|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Kewin nigdy nie patrz na czas, nie zdziwiłbym sie (a raczej jest to pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> )gdyby te 20 punktów było z 2-3 minut.Prowadząc relacje często są przeskoki w czasie.
niedziela Biella-Milano over155 toto
w ostatnich 3 spotkaniach Biella 190 174 187 Jeśli chodzi o sumę pbnktów to drugie Napoli.
Milano w ostatnim meczu miało mocno underowy wyskok 108 punktów i chyba tylko dlatego dano taki niski pułap w tym meczu 155
Milano 108 166 163
jeśli jutro nie będzie info o abstencjach to 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Własnie o to chodzi że to była ostatnia minuta... popatrz ze co chwile faule szły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
dziś skusiłem sie na kolejny under Emilia - D'Orlando under 160 TYP na typowego czuja ... dziś niemam głowy do analiz :/ (po piątku 13)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
"Ellys Myles non fa parte del gruppo dei giocatori della Viola convocati per la trasferta di Bologna. La società sta infatti valutando l'ipotesi di cederlo ad altra squadra."
Ellys Myles nie znalazł sie w skłądzie drużyny z Calabri na mecz przeciwko Climamio! Pojawiły sie hipotezy, że ma przejsc do innej drużyny.
Amerykanin jest czolowym (jak nie najlepszym) graczem Violi!
Climamio (-13) ... jeszcze po tym jak rozniesli Benneton 19 w Eurolidze ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
dziś skusiłem sie na kolejny under Emilia - D'Orlando under 160 TYP na typowego czuja ... dziś niemam głowy do analiz :/ (po piątku 13) No ja też właśnie na to się skusiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poszło w dublu z chalon...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
co sadzicie fachowcy o dzisejszym meczu ROSETO-SIENA -jakies info o kontuzjach ?czy warta jest grania 2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Do Roseto przybyli (na przelomie ostatnich kilku dni):
Dan Callahan z Banca Nuova (ostatni team Lega2) Gaston Campana z Ignis Castelletto (3 od konca zespol Lega2) Daniele Cavaliero z Armani Jeans (rzadziocha powiewa)
Nie wiem czy ktos z nich zagra w jutrzejszym meczu ale nawet jesli to nie bedzie to jakies olbrzymie wzmocnienie teamu Roseto.
W zespole Sieny niepewny wystep Stonerooka i Eze.
Jezeli zawodnicy Sieny skutecznie "zatruja" zycie Floresowi powinni bez problemu wygrac. Osobiscie nie polecam za duza kaske ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Siemka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Siemers a co sadzisz o graniu overa w meczu roseto-montepashi linia 153, wydaje mi sie z sopokojnie powinno wpasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja gram to grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Nie wiem czy to jakas reguła , ale mecze o godzinie 12:00 kończą sie zwyciestwami gospodarzy (tylko raz wygrali goście -Caffè Maxim Bologna 74-91 Benetton Treviso 18.12.2005)
Własnie meczyk o 12:00 zagrałem na 1 kierujac sie takimi argumentami.
Biella (6:1) na własnym parkiecie...ostatnie mecze u siebie dość zaciete .. wygrana 98:92 z Avelino ..95:92 z Teramo.. 82:74 z Udine. Co sie dao zauwazy w ostatnim meczu u siebie: słabsza 1 połówka. (-2) świetna skutecznosc za 3pkt (14/29) i jezeli dziś Biella bedzie miała podobna skutecznosc (a rzucaja duzo za 3) to o wynik jestem spokojny ..(amanii niema takie mocy z dystansu) ..swietny wystep Damona Williamsa 31pkt ..ktory srednio przebywa na parkiecie 35 minut.. (20.5 pkt) od jego postawy głownie zalezy wystep zespołu .duzo rzuca za 3pkt. Garri Luca i Joe Smith to ludzie ktorzy decyduja o grze Bielli....
