)gdyby te 20 punk..."> )gdyby te 20 punk...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Kewin nigdy nie patrz na czas, nie zdziwiłbym sie (a raczej jest to pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> )gdyby te 20 punktów było z 2-3 minut.Prowadząc relacje często są przeskoki w czasie.

niedziela Biella-Milano over155 toto

w ostatnich 3 spotkaniach
Biella
190
174
187
Jeśli chodzi o sumę pbnktów to drugie Napoli.

Milano w ostatnim meczu miało mocno underowy wyskok 108 punktów i chyba tylko dlatego dano taki niski pułap w tym meczu 155

Milano
108
166
163

jeśli jutro nie będzie info o abstencjach to 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Własnie o to chodzi że to była ostatnia minuta... popatrz ze co chwile faule szły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

dziś skusiłem sie na kolejny under
Emilia - D'Orlando under 160
TYP na typowego czuja ... dziś niemam głowy do analiz :/ (po piątku 13)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
"Ellys Myles non fa parte del gruppo dei giocatori della Viola convocati per la trasferta di Bologna. La societ&agrave; sta infatti valutando l'ipotesi di cederlo ad altra squadra."


Ellys Myles nie znalazł sie w skłądzie drużyny z Calabri na mecz przeciwko Climamio! Pojawiły sie hipotezy, że ma przejsc do innej drużyny.

Amerykanin jest czolowym (jak nie najlepszym) graczem Violi!

Climamio (-13) ... jeszcze po tym jak rozniesli Benneton 19 w Eurolidze ;P

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
dziś skusiłem sie na kolejny under
Emilia - D'Orlando under 160
TYP na typowego czuja ... dziś niemam głowy do analiz :/ (po piątku 13)

No ja też właśnie na to się skusiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Poszło w dublu z chalon...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
co sadzicie fachowcy o dzisejszym meczu ROSETO-SIENA -jakies info o kontuzjach ?czy warta jest grania 2 ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Do Roseto przybyli (na przelomie ostatnich kilku dni):

Dan Callahan z Banca Nuova (ostatni team Lega2)
Gaston Campana z Ignis Castelletto (3 od konca zespol Lega2)
Daniele Cavaliero z Armani Jeans (rzadziocha powiewa)

Nie wiem czy ktos z nich zagra w jutrzejszym meczu ale nawet jesli to nie bedzie to jakies olbrzymie wzmocnienie teamu Roseto.

W zespole Sieny niepewny wystep Stonerooka i Eze.

Jezeli zawodnicy Sieny skutecznie "zatruja" zycie Floresowi powinni bez problemu wygrac. Osobiscie nie polecam za duza kaske ...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Siemka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Siemers a co sadzisz o graniu overa w meczu roseto-montepashi linia 153, wydaje mi sie z sopokojnie powinno wpasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja gram to grubo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Nie wiem czy to jakas reguła , ale mecze o godzinie 12:00 kończą sie zwyciestwami gospodarzy (tylko raz wygrali goście -Caff&egrave; Maxim Bologna 74-91 Benetton Treviso 18.12.2005)

Własnie meczyk o 12:00 zagrałem na 1 kierujac sie takimi argumentami.

Biella (6:1) na własnym parkiecie...ostatnie mecze u siebie dość zaciete .. wygrana 98:92 z Avelino ..95:92 z Teramo.. 82:74 z Udine. Co sie dao zauwazy w ostatnim meczu u siebie: słabsza 1 połówka. (-2) świetna skutecznosc za 3pkt (14/29) i jezeli dziś Biella bedzie miała podobna skutecznosc (a rzucaja duzo za 3) to o wynik jestem spokojny ..(amanii niema takie mocy z dystansu) ..swietny wystep Damona Williamsa 31pkt ..ktory srednio przebywa na parkiecie 35 minut.. (20.5 pkt) od jego postawy głownie zalezy wystep zespołu .duzo rzuca za 3pkt.
Garri Luca i Joe Smith to ludzie ktorzy decyduja o grze Bielli....

