlaczego i nie było odpowiedzi.

powiedz mi lepiej czy Legia ogra Jage grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
"Mamy szacunek do rywala, ale jedziemy tam wygrać - deklaruje Mariusz Sordyl. - Nie wyobrażam sobie, że w tym meczu stracimy punkty. Nie ma przeproś. Będziemy walczyć o zwycięstwo i to zwycięstwo przywieziemy do Olsztyna - zapowiada szkoleniowiec Indykpolu AZS UWM Olsztyn, który do meczu nastawiony jest bojowo."

Sordyl oddawaj kasę! tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
ale w sumie Olsztyn slabo gra na wyjazdach...a Kielce widac u siebie tylko beda zdobywac punkty

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
naprawde nie wiem jak mogliscie grac przeciwko fartowi smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
naprawde fajny mecz w Belchatowie piwo

grac nie gralem ale kibicuje ZAKSIE, moze czas na zmiane prymatu w lidze smirk

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Filemon
Fajnie ze czytslrm te typy na polska siate i takie "fajne" kursy" puke nic nie wchodzi kazdy typ na odwrot na olsztyn wpierd....ol dziekuej dobranoc buki znowu madrzejsze od nas puke puke


Zaksa wciaz w grze, Resovia dopiero sie zacznie.
Co nie zmienia faktu, ze nie mielismy racji z Olsztynem i Delecta.
Ale nikt tu wrozka nie jest.
A piszac takie posty bedziecie mieli coraz mnie analiz, a nawet nikomu sie nie bedzie chcialo napisac przed meczem co gra.
Bo po co? Nie dosc, ze ktos podaje typ nic nie majac w zamian to jeszcze jak nie wejdzie to jeszcze cie zwyzywaja..
A potem zdziwenie, ze nikt nie pisze w dziale heh.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
ja Delecte trafailem, wypraszam sobie tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Originally Posted by agr1
Originally Posted by Filemon
Fajnie ze czytslrm te typy na polska siate i takie "fajne" kursy" puke nic nie wchodzi kazdy typ na odwrot na olsztyn wpierd....ol dziekuej dobranoc buki znowu madrzejsze od nas puke puke


Zaksa wciaz w grze, Resovia dopiero sie zacznie.
Co nie zmienia faktu, ze nie mielismy racji z Olsztynem i Delecta.
Ale nikt tu wrozka nie jest.
A piszac takie posty bedziecie mieli coraz mnie analiz, a nawet nikomu sie nie bedzie chcialo napisac przed meczem co gra.
Bo po co? Nie dosc, ze ktos podaje typ nic nie majac w zamian to jeszcze jak nie wejdzie to jeszcze cie zwyzywaja..
A potem zdziwenie, ze nikt nie pisze w dziale heh.

poza tym kursy w Unibecie na Delecte i Olsztyn byly 1.72 wiec jak kursy wskazywaly to wyrownane mecze...zreszta ciezko bylo ta kolejke typowac

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Slawek_kk
a pisalem o czestochowie dzisiaj na quasi to niektorzy mnie wysmiali smile

wyśmiali ? Ja zapytałem tylko dlaczego i nie było odpowiedzi.

powiedz mi lepiej czy Legia ogra Jage grin

Wojtas, powinno być do przodu smile Jaga tak od 4 kolejek gra średnio. Radovic w środku pomocy nas poprowadzi do zwycięstwa. W opcji DNB warto smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
trzeba ksiegowac zakse...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
moje 3-1 Skra juz nie wejdzie, wiec Mosto po mecz, detronizowac Skre boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
Fart Kielce był wg mnie 100% typem, nie powiem ze zagralem grubo, oni nie maja moze gwiazd ale paczke maja zgrana, wiadomo nie dostaja do piet tym wyzszym, ale gre maja poukladana.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Slawek_kk
a pisalem o czestochowie dzisiaj na quasi to niektorzy mnie wysmiali smile

wyśmiali ? Ja zapytałem tylko dlaczego i nie było odpowiedzi.

powiedz mi lepiej czy Legia ogra Jage grin

Wojtas, powinno być do przodu smile Jaga tak od 4 kolejek gra średnio. Radovic w środku pomocy nas poprowadzi do zwycięstwa. W opcji DNB warto smile

mam nadzieje tongue

jako ciekawostke dodam, ze moj kolega z Wielunia jedzie na ten mecz, a zawsze jak on jedzie to Legia wygrywa, w tym roku był z Lechem i Cracovia tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by stoprocent_
Fart Kielce był wg mnie 100% typem, nie powiem ze zagralem grubo, oni nie maja moze gwiazd ale paczke maja zgrana, wiadomo nie dostaja do piet tym wyzszym, ale gre maja poukladana.

dziekujemy za ta analize, spozniles sie jakies 2 godziny, pozdro grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by stoprocent_
Fart Kielce był wg mnie 100% typem, nie powiem ze zagralem grubo, oni nie maja moze gwiazd ale paczke maja zgrana, wiadomo nie dostaja do piet tym wyzszym, ale gre maja poukladana.

Pomeczowi napinacze laugh laugh laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by stoprocent_
Fart Kielce był wg mnie 100% typem, nie powiem ze zagralem grubo, oni nie maja moze gwiazd ale paczke maja zgrana, wiadomo nie dostaja do piet tym wyzszym, ale gre maja poukladana.

ostro pojechales laugh

przez tyle lat w bukmacherce nie znalazlem jeszcze ani jednego takiego grin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
jeszcze jedno mnie rozsmieszyło:

Originally Posted by stoprocent_
oni nie maja moze gwiazd ale paczke maja zgrana, wiadomo nie dostaja do piet tym wyzszym, ale gre maja poukladana.

pierwszy sezon razem, na pewno są super zgrani grin


Strona 9 z 15 1 2 7 8 9 10 11 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1