|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Warszawa ogarniac dupy i walka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
siadło pięknie Fart @2.15  izi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Zaksa +1,5  Polibuda nie wiem jak, ale po win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
a pisalem o czestochowie dzisiaj na quasi to niektorzy mnie wysmiali  wyśmiali ? Ja zapytałem tylko dlaczego i nie było odpowiedzi. powiedz mi lepiej czy Legia ogra Jage 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
"Mamy szacunek do rywala, ale jedziemy tam wygrać - deklaruje Mariusz Sordyl. - Nie wyobrażam sobie, że w tym meczu stracimy punkty. Nie ma przeproś. Będziemy walczyć o zwycięstwo i to zwycięstwo przywieziemy do Olsztyna - zapowiada szkoleniowiec Indykpolu AZS UWM Olsztyn, który do meczu nastawiony jest bojowo." Sordyl oddawaj kasę! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
ale w sumie Olsztyn slabo gra na wyjazdach...a Kielce widac u siebie tylko beda zdobywac punkty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
naprawde nie wiem jak mogliscie grac przeciwko fartowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
naprawde fajny mecz w Belchatowie  grac nie gralem ale kibicuje ZAKSIE, moze czas na zmiane prymatu w lidze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Fajnie ze czytslrm te typy na polska siate i takie "fajne" kursy"  nic nie wchodzi kazdy typ na odwrot na olsztyn wpierd....ol dziekuej dobranoc buki znowu madrzejsze od nas  Zaksa wciaz w grze, Resovia dopiero sie zacznie. Co nie zmienia faktu, ze nie mielismy racji z Olsztynem i Delecta. Ale nikt tu wrozka nie jest. A piszac takie posty bedziecie mieli coraz mnie analiz, a nawet nikomu sie nie bedzie chcialo napisac przed meczem co gra. Bo po co? Nie dosc, ze ktos podaje typ nic nie majac w zamian to jeszcze jak nie wejdzie to jeszcze cie zwyzywaja.. A potem zdziwenie, ze nikt nie pisze w dziale heh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
ja Delecte trafailem, wypraszam sobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
Fajnie ze czytslrm te typy na polska siate i takie "fajne" kursy"  nic nie wchodzi kazdy typ na odwrot na olsztyn wpierd....ol dziekuej dobranoc buki znowu madrzejsze od nas  Zaksa wciaz w grze, Resovia dopiero sie zacznie. Co nie zmienia faktu, ze nie mielismy racji z Olsztynem i Delecta. Ale nikt tu wrozka nie jest. A piszac takie posty bedziecie mieli coraz mnie analiz, a nawet nikomu sie nie bedzie chcialo napisac przed meczem co gra. Bo po co? Nie dosc, ze ktos podaje typ nic nie majac w zamian to jeszcze jak nie wejdzie to jeszcze cie zwyzywaja.. A potem zdziwenie, ze nikt nie pisze w dziale heh. poza tym kursy w Unibecie na Delecte i Olsztyn byly 1.72 wiec jak kursy wskazywaly to wyrownane mecze...zreszta ciezko bylo ta kolejke typowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a pisalem o czestochowie dzisiaj na quasi to niektorzy mnie wysmiali  wyśmiali ? Ja zapytałem tylko dlaczego i nie było odpowiedzi. powiedz mi lepiej czy Legia ogra Jage  Wojtas, powinno być do przodu  Jaga tak od 4 kolejek gra średnio. Radovic w środku pomocy nas poprowadzi do zwycięstwa. W opcji DNB warto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
trzeba ksiegowac zakse...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
moje 3-1 Skra juz nie wejdzie, wiec Mosto po mecz, detronizowac Skre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
Fart Kielce był wg mnie 100% typem, nie powiem ze zagralem grubo, oni nie maja moze gwiazd ale paczke maja zgrana, wiadomo nie dostaja do piet tym wyzszym, ale gre maja poukladana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
a pisalem o czestochowie dzisiaj na quasi to niektorzy mnie wysmiali  wyśmiali ? Ja zapytałem tylko dlaczego i nie było odpowiedzi. powiedz mi lepiej czy Legia ogra Jage  Wojtas, powinno być do przodu  Jaga tak od 4 kolejek gra średnio. Radovic w środku pomocy nas poprowadzi do zwycięstwa. W opcji DNB warto  mam nadzieje  jako ciekawostke dodam, ze moj kolega z Wielunia jedzie na ten mecz, a zawsze jak on jedzie to Legia wygrywa, w tym roku był z Lechem i Cracovia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Fart Kielce był wg mnie 100% typem, nie powiem ze zagralem grubo, oni nie maja moze gwiazd ale paczke maja zgrana, wiadomo nie dostaja do piet tym wyzszym, ale gre maja poukladana. dziekujemy za ta analize, spozniles sie jakies 2 godziny, pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Fart Kielce był wg mnie 100% typem, nie powiem ze zagralem grubo, oni nie maja moze gwiazd ale paczke maja zgrana, wiadomo nie dostaja do piet tym wyzszym, ale gre maja poukladana. Pomeczowi napinacze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Fart Kielce był wg mnie 100% typem, nie powiem ze zagralem grubo, oni nie maja moze gwiazd ale paczke maja zgrana, wiadomo nie dostaja do piet tym wyzszym, ale gre maja poukladana. ostro pojechales  przez tyle lat w bukmacherce nie znalazlem jeszcze ani jednego takiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
jeszcze jedno mnie rozsmieszyło: oni nie maja moze gwiazd ale paczke maja zgrana, wiadomo nie dostaja do piet tym wyzszym, ale gre maja poukladana. pierwszy sezon razem, na pewno są super zgrani 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|