Dzinsy no cóż pokazały w Sopocie że nie sa w najlepszej dyspozycji ... w lidze tez średnio ...ostatni mecz z "praklami" wygrali dosc wysoko..tylko że o takim wyniku zadecydowała 4 kwarta.. i tylko 4 pkt Varese .. skutecznosc fatalna w tym okresie ...
za 3 pkt (3/18) czyli widać ze niska skutecznosc (tak tez w pozostałych meczach) .. a jezeli dzis beda musieli duzo rzucac za 3 pkt (ze wzgledu na gospodarzy) to niewróze im dobrego wyniku....

Biela - Milano -> Biela+1 /1.90

Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Quote
Kewin nigdy nie patrz na czas, nie zdziwiłbym sie (a raczej jest to pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> )gdyby te 20 punktów było z 2-3 minut.Prowadząc relacje często są przeskoki w czasie.

niedziela Biella-Milano over155 toto

w ostatnich 3 spotkaniach
Biella
190
174
187
Jeśli chodzi o sumę pbnktów to drugie Napoli.

Milano w ostatnim meczu miało mocno underowy wyskok 108 punktów i chyba tylko dlatego dano taki niski pułap w tym meczu 155

Milano
108
166
163

jeśli jutro nie będzie info o abstencjach to 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale buki podpuche dały LOL 35 punktów koniec 2 kwarty już za moment buahhaha To buki dziś na nas zarobiły 250 zł w plecy ehhhhhhh!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Siemka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Siemers a co sadzisz o graniu overa w meczu roseto-montepashi linia 153, wydaje mi sie z sopokojnie powinno wpasc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To juz pytanie nie do mnie - osobiscie nigdy nie analizuje meczy pod katem u/o i nigdy tych pozycji nie gram ... bo czesto sie zdarzaja takie wlasnie "waly" jakie robi teraz Biella z AJ !

PS: skutecznosc Bielly jest oszalamiajaca: 4/16 za "2" i 1/10 za "3" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Właśnie ta skuteczność Bielii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
normalnie jestem w szoku... wystarczyło rzucic o 2 wiecej za 2 i 3 i wynik byłby całkiem znośny ...
ehhhhh już lepiej nic niepisze ... bo ktoś jeszcze posadzi mnie o kontakty z bukami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
No to popłynęliśmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , w duchu dziękuje sobie, że pokombinowałem ze skokami (stawka)
Lozano to zadna podpucha buków. Biella dała sobie narzucić styl Milano i było po balu. Mówi się szkoda i tyle.


21.01.Cantu-Biella <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

over? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

linia 160 byłaby zadowalajaca

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dzis standardowo 2 rozpisy 2/3 - (cienka oferta NCAAB):
1. EXP:
N 15/01/06 18:15 Whirlpool Varese - Virtus Bologna
Wło. A1 Basket 1 1.80
N 15/01/06 18:15 Benetton Treviso - Snaidero Udine
handicap Wło. A1 Basket 1 (-6.5) 1.83
N 15/01/06 18:15 Climamio Bologna - Viola Reggio Calabria
Powyzej/Ponizej Wło. A1 Basket powyzej 160.5 punktow 1.85

2.Uni:
Real Madryt - Unicaja Malaga REAL MADRYT -4.0 1.90 Benetton Treviso - Snaidero Udine Over 162.5 1.85
Roseto Basket - Montepaschi Siena Montepaschi Siena -4.5 1.90

Whirlpool Varese - Virtus Bologna - spotykaja sie dwie druzyny własnego parkietu - powinny podtrzymać tradycję - poziom podobny

Benetton Treviso - Snaidero Udine - choć Udine w tym sezonie mocne - właśnie z takimi druzynami chłopcy z Treviso najlepiej umią łamać -hp, a że snaidero rzuca sporo to i Benneton nie powinien rzucic mniej

Climamio Bologna - Viola Reggio Calabria - tu przewiduje festiwal strzelecki - jedna drużyna sporo rzuca (goście) - ale gra kompletnie bez obrony

Roseto Basket - Montepaschi Siena Montepaschi Siena - pisalem juz kilka razy - po prostu róznica poziomów (conajmniej dwoch - wzmocnienia mnie nie przekonują)

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Na dzis standardowo 2 rozpisy 2/3 - (cienka oferta NCAAB):
1. EXP:
N 15/01/06 18:15 Whirlpool Varese - Virtus Bologna
Wło. A1 Basket 1 1.80
N 15/01/06 18:15 Benetton Treviso - Snaidero Udine
handicap Wło. A1 Basket 1 (-6.5) 1.83
N 15/01/06 18:15 Climamio Bologna - Viola Reggio Calabria
Powyzej/Ponizej Wło. A1 Basket powyzej 160.5 punktow 1.85