Dzinsy no cóż pokazały w Sopocie że nie sa w najlepszej dyspozycji ... w lidze tez średnio ...ostatni mecz z "praklami" wygrali dosc wysoko..tylko że o takim wyniku zadecydowała 4 kwarta.. i tylko 4 pkt Varese .. skutecznosc fatalna w tym okresie ... za 3 pkt (3/18) czyli widać ze niska skutecznosc (tak tez w pozostałych meczach) .. a jezeli dzis beda musieli duzo rzucac za 3 pkt (ze wzgledu na gospodarzy) to niewróze im dobrego wyniku....
Biela - Milano -> Biela+1 /1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Kewin nigdy nie patrz na czas, nie zdziwiłbym sie (a raczej jest to pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> )gdyby te 20 punktów było z 2-3 minut.Prowadząc relacje często są przeskoki w czasie.
niedziela Biella-Milano over155 toto
w ostatnich 3 spotkaniach Biella 190 174 187 Jeśli chodzi o sumę pbnktów to drugie Napoli.
Milano w ostatnim meczu miało mocno underowy wyskok 108 punktów i chyba tylko dlatego dano taki niski pułap w tym meczu 155
Milano 108 166 163
jeśli jutro nie będzie info o abstencjach to 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale buki podpuche dały LOL 35 punktów koniec 2 kwarty już za moment buahhaha To buki dziś na nas zarobiły 250 zł w plecy ehhhhhhh!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Siemka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Siemers a co sadzisz o graniu overa w meczu roseto-montepashi linia 153, wydaje mi sie z sopokojnie powinno wpasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To juz pytanie nie do mnie - osobiscie nigdy nie analizuje meczy pod katem u/o i nigdy tych pozycji nie gram ... bo czesto sie zdarzaja takie wlasnie "waly" jakie robi teraz Biella z AJ ! PS: skutecznosc Bielly jest oszalamiajaca: 4/16 za "2" i 1/10 za "3" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Właśnie ta skuteczność Bielii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> normalnie jestem w szoku... wystarczyło rzucic o 2 wiecej za 2 i 3 i wynik byłby całkiem znośny ... ehhhhh już lepiej nic niepisze ... bo ktoś jeszcze posadzi mnie o kontakty z bukami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
No to popłynęliśmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , w duchu dziękuje sobie, że pokombinowałem ze skokami (stawka) Lozano to zadna podpucha buków. Biella dała sobie narzucić styl Milano i było po balu. Mówi się szkoda i tyle.
21.01.Cantu-Biella <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
over? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
linia 160 byłaby zadowalajaca
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na dzis standardowo 2 rozpisy 2/3 - (cienka oferta NCAAB): 1. EXP: N 15/01/06 18:15 Whirlpool Varese - Virtus Bologna Wło. A1 Basket 1 1.80 N 15/01/06 18:15 Benetton Treviso - Snaidero Udine handicap Wło. A1 Basket 1 (-6.5) 1.83 N 15/01/06 18:15 Climamio Bologna - Viola Reggio Calabria Powyzej/Ponizej Wło. A1 Basket powyzej 160.5 punktow 1.85
2.Uni: Real Madryt - Unicaja Malaga REAL MADRYT -4.0 1.90 Benetton Treviso - Snaidero Udine Over 162.5 1.85 Roseto Basket - Montepaschi Siena Montepaschi Siena -4.5 1.90
Whirlpool Varese - Virtus Bologna - spotykaja sie dwie druzyny własnego parkietu - powinny podtrzymać tradycję - poziom podobny
Benetton Treviso - Snaidero Udine - choć Udine w tym sezonie mocne - właśnie z takimi druzynami chłopcy z Treviso najlepiej umią łamać -hp, a że snaidero rzuca sporo to i Benneton nie powinien rzucic mniej
Climamio Bologna - Viola Reggio Calabria - tu przewiduje festiwal strzelecki - jedna drużyna sporo rzuca (goście) - ale gra kompletnie bez obrony
Roseto Basket - Montepaschi Siena Montepaschi Siena - pisalem juz kilka razy - po prostu róznica poziomów (conajmniej dwoch - wzmocnienia mnie nie przekonują)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na dzis standardowo 2 rozpisy 2/3 - (cienka oferta NCAAB): 1. EXP: N 15/01/06 18:15 Whirlpool Varese - Virtus Bologna Wło. A1 Basket 1 1.80 N 15/01/06 18:15 Benetton Treviso - Snaidero Udine handicap Wło. A1 Basket 1 (-6.5) 1.83 N 15/01/06 18:15 Climamio Bologna - Viola Reggio Calabria Powyzej/Ponizej Wło. A1 Basket powyzej 160.5 punktow 1.85
2.Uni: Real Madryt - Unicaja Malaga REAL MADRYT -4.0 1.90 Benetton Treviso - Snaidero Udine Over 162.5 1.85 Roseto Basket - Montepaschi Siena Montepaschi Siena -4.5 1.90
Whirlpool Varese - Virtus Bologna - spotykaja sie dwie druzyny własnego parkietu - powinny podtrzymać tradycję - poziom podobny
Benetton Treviso - Snaidero Udine - choć Udine w tym sezonie mocne - właśnie z takimi druzynami chłopcy z Treviso najlepiej umią łamać -hp, a że snaidero rzuca sporo to i Benneton nie powinien rzucic mniej
Climamio Bologna - Viola Reggio Calabria - tu przewiduje festiwal strzelecki - jedna drużyna sporo rzuca (goście) - ale gra kompletnie bez obrony
Roseto Basket - Montepaschi Siena Montepaschi Siena - pisalem juz kilka razy - po prostu róznica poziomów (conajmniej dwoch - wzmocnienia mnie nie przekonują) Niewielka strata - co do Treviso z Udine udało się wszystko przewidzieć, nieco gorzej było ze Sieną - nie wiem ale czy oni nie potrafia wygrywac wyraźniej. Pralki jescze raz pokazaly, że potrafia wykorzystywać atut własnego parkietu. Najgorzej było w meczu w Bolonii - bezdenna skutecznośc Calabrii (szczególnie za 3pkt) - w pierwszej połowie spotkania - przełozyła sie na brak mozliwości przeskoczenia overka - liczyłem na bardziej zacięty pojedynek w szczegolności w pierwszych 20minutach, a i Climamio nie musiało się wysilać - do overa zabrakło aż 10pkt???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165 |
Witam. Co uwazacue o dzisiejszym meczu Sieny z Trviso??? Kurs na Beneton zachęcający i troche mnie dziwi. Lecz chciał wrazie czegos podeprzec sie handi +5 na gości. Jakie sa wasze uwagi? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Wloski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
Bipop Carire R. Emilia - Virtus Roma Virtus Bologna - Armani Jeans Milano Benetton Treviso - Viola Reggio Calabria Montepaschi Siena - Upea Capo d´Orlando Basket Livorno - Angelico Biella Pallacanestro Varese - Air Avellino Carpisa Napoli - Teramo Basket Vertical Vision Cantu - Climamio Bologna
macie jakies info o kontuzjach??
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
[color:"black"]Basket Livorno - Angelico Biella[/color]
1 1,65 5/10
1 (-2,5 hc) 1,85 4/10
Gracze Livorno z fatalnym bilansem domowym (2-6). Biorąc pod uwagę to ze maja dodatkowe na koncie 3 nieznaczne porażki z rzędu na swoim parkiecie, to dziś jest najlepszy moment by serie ta przerwać..Tym bardziej ze przeciwnikiem jest bardzo słaba na wyjazdach Biella (2-7)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
Teramo Basket - Regio Emilia 2 2.35 baw bardzo wysoki kurs a patrząc na tabele teramo jest słabe i to bardzo porażki u siebie z avelino czy z varese hmmmm dziwny kurs , w jednym z włoskich buków kurs spada z 2.40 na 2 ja gram 2 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Teramo Basket - Regio Emilia 2 2.35 baw bardzo wysoki kurs a patrząc na tabele teramo jest słabe i to bardzo porażki u siebie z avelino czy z varese hmmmm dziwny kurs , w jednym z włoskich buków kurs spada z 2.40 na 2 ja gram 2 8/10 mam podobne zdanie...gdyby to ode mnie zależało kursy wygladałyby tak: 1.85 - 1.85 Dlaczego Teramo jest faworytem nie mam pojecia i dla mnie jest to dość dobry value bet... Bipop 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Reggio oslabione 3 graczy zdobywjacych okolo 8-10 pkt w meczu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|