2.Uni:
Real Madryt - Unicaja Malaga REAL MADRYT -4.0 1.90 Benetton Treviso - Snaidero Udine Over 162.5 1.85
Roseto Basket - Montepaschi Siena Montepaschi Siena -4.5 1.90

Whirlpool Varese - Virtus Bologna - spotykaja sie dwie druzyny własnego parkietu - powinny podtrzymać tradycję - poziom podobny

Benetton Treviso - Snaidero Udine - choć Udine w tym sezonie mocne - właśnie z takimi druzynami chłopcy z Treviso najlepiej umią łamać -hp, a że snaidero rzuca sporo to i Benneton nie powinien rzucic mniej

Climamio Bologna - Viola Reggio Calabria - tu przewiduje festiwal strzelecki - jedna drużyna sporo rzuca (goście) - ale gra kompletnie bez obrony

Roseto Basket - Montepaschi Siena Montepaschi Siena - pisalem juz kilka razy - po prostu róznica poziomów (conajmniej dwoch - wzmocnienia mnie nie przekonują)
Niewielka strata - co do Treviso z Udine udało się wszystko przewidzieć, nieco gorzej było ze Sieną - nie wiem ale czy oni nie potrafia wygrywac wyraźniej.
Pralki jescze raz pokazaly, że potrafia wykorzystywać atut własnego parkietu.
Najgorzej było w meczu w Bolonii - bezdenna skutecznośc Calabrii (szczególnie za 3pkt) - w pierwszej połowie spotkania - przełozyła sie na brak mozliwości przeskoczenia overka - liczyłem na bardziej zacięty pojedynek w szczegolności w pierwszych 20minutach, a i Climamio nie musiało się wysilać - do overa zabrakło aż 10pkt???

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
Witam. Co uwazacue o dzisiejszym meczu Sieny z Trviso??? Kurs na Beneton zachęcający i troche mnie dziwi. Lecz chciał wrazie czegos podeprzec sie handi +5 na gości. Jakie sa wasze uwagi? Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Wloski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Bipop Carire R. Emilia - Virtus Roma
Virtus Bologna - Armani Jeans Milano
Benetton Treviso - Viola Reggio Calabria
Montepaschi Siena - Upea Capo d´Orlando
Basket Livorno - Angelico Biella
Pallacanestro Varese - Air Avellino
Carpisa Napoli - Teramo Basket
Vertical Vision Cantu - Climamio Bologna

macie jakies info o kontuzjach??

pozdro

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
[color:"black"]Basket Livorno - Angelico Biella[/color]

1 1,65 5/10

1 (-2,5 hc) 1,85 4/10

Gracze Livorno z fatalnym bilansem domowym (2-6). Biorąc pod uwagę to ze maja dodatkowe na koncie 3 nieznaczne porażki z rzędu na swoim parkiecie, to dziś jest najlepszy moment by serie ta przerwać..Tym bardziej ze przeciwnikiem jest bardzo słaba na wyjazdach Biella (2-7)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
Teramo Basket - Regio Emilia 2 2.35 baw
bardzo wysoki kurs a patrząc na tabele teramo jest słabe i to bardzo porażki u siebie z avelino czy z varese hmmmm dziwny kurs , w jednym z włoskich buków kurs spada z 2.40 na 2 ja gram 2 8/10

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Teramo Basket - Regio Emilia 2 2.35 baw
bardzo wysoki kurs a patrząc na tabele teramo jest słabe i to bardzo porażki u siebie z avelino czy z varese hmmmm dziwny kurs , w jednym z włoskich buków kurs spada z 2.40 na 2 ja gram 2 8/10
mam podobne zdanie...gdyby to ode mnie zależało kursy wygladałyby tak: 1.85 - 1.85
Dlaczego Teramo jest faworytem nie mam pojecia i dla mnie jest to dość dobry value bet...
Bipop 5/10

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Reggio oslabione 3 graczy zdobywjacych okolo 8-10 pkt w meczu

Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, alfa, rafal08, Green Arrow, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, forty, Lukasz111, 11kera11, bukma), 829